News 16

Buddy Up event i szansa na złapanie Illumise!

Stęskniliście się już za eventami? Jeśli te kilka chwil bez żadnego wydarzenia było dla was nie do zniesienia to mam dobrą informację – zbliża się Buddy Up event.

Na pokemongolive.com pojawiły się informacje o kolejnym wydarzeniu, które przyniesie nam bonusy związane z buddy pokemonem oraz sprowadzi do Polski niedostępnego dotąd u nas regionalne stworzenie – Illumise.

Data i czas

Wtorek 21 kwietnia 2020 od 8:00 do poniedziałku 27 kwietnia 2020 o 22:00 (godziny lokalnego czasu)

Atrakcje

  • Volbeat i Illumise staną się dostępne na całym świecie – na dziko, w jajkach oraz jako nagrody z zadań. Co więcej, udostępnione zostaną ich formy shiny!
  • Po raz pierwszy Woobat pojawi się na dziko i w zadaniach. Po wydarzeniu zostanie włączony do puli dla jajek 2km.
  • Te pokemony będą częściej pojawiać się na dziko – Alolan Meowth, Chansey, Eevee, Feebas, Lillipup i Joltik.
  • Te pokemony będą częściej wykluwać się z jajek 5km – Alolan Meowth, Eevee, Feebas, Lillipup i Joltik.
  • Eventowe zadania Field Research z nagrodą w postaci Stardustu oraz pokemonów takich jak Alolan Meowth, Volbeat, Illumise i Woobat.

Bonusy

  • Buddy będzie nam przynosił niespodzianki! Spodziewajcie się większej ilości przedmiotów i suwenirów. Co więcej, buddy będzie nam mógł również przynieść nowy rodzaj prezentu.
  • Dystans wymagany do zdobycia cukierka i serca za przebyty dystans dla buddy zostanie skrócony o połowę.
  • Łatwiej (szybciej) będzie można poprawić nastrój buddy.
  • Karmienie malinkami i poffinami sprawi, że buddy dołączy do nas na mapie gry na dwa razy dłuższy czas niż zwykle.
  • Podwójne punkty doświadczenia za ewoluowanie pokemonów.

Shiny Volbeat i Illumise

Po zakończeniu wydarzenia Illumise i Volbeat wrócą do swoich “rodzimych” regionów, więc nie przegapcie szansy na złapanie niedostępnej u nas normalnie Illumise.

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/buddyup-april2020/

16 komentarzy

  • Reply
    PolosComment19
    Kwi 17, 2020 11:30 am

    Jakby eevee i chansey nie było dużo w poprzednim evencie

  • Reply
    cowartowiedziec
    Kwi 17, 2020 7:57 pm

    Wayfarer się zrypał

  • Reply
    JustynaJa
    Kwi 17, 2020 9:50 pm

    Mam pytanie: co zrobić kiedy podczas próby zgłoszenia miejsca jako pokestopu po zrobieniu zdjęcia wywala mnie z gry? Czy ktoś się spotkał z czymś takim? Około 2 miesiące temu zgłaszałam ten problem do twórców gry i żadnego odzewu nie ma do tej pory.

  • Reply
    Janbeznerkilewej
    Kwi 18, 2020 9:21 am

    Wie ktoś dlaczego jak mam odpaloną grę i przejdę na chwilę na smsy albo ktoś zadzwoni to prawie zawsze się wyłącza, nie działa w tle??

    • Reply
      KarlFranz
      Kwi 20, 2020 8:33 pm

      Telefon za slaby.

      • Reply
        Janbeznerkilewej
        Kwi 21, 2020 7:47 pm

        Samsung s9 jest za słaby?

        • Reply
          hejterhejterów
          Kwi 22, 2020 9:10 am

          Jak masz telefon usyfiony dziwny apkami to tak, za słaby. Poza tym to szajsung i pewnie masz standardowy rom ? A później ludzie podziwiają ajfona za płynność działania.

  • Reply
    Akarin
    Kwi 18, 2020 11:54 am

    Przydałby się jakiś kalendarz e eventami na stronie, bo teraz ciężko ogarnąć kiedy co się zaczyna i kończy, a co chwile jakiś nowy event.

  • Reply
    JustynaJa
    Kwi 19, 2020 8:55 pm

    Mam pytanie: co zrobić kiedy podczas próby zgłoszenia miejsca jako pokestopu po zrobieniu zdjęcia wywala mnie z gry? Czy ktoś się spotkał z czymś takim? Około 2 miesiące temu zgłaszałam ten problem do twórców gry i żadnego odzewu nie ma do tej pory.(dodaję jeszcze raz)

    • Reply
      hwjterhejterow
      Kwi 20, 2020 5:08 pm

      ” po zrobieniu zdjęcia wywala mnie z gry? Czy ktoś się spotkał z czymś takim?” – pierwsze słyszę i nikt takiego problemu na żadnej poważanej stronie www nigdy nie zgłaszał.

      Po zgłoszeniu pokestopa – powinien przyjść e-mail z podziękowaniami i Twoim zdjęciem, następnie potwierdzenie że pokestop się nadaje/nie nadaje.

      Trzeba pamiętać, że stawianie pokestopów ze względu na podział na komórki jest bardzo skomplikowany. Na przeciwległym obszarze komórki może być już limit pokestopów i nie dodasz kolejnego.

    • Reply
      Delaro
      Kwi 20, 2020 5:36 pm

      Musisz zmienić główna aplikacje aparatu z której korzysta pokemon go , to ona jest niekompatybilna z grą . Mój znajomy miał taki problem .

  • Reply
    Orlos007
    Kwi 23, 2020 10:21 pm

    Mam oba shiny

  • Reply
    Jakiś pokemon
    Kwi 26, 2020 10:11 pm

    “(…) więc nie przegapcie szansy na złapanie niedostępnej u nas normalnie Illumise”
    Ta, nie przegapcie szansy … nie da się przegapić. To robactwo przewala się po mapie całymi gromadami. Masakra.