News 12

Charge Up – szczegóły eventu

Dopiero zaczęliśmy jeden event a już znamy szczegóły kolejnego – Niantic zdecydowanie nie da nam odpocząć. 

Event był już zapowiadany w zbiorczej notce dotyczącej marca, ale teraz poznaliśmy jakie czekają nas atrakcje.

Data i czas: od 16 marca o 10:00 do 22 marca o 8:00

Atrakcje

  • Pokemony na dziko: Alolan Geodude, Voltorb, Electrike, Stunfisk i debiutujący w Pokemon GO Tynamo,
  • Pokemony z jajek 5 km: Pichu, Elekid, Electrike, Shinx, Joltik, Tynamo i Stunfisk,
  • Zadania Field Research nagradzające m. in. Poke Ballami, Ampharos Mega Energy, Manectric Mega Energy czy pokemonami typu elektrycznego,
  • Pokemony z raidów:
    • T1: Voltorb, Shinx, Blitzle, Klink, Tynamo,
    • T3: Alolan Raichu, Alolan Graveler, Magneton, Ampharos,
    • T5: Thundurus (Therian),
    • Mega: Manectric, Abomasnow, Houndoom
  • Specjalna seria zadań w formie Timed Research, podczas których spotkamy pokemony typu elektrycznego.

Bonus

  • Zwiększona szansa na przedmioty ewolucyjne z prezentów na czas trwania eventu.

Nowa rodzina ewolucyjna – Tynamo, Eelektrik, Eelektross

Typ: elektryczny (cała rodzina ewolucyjna)

Nowy mega pokemon – Mega Manectric

Barelysuper Pokedex

Źródło:

https://pokemongolive.com/post/chargeup-2021/?hl=en

12 komentarzy

  • Reply
    Gracz
    Mar 10, 2021 11:40 am

    No i spoko… Po cichu liczyłem na MEGA AGGRONa ale mega Manectric też jest git.
    Ps.chetnie dołączę do rajdów na dzisiejszym Raid Hour między 18:05 a 18:30

    8934 2840 3046
    1584 6637 1144

  • Reply
    DemonSlayer5872
    Mar 10, 2021 1:33 pm

    Potrzebuję pilnie ludzi na dzisiejszy raid hour!
    5415 2060 9356

  • Reply
    Ach
    Mar 10, 2021 8:05 pm

    Gdzie mozna zglosic reklamacje dotyczaca rajdu? Jest jakas Polska strona czy jak. Dzis podczas lapania legendy zawiesil mi sie telefon po restarcie, legendy juz nie bylo (nagrody wpadly kilka bali poszlo ale nie wszystkie) Zal mi ty..ek scisnal. W ciagu dwoch lat trzecia taka sytuacja ale wczesniej nie skladalam reklamacji.

    • Reply
      Stanley
      Mar 10, 2021 10:38 pm

      Nie nie można reklamować rajdów mi się też zdarza że się telefon blokuje i nie mam przez to legendy ale nie płaczę przez to

    • Reply
      Wojzex
      Mar 11, 2021 12:13 pm

      Możesz napisać do supportu, masz to w ustawieniach. Mi zwrócili już 2x remote passy

      • Reply
        Stanley
        Mar 11, 2021 12:40 pm

        To mi też oddadzą remota?

      • Reply
        ach
        Mar 13, 2021 10:41 am

        dziękuję.

        • Reply
          ach
          Mar 13, 2021 11:08 am

          po angielsku ?

          • Seba
            Mar 13, 2021 7:57 pm

            Tak

  • Reply
    Zenwolfero
    Mar 11, 2021 1:42 am

    I ok … Im więcej zadań do zrobienia tym lepiej…

  • Reply
    TrakersMax9
    Mar 11, 2021 6:12 pm

    6299 1743 5711 Gift! za Gift!

  • Reply
    schabowy
    Mar 15, 2021 10:51 am

    TO i tak słabo… 1 nowy poks. Daliby kilka, a nie owieżają tylko staruchy.