News 14

Bonusy do Stardustu już aktywne!

W momencie publikacji tego wpisu rozpoczął się tydzień z bonusami, które odblokowaliśmy podczas Global Challenge związanego z minionym Safari Zone w Japonii. 

Dzięki staraniom wszystkich wyznaczonych przez Niantic regionów przez tydzień możemy cieszyć się bonusami do Stardustu i zgodnie z zapowiedzią 8 września odbędzie się Moltres Day (w godzinach w jakich odbywają się Community Day czyli 11-14).

DmGANoOVAAAFU4P

Bonusy to jak widzicie powyżej:

  • 3x Stardust za łapanie pokemonów
  • 2x Stardust za wykluwanie jajek
  • 1-godzinny Star Piece
  • 3000 Stardustu za każdy raid

Z bonusów można korzystać do 10 września o godzinie 22:00.

14 komentarzy

  • Reply
    Porsche Cayenne
    Wrz 03, 2018 10:07 pm

    dziękuję

  • Reply
    Fan Pokemon Gol
    Wrz 04, 2018 5:34 am

    Ja również

  • Reply
    adaś
    Wrz 04, 2018 12:11 pm

    Szukam w Warszawie pokestop z zadaniem na growlitha na dzień 04.09.
    Może ktoś podpowie!

  • Reply
    adaś
    Wrz 04, 2018 12:14 pm

    Szukam też na S[inda na dzień 04.09.

    • Reply
      Zajczu
      Wrz 04, 2018 8:46 pm

      Spinda w Wawie przed wejsciem do Galerii Mokotow

  • Reply
    ros
    Wrz 04, 2018 1:00 pm

    Gdzie dziś w Poznaniu quest ze Spinda? Z góry dziękuję za info!

  • Reply
    ghost
    Wrz 04, 2018 1:18 pm

    Kiedy usuną te 7km jaja od przyjaciół. Mam cały zestaw tych bezużytecznych jaj, wykluć ciężko, pozbyć się nie można…

    • Reply
      bombelq
      Wrz 04, 2018 1:47 pm

      u mnie to samo
      zastanawiam sie czy w ogole otwierac gifty

    • Reply
      Eleranya
      Wrz 04, 2018 8:46 pm

      Jak ciężko wykluć? Chodzisz przecież tak samo jak z „normalnymi”… fikołków przy tym robić nie musisz… to 10-cio km są w ogóle masakrą…

  • Reply
    ewa.
    Wrz 04, 2018 4:10 pm

    Popieram!!! jajka 7km są beznadziejne. Powinna być możliwość ich usunięcia. Staram się nie otwierać prezentów jak mam wolne miejsce na jajko, ale czasami się zagapie i kicha.

    • Reply
      bart
      Wrz 04, 2018 4:46 pm

      To trzeba być gapą do kwadratu by nie ogarnąć tak prostej rzeczy – jak masz komplet 9 jajek to 7km już nie wypadają. Odebranie 20 prezentów i później jazda z pokestopami i wykluwaniem jajek w czym problem ? Nie widzę problemu.

      • Reply
        Bhue
        Wrz 04, 2018 5:14 pm

        „Staram się nie otwierać prezentów jak mam wolne miejsce na jajko, ale czasami się zagapie i kicha.” – Ty jesteś opóźniony czy nie rozumiesz co kolega tu napisał?

  • Reply
    Szogun86
    Wrz 04, 2018 5:36 pm

    A kolega nie wiem po co obraża?? Jak się zagapi to trudno, ja tym nie przejmuję się i wykluwam 7 dopóki ich całkiem nie pozbędę się a od dłuższego czasu mam same 10. Trzeba umieć kontrolować to co zbiera się i tyle. Zamiast narzekać zakładaj trampki i zasuwaj… gorsze jest to kiedy w momencie otwierania paczki wykluje się jajo i wpadnie Ci znowu 7…

  • Reply
    anuś
    Wrz 06, 2018 11:53 am

    Właśnie chodziliśmy sobie po mieście z kumplami za poksami i rajdami a tu bach! Trzech dostało bana a jeden nie, chociaż robiliśmy to samo. Żeby było śmiesznie nie gramy jakoś nachalnie tyle co ze szkoły do domu na tym samym osiedlu. I kto mi powie że te bany są dawane sprawiedliwie? Myślę że to jest powolny koniec gry. Przedtem przynajmniej na rajdach dało się powalczyć ale jak wykosili spoferów to i ta przyjemność odpadła bo we czterech czy pięciu to legend na rajdzie nie wychaczysz. Czas znaleźć coś innego do zabawy. Narka.