News 20

Bonusy z okazji Dnia Ziemi aktywne!

Niantic uruchomiło obiecane bonusy za uczestnictwo ponad kilkunastu tysięcy graczy w akcji sprzątania świata.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Niantic poinformowało, że graczom udało się osiągnąć ostatni wymagany próg i tym samym na najbliższe 3 dni zyskaliśmy kilka ciekawych bonusów.

Gratulacje, trenerzy! Ponad 14800 z was dołączyło do akcji sprzątania świata i odblokowało poniższe bonusy od 29 kwietnia do 2 maja:

  • Pokemony typu ziemnego pojawiają się częściej na dziko,
  • Możecie spotkać shiny Digletta na dziko,
  • 2x Stardust i 2x cukierki za łapanie pokemonów,
  • Groudon pojawił się w raidach!

Bonusy potrwają do 2 maja o 22:00 naszego czasu.

Pamiętajcie, że Groudona można również spotkać w wariancie shiny – poniżej porównanie modeli zwykłych oraz shiny Groudona a także rodziny ewolucyjnej Digletta:

20 komentarzy

  • Reply
    IGA
    Kwi 29, 2019 10:29 pm

    25 minut temu zaczęło się 🙂 a u mnie już dwa razy pojawił się Sandshrew i na mapce w pobliżu jest Digllet, idę na wieczorny spacer może go złapię. Przy okazji szukam znajomych do gry 982060724730

  • Reply
    Inori
    Kwi 29, 2019 11:48 pm

    Nie wiem czy to Bug czy nie, ale 2 x złapałam Numela, a zmienił się finalnie w Digletta.

    • Reply
      IGA
      Kwi 30, 2019 7:55 am

      W sobotę złapałam Ekansa i też finalnie zmienił się w Starmie 🙂

    • Reply
      Joan
      Kwi 30, 2019 9:32 am

      Ten błąd pojawił się już w zeszłym tygodniu. Za pierwszym razem zwątpiłam, czy dobrze widziałam, co łapię 😉
      Jest też inny błąd – zaraz po włączeniu aplikacji pierwszy łapany pokemon zgłasza błąd, że nie został znaleziony.

  • Reply
    Machrid
    Kwi 30, 2019 1:53 am

    Nareszcie coś fajnego :3

  • Reply
    IGA
    Kwi 30, 2019 7:41 am

    Rzeczywiście, dwa razy złapałam Sandshrew i bonusy działały a później już nie.

  • Reply
    Hideharu_Mijahira
    Kwi 30, 2019 7:43 am

    Wreszcie diglety. Zrobię sobie team 6 wymaksowanych dugtrio

  • Reply
    Machrid
    Kwi 30, 2019 7:50 am

    mam groudona 93% IV wzmocniony na maxa nie jest rewelacyjny, tak ze troche zaluje wydanych rare candy na niego .
    stardust sie przyda ,ale mam i tak 3 miliony przyda sie jak bedzie co powerupowac sensownego .
    cukierki to tez dobrze, ze dali ale tak mam pelno cukierkow do wszystkiego.

    • Reply
      BornOfDarkness
      Kwi 30, 2019 11:58 am

      Niech mnie ktoś uszczypnie – Machrid nie krytykuje i wypowiada się bez sarkazmu?

  • Reply
    2n00b4U
    Kwi 30, 2019 7:51 am

    Słuchajcie ja od 4 miesięcy dostaje regularnie po 2 dniach grania bana na 30 dni. Nie narusza w żaden sposób regulaminu, nie wiem co jest grane. Po 30 dniach na dwa dni gra wraca do normy i znów ban. Nie zgadza sie to z regulaminem i karami, powienem po 30 dniowym banie dostać permanentnego. Fakt ze pierwszego z pol roku temu dostalem za dodatkową apke od IV ale od tego czasu jak dostałem ostrzeżenie ja odinstalowalem i nie wiem dlaczego tak sie dzieje z moim kontem. Ma ktoś jakieś pomysły?

  • Reply
    Pawerxon
    Kwi 30, 2019 7:55 am

    Wygląda na to że shiny diglet nie jest zbyt rzadki, po 15 minutach złapałem.

  • Reply
    Joan
    Kwi 30, 2019 9:28 am

    Działają tylko na typ ziemny

  • Reply
    Plover
    Kwi 30, 2019 9:33 am

    Jednak bonusy działają tylko na poksy ziemne :>

  • Reply
    AMD
    Kwi 30, 2019 1:10 pm

    Ja na koncie brata pierwsza sztuka od razu Shiny a u siebie nic na razie:) dopiero 50 sztuk złapanych:)

  • Reply
    Dziadek
    Kwi 30, 2019 1:37 pm

    Fajnie wygląda diglett aloa.. Zapraszać śmiało…

  • Reply
    Wisniasnja
    Kwi 30, 2019 8:46 pm

    1 dzień 46 digletow poza tym posucha w innych typach

  • Reply
    Bubafiniusz
    Maj 01, 2019 8:26 am

    Nareszcie można złapać cubona z zadania z meltanem przy zwiększonym spawnie i nałapać cukierki dla sandshrewa czy rhyhorna. Respią się głównie ziemne pierwszej generacji u mnie.

  • Reply
    Wiktor
    Maj 06, 2019 12:20 am

    241 digletów i zero shiny. Fuck off niantic.

    • Reply
      Drapak
      Maj 06, 2019 5:54 pm

      Cóż 1400 digletów 3 shiny nie narzekaj nie było lekko