News 41

Bulbasaur na kolejnym Community Day!

Tak jak po pierwszym Community Day, Niantic szybko przekazało nam jakie atrakcje przygotowało na event, który odbędzie się za niecały miesiąc.

Na pokemongolive.com i w mediach społecznościowych gry pojawiła się już informacja o głównym pokemonie wydarzenia oraz towarzyszących mu bonusach:

commmunity

  • Pokemon wydarzenia: Bulbasaur
  • Bonus: 3-godzinne lury oraz potrójna ilość doświadczenia za łapanie pokemonów

Wzorem poprzednich wydarzeń najpewniej otrzymamy kolejną rodzinę ewolucyjną w wersji shiny. Prawdopodobnie tak jak w przypadku Dratini to ostatnia ewolucja zyska jakiś specjalny atak, ale w tym momencie ciężko na ten temat spekulować – jeśli będzie to jakiś nowy ruch to jeszcze nie pojawił się on w kodzie.

Co ciekawe tym razem wydarzenie odbędzie się w niedziele, 25 marca. Po zmianie czasu na letni event będzie u nas trwał w godzinach 10-13, ale bliżej daty Community Day jeszcze potwierdzimy konkretny czas.

Źródło: https://pokemongolive.com/events/community-day/

41 komentarzy

  • Reply
    NieWieszKto
    Lut 27, 2018 12:52 pm

    Niedziela, więc nie jęczeć tutaj!

    • Reply
      evoLucjan
      Lut 27, 2018 9:44 pm

      No wiesz mi przykladowo niedziela wogole nie leży. Raz ze wiekszosc pokestopow i gymow to kaplice, koscioly krzyze na cmentarzu to jeszcze pora nabozenstwa. No i ja to niedziele spedzam na wsi a tu zero respow, poprostu odpoczywam po calym tygodniu, od gry tez;-)

  • Reply
    patrykknights
    Lut 27, 2018 1:49 pm

    Czyli tak jak pisałem pod ostatnim newsem . Moje przewidywania się sprawdziły ! Będzie bonus do expa i nowy atak . Zapowiada się niedzielny spacerek po parku z myślę już słoneczkiem i cieplejszą temperaturą niż przy ostatnim community day 🙂

  • Reply
    Fifi
    Lut 27, 2018 2:24 pm

    Dlaczego za miesiąc Dlaczego bulbasaur nie jakiś lepszy Pokemon

  • Reply
    Fifi
    Lut 27, 2018 2:25 pm

    J tak superowo

  • Reply
    Levy
    Lut 27, 2018 6:10 pm

    Po dratini miałem nadzieję na larwę ale bulba tez ujdzie. Może trafi się z dobrym iv.

  • Reply
    Ktoś
    Lut 27, 2018 7:42 pm

    A mogło być coś lepszego

  • Reply
    PD
    Lut 28, 2018 12:41 am

    Jak usunąć pokemon z event?

    • Reply
      Mintoska
      Mar 03, 2018 1:42 am

      Wejdź w pokemona i zrób transfer z podwójnym potwierdzeniem

    • Reply
      KjGamer
      Mar 03, 2018 1:44 am

      Czy taki bulba shiny może się wykluć lub shiny dratini ?

  • Reply
    oobe503
    Lut 28, 2018 10:40 am

    Szkoda miałem cichą nadzieję że będzie jednak magikarp no cóż może następnym razem

  • Reply
    Seba
    Lut 28, 2018 11:53 am

    Szkoda że nie ma 2x cukierki sprzedałbym do żyda te 63 dratini

    • Reply
      gamer
      Mar 02, 2018 1:32 pm

      63 dratini słabiutko ja przy domku mam 2 pokestopy i dratini się respiło co chwile…. 129 dratini mojrekord nie licząc ostatnio 7 męstwo hehe powodzonka

  • Reply
    mickey
    Lut 28, 2018 12:12 pm

    Siema, jak skasować złapane pokemony shiny?

  • Reply
    slash
    Lut 28, 2018 3:43 pm

    Dratini były najlepszym prezentem, jaki mogliśmy dostać w grze. Każdy kolejny Community będzie już tylko gorszy od smoczego eventu. Przez 3 godziny schwytałem więcej smoków niż przez 600 dni od premiery gry !! Bulba raczej nie podoła wyzwaniu, nawet jeśli otrzymałby dodatkowy super atak, którym może być Frenzy plant. A szczytem głupoty byłoby np udostępnienie Venusaurowi Fire blasta bądź Hydropomy. I jeszcze kwestia shiny pokemonów. W takim evencie jest ich zdecydowanie za dużo. W grach ciężko było zdobyć taką formę, a tu 3 godziny eventu, a niektórzy po 7 różowych smoków złapali. Każdy pok powinien być możliwy do złapania w wariancie shiny, a nie tylko wybrane, pojedyncze stworzenia.

    • Reply
      NieWieszKto
      Lut 28, 2018 5:43 pm

      I co, zazdrościsz im tych siedmiu shiny Dratini? Zdecydowanie za rzadko shiny się pokazywały.

      • Reply
        gamer
        Mar 02, 2018 1:36 pm

        Raczej często się pokazywaly shiny.. na jakich zadupiach wy mieszkacie? Może ta gra nie jest dla Was albo po prostu zainstalujcie odpowiednie wtyczki…tyle

    • Reply
      patrykknights
      Lut 28, 2018 10:18 pm

      Co do shiny pokemonów w 100% się z Tobą zgadzam . W końcu to unikalna i rzadka forma , która powinna być trudniejsza do zdobycia . Swoją unikalność traci wtedy gdy wszyscy mają po kilka sztuk , a tak jest niestety z Dratini .

    • Reply
      luke.wrk
      Mar 12, 2018 2:43 pm

      Co do Shiny to zgadzam się, były zdecydowanie zbyt pospolite. Mi w ciągu 3h na 200 złapanych sztuk Dratini wpadło aż 10 różowych ..

  • Reply
    lambler
    Mar 01, 2018 1:25 am

    Nie wiem czy wszyscy załapali ze potrójny exp będzie ale tylko za łapanie tak więc z ewolucjami troszkę sobie poczekamy

    • Reply
      bart
      Mar 01, 2018 8:57 am

      nie będzie tak źle,
      średnio 150xp za złapanie poka x3x2x3x60x3 = ok 480,000xp, a z bonusem pogodowym więcej o ok 80,000xp

      • Reply
        osi
        Mar 01, 2018 12:15 pm

        co ma bonus pogodowy do expa? Stardust tylko zwiększa

      • Reply
        evoLucjan
        Mar 01, 2018 9:11 pm

        Wiec z tego co tu napisales chcesz zlapac 540 pokow w te trzy godziny eventu i to jeszce bulbasaury!? Powiem tylko powodzenia XD

        • Reply
          bart
          Mar 01, 2018 9:40 pm

          Przy ostatnim community day wiele osób nałapało tyle poków, że przekroczyli dzienny limit poków, i nigdzie nie doczytałem że tylko za bulby jest exp x3 tylko ogólnie za poki, więc można skupić się na pokach które łatwo dają się złapać.
          Z pogodą faktycznie się rozpędziłem, mój błąd.

          • evoLucjan
            Mar 02, 2018 7:14 am

            To sie zgadza ze da rade przekroczyc jesli masz go plusa i na community day pojedziesz do arkadii albo lazienek krolewskich, w jakies miejsca gdzie masz duze skupiska pokow i gymow. Na ostatnim dratini wchodzil prawie na kazdym pokeballu, bulbe lapie sie jak pikachu duzo bedzie wyskakiwac to i dobrze trzeba byc przygotowanym. A pozatym jak przekroczyli to tez nie lapali pierwszego poka dopiero na evencie, do jedenastej mogli miec juz z setke albo i lepiej.

  • Reply
    at3at3
    Mar 01, 2018 4:42 pm

    Bulbasaur będzie nieprzypadkowo. Venusaur to „maskotka” Nintendo w wersji Leaf Green. Następny powinien być Fire Red czyli Charmanderek (osobiście – marzę o czarnym Charizardzie!).
    A w kolejnych raidach na legendy obstawiam raczej Regi-team niż „samoloty”…
    A Wy?

    • Reply
      evoLucjan
      Mar 01, 2018 9:15 pm

      Tez tak myslalem. Byl pikachu na kyogra, smok na smoka a teraz pewnie trawa kontra skala i moze ogien na stal, albo walczacy na lód. Ale czas pokaze

  • Reply
    bart
    Mar 01, 2018 9:46 pm

    Fajnie zapowiadająca się gra – https://www.youtube.com/watch?v=Xktn5qZVWto coś bardziej oryginalnego niż podróba drakonius go.

    • Reply
      Frankee
      Mar 02, 2018 4:01 am

      Co w tym bardziej oryginalnego ? 😀 inny system lapania ? Co do Draconius go to jest lepiej rozbudowany niż poke go. Jeśli nazywasz draconius podróbka to wszystkie gry czasu rzeczywistego musisz nazywać podróbkami.

  • Reply
    evoLucjan
    Mar 02, 2018 9:50 am

    Zwracam sie z zapytaniem do uzytkownikow telefonow marki Xiaomi. Wczoraj apk pokemon go wymusila na mnie update do najnowszej wersji i wtedy pojawil sie u mnie problem. Aplikacja automatycznie sie wylacza przy prubie uruchomienia i pojawia sie komunikat o bledach. Udaje sie ja uruchomic jedynie z okna instalatora apk ale wtedy nie widzi gps. Czy ktos juz spotkal sie z takim bledem u siebie i czy cos na to zaradzil? Ja apke pobieram z apkmirror bo w sklepie play google jej nie widac:-(

    • Reply
      DawidPolakL
      Mar 02, 2018 12:46 pm

      Mam od grudnia redmi note 4x i nigdy nie miałem problemów. W sklepie Play też mam apke. Nie pomogę niestety. Fakt że telefon super do gry

    • Reply
      DawidPolakL
      Mar 02, 2018 12:50 pm

      Może odinstaluj apke, zainstaluj starą wersję i wyłącz na fonie automatyczne aktualizacje

  • Reply
    tjn
    Mar 02, 2018 9:55 pm

    według mnie w Polsce będzie to 20:00 – 23:00, bez uwzględnienia zmiany czasu.

  • Reply
    tjn
    Mar 02, 2018 10:00 pm

    z zamiany PDT na CET wynika, że 20:00 – 23:00 dobrze mówię?

  • Reply
    Pika
    Mar 02, 2018 11:37 pm

    Jak można skasować pikachu eventowe? Mam ich za dużo :-(((

    • Reply
      arty
      Mar 02, 2018 11:59 pm

      Niestety pojedynczo z podwójnym potwierdzeniem.

  • Reply
    Tony
    Mar 03, 2018 10:20 am

    Ja sie tam ciesze,w koncu to moj buddy i jeden z ulubionych pokemonow xd

  • Reply
    koala30cm
    Mar 05, 2018 10:11 pm

    Wiecie jak się nazywa pokemon, którego coś boli?
    Bulbasaur xD

  • Reply
    Mel Gibson
    Mar 10, 2018 9:05 pm

    3x doświadczenie za łapanie ,ale za ewolucje pokemona też dostane razy 3 xD ?