News 43

Celebi w Special Research!

W końcu nadeszła ta długo wyczekiwana przez nas chwila – Celebi już niedługo będzie dostępny dla wszystkich graczy poprzez Special Research!

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Profesor Willow ponownie potrzebuje waszej pomocy! Wygląda na to, że jest on na tropie mitycznego pokemona Celebi, który tajemniczo pojawił się gdzieś w pobliżu. Czy możesz mu pomóc zlokalizować tego podróżującego w czasie pokemona? Przygotujcie się na 20 sierpnia, kiedy ten Special Research stanie się dostępny na całym świecie!

Wraz z odkrywaniem natury Celebi pozwalającej mu na podróże w czasie, napotkacie zadania, które przetestują wasze umiejętności jako trenera. Wykonujcie zadania by zdobywać punkty doświadczenia, przydatne przedmioty a nawet spotykać niektóre pokemony na swojej drodze! Możesz rozpocząć kompletowanie Special Research z Celebi w dowolnym momencie, o ile wykonałeś trzy etapy Special Research z Mew, i możesz aktywnie ukończyć zadania związane z nimi dwoma w swoim tempie!

Dla wszystkich, którzy ukończyli Special Research podczas Pokemon GO Fest i zdobyli już podróżującego w czasie pokemona, ukończenie nowego Special Research zapewni cukierki, by móc ulepszyć swojego Celebi.

Obecność Celebi spowoduje również pojawianie się większej ilości pokemonów pierwotnie odkrytych w regionie Johto. Dodatkowo, zadania typu Field Research związane z pokemonami odkrytymi w regonie Johto staną się dostępne na ten specjalny czas. Więc zanurzcie się w ducha Johto i przygotujcie się na nową przygotę!

Nie możecie się doczekać by okazać swoją miłość do regionu Johto? Nowa koszulka z Celebi jest teraz dostępna za darmo w sklepie gry. Dodatkowo, przedmioty avatara z gier Pokemon HeartGold oraz Pokemon SoulSilver są dostępne w sklepie, w tym elementy odblokowywane na podstawie waszego medalu dotyczącego łapania pokemonów z Johto.

Przygotujcie się na wyjście i ukończenie tego ekscytującego Special Research, trenerzy! Pozostańcie bezpieczni i szczęśliwej eksploracji!

Zespół Pokemon GO

Podsumujmy, od 20 sierpnia:

  • Stanie się dostępny Special Research z Celebi,
  • Na dziko będą częściej pojawiać się pokemony z Johto,
  • W grze pojawią się nowe zadania typu Field Research związane z pokemonami z Johto,
  • W sklepie z ubraniami pojawiły się nowe przedmioty związane z regionem Johto.

Tak jak napisało Niantic, Special Research z Celebi można rozpocząć po ukończeniu pierwszy trzech etapów Special Research z Mew a potem wykonywać zadania dla nich w tym samym czasie. Ci którzy złapali Celebi w Chicago w ostatnim etapie zamiast pokemona otrzymają cukierki do niego.

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/celebi-research/

43 komentarze

  • Reply
    Wojtek
    Sie 16, 2018 8:00 pm

    W grze zero info

  • Reply
    Plotas
    Sie 16, 2018 8:56 pm

    Można może jakoś usunąć tych psycholi z numerkami w komentarzach?

    • Reply
      Ivrin
      Sie 16, 2018 10:44 pm

      Nawet nie wiesz ile tego dzienne usuwam, czasem filtr niestety przepuszcza takie komentarze i dopiero jak zauważę to kasuje

      • Reply
        MV
        Sie 16, 2018 10:55 pm

        Może pomoże jeśli oficjalnie napiszecie, że nie wolno tego wrzucać. Chyba, że już napisaliście, a ja nie widziałem (sam nie spamuję takimi rzeczami).

  • Reply
    Wojtek
    Sie 16, 2018 9:58 pm

    Pewnie można ale po co?

  • Reply
    qq
    Sie 16, 2018 10:08 pm

    Ja bym wolał aby naprawili błąd z berry ponieważ nie mogę wykonywać zadań i nie mogę złapać 2 Raiku.

  • Reply
    Czikorita
    Sie 16, 2018 10:15 pm

    W końcu… Może dadzą jakieś trudne zadania, a nie takie banalne jak ostatnio, źe na drugi dzień mew miałem

    • Reply
      a
      Sie 16, 2018 11:23 pm

      Dokładnie, tamte zadania były zbyt proste i szybkie do zrobienia.
      Mogli by dać zadanie typu: przejdź 1000km.

      • Reply
        Paweł Nyczaj
        Sie 17, 2018 10:04 am

        No grubo przesadziłeś. Pewnie jeśli będzie zadanie na dystans to góra 20 km, w porywach 50 km

      • Reply
        PokeMentor
        Sie 17, 2018 3:27 pm

        1000km, jezusie co za dzban XDDDDDD

    • Reply
      Karolina z Obłuża
      Sie 16, 2018 11:44 pm

      A ja po miesiącu miałam mew. Gdyż męczyłam się z duchami,Gyardosem i dojściem na 25 level. Teraz już 34

      • Reply
        MV
        Sie 17, 2018 9:42 pm

        Mnie najdłużej Ditto wymęczył. Jak nie jest potrzebny to się pojawia, a jak miałem na niego questa to się zbiesił i ze dwa tygodnie nie widziałem żadnego.

        • Reply
          smutny
          Sie 18, 2018 10:32 am

          ja już chyba 3 miesiące próbuje złapać tą galaretę i nic

  • Reply
    W
    Sie 16, 2018 10:38 pm

    Czy ktos ma problem z bugiem w field researche. Niebwuswietla pokemona do zlapania ?

  • Reply
    Goska
    Sie 16, 2018 10:48 pm

    Też tak mam,widać tylko niebieskie tło.

  • Reply
    MV
    Sie 16, 2018 10:53 pm

    Ciekawe czy questy będą podobne do tych od Mew. Jeśli tak, to polecam nie ewoluować przed czasem Swablu ani Wailmerów – wcześniej był quest wymagający ewoluowania Magicarpa w Gyaradosa, więc teraz może być inny za 400 cukierków.

    • Reply
      Ivan
      Sie 16, 2018 10:56 pm

      Zadania maja być związane z pokami z johto więc radzę się nastawić na ewolucje pokemon z przedmiotem ewolucji

    • Reply
      Gracz
      Sie 16, 2018 11:32 pm

      Zostawiłem sobie na wszelki wypadek po 1000cuksów dla Magikarpa, Swablu i Wailmera.

    • Reply
      JoyPi
      Sie 17, 2018 3:13 pm

      Bardziej obawiam się zadania na Unowny, bo je bardzo bardzo bardzo rzadko widać, jest cień szansy że pojawi się w 0,001%

  • Reply
    pimpim
    Sie 16, 2018 11:18 pm

    Super! Wreszcie nowa motywacja do gry!

  • Reply
    Ghost
    Sie 17, 2018 7:58 am

    A ja mam problem z giftami. Przestały mi wypadać ze stopow i gymow. Błąd czy pech. Takze jestem tylkow biorca.

    • Reply
      Marcin
      Sie 17, 2018 11:20 am

      Nie wypadają bo masz 10 i nie wysyłasz pewnie 🙂

      • Reply
        Ghost
        Sie 17, 2018 5:18 pm

        O kurde ziomek a ja myslalem, zeale limit jest duzow wiekszy. Dzieki

  • Reply
    StaryTrener
    Sie 17, 2018 12:50 pm

    Jak będą takie zadania, co do trudności, jak na Mew, to Celebi się zrobi w jeden dzień 😛

  • Reply
    dulux92
    Sie 17, 2018 2:38 pm

    Zacząłem ostatnio gre i jeszcze nie wykonałem questa z mew czy to znaczy, że jak pojawi się celebi to juz mew nie złapie?

    • Reply
      .
      Sie 17, 2018 7:50 pm

      Czytanie ze zrozumieniem się kłania

  • Reply
    Espeon001PL
    Sie 17, 2018 5:29 pm

    Okej ale czy będzie cały czas mew?

  • Reply
    smutny
    Sie 18, 2018 9:03 am

    ja w zadaniach na zdobycie mew utknąłem na tej wrednej galarecie ditto, łapie i łapie wszystkie poki wokół i żaden nie chce się przemienić

  • Reply
    denis0011
    Sie 18, 2018 7:01 pm

    Pytanie do redaktorów albo kogoś obeznanego.
    Mam zebrany cały pokedex Kanto (Gen I) oraz prawie cały Jotho (Gen II), wiadomo Celebi brakuje oraz Smeargle.

    Pytanie mam właśnie odnośnie Smeargle – czy on był już może dostępny w grze?
    Oraz pytanie odnośnie regionu Hoenn (Gen III). Ma ktoś może listę, które pokemony są dostępne a których jeszcze nie ma w grze? Bo mam parę braków i nie jestem pewien czy muszę szukać czy to wynika z tego że jeszcze ich nie udostępniono.

    • Reply
      aveces
      Sie 19, 2018 7:57 pm

      Smeargle nie ma, choć jego model shiny został ostatnio udostępniony. Co do gen III to czekamy na Nincande, Ninjask i Shedinja, Kecleona, Clamperla, Huntaila i Gorebyss. Nie ma też jeszcze legendarnego Deoxysa i miticznego Jirachi.

      • Reply
        -
        Sie 20, 2018 11:44 am

        Deoxys to mityczny pokemon

      • Reply
        denis0011
        Sie 22, 2018 6:28 pm

        Dzięki za odpowiedź, czyli w sumie mam cały pokedex z 2 Gen jak złapie Celebi heh.

        A co do III gen to mam wszystko jako widziane i tylko to połapać co widoczne ale uciekło. Bo te co podałeś to nie ma ich w grze wiec jako „Seen” mam całe 3 generacje dostępne w grze, teraz tylko uzupełnić „Caught”.

  • Reply
    Sala
    Sie 20, 2018 11:22 am

    I gdzie ten celebi ? Czy tak jak z innymi rzeczami u nas będzie o jakieś późnej godzinie ?

    • Reply
      -
      Sie 20, 2018 11:45 am

      Celebi o 22 u nas będzie najprawdopodobniej

    • Reply
      Wookie
      Sie 20, 2018 1:35 pm

      Wystarczy trochę poszukać w internecie żeby się dowiedzieć że Special Research z Celebi startuje 20 sierpnia a godzina jest uzależniona od miejsca.
      UK: 9pm (BST)
      Europe: 10pm (CEST)
      East Coast US: 4pm (EST)
      West Coast US: 1pm (PDT)
      Są nawet przecieki z zadaniami
      Step 1 – Spin three Pokestops or Pokemon Gyms, Earn a Buddy Candy, Catch 15 Pokemon
      Step 2 – Catch 10 fire-type pokemon, Catch 10 water-type Pokemon, Catch 10 grass-type Pokemon, Catch 10 steel-type Pokemon, Catch 10 rock-style Pokemon, Catch 10 ice-type Pokemon
      Step 3 – Catch seven unown, Spin three Pokestops, Hatch three eggs
      Tylko zastanawiam się skąd ja wezme unowna, jeśli to prawda.

      • Reply
        Krstn
        Sie 20, 2018 2:53 pm

        To były zadania na Go-fest w Chicago…

      • Reply
        Osi
        Sie 20, 2018 3:09 pm

        Te zadanie były w Chicago podczas festu. My na 100% dostaniemy inne.

  • Reply
    seven
    Sie 20, 2018 1:39 pm

    Sala Celebi bedzie zapewne o 22. : – /

  • Reply
    Ttt
    Sie 20, 2018 3:48 pm

    Cześć 🙂 czy ja przegapiłem jakis trwajacy event że za zakręcenie pokestopem jest 250xp ???

    • Reply
      R
      Sie 20, 2018 5:28 pm

      Tylko za nowy, nigdy nie odwiedzony – ma takie białe kółko wokół siebie.

  • Reply
    Wika
    Sie 21, 2018 12:40 am

    Jak długo będzie to trwało?

  • Reply
    Shys
    Sie 22, 2018 6:44 pm

    2664 1182 6562 zpaszam

  • Reply
    JazzyJarry