News 35

Armored Mewtwo w Pokemon GO!

W nawiązaniu do premiery remake pierwszego pełnometrażowego filmu z serii Pokemon w Pokemon GO pojawi się wersja Mewtwo w specjalnym pancerzu.

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Mewtwo powraca… wraz z nowym wyglądem. Przez ograniczony czas, możecie spotkać tego psychicznego pokemona w raidach poziomu piątego.

Data i czas

– Armored Mewtwo pojawi się w raidach poziomu piątego 10 lipca od 13:00 czasu PDT do 31 lipca o 13:00 czasu PDT (w obu przypadkach 22:00 polskiego czasu)

Atrakcje 

– Po raz pierwszy w Pokemon GO stanie się dostępny Armored Mewtwo, któremu możecie rzucić wyzwanie przez ograniczony czas!

Przedmioty dla postaci

– Uważacie się za trenera Mewtwo? Pokażcie swoją waleczność wraz ze stylizowanymi przedmiotami dla postaci w sklepie gry.

Jeśli nie znacie zbyt dobrze historii świata Pokemon to spieszę z wyjaśnieniem – Mewtwo został stworzony przez ludzi na podstawie DNA uzyskanego od mitycznego pokemona Mew. Pokemon okazał się na tyle potężny, że jego moc musiała być okiełznana za pomocą specjalnego pancerza, który Mewtwo nosił do czasu uwolnienia od ludzi.

Tak jak pisaliśmy we wstępie jest to oczywiście nawiązanie do remake pierwszego pełnometrażowego filmu Pokemon, który m. in. opowiada historię Mewtwo. W tym momencie nie wiemy czy będzie to jedynie „kostium” jak w przypadku Pikachu, czy też pancerz wpłynie jakoś na statystyki stworzenia. Na serwerze nie pojawił się jeszcze model pokemona, ale jego wygląd ujawnia specjalnie przygotowany na tę okazję trailer:

 

Źródło: https://pokemongolive.com/post/armoredmewtworaids2019

35 komentarzy

  • Reply
    xDeOx
    Lip 05, 2019 9:50 am

    Co to się odje…

  • Reply
    osa1962
    Lip 05, 2019 10:02 am

    muszę go mieć! 😀

  • Reply
    Elvitas304
    Lip 05, 2019 12:20 pm

    Ciekawe czy Mew2 dostanie nowy atak. Co by było gdyby dostał Future Sight’a….

  • Reply
    trhc
    Lip 05, 2019 12:50 pm

    Ale ma obrzydliwy model

  • Reply
    Asterofon
    Lip 05, 2019 1:17 pm

    Transformersy nie pokemony

  • Reply
    LoganHK
    Lip 05, 2019 1:32 pm

    Mewtwo dostanie coś pewnie, żeby później nowi gracze nie mający tej wersji Nie płakała, że jest za silny i oni go nie mają

  • Reply
    pytacz
    Lip 05, 2019 2:11 pm

    może wreszcie uzupełnię wpis 🙂

  • Reply
    Anetos
    Lip 05, 2019 4:07 pm

    Noe wiem o co chodzi ale żadnego alolana shiny nie zlapalam. A nalapalam ich sporo i jeszcze wiecej sprawdzalam. Dzis ppjawil soe leniwoec i od razu shiny… a alolany. Brak.

    • Reply
      Karzel
      Lip 05, 2019 6:39 pm

      A to peszek. Ja wprowadzając wieczorem psa złapałem shiny alolan egxecutora :p

  • Reply
    Michał
    Lip 05, 2019 5:31 pm

    Poeodzenia

  • Reply
    Bianka
    Lip 05, 2019 5:39 pm

    Jakie konry? Raczej chyba nie to samo, co przeciwko zwykłemu Mewtwo?

    • Reply
      Eru
      Lip 06, 2019 1:09 am

      Dokładnie to samo, na urywku z walki na trailerze widać, że typ się nie zmienił. Czyli duchy, mroczne i od biedy robaki

  • Reply
    shrek
    Lip 06, 2019 9:54 am

    Widać, że w tym roku okres wakacyjny wykorzystali na trzepanie $$$, ja im osobiście nie dam zarobić bo community w moim mieście odbiera radość z gry przez wybieranie kto ich zdaniem jest godny aby zrobić z nimi raid więc dla mnie gra straciła sens XD

    • Reply
      Bart
      Lip 06, 2019 10:33 am

      Dziwisz się? Człowiek zbiera poki poświęca czas , czyta o najlepszych kontrach ma team co zadaje więcej uszkodzeń niż banda kilku dzieciaków z 30lvl i nic nie dostaje w zamian a słabsze konta mają bossy do łapania 100iv z którymi nie wiedzą co zrobić lub shiny. Od dawna stosuje grupy prywatne z konkretną grupka znajomych przez to i wychodzę na plus. Jeśli masz poki na 38+ lvl z dobrymi kontrami to raczej dziwne by ktoś nie chciał z Tobą grać.
      Dodam że gra jest darmowa , gold pochodzi z gymów.
      Co do mewtwo fajnie wygląda, przyda się odmiana i nowy wygląda w pokach z cp4000

      • Reply
        shrek
        Lip 06, 2019 11:38 am

        Tak, dziwię się. Dla mnie gra powinna uczyć otwartości i szacunku do drugiego człowieka… Jaki przykład dajemy młodym? Dzielimy na gorszych i lepszych? Community powinno być dla każdego czy ma 5lv czy 40lv, a nie dzielić. Zaraz pojawią się głosy, że się burzę bo mam niski lv, otóż nie, mam 40lv od dość dawna. Ja opuściłem grupę sam, inni zostali wywaleni bo nie przyklaskiwali jak bydło w rzeźni na dyskryminację bo tak to trzeba nazwać. Nie tędy droga…

        • Reply
          Kefir
          Lip 06, 2019 1:36 pm

          Dziwną macie tą społeczność. O jakim mieście mowa? U nas nawet wczoraj była sytuacja, że pełne lobby i nie zmieścił się jakiś dzieciak na 27 levelu (raczej nikt go nie znał), to wyszło 8 osób (głównie 40ki) i zrobiliśmy z nim drugą grupę. Dla wszystkich to było normalnie. Myślę nawet, że gdyby pojawił się jakiś głos, że młody „nie jest godzien” z nami grać to założylibyśmy prywatną bez tego kto to wymyślił.

          • xDeOx
            Lip 06, 2019 3:20 pm

            Słyszałem o takich praktykach w kilku miastach. Jeśli zna się daną osobę i jest ona kulą u nogi, bądź truje itp itd to czemu nie, jednak w normalnych przypadkach też tego nie rozumiem… Ale spoko – są ludzie i taborety, inny przykład – umawiając się na discordzie ktoś pisze nagle że się spóźni 10min to logiczne że taką osobę się olewa jeśli miała być punktualnie a tu nagle aż tyle… Niestety czasem niektórzy czekają, ale bywają tacy idioci, którzy nie rozumieją że 13.00 to 13 i jeśli jest dość osób wcześniej to bez słowa zaczną 12.55 robić raida… Spora część ludzi to idioci i nic się raczej nie poradzi

          • shrek
            Lip 08, 2019 9:55 am

            Tak powinno być, pomagać sobie 🙂 U mnie jest takie myślenie, że 5lv nie zasługuje na setkę M2 i z tym walczę, przecież na tym to polega aby pomóc słabszemu graczowi rozwijać się i stawać lepszym trenerem.

        • Reply
          AMD
          Lip 06, 2019 9:12 pm

          Skoro masz 40 lvl to wystarcza Ci że dwie osoby z 40 żeby zrobić większość rajdów 5* poza tym możesz założyć sobie Alter konto i złapać kilka palm zrobić kilka Evo Eevee i już masz konto na pomoc więc wystarczy już jedna osoba z 40 poza Tobą więc w czym problem? Mieszkasz w Piździejowicach małych? I za daleko masz do wielkich? Dla mnie logiczne jest że 5 lvl nie ma co szukać na rajdzie 5* nikt nie będzie robić rajdu za niego by on się dorobił fajnego poksa bez wkładu osobiście mam 40 i kiedyś nie pomyślałem nawet żeby żerować na innych robiłem rajdy 2, 3, 4 tier i tyle. Wystarczy mierzyć siły na zamiary. Jeżeli mieszkasz w sporym mieście i nikt nie chce z Tobą robić rajdów nawet dwie osoby to chyba musisz się zmienić.

          • xDeOx
            Lip 07, 2019 12:18 pm

            To trochę współczuję podejścia i ‚nołlajstwa’ 😀 +35lvl to już spoko, ale wiadomo że teraz 35 to jak kiedyś 25…

          • Tomcio
            Lip 07, 2019 3:25 pm

            To co piszą Bart i AMD to jest dla mnie jakaś patologia. Serio macie problem, że dziecko na levelu 5 wejdzie z wami do raidu i ma przez to szansę złapać silnego pokemona albo shiny? To jest tak słabe, że nawet nie wiem jak to skomentować. Mam tylko nadzieję, że macie po 15 lat bo „dorośli” ludzie nie mogą mieć takiego podejścia.

          • Ada
            Lip 08, 2019 2:08 pm

            Jestem na 34 poziomie, zaczęłam grać w kwietniu więc dopiero 3 miesiące… W moim mieście zupełnie nie ma z kim robić raidów, takie z 2 poziomu robię sama ale żeby zrobić 4 poziom nie ma szans…

        • Reply
          Bart
          Lip 08, 2019 11:06 am

          Na CD raczej nie wyobrażam sobie, by ktoś do lobby się nie dostał jak w większych miastach bierze udział ok 100 osób – jedyny problem, że z BF nie dostaniesz się do jednego lobby i zakładasz grupę prywatną.

          Ludzie ściągający na egzaminach to tez nic złego, ten kto się uczy przykłada może dać ściągać innym i sam dostanie 3 lub 4 a ściągający od kilku osób 5kę.

          Na moltres day pomagałem dzieciakom które miły 15-25lvl skończyłem dzień bez shiny one miały po 1-2, ja nadal gram w poki bez shiny moltresa one zakończyły grę 2 miesiące po moltres day (wtedy też dodawałem do znajomych jak leci i widzę, że nie złapały żadnego poka od x czasu i lvl bez zmian).
          Typowe dziecinne zachowanie – ja chce ja muszę wszyscy mają czekać bo mi się należy ja muszę zrobić rajd a źli ludzie nie czekają nie pozwalają grać razem.
          W wielu grach masz proligi czy lepsze klany i idź tam wojuj, czemu nie przyjmują każdego jak leci, WOT to też tylko gra dostań się do dobrego klanu z marszu nie mając nawet jednego czołgu 6 tieru.

      • Reply
        Radek
        Lip 09, 2019 6:26 pm

        Bóg kazał się dzielić i pomagać sobie. To że ktoś ma np. 25lvl zapewne dlatego bo nie dawno zaczął grać w tę gre. Poza tym co Ci przeszkadza że się podłączy i dzięki TOBIE + innym również ukończy pomyślnie Rajd? Czy tobie w jakikolwiek sposób to ujmie? To jest dziecko bądź mądrzejszy i daj mu/im trochę radości chociaż w takiej postaci. Bo tak samo życie obrócić może się przeciwko Tobie i będziesz sam jak palec!

  • Reply
    ACH
    Lip 06, 2019 7:22 pm

    kto wie co będzie w środę na rajdach o 18tej?

    • Reply
      AMD
      Lip 06, 2019 9:15 pm

      Wystarczy zobaczyć do kiedy jest Groudon i masz odpowiedź, tylko 3 minuty poświęć na myślenie i szukanie nie zaboli Cię głową na bank

      • Reply
        Plastek
        Lip 06, 2019 9:22 pm

        Problem jest taki że w tym dniu wypada zmiana poka

        • Reply
          TheHuman
          Lip 06, 2019 10:58 pm

          Dołączam się do pytania bo byy z tego wynikało że połowa świata bedziem iec na raidach mewtwo a reszta nadal groudony

        • Reply
          AMD
          Lip 07, 2019 10:03 pm

          Problem jest taki że zmiana jest w środę o 22 więc o 18 będzie Groudon wystarczy rzeczywiście przeczytać info w grze lub na forum ale widać nie miałeś czasu pewnie.

          • Plastek
            Lip 08, 2019 6:49 pm

            Czyżby zrobili tak, że większość świata będzie miała Groudona , a Amerykanie będą mieli opancerzonego Mewtwo? Trochę to nie fair

        • Reply
          Happy Hour
          Lip 09, 2019 9:49 am

          Amerykanie ale nie beda mieli w srode 31.07

      • Reply
        Ach
        Lip 07, 2019 12:40 am

        Dziekuje, mniej niz 3 minuty,glowa nie boli,milego dnia Tobie zycze.

  • Reply
    Luka1916
    Lip 06, 2019 9:31 pm

    Aco której godzinie jest zmiana Poka? -,ja wiem ale może dopytanie Ci pomoże myśleć

  • Reply
    Nabu
    Lip 11, 2019 10:42 am

    Dla informacji Armored Mewtwo jest słabszy niż zwykły Mewtwo. Bo nie ma tu tej informacji. Wg gamepress
    Atak – 182
    Def – 278
    Sta – 214
    Max CP na 40lvl –

    • Reply
      Nabu
      Lip 11, 2019 10:44 am

      Max CP – 3187

      Więc jak ktoś liczy na poka 4k musi się rozczarować:/
      Nie wiem dlaczego ucięło mi wiadomość.