News 28

Chikorita na Community Day!

Podczas kolejnego Community Day głównym pokemonem po raz pierwszy będzie starter z drugiej generacji.

Na pokemongolive.com Niantic utworzyło już stronę poświęconą kolejnemu wydarzeniu z serii Community Day:

chi

Główny pokemon: Chikorita

Bonus 1: 3x exp za łapanie pokemonów

Bonus 2: 3-godzinne lury

Ekskluzywny atak: nieznany (Frenzy Plant?)

Po weekendzie z Eevee Community Day wracamy do „normalności” – event odbędzie się w sobotę 22 września w godzinach 11:00-14:00.

Mimo że jeszcze nie znamy ekskluzywnego ataku, to możemy się spodziewać, iż będzie to Frenzy Plant dla Meganium. Frenzy Plant, Blast Burn oraz Hydro Cannon to ataki ekskluzywne dla starterów z wszystkich generacji więc zobaczymy, czy Niantic pójdzie tą drogą i właśnie te ruchy będą atrakcją Community Day jeśli chodzi o startery.

Niantic ogłosiło także daty dwóch kolejnych Community Day, których szczegóły poznamy w późniejszym czasie:

  • 21 października (niedziela)
  • 10 listopada (sobota)

Oczywiście podczas eventu wprowadzona do gry zostanie shiny wersja dla Chikority oraz jej rodziny ewolucyjnej. Co ciekawe odpowiednie assety znajdują się już w plikach gry i możecie je zobaczyć poniżej:

pokemon_icon_152_00 pokemon_icon_152_00_shiny
pokemon_icon_153_00 pokemon_icon_153_00_shiny
pokemon_icon_154_00 pokemon_icon_154_00_shiny

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/fallcommunitydays/

28 komentarzy

  • Reply
    M.
    Sie 14, 2018 11:05 pm

    Ewentualnie dobrym ruchem był by atak Grass pledge ale chyba frenzy plant będzie lepszy. Bynajmniej w oryginale jest lepszy

    • Reply
      MV
      Sie 15, 2018 12:07 pm

      „Przynajmniej” i „bynajmniej” to dwa różne słowa. Znaczenia pierwszego nie muszę chyba tłumaczyć, a drugie jest zaprzeczeniem lub partykułą wzmacniającą zaprzeczenie.

      Tak, zdaję sobie sprawę, że się czepiam.

      • Reply
        SameTuGruszki
        Sie 15, 2018 4:47 pm

        Czepiasz się.

      • Reply
        akima
        Sie 16, 2018 6:29 am

        Wcale się nie czepiasz. Ludzie przed wpuszczeniem do internetu powinni mieć jakiś test językowy i ortograficzny, bo czasem oczy krwawią, jak się to czyta…

        Co do CD – chyba tym razem sobie daruję. Nie ganiam za shiny, a Chikorita jest strasznie wkurzająca, bo ciągle wyskakuje z kulek 😀

      • Reply
        M.
        Sie 16, 2018 9:20 am

        Akurat w mojej wypowiedzi błędu nie ma. 😉

  • Reply
    Terry McGinnis
    Sie 14, 2018 11:20 pm

    No i klasa xD

  • Reply
    Levy
    Sie 14, 2018 11:26 pm

    Mam meganium 96% i ani razu jej nie użyłem w walce. Zawszefa było coś lepszego. Moim zdaniem słaby CD. Kiedy brakujące poki z 3 gen? Kiedy 4 gen??? Bez nowych pokemnów gra stoi w miejscu.No chyba że niantic cofa się w rozwoju liczac na nowych graczy. A co ze starymi wyjadaczami? Zapomnieli o nas…

    • Reply
      Wooper
      Sie 15, 2018 7:50 am

      A to zależy od gracza akurat. Ja mam od dawna Meganium z najlepszym dostępnym movesetem i zawsze była dobrą kontrą i chętnie ją wybierałem. Każdy lubi inne pokemony i ja naprzyklad bardziej cieszę się z Czikority niż Eevee

    • Reply
      SameTuGruszki
      Sie 15, 2018 12:11 pm

      W marcu Treecko, w maju Blaziken, Mudkip w lipcu. Ale nie o to retorycznie pytałeś, a ja to już napisałem :/ Żeby jakoś ten komentarz uratować dodam, że prywatnie czekam na cały system hodowli, brakuje czegoś dla solistów w tej naszej grze…

  • Reply
    Hardstyleboy
    Sie 14, 2018 11:31 pm

    Ciekawe kiedy ratata lub pidgay w cd

    • Reply
      SameTuGruszki
      Sie 15, 2018 11:55 am

      Ja tam na przykład mam 2 Pidgaye 100% IV i od groma 98-96 które tylko czekają na swój CD 😛

    • Reply
      MV
      Sie 15, 2018 12:08 pm

      Właściwie to Pidgeya nawet bym się spodziewał jak mega stone’y wprowadzą.

  • Reply
    maciek
    Sie 15, 2018 8:56 am

    Staram się wysyłać prezenty codziennie! Mój numer to 5552 4091 1396 🙂

  • Reply
    Lolo
    Sie 15, 2018 9:07 am

    Płaczcie nadal dzieciaczki. Dopiero dostali eevee na CD.. Piec tysiecy wersji shiny.. A ten dzieciak cos gada, ze gra w miejscu stoi. Moze CD z mewtwo ci dac @Levy?

  • Reply
    seven
    Sie 15, 2018 9:12 am

    no i fajnie. Ja chce meganium nawet zwykłego 😀

  • Reply
    emde
    Sie 15, 2018 12:35 pm

    Mam problem. Łapałem dziś Raikou z questow. Po 4 nieudanych próbach wyszedłem z łapania żeby zakręcić pokestopem. Od tamtego momentu nie mogę już łapać. Jak naciskam ikonkę odbioru paczki pojawia się biały ekran. Oprócz tego wszystko działa bez problemu (łapanie innych poksow, pokestopy). Miał już ktoś taki problem?

    • Reply
      Sempra
      Sie 16, 2018 5:20 pm

      Nowy bug, pojawia się jak dasz np. malinkę pokemonowi z questa i wyjdziesz z trybu łapania. Musisz czekać aż naprawią

      • Reply
        Wojtek
        Wrz 17, 2018 10:58 pm

        Nowy bug? To stary już jest ale go na chwilę zrobili” Ale to już było i nie wróci więcej” a tu jednak bug wrócił jak bumerang

  • Reply
    8aezbi
    Sie 15, 2018 12:41 pm

    Kiedy będzie kolejne rozdanie ex raid passów?

  • Reply
    Marek42
    Sie 15, 2018 3:27 pm

    A kiedy będzie zmiana bossów na raidach? Ten 5 gwiazdkowy masakra brzydal 🙂 No i marowaka muszę zdążyć złapać

  • Reply
    Emi
    Sie 15, 2018 11:40 pm

    Nie czepiasz się.

  • Reply
    Wojtek
    Sie 16, 2018 1:03 pm

    Offtop mam pytanie jak naprawić niebieski ekran podczas próby odebrania Chansey za wyklucie 5x jajka?? wszedłem w łapanie rzuciłem ananasa i pokebola i wywaliło grę, teraz jak chcę ją złapać to mam niebieski ekran.

  • Reply
    kiri 320
    Sie 16, 2018 2:01 pm

    A ja mam meganium 1500cp I 100 iv *

  • Reply
    dev
    Sie 16, 2018 6:18 pm

    Bez sensu się zrobiły te Community Day. Po co mi startery z lepszymi atakami skoro i tak się do niczego przydadzą? Nie rozumiem czemu wy lecicie na takie bezwartościowe poki.

  • Reply
    Sebek
    Wrz 23, 2018 11:57 pm

    Fajnie że „daliście” info w dzień eventu…