News 46

Chiński Nowy Rok w Pokemon GO!

Wzorem roku poprzedniego w Pokemon GO świętujemy Chiński Nowy Rok – tym razem pod znakiem zodiakalnej świni.

W powiadomieniu z gry czytamy:

Szczęśliwego Nowego Roku Świni! Rozpoczynamy świętowanie Chińskiego Nowego Roku raz jeszcze, wraz z 12 pokemonami,  od 4 lutego o 13:00 czasu PST (22:00 naszego czasu). Poniżej szczegóły:

Data i czas

  • 4 luty o 13:00 czasu PST (22:00 naszego czasu) do 13 lutego o 13:00 czasu PST (22:00 naszego czasu)

Atrakcje

  • Rattata, Ekans, Mankey, Ponyta, Electabuzz, Dratini, Mareep, Miltank, Torchic, Poochyena, Spoink i Buneary będą się częściej pojawiać na dziko!
  • Jeśli będziecie mieli szczęście, spotkacie shiny Spoinka!

Bonusy

  • 2x doświadczenie za łapanie pokemonów
  • 2x doświadczenie za ewolucje pokemonów
  • Gdy wymienicie pokemona macie zwiększoną szansę, że stanie się lucky pokemonem!

12 pokemonów wymienionych we wpisie reprezentuje wszystkie znaki zodiaku chińskiego.

Warto zauważyć, że po raz pierwszy od dłuższego czasu otrzymujemy bonus do doświadczenia związanego z ewolucjami oraz po raz pierwszy w historii podczas wydarzenia mamy zwiększone szanse na lucky pokemona po wymianie.

Wraz ze startem eventu pojawiło się również nowe zadanie:

  • Trade 10 Pokemon with a friend (Wymień 10 pokemonów z przyjacielem) – nagroda: Chimchar

 

46 komentarzy

  • Reply
    Hideharu Mijahira
    Lut 04, 2019 11:31 pm

    No extra event!!

  • Reply
    Wooper
    Lut 04, 2019 11:32 pm

    Mam nadzieję, że złapię shiny Poochyenę i Ponytę. Rozbawiło mnie w tekście, atrakcje: Rattata xD Spoinka nie cierpię więc dla mnie to zerowa motywacja.

    • Reply
      THeEmcia
      Lut 05, 2019 9:09 am

      Ooo tak! Shiny ponyta najlepsza. Tez bym chciała 😀

    • Reply
      Raduss
      Lut 05, 2019 3:28 pm

      Powodzenia w lapaniu shiny jak tylko spoink jest shiny

      • Reply
        Knautia
        Lut 05, 2019 10:48 pm

        Spoink jest nowym shiny; Ponyta, Electabuzz, Dratini, Mareep i Poochyena już mają formy shiny, więc szansa jest. Ja miałam jakieś podejrzane szczęście – wczoraj Poochyena, dzisiaj Ponyta – więc złapać się da jak najbardziej.

  • Reply
    El
    Lut 04, 2019 11:46 pm

    Podczas tego eventu co najlepiej jest łapać do przyszłych ewolucji?

  • Reply
    Majka8
    Lut 05, 2019 12:48 am

    Shiny Poochyene złapałam jakieś 2 miesiące temu, fajna, a po ewolucji w Mightyene prezentuje się pięknie. Bardzo bym chciała Spoinka shiny ciekawe czy mi szczęście dopisze. Jakoś tak mam dziwnie że większość moich shiny złapałam poza eventami. Dratini spoko na cuksy dla Dragonita. Mareepa, Miltanka i Ponyte też lubię, reszta to tak średnio, ale fajnie że coś się dzieje no i podwójny exp zawsze super. Czas wbić 30 lvl.

  • Reply
    DNight
    Lut 05, 2019 12:58 am

    Może teraz trafię shiny mareepa, jak nie CD i Community Week to jest szansa teraz 😀

  • Reply
    Karuratu
    Lut 05, 2019 4:38 am

    Spoink jeszcze ujdzie, ale ta jego ewolucja jest obleśna

  • Reply
    Zygi
    Lut 05, 2019 6:34 am

    Tak się cieszę na ten event, że chyba telefonu z wrazenia zapomnę włączyć

  • Reply
    Machrid
    Lut 05, 2019 10:31 am

    super interesujacy event.
    nie zawiodlem sie wogole.
    najbardziej potrzebny mi exp x2 -na 40 lev.
    ciesze sie ze bedzie wiecej rataty do zlapania.
    przydadza mi sie cukierki zeby ewoluowac i wzmocnic jakiegos raticate z dobrym iv.
    bede walczyl raticatem i zbijal gymy .
    moze sobie zrobie nawet team 6 jakis raticatow.
    dobrze ze nie dodali za duzo shiny, bo bym nie zdazyl wszystkich zlapac.
    to tak w sam raz- bo jest jeden shiny -spoink.
    moze w 11 dni sie wyrobie i zlapie tego interesujacego pokemona w wersji shiny.

    • Reply
      Sheldon
      Lut 05, 2019 11:22 am

      Sarkazm?;)))))

    • Reply
      Weglowy
      Lut 05, 2019 12:21 pm

      Zycze takiego szczescia ja do shiny. Wtedy porozmawiamy ze dali tylko jednego nowego pokemona w tej wersji. Znudzila Cie gra? Nie graj, albo zacznin od nowa. Moglo byc lepiej, ale na plus ze ciagle cos sie dzieje.

    • Reply
      Snejk
      Lut 05, 2019 12:42 pm

      Ale Ty masz z głową xDDD. Tak się zmuszać do gry, której się tak nie znosi xD. Tak to jest, kiedy dziadki z czasów komuny dorwą się do nowszych gier i technologii x).
      Czekam na kolejne Twoje komentarze 😀

    • Reply
      Mike
      Lut 05, 2019 1:08 pm

      Koleś, co ty masz za problem? W każdym newsie widzę twoje komentarze napisane z przesadną dozą sarkazmu.
      Exp 2x- sam mam już 40 lvl ale wiem że wiele inny osób na tym bonusie zyska
      Piszesz o zwiększonym spawnach rattat a pomijasz wszystkie dobre/ rzadkie/ możliwe shiny pokemony jak ponyta, electabuzz, dratini, mareep, miltank, torchic, poocheyena spoink… 8 na 12 zwiększony spawnów są dobre a ty narzekasz na rattaty, które też w sumie mogą być wartościowe jeśli ktoś stara się dobić złoty medal za małe rattaty.
      Mówisz o cukerkach do rattaty i znowu pomijasz wszystko inne.
      Co ty masz za problem z widzeniem wszystkiego w czarnych barwach?
      Co do dodanych shiny
      nowy spoink oraz zwiększone spawny ponyty, electabuzza, dratini, mareepa i poocheyeny. Osobiście potrzebuje tylko spoinka, ponyty i electabuzza, i będę się starał łapać tyle ile mogę z nadzieją na shiny, a jak nie dam rady to nic straconego, będą inne okazje, przecież shiny nie są blokowane do złapania po końcu eventu.

      Piszesz sarkastyczne komentarze o rzeczach które ci się nie podobają. Aż sie prosi o wizyte u psychologa.

    • Reply
      Marchid
      Lut 05, 2019 1:08 pm

      Pokemon GO już się skończyło

    • Reply
      Czikorita
      Lut 05, 2019 1:15 pm

      Wychodzisz z formy 🙁 Wcześniej mnie śmieszyłeś, i czekałem na Twoje komentarze, ale piszesz już jedno i to samo pod każdym.

      • Reply
        Machrid
        Lut 05, 2019 4:12 pm

        to poprostu moja opinia .
        nie zalezy mi czy ktos to czyta , co odpisujesz.
        czy cie to bawi czy nie.
        gra jak cie cieszy i jestes zadowolony z rozwoju to jest wazne.

    • Reply
      Wiktor
      Lut 05, 2019 7:44 pm

      Tu się akurat Z kolegą maruderem 🙂 zgodzę. Pokemony beznadziejne, shine świni nie uświadczył nikt ze znajomych po całym dniu i na dodatek ledwo co wprowadzają nowe poki z 4 geny, to od razu przerywają zabawę wrzucając event z bezużytecznym śmieciem. Nóż to już jakiś dramat się robi a nie przyjemność grania. A o częstotliwości występowania nowych pokow w zeszłym tygodniu to już nawet żal pisać.

      • Reply
        endrju
        Lut 05, 2019 8:47 pm

        Ja złapałem. W gdańsku na długiej 🙂 CP takie se wiec tylko do kolekcji

    • Reply
      Barnaberer
      Lut 05, 2019 10:01 pm

      Cyniczny trener znowu zieje sarkazmem.
      Każdy ma swój styl gry, dlatego uwielbiam Twoje wpisy <3

    • Reply
      Hideharu Mijahira
      Lut 06, 2019 12:29 am

      Dokładnie

  • Reply
    CzescTuSlawomir
    Lut 05, 2019 12:08 pm

    Machrid ale ty musisz mieć nudne życie, że chce ci się tak non stop mariudzić.
    Po co w ogóle grasz w tę gre skoro wszyskto ci nie pasuje?

  • Reply
    misiael
    Lut 05, 2019 4:22 pm

    Przepraszam, ale jaki chiński znak zodiaku reprezentuje Electabuzz? XD

    • Reply
      Snejk
      Lut 05, 2019 4:43 pm

      Tygrys

    • Reply
      madlib
      Lut 05, 2019 4:44 pm

      Najprawdopodobniej małpę, ale nie jestem pewny.

    • Reply
      Pawerxon
      Lut 05, 2019 4:44 pm

      To ty niewiesz że Electabuzz wygląda jak tygrys (według Niantic).

    • Reply
      misiael
      Lut 05, 2019 4:46 pm

      No rzeczywiście kopia 1:1 hahah

      • Reply
        Snejk
        Lut 05, 2019 7:26 pm

        A znacie pokemona bardziej przypominającego tygrysa? Z obecnych generacji ofc

        • Reply
          Pawerxon
          Lut 05, 2019 8:22 pm

          Growlithe, jest psem ale według mnie bardziej przypomina tygrysa niż Electabuzz.

        • Reply
          Czikorita
          Lut 05, 2019 9:39 pm

          Ktoś tu chyba o Raikou zapomniał, this is tygrys xD

          • Snejk
            Lut 06, 2019 12:11 am

            No tak, Raikou na dziko, dobry plan!

        • Reply
          Czikorita
          Lut 06, 2019 10:16 am

          A gdzie padło pytanie, że chodzi o pokémony występujące na dziko xD nigdzie. Także wyluzuj, i następnym razem doprecyzuj pytanie xD

          • Snejk
            Lut 07, 2019 12:09 pm

            Łał, piszemy pod postem o evencie, w którym konkretne poksy pojawiają się na dziko częściej, pytanie było w tym kontekście, ale niestety gimba zmysłem dedukcji nie grzeszy :'(. Idź łap sobie Raikou na dziko, idź. Może jakoś nest znajdziesz :).

  • Reply
    PlutoVALOR
    Lut 06, 2019 6:37 am

    Czy administracja może zablokowac ip takiego użytkownika jak Machrid?
    Pod każdym postem żenujące komentarze. Skoro się nie podoba gra to jaki jest sens post pod postem powtarzanie, że PGO się skonczylo?

    • Reply
      Hideharu Mijahira
      Lut 06, 2019 8:27 am

      W sumie to on nie narusza żadnych zasad, po prostu narzeka, marudzi, i zieje mocno naciąganym sarkazmem. Ma do tego prawo, w końcu wolność wypowiedzi. Po za tym, da się zauważyć że dzięki tym komentom zebrał już sporą liczbę „fanów” 😀

      • Reply
        Eleranya
        Lut 06, 2019 12:04 pm

        Był już tu taki jeden, wiecznie narzekający… DawidPolak? Czy jakoś tak. Trochę mi go przypomina.

  • Reply
    Mikos
    Lut 09, 2019 12:39 am

    I jak wasze wyniki z łapania shiny spoinka, mi i znajomym wychodzi, że jest bardzo rzadki. Na chwilę obecną widziany 1 na 250

    • Reply
      PlutoVALOR
      Lut 10, 2019 10:48 am

      Podczas eventu jeszcze nic shiny nie zlapalem

  • Reply
    lam
    Lut 09, 2019 1:45 am

    Ja mam na razie dwa na spotkanych 315 ale nie wiem ile miałem przed wprowadzeniem shiny pewnie z 50 było

  • Reply
    PokeTrener
    Lut 09, 2019 1:45 pm

    1762 0567 5096

  • Reply
    loskamilos
    Lut 13, 2019 2:46 pm

    tyle czekałem na 2*exp i cierpliwie zbierałem pokemony na ewolucje, aż w końcu nadszedł ten dzień! ponad 1000 ewolucji do zrobienia, ponad 2,5mln expa do przytulenia, orgazm! 😀

    • Reply
      loskamilos
      Lut 13, 2019 2:47 pm

      i Sinnoh Stone czekały na ten dzień, raptem 9 ale zawsze coś 🙂

    • Reply
      bart
      Lut 13, 2019 4:56 pm

      Współczuje
      Najlepsi robią 80-100 ewolucji na 30min (więcej się nie da – ograniczenie animacją)
      1000 ewolucji to 5 godzin ciągłego klikania…
      Ja 2 miliony przygarnąłem za ok 15 znajomych, teraz 5 znajomych czeka w kolejce i w ciągu miesiąca wpadnie 1kk expa, jeśli będzie fajny pakiet z jajkami, jeśli nie – to tylko 500k.

  • Reply
    Ach
    Lut 14, 2019 3:22 am

    No coz……To juz drugi event bez szajonow mi sie trafil ….