News 152

Celebi i Johto Festival! [AKTUALIZACJE]

celebi

Celebi w końcu pojawił się w Pokemon GO a wraz z nim wystartował specjalny event z pokemonami z regionu Johto. We wpisie zbieramy wszystkie etapy nowego Special Research oraz to co warto wiedzieć o rozpoczętym właśnie wydarzeniu. 

W grze mamy już Special Research z Celebi oraz specjalny event dedykowany pokemonom z regionu Johto.

Johto Festival

  • Zwiększone spawny pokemonów z drugiej generacji,
  • Nowe przedmioty dla avatara,
  • Event zakończy się 28 sierpnia o 22:00,
  • Trzy nowe rodziny ewolucyjne w wariancie shiny: Natu, Sunkern i Pineco

pokemon_icon_177_00_shinypokemon_icon_178_00_shiny

pokemon_icon_191_00_shinypokemon_icon_192_00_shiny

pokemon_icon_204_00_shinypokemon_icon_205_00_shiny

Nowe bossy w raidach

  • T1:  Yanma, Cyndaquil, Chikorita, Totodile, Sunkern
  • T2: Pineco, Kirlia, Roselia, Mawile, Alolan Exeggutor
  • T3:  Alolan Raichu, Tangela, Machamp, Donphan, Piloswine,
  • T4: Ursaring, Alolan Marowak, Absol, Tyranitar, Rhydon
  • T5: Regirock

Eventowe boxy

Box Zawartość Cena
Special Box 2x Egg Incubator

2x Lucky Egg

2x Premium Raid Pass

20x Ultra Ball

480 Pokecoins
Great Box 6x Incense

4x Super Incubator

4x Premium Raid Pass

5x Star Piece

780 Pokecoins
Ultra Box 12x Incense

12x Super Incubator

8x Lucky Egg

12x Premium Raid Pass

1480 Pokecoins

Eventowe zadania

Zadanie Tłumaczenie Nagroda
 Catch 3 Sunkern Złap 3 Sunkerny  Kamień ewolucji (Metal Coat, Dragon Scale, Sun Stone, Up-grade, Kings Rock)
 Evolve 3 Sunkern or Natu Ewoluuj 3 Sunkerny lub Natu  Pineco
 Make 4 Great Curveballs in a row 4 podkręcone rzuty z rzędu z bonusem Great  Miltank
 Make 3 excellent throws 3 rzuty z bonusem Excellent Onix lub Scyther
 Catch 5 water type pokemon Złap 5 pokemonów typu wodnego Poliwhirl lub Seadra
Win a Raid  Wygraj raid Porygon

Celebi Special Research

Poniżej znajdziecie etapy Special Research związanego z Celebi – wpis będzie aktualizowany w miarę jak gracze będą przekazywać informacje o kolejnych etapach oraz ich zadaniach.

 

Etap 1/8

  • Power up Pokemon 5 times (Ulepsz pokemona 5 razy)
  • Battle in a Gym 2 times (Walcz w gymie 2 razy)
  • Battle in a raid (Walcz w raidzie)

Nagroda: 10x Poke Ball, 1x Fast TM, 1x Super Incubator

Etap 2/8

  • Make 3 new friends (Dodaj 3 nowych przyjaciół)
  • Evolve an evolved grass-type Pokemon (Ewoluuj ewoluowaną formę trawiastego pokemona [np. Ivysaur, Nuzleaf itd.])
  • Catch a Pokemon 3 Days in a row (Łap pokemony przez 3 dni z rzędu)

Nagroda: 1500 Stardust, 1x Sun Stone, 1x Premium Raid Pass

Etap 3/8

  • Reach level 25 (Osiągnij 25 poziom)
  • Use a Sun Stone to evolve Gloom or Sunkern (Użyj Sun Stone by ewoluować Gloom lub Sunkerna)
  • Hatch 9 Eggs (Wykluj 9 jajek)

Nagroda: 1x King’s Rock, 1x Premium Raid Pass, Pokemon – Eevee

Etap 4/8

  • Walk 10 km with Eevee as your buddy to earn Candy (Przejdź 10km z Eevee na buddy by zdobyć cukierki)
  • Evolve Eevee into Espeon during the day (Ewoluuj Eevee w Espeona za dnia)
  • Send 20 Gifts to friends (Wyślij 20 prezentów do przyjaciół)

Nagroda: 2500 Stardust, 1x Metal Coat, Pokemon – Eevee

Etap 5/8

  • Walk 10 km with Eevee as your buddy to earn Candy (Przejdź 10km z Eevee na buddy by zdobyć cukierki)
  • Evolve Eevee into Umbreon at night (Ewoluuj Eevee w Umbreona nocą)
  • Trade a Pokemon (wymień się pokemonem)

Nagroda: 1x Star Piece, 15x Pinap Berry, 1x Up-Grade

Etap 6/8

  • Visit PokeStops 7 days in a row (Przekręć PokeStopem 7 dni z rzędu)
  • Use 25 Pinap Berries while catching Pokemon (Użyj 25 Pinap Berry łapiąc pokemony)
  • Use items to evolve Pokemon 2 times (Użyj przedmiotów ewolucyjnych by ewoluować pokemony 2 razy)

Nagroda: 3500 Stardust, 1x Dragon Scale, 5x Silver Pinap Berry

Etap 7/8

  • Catch 40 Grass- or Psychic-type Pokemon (Złap 40 Pokemonów typu trawiastego lub psychicznego)
  • Make an Excellent Curveball Throw (Wykonaj podkręcony rzut z bonusem excellent)
  • Earn a Gold Johto Medal (Zdobądź złoty medal Johto)

Nagroda: 1x Charged TM, 10x Silver Pinap Berry, Pokemon – Celebi

Etap 8/8

  • Catch Celebi (Złap Celebi)

Nagroda: 20x Celebi Candy, 5500 Stardust, 1x Super Incubator

Wraz z Celebi Special Research do gry został wprowadzony nowy przedmiot – Silver Pinap Berry, który zwiększa ilość zdobywanych cukierków dwukrotnie a dodatkowo zwiększa szanse na złapanie pokemona o mnożnik równy 1,8 (dla porównania Golden Razz Berry posiada mnożnik 2,5).

Znalezione obrazy dla zapytania silver pinap berry

152 Comments

  • Reply
    Hardstyleboy
    Sie 20, 2018 10:08 pm

    Lecimy

    • Reply
      Ignorance
      Sie 20, 2018 10:14 pm

      Gdzie ? 😀 rajda teraz nie ogarniesz, chyba, że gdzie indziej mieszkasz

      • Reply
        3326 0146 7412 pk
        Sie 21, 2018 1:34 am

        Ja mieszka w UK I w ostatnie 3 min rajdu udalo mi sie dojechac na czas, byl to akurat regirock ale zawalczylem I zaliczylo

    • Reply
      Fghjjy
      Sie 20, 2018 10:15 pm

      Lecimy? Chyba śpimy gdzie RAID po nocy znajdziesz flyowcu jeden?!

      • Reply
        Hardstyleboy
        Sie 20, 2018 10:36 pm

        Hahah lecimy z psem na spacer 🙂 2 walki w gymie wygrane i 5 razy cp nabite zawsze do przodu 🙂

    • Reply
      Mario
      Sie 29, 2018 6:04 pm

      131510569714 Zapraszam

  • Reply
    POKEMONOWIEC
    Sie 20, 2018 10:12 pm

    ŁIIIII!!!

  • Reply
    adaś
    Sie 20, 2018 10:17 pm

    Czy Celebi może uciec w końcowej walce ?

  • Reply
    Skimei
    Sie 20, 2018 10:25 pm

    Nie może uciec

  • Reply
    Grabaz
    Sie 20, 2018 10:33 pm

    Już w drugim etapie się zabezpieczyli przed zrobieniem tego w jeden dzien:(

    • Reply
      Czikorita
      Sie 22, 2018 8:16 am

      I dobrze, chociaż mogliby w inny sposób to przedłużyć, bo to takie czekanie tylko. Mogli dać inne zadanie, które wymaga czasu ale możesz je cały czas robić.

  • Reply
    XaaR
    Sie 20, 2018 10:37 pm

    Widzę, że dodali też nowe pokestopy w mojej okolicy 🙂

    • Reply
      Marek
      Sie 21, 2018 7:59 pm

      Pokemony dodają gracze ingress z minimum 8 lewelem

      • Reply
        mystic40
        Sie 22, 2018 10:52 am

        Marek a nie 10-tym ?

      • Reply
        SameTuGruszki
        Sie 23, 2018 11:47 am

        *Pokestopy, ale też Niantic przy niektórych większych wydarzeniach „dosypuje do gara”. Tak mi się przynajmniej wydaje…

  • Reply
    Anetos
    Sie 20, 2018 10:43 pm

    Kurcze. Lecialysmy z cora kawal drogi bo pokazal sie milktank… zniknal jak dobieglysmy. Fuck.

  • Reply
    Pelenuar
    Sie 20, 2018 10:44 pm

    I po kiego grzyba zadanie z dodawaniem przyjaciól??? Z mojej paczki tylko ja gram w pokemon go a nie stac mnie na cztery telefony by mieć trzech fake koleżków i jedno główne konto….

    • Reply
      vagabondi
      Sie 20, 2018 11:28 pm

      Pewnie w dalszych etapach będzie zadanie na przykład z wymianą ;P

    • Reply
      Ikson
      Sie 20, 2018 11:32 pm

      Nie trzeba od razu kupować 3 telefonów, wystraczy podać swój kod w internecie ; )

    • Reply
      Lanca
      Sie 20, 2018 11:44 pm

      Tu ciągle ktoś dodaje kod na friendsa. To chyba proste zadanie….

    • Reply
      MV
      Sie 21, 2018 7:03 am

      Zgooglaj sobie „pokemon friend codes” i dodaj losowych ludzi w takim razie.

    • Reply
      Sarutorobi
      Sie 21, 2018 12:17 pm

      To załóż sobie nowe konta

  • Reply
    TechnoMacias
    Sie 20, 2018 11:05 pm

    Ale zbieg okoliczności, ja właśnie dziś koło 16 skończyłem poprzednie zadania i złapałem mew 😀

  • Reply
    Martin229
    Sie 20, 2018 11:47 pm

    Zadanie 3 przyjaciol wchodzisz na fb do jakiegokolwiek youtubera i spisujesz dla pewnosci 5 kodow,rozsylasz, przyjmuja Cie i zadanie zzakonczone

  • Reply
    Levy
    Sie 21, 2018 12:18 am

    Kiedyś gdzieś przeczytałem, że będą następne poziomy dla graczy z 40lvl. Jakies wieści na ten temat?

  • Reply
    Kaktan
    Sie 21, 2018 12:39 am

    Czy ktoś ma problem z zalogowaniem się przez FB? Nie mogę się w ogóle zalogować, wczoraj apka działała cudnie dziś nawet zalogować się nie mogę 🙁

    • Reply
      Ehm
      Sie 21, 2018 9:57 am

      Heh, ostatnio przez kilka miesięcy były problemy z zalogowaniem się przez PTC, to teraz Niantic postanowiło popsuć logowanie przez FB. Przynajmniej PTC naprawili 😀

    • Reply
      Warsawgamer
      Sie 29, 2018 11:17 am

      Czy ktoś wie jak ewoluować evee w espeona za dnia.Patent z imieniem mam wykorzystany.

  • Reply
    Art
    Sie 21, 2018 8:01 am

    Na pewno nie będzie zadania wbij poziom 40. O to możesz być spokoj. Niantic miałby do czegoś zniechęcić? Nigdy.

    Event spoko, dozbieram do Scissora czy Steelixa (i zapas na Porygona Z) ale shiny to lepiej niee mówić 😛

  • Reply
    Misiu084
    Sie 21, 2018 9:12 am

    Witam, a co w przypadku kiedy nie skończyłem pierwszego special Questa z mitycznym pokemonem? Czy po skończeniu tamtego pojawi mi się wtedy Special Research z Celebi czy przepada?

    • Reply
      Ehm
      Sie 21, 2018 9:55 am

      Nie, oba questy są oddzielne i nie mogą przepaść. Kiedy dana osoba ukończy 3 stadium questa na Mew, automatycznie odblokowuje możliwość przechodzenia questa na Celebi. Oznacza to, że oba zadania można wykonywać równolegle bez obawy o to, że przepadnie komuś jakiś mityczny pokemon.

  • Reply
    Jamful67
    Sie 21, 2018 9:17 am

    Dzięki już nie zapraszam

  • Reply
    Jamful67
    Sie 21, 2018 9:36 am

    Już odrzucam bo mam za dużo przyjaciół 🙂

    • Reply
      Marek
      Sie 21, 2018 7:56 pm

      Możesz wygenerowac nowy kod wtedy nie będą Cię niepokoić

  • Reply
    Razorr97
    Sie 21, 2018 9:50 am

    A jaki mnożnik posiada zwykłe Razz Berry?

  • Reply
    Psyduck-Mastered
    Sie 21, 2018 12:25 pm

    Pokemon Go > Wiedźmin

    Fifa 18 > Pokemon Go

    A jaka jest wasza opinia?

    • Reply
      MV
      Sie 21, 2018 3:40 pm

      To Fifę jeszcze w ogóle wydają? ;P

    • Reply
      SameTuGruszki
      Sie 23, 2018 11:49 am

      3 zupełnie inne gatunki. Nie ma opinii, bo nie ma czego tu porównywać.

    • Reply
      casual
      Sie 23, 2018 10:16 pm

      The Legend of Zelda: Breath of the Wild > wszystkie przygodowe gry akcji jakie do tej pory powstały

  • Reply
    adaś
    Sie 21, 2018 12:35 pm

    Już wystarczy

  • Reply
    Mateeeeusz
    Sie 21, 2018 12:39 pm

    Mam problem z odebraniem nagrody-pokemona za field research. Dziennej jak i tygodniowej. Jak wchodze do odebrania to tylko niebieskie tło i koniec, ktoś ma jakąś rade?

    Nagrody berry i pokeball normalnie za dzienne moge zbierać

    • Reply
      Ktoś
      Sie 21, 2018 3:29 pm

      Dam ci najlepszą rade, zaktualizuj gre bo w nowej aktualizacji ten blad zostal naprawiony

    • Reply
      lups
      Sie 21, 2018 3:29 pm

      Zaktualizuj gre. to znany błąd

  • Reply
    Zocha
    Sie 21, 2018 12:50 pm

    Do kiedy trwa ten Event?

    • Reply
      Marek
      Sie 21, 2018 7:54 pm

      Ostatnio znajomy miał problem z ditto i jeszcze w tamtym tygodniu szukał i miał porządnie zadania, więc minimum 3mc

  • Reply
    @
    Sie 21, 2018 1:14 pm

    A ten nowy Silver pinap berry to tylko z rajdu czy też z pokestopów wypada ?

  • Reply
    Krzysztof018
    Sie 21, 2018 2:55 pm

    Dziękuję 🙂

  • Reply
    cysiek
    Sie 21, 2018 3:21 pm

    Słuchajcie mam pytnie.Czy da się zrobić na tej samej komorce inne konto i na nim grać ale w taki sposób by nie stracić możliwosći gry na pierwszym ?? jeśli tak to proszę o info jak to zrobić

    • Reply
      Marek
      Sie 21, 2018 7:52 pm

      Możesz tak zrobić ale musisz mieć oddzielne kąta google albo zrobić konto w niantik

      • Reply
        LOL
        Sie 22, 2018 3:57 pm

        Do kĄta to Ty idź za karę :P.

    • Reply
      Tamto
      Sie 22, 2018 11:14 am

      Nie, stracisz wtedy konto. Jeden telefon to jedno konto.

      • Reply
        romas0705
        Sie 23, 2018 2:48 am

        Guzik prawda, można mieć kilka kont. Co więcej, jeśli sklonujesz grę a telefon na to pozwala, robisz podział ekranu i grasz równocześnie na 2 kontach. Ja tak robię np. na rajdach 5, gdy jest nas ryzykownie mało.

        • Reply
          SameTuGruszki
          Sie 23, 2018 11:56 am

          A to ciekawe co napisałeś. Mam w telefonie funkcję podziału ekranu, ale co z tym klonowaniem? Robimy to jakimś programem?

          • Bhue
            Sie 23, 2018 9:17 pm

            Są aplikacje do klonowania programów a najlepiej sprawdza się to w Xiaomi – producent dodał możliwość Klonowa ia aplikacji do softa. Mam klona pokemonów i FB, każde konto połączone z innym kontem. RB od 1-3 robię sam na podzielonym ekranie. U mnie w miescie mnóstwo ludzi korzysta z tej możliwości niemal od początku i nikt nie dostał bana ani warna. Śmiało polecam 😉

  • Reply
    Viper
    Sie 21, 2018 4:25 pm

    Mi się właśnie rypło zadanie dla Celebi. Mianowicie jak ewoluuje trawiastego pokemona to mi nie zalicza co robić? I tak gra jest aktualna.

    • Reply
      hmm
      Sie 21, 2018 4:29 pm

      ewoluujesz drugą formę w trzecią? bo może przez pomyłkę robisz podstawową formę w drugą?

    • Reply
      Bemoll
      Sie 21, 2018 4:36 pm

      A ewoluujesz ewoluowana formę?

      • Reply
        KedarZS
        Sie 21, 2018 6:34 pm

        Musisz zrobić evo z drugiej do trzeciej formy.

  • Reply
    sacrum
    Sie 21, 2018 4:33 pm

    Trawiastego pokemona trzeba do 3 formy ewoluować.

  • Reply
    Ghost
    Sie 21, 2018 4:47 pm

    Po coco te kamienie do ewolucji jako nagrody? Dopiero co wywalilem wszystkie. Z tym to przesadzili. Slabizna.

    • Reply
      Ignorance
      Sie 21, 2018 5:51 pm

      Są potrzebne do zadań z celebi

    • Reply
      Redell
      Sie 21, 2018 9:54 pm

      Właśnie to nie jest problem bo zw kolejne zadania dostaniesz przedmioty do ewolucji.
      Generalnie strasznie to uprościli bo tak by ludzi zatrzymali na dłużej na tym kroku.
      Chyba,że ktoś to właśnie zbierał A nie wyrzucał;) Ale biorac pod uwagę, że je dają po kolejnych etapach to nie masz się zupełnie czym martwić.

  • Reply
    akima
    Sie 21, 2018 8:44 pm

    ktoś ogarnia, dlaczego dodałam nowego przyjaciela, a nie zaliczyło mi postępu zadania? to mnie ktoś musi zaprosić???

    • Reply
      Lanca
      Sie 21, 2018 11:14 pm

      Musisz wysłać prezent:)

  • Reply
    W
    Sie 21, 2018 9:09 pm

    „Zwiększone spawny pokemonów z drugiej generacji,” no chyba nie wszystkich bo brakuje unowna i delibird

    • Reply
      iVoyteq
      Sie 21, 2018 10:13 pm

      Delibird juz był. Musiałeś nie grać wtedy.

      • Reply
        Wooper
        Sie 22, 2018 4:40 am

        Był co nie oznacza, że teraz go nie będzie (to nie jest regionalny). Możliwe jednak, że dadzą go znowu na święta czy zimę ogólnie. Unowny są ultra rzadkie i chyba tak pozostanie dalej, chociaż moim zdaniem powinny się pojawiać odrobinę cześciej.

  • Reply
    Anela
    Sie 22, 2018 11:18 am

    Ciekawe jak będzie z ewolucją eevee? Mi zawsze wypada vapek albo flarek, niezależnie od pory i godziny. Jakieś rady?

    • Reply
      Keks
      Sie 22, 2018 12:17 pm

      By mieć Espeona musisz przejść z Eevee 10km jako buddy i za dnia zrobić ewolucję (musi pozostać jako buddy, inaczej nici z Espeona). Tak samo z Umbreonem tyle że ewolucja w nocy.

    • Reply
      reer
      Sie 22, 2018 12:17 pm

      Żeby zrobić Espeona musisz z Eevee przejść 10 km na buddy i go ewoluować w dzień (wciąż musi być buddy), Umbreon to ta sama procedura tylko ewoluujesz w nocy

    • Reply
      Marcin
      Sie 22, 2018 12:42 pm

      Weź eevee jako budy i przejdź z nim conajmniej 10 km ja zrobisz ewolucję w dzień to będzie espeon a ja w nocy to umbreon

    • Reply
      tmsn
      Sie 22, 2018 2:04 pm

      I koniecznie musisz dostać od tego konkretnego eevee 2 candy. Niby oczywiste, ale konieczne, bo system też to sprawdza.

  • Reply
    JKS
    Sie 22, 2018 11:58 am

    Witam

    Aby wypadły (nocna) i (dzienna) musisz najpierw pochodzić z eevee przynajmniej 10 kilometrów jako twój przyjaciel i nie usuwając jej ewoluować ją w godzinach 22-06 lub 06-22

    • Reply
      Lanca
      Sie 24, 2018 10:50 pm

      Bzdura. Musi być noc albo dzień na ekranie. Popełniłem straszny błąd i zamiast espeon 100% wyskoczył mi umbreon.

  • Reply
    lenasztajner111
    Sie 22, 2018 2:23 pm

    U mnie będzie problem z wymianą pokemonami 🙁 znajomi nie grają

    • Reply
      Narafal
      Sie 24, 2018 10:36 pm

      Zaloz sobie drugie konto lub znajdz ludzi na forum i umow sie na wymiane. Oczywisci nie w lesie i w nocy 😉

  • Reply
    Anela
    Sie 22, 2018 3:37 pm

    A nie da się wymienić pokiem na odległość?

  • Reply
    Antonio
    Sie 22, 2018 4:49 pm

    Ja dziś za wykonanie zadania ze złapaniem 5 wodnych pokemonow miałem do złapania Poliwaga, a nie Poliwirhla jak pisze w tekście.

    • Reply
      Ivrin
      Sie 22, 2018 7:16 pm

      To musiałeś pomylić questy, bo Poliwag jest za złapanie 5 pokemonów z wearther boost.

      • Reply
        KedarZS
        Sie 25, 2018 1:15 pm

        Też miałem tak. Z tego zadania z Johto Festiwal dwa Poliwagi i dwie Seadry na razie miałem, Starmie ani śladu.

  • Reply
    denis0011
    Sie 22, 2018 6:19 pm

    Da się jakoś ogarnąć wymiane na odległość albo coś? u mnie ze znajomych nikt nie gra a nie będę przecież 2 telefonu kupował :/

    • Reply
      Eleranya
      Sie 22, 2018 9:03 pm

      Złap jakiegoś ziomka na rajdzie.

  • Reply
    art
    Sie 22, 2018 6:53 pm

    No na odległość to tak do +- 5 metrów się da. Po wyżej już nie złapie, ogólnie trzeba się spotkać na wymianę pokemonów 🙁

  • Reply
    Lewa
    Sie 22, 2018 7:37 pm

    Bezsensowne questy na Celebi

    • Reply
      @
      Sie 22, 2018 8:29 pm

      Dlaczego bezsensowne? Właśnie bardzo fajne i zrobione tak że nie zrobi się go w ciągu jednego dnia ani nawet tygodnia. 😀

      • Reply
        Lewa
        Sie 23, 2018 9:18 am

        No bo skąd mam wziąć trzech przyjaciół 100 Bublasaur lub Oddish Candy.

        • Reply
          akima
          Sie 23, 2018 10:33 am

          przyjaciół możesz zaprosić z kodów, które ludzie wrzucają w necie, a potem usunąć jeśli nie chcesz obcych ludzi na liście. a Bulbasaur candy po community day to chyba nie powinien być żaden problem

        • Reply
          SameTuGruszki
          Sie 23, 2018 12:06 pm

          Dla nowego gracza może to być małym problemem (nazbieranie candy trawiastego pokemona z I generacji), bo obecny Johto Event promuje spawny II generacji. Jedyna szybsza opcja (której nie polecam bo zaraz ma swój Community Day) to ewolucja Chikority. Jest ich sporo ale warto zostawić jakiś dobry egzemplarz na CD właśnie. Ogólnie jak nie masz jakiegoś śmiecia do ewolucji to nie śpiesz się z tymi zadaniami.

          • Lewa
            Sie 24, 2018 11:18 am

            Ja nie jestem nowym graczem, mam już 27 Level, tylko rzadko gram.

        • Reply
          at3at3
          Sie 23, 2018 12:39 pm

          Najszybszą opcją dla trawiastych są teraz „Hop-pipy”!
          Zwłaszcza, że Skiploomów też teraz wszędzie pełno.

          • SameTuGruszki
            Sie 23, 2018 12:47 pm

            Racja, zapomniałem o tych wariatach 😀

          • Lewa
            Sie 24, 2018 11:17 am

            No to prawda

  • Reply
    A.
    Sie 22, 2018 8:49 pm

    Spotkał ktoś ostatnio unowna? Czy on jeszcze wogóle wyskakuje?

    • Reply
      Wooper
      Sie 22, 2018 9:30 pm

      Ja niestety dalej nie widziałem. Wypatruję go szczególnie teraz, co jakiś czas, ale nici. Niantic tak łatwo go nie dadzą bez eventu 🙁

      • Reply
        A.
        Sie 22, 2018 9:41 pm

        Też właśnie nie miałam szczęścia

  • Reply
    SameTuGruszki
    Sie 23, 2018 12:09 pm

    Do administratora: może zrobić jakiś osobny news/wątek dla osób które dzielą się swoimi kodami. Byłoby łatwiej gdyby coś takiego zawsze wisiało gdzieś na wierzchu strony.

    • Reply
      Dysiol
      Sie 23, 2018 2:40 pm

      I podzielone na wojewodzctwa było by łatwiej szukać

  • Reply
    NT. Wrocław
    Sie 23, 2018 12:41 pm

    Chyba można pisać w komentarzach w temacie dotyczącym systemu przyjaciół

  • Reply
    Gramnogami
    Sie 23, 2018 4:52 pm

    Mam juz 50 friends. Reszte zaakceptuje wieczorem.

  • Reply
    Levy
    Sie 23, 2018 5:25 pm

    Pytanie do grajacych: jak mam eevee, z którym przeszedlem 10km, odebrałem 2 candy i zdjąłem go z buddy a za jakiś czas go wstawię żeby ewoluowac to dostane espeona lub umbreona? Ktoś to już testował?

    • Reply
      Eleranya
      Sie 23, 2018 6:23 pm

      Wydaje mi się, że będziesz musiał na nowo zdobyć na niej 2 cukierki i nie zdejmując jej z pleców dopiero ewoluować.

    • Reply
      Silver
      Sie 23, 2018 6:30 pm

      Wcześniej w info o comunity day z Evee napisane bylo ze kilometry można przejsc wcześniej nawet na zapas i nie przepadaja

      • Reply
        Levy
        Sie 24, 2018 11:28 pm

        Wiem, ze nie przepadają ale szkoda mi sprawdzać bo chodziłem z shiny a mam ich naprawdę mało wiec na nich nie chcę eksperymentować. Nie mam napinki żeby zrobić zadania jak najszybciej wiec test zrobie na zwykłym eevee. Napiszę jak wyszło. Chyba że ktoś to sprawdzi pierwszy. Pozdrowienia.

        • Reply
          BSRF
          Sie 28, 2018 6:25 pm

          Mozesz zdjac z buddy po przejsciu 10km

    • Reply
      Redell
      Sie 23, 2018 6:52 pm

      Niestety trzeba napierać z cfaniakiem na plecach od nowa;)

  • Reply
    adaś
    Sie 23, 2018 9:36 pm

    Czy przy ewolucji Espeona oprócz 10 km trzeba również zmienić nazwę Eewee na Sakura , czy wystarczy tylko po przejściu 10 km
    zrobić tylko ewolucję?

    • Reply
      TechnoMacias
      Sie 23, 2018 9:46 pm

      Nie trzeba już zmieniać na Sakura.

    • Reply
      SameTuGruszki
      Sie 25, 2018 7:33 pm

      Jak zmienisz imię na Sakura to Ci się zrobi nawet z 0.00km. Tyle, że trick z nazwami działa raz na każdą ewolucję i warto go zostawić na Eevee z 100% IV. IMO.

  • Reply
    zemol
    Sie 23, 2018 9:46 pm

    Nie musisz wpisywać 😉

  • Reply
    Gramnogami
    Sie 23, 2018 10:33 pm

    Akceptuje do polnocy,potem zmieniam numer. Juz grubo
    ponad 100

  • Reply
    124334376761
    Sie 24, 2018 1:45 pm

    Pytanko do etapu 4 i 5 z eevee czy mozna wychodzic wczesniej dwa razy po 10km czy tylko w czasie zadania odblokowanego?

    • Reply
      Marcin
      Sie 26, 2018 11:21 pm

      Prawdopodobnie można wychodzić 5 km i później kolejne 5 km bo miałem wychodzone 12,3 w czasie jak wyskoczyła mi misja i musiałem dołazić aż znalazła cukierka do 15 km i wtedy zaliczyło mi misję

    • Reply
      Narafal
      Sie 27, 2018 8:46 am

      Mozna, ale niezaliczy kilometrow, czyli nie mozna. Trzeba zaczac gdy zacznie zadanie

  • Reply
    Levy
    Sie 25, 2018 12:56 am

    Ale mimo wszystko szkoda, że te zadania są takie łatwe do wykonania. Miałem nadzieję na naprawdę trudne wyzwania. Może następne będzie bardziej wymagające.

    • Reply
      Lewa
      Sie 25, 2018 10:59 pm

      No może dla Ciebie i jakbyś nie wiedział to drugie zadanie drugiego etapu to jest ewolucja za sto Candy.

      • Reply
        Narafal
        Sie 27, 2018 8:51 am

        Gdy wszedzie trawa to ewolucja latwizna. Gorzej bylo gdy 2 tygodnie przed Mew ewoluowalem na Gyaradosa. Potem sie pojawily Magikarpy intensywnie, ale troche mnie to przychamowalo.

      • Reply
        Levy
        Sie 28, 2018 12:46 am

        Rozmiem ze to zadanie dla Ciebie jest trudne bo grasz od niedawna. Ja gram od początku. Mam 75 tyś złapanych poków i candy od cholery. W tym zadaniu 100 candy nawet nie zauważyłem. Rozumiem Ciebie – zrozum mnie.
        Pozdrowienia i powodzenia dla nowych graczy.

  • Reply
    W
    Sie 26, 2018 9:24 pm

    „złap 40 trawiastych/psychicznych pokemonów”. Czyżby szykowały się Unowny?

  • Reply
    hmm
    Sie 26, 2018 10:23 pm

    podkręcony exelent… mhm jasne

    • Reply
      Narafal
      Sie 27, 2018 8:53 am

      Latwizna w Raidach i na duzych Pokémonach. Nastaw sobie kuleczko na excellent i rzucaj w +/- w trakcie jego ataku.

  • Reply
    Pati
    Sie 27, 2018 12:19 am

    A mnie w punkcie
    Catch a Pokemon 3 Days in a row (Łap pokemony przez 3 dni z rzędu)
    zaliczyło tylko 1 dzień i mimo, że poki łapę codziennie nie poszło dalej. Ma ktoś jakiś pomysł?

    • Reply
      Rok
      Sie 27, 2018 7:12 pm

      Udalo się?

    • Reply
      Waikiki
      Sie 27, 2018 9:05 pm

      Ja mam to samo, napisałam na support do niantic ale oczywiście zero odpowiedzi. pimysły co zrobic mi sie skończyly, odinstalowywanie i instalowanie na nowo nic nie daje.

  • Reply
    Nedds24
    Sie 27, 2018 1:46 pm

    Zaproszenia można wystawiać u mnie na forum aby tu nie świecić 🙂

  • Reply
    Lily
    Sie 27, 2018 1:52 pm

    Hej pokemaniaki 🙂 ostatnio słyszałam o ingresie – czy to prawda, ze mozna dodawac nowe pokestopy? Czy to faktycznie dziala? Przydalyby sie ze dwa u mnie na wiosce. Moze mi ktoś wytlumaczyc, na czym to polega? Pozdrawiam!

  • Reply
    Marek
    Sie 28, 2018 11:30 am

    Ewolucja eevvee?
    Już kiedyś ewoluowalem eevvee do odpowiedniej formy więc tera muszę to zrobić na budi po przejściu 10km… Dwa pytania czy nazwa musi być zmieniona oraz czy budi może mieć więcej niż 10km czy musi to być dokładnie 10km a nie naprzyklad 25km?

    • Reply
      Stefan
      Sie 28, 2018 1:32 pm

      I tak musisz przejść 10 km z Eevee na buddy bo w zadaniu jest wymagane otrzymanie 2 cukierków.
      1. Wrzucasz Eevee na buddy
      2. Chodzisz 10 km – musi zaliczyć 2 cukierki!!!
      3. NIE ZDEJMUJESZ z buddy i robisz ewolucję – w dzień Espeon, w nocy Umbreon.

      Nie trzeba zmieniać imion, jedyne co musisz dopilnować to pora dnia i Eevee na buddy.

    • Reply
      konkonster
      Sie 28, 2018 8:04 pm

      Nazwa nie musi być zmieniona. a przejść 10 kilometrów musisz z danym evee w chwili gdy dostaniesz zadanie, następnie go ewoluujesz i tyle.

    • Reply
      Marek
      Sie 29, 2018 3:20 pm

      Dzięki. A ja przez błąd straciłem 50 cukierków… 🙁 bo chciałem ponownie wykonać ewolucję używając zmiany nazwy, teraz cukierków brak 🙁

    • Reply
      MV
      Sie 30, 2018 11:50 pm

      Trzeba przejść minimum 10 kilometrów, nie zaszkodzi jeśli przejdziesz więcej.

  • Reply
    Mario
    Sie 29, 2018 6:03 pm

    131510569714 zapraszam 🙂

  • Reply
    Helka
    Sie 29, 2018 8:36 pm

    Szukam znajomych troje potrzebnych,zapraszam 6753 9413 7289

  • Reply
    co poszlo nie tak?
    Sie 30, 2018 7:51 am

    zrobilam z eevee 10km, wpadly te 2 cukierki, na ekranie gry dzien wiec na spokojnie robie ewolucje a tu co!? vaporeon kuwa… ktos ma pomysl co poszlo nie tak?

    • Reply
      MV
      Sie 30, 2018 11:54 pm

      Być może zdjąłeś go z buddy przed ewolucją.

  • Reply
    Anna
    Sie 30, 2018 8:39 am

    1905 1736 6784 Kraków, zapraszam

  • Reply
    Conan
    Sie 30, 2018 9:54 pm

    I Celebi zlapany

  • Reply
    Merd
    Sie 31, 2018 8:26 am

    Potrzebuje pomocy w zadaniu z prezentami: 2615 4330 9983 zapraszam

  • Reply
    Insomnia
    Sie 31, 2018 9:48 am

    6765 6928 7871 Zapraszam 🙂

  • Reply
    Manteufel
    Wrz 01, 2018 9:28 pm

    Witam serdecznie, jestem obecnie na 2 etapie robienia questa na Celebi, potrzebuję friendow, mój trainer code:
    5934 6531 4561

  • Reply
    chrisvondrevas
    Wrz 03, 2018 1:18 pm

    przeszedłem 10 km z eevee .. . ewoluowałem i dostałem jolteona . . . ?? miał ktoś podobnie ?

  • Reply
    Inga
    Wrz 04, 2018 8:01 am

    7575 0439 6263

  • Reply
    Remislaw