News 13

Champion Special Research na sprzedaż

Tytuł wyraża dość dużą część tego co przekażemy wam we wpisie – Throwback Challenge Champion 2020 Special Research będzie można po prostu kupić.

Na początku uspokajamy wszystkich sumiennie wykonujących zadania i poszczególne etapy wyzwania – dla każdego kto ukończy wszystkie cztery etapy Throwback Challenge Champion 2020 Special Research będzie darmowy.

Jeżeli jednak w jakiś sposób przegapiliście któryś etap to nic straconego – Niantic umożliwi zakup biletu, który pozwoli na udział w Special Research. Co więcej ci którzy odblokowali Research w „normalny” sposób również będą mogli kupić bilet i ukończyć wyzwanie drugi raz – w powtórce zobaczą jednak nieco inne nagrody niż za pierwszym razem.

Jakie są główne atrakcje Throwback Challenge Champion 2020 Special Research?

  • Możliwość złapania Galarian Meowtha i Galarian Stunfiska,
  • Możliwość złapania Snivy, Tepiga, Oshawotta, Blitlze, Audino, Darumaki, Gothity i Genesecta,
  • „Ekscytujące” nagrody, w tym okulary profesora Willowa dla naszego avatara.

Co otrzymają ci, którzy mimo odblokowania Special Research zakupią bilet? W ramach powtórki zadań takie osoby dostaną:

  • Zamiast szansy złapania wymienionych wyżej pokemonów otrzymamy 10 candy dla każdego z nich,
  • Zamiast okularów Willowa otrzymamy stardust (ilość nieznana).

Szczegóły biletu

  • Koszt to 7,99 USD (około 33 zł),
  • Będzie można go zakupić od 3 do 8 czerwca (w obu przypadkach 22:00 polskiego czasu),
  • Biletu nie można kupić za pomocą PokeCoinów,
  • Bilet jest bezzwrotny.

Pamiętajcie, że event trwający od 3 do 8 czerwca jest dostępny dla wszystkich – niezależnie czy wezmą udział w Special Research czy też nie. W trakcie tego wydarzenia również będzie można spotkać Galarian Stunfiska (na dziko, w raidach i jajkach 7 km) a Galarian Meowth, Galarian Zigzagoon i Galarian Darumaka znajdą się w jajkach 7 km. Na dziko pojawi się też więcej pokemonów z piątej generacji.

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/throwbackchallengechampion-2020/

13 komentarzy

  • Reply
    Piasecki88
    Maj 20, 2020 11:43 pm

    Zdzierstwo 33 zł za specialny ten po Sinnoh??

    • Reply
      Hejterhejterow
      Maj 21, 2020 8:57 am

      Za gapiostwo i lenistwo to strasznie tanio. Jak można przez tydzień nie zrobić zadania, które robi się 2-3godziny?

      • Reply
        MagiczneCiastka
        Maj 21, 2020 12:44 pm

        Nie granie przez tydzień w pokemony to gapiostwo i lenistwo?! Sam sumie zrobiłem ale xd.

        • Reply
          hwjterhejterow
          Maj 21, 2020 6:23 pm

          Masz informację o evencie, który trwa kilka dni a zrobienie zadania zajmuje 1-2 godziny i tego nie robisz – tak to jest lenistwo w czystej postaci i podejście roszczeniowe typowe dla milenialsów.
          W dorosłym życiu jak przegapisz opłaty rachunków też masz pretensję, że nie mogłeś zapłacić bo Ci się nie chciało ? Albo jak grasz na giełdzie i nie sprzedasz akcji w porę to narzekasz że nie mogłeś ich sprzedać i straciłeś kasę ?

  • Reply
    Copretti
    Maj 21, 2020 7:51 am

    8632 1398 1362

  • Reply
    Fraxu
    Maj 21, 2020 8:52 am

    To fajne, że osoby które kupią nie dostaną pokemonów ani okularków. To by było po prostu nie fair a tak to jest ok

    • Reply
      Kaniok
      Maj 21, 2020 3:34 pm

      Czytanie ze zrozumieniem nie boli…ci którzy kupią dostaną dokładnie to samo co ci, którzy tydzień w tydzień robią questy. Po prostu ci, którzy dostaną specjalne wyzwanie za darmo I MIMO TO kupią bilet to zamiast pokemonów i okularów dostaną inne nagrody. Dotarło?

      • Reply
        R
        Maj 21, 2020 6:28 pm

        Ale wiesz, ja akurat czytam i czytam i zrozumieć nie mogę co to mają być za „inne nagrody”, żeby warte były 33 złote 😉 Stardust i cukierki? Litości…
        Oj ktoś wysoko postawiony w Niantic ma potworne ciśnienie na zwiększenie zysku, potworne!

        • Reply
          Hideharu_Mijahira
          Maj 22, 2020 8:32 am

          Szczególnie z tymi coinami, mydlą oczy że marne 5 coinsow więcej dadzą, a faktycznie po zmianie zysku z gymow będzie trudniej, i ogólnie spadnie ilość zdobywanych coinow. Bez wydawania realnej kasy już trudno być na bieżąco, a będzie coraz ciężej

          • R
            Maj 22, 2020 9:59 am

            Będzie niemożliwe. Obecnie uparłem się na obecną legendę w wersji shiny i niestety muszę bulić. Zrobiłem 29 raidów do tej pory, przy czym potrzeba 3 kont, żeby zbić i wygrać bez zbytniej straty w pokemonach. Stąd na dwóch kontach już dobre 30 przepustek kupiłem, czyli już prawie stówka poszła, a efektu nie widać. I ta stówka poszła tylko na granie wczoraj i przedwczoraj!

  • Reply
    6990 1254 2423
    Maj 21, 2020 11:34 am

    6990 1254 2423
    0316 8308 0416

  • Reply
    oobe503
    Maj 22, 2020 7:34 am

    6153 8644 5060

  • Reply
    Hideharu_Mijahira
    Maj 22, 2020 12:10 pm

    Czy wam też tak laguje pvp? U mnie momentami nie da się wogole grać.