News 31

Colossal Discovery – etapy i zadania

Już dziś odbędzie się pierwsze płatne wydarzenie w Pokemon GO, w którym można wziąć udział z dowolnego miejsca na świecie.

Jeżeli nie nabyliście jeszcze biletu na wydarzenie to jest on dostępny w sklepie gry w cenie 37,99 zł. Zostanie on aktywowany automatycznie dziś (02.11) o godzinie 11:00 lub gdy zakupicie go w trakcie trwania okienka, czyli do godziny 19. Jeśli nie uda wam się dokończyć zadań do godziny 19 nie macie się czym martwić – możecie ukończyć cały Research w dowolnym czasie a zadania zostaną dostosowane tak, by można było je wykonać również później (np. zadania na złapanie Regi zapewne zostaną zastąpione czymś innym).

Poniżej wszystkie etapy oraz zadania Colossal Discovery. Posiadacze biletów znajdą również w PokeStopach specjalne, związane z wydarzeniem zadania Field Research. W ramach wydarzenia każdy uczestnik otrzymuje również 10 darmowych Raid Passów, które można odebrać od 11:00 do 19:00 (w plecaku można posiadać 1 jednocześnie, więc by odebrać kolejny należy wykorzystać obecnie posiadany.

Pamiętajcie, że Regigigas stanie się później dostępny także w EX Raidach, posiadacze biletu zyskują wcześniejszy, ekskluzywny dostęp do możliwości złapania tego pokemona.

Etap 1

  • Catch a Regirock, Regice or Registeel from raid (złap Regirocka, Regice lub Registeela z raidu) – 3000XP
  • Catch 7 Rock-type pokemon (złap 7 pokemonów typu kamiennego) – Cranidos
  • Evolve 7 Rock-type pokemon (ewoluuj 7 pokemonów typu kamiennego) – Tyranitar

Nagrody etapu: 3x Golden Razz Berry, 3000x Stardust, 10x Great Ball

Etap 2

  • Catch a Regirock, Regice or Registeel from raid (złap Regirocka, Regice lub Registeela z raidu) – 3000XP
  • Catch 7 Ice-type pokemon (złap 7 pokemonów typu lodowego) – Lapras
  • Evolve 7 Ice-type pokemon (ewoluuj 7 pokemonów typu lodowego) – Abomasnow

Nagrody etapu: 1x Sinnoh Stone, 3000x Starudst, 10x Great Ball

Etap 3

  • Catch a Regirock, Regice or Registeel from raid (złap Regirocka, Regice lub Registeela z raidu) – 3000XP
  • Catch 7 Steel-type pokemon (złap 7 pokemonów typu stalowego) – Shieldon
  • Evolve 7 Steel-type pokemon (ewoluuj 7 pokemonów typu stalowego) – Steelix

Nagrody etapu: 1x Unova Stone, 3000x Stardust, 10x Great Ball

Etap 4

  • Take a snapshot of Regirock (zrób zdjęcie Regirockowi) – 3000XP
  • Take a snapshot of Regice (zrób zdjęcie Regice) – 3000XP
  • Take a snapshot of Registeel (zrób zdjecie Registeelowi) – 3000XP

Nagrody etapu: Regigigas, 10x Regigias candy, poza dla avataraa

Ekskluzywne dla posiadaczy biletu Field Research w trakcie trwania wydarzenia (11:00-19:00)

ZadanieTłumaczenieNagroda
A Colossal Discovery: Make a new friendDodaj nowego przyjacielaDla wszystkich zadań można zdobyć losowego pokemona z puli:

  • Aerodactyl
  • Shuckle
  • Sneasel
  • Skarmory
A Colossal Discoery: Trade a Pokemon with friendWymień się pokemonami
A Colossal Discovery: Win a Trainer Battle against another TrainerWygraj walkę z innym trenerem
A Colossal Discovery: Win a raidWygraj raid

Źródło: https://twitter.com/leekduck

31 komentarzy

  • Reply
    Zenwolfero
    Lis 02, 2019 1:43 pm

    A kij tam z tym najważniejsze że w końcu za siedem pieczątek nie dostaniemy eevee 😉 Od dwudziestego czekałem z zebraniem siódmej pieczątki

    • Reply
      AsuraDxD
      Lis 05, 2019 10:15 am

      Powiem Ci nie byłeś jedynym =_=

  • Reply
    Ja
    Lis 02, 2019 2:20 pm

    Płatny event i to za tyle kasy, niech spadają na bambus. Co teraz będzie można dostać zamiast tego głupiego evee z kwiatem?

    • Reply
      Zenwolfero
      Lis 02, 2019 3:47 pm

      Ja dostałem Graudona gdzieś czytałem że teraz będzie Graudon Keyogre Moltres Articuno i Zapdos może i to wszystko już było ale po kwiatkowym eevee nawet taki Graudon cieszy

      • Reply
        ACH
        Lis 02, 2019 8:08 pm

        zgadza się

    • Reply
      Adamolus
      Lis 02, 2019 5:50 pm

      Ja dostałem Kyogre

    • Reply
      Shinii
      Lis 02, 2019 7:02 pm

      Event może i płatny, ale same Raid Passy zwracają koszt, do tego dostaje się nowe bonusy. W porównaniu to eventów jak GoFest czy Safari Zone jest i tak dużo tańszy.

    • Reply
      mag3333
      Lis 05, 2019 4:27 pm

      mi wpadł shiny zapdos

  • Reply
    Piasecki88
    Lis 02, 2019 2:52 pm

    Jaka teraz nagroda za stemple?

    Mam tych golemów oprócz Regice

  • Reply
    SzumLasuRaz
    Lis 02, 2019 5:46 pm

    Śmietniczka solniczka i pralka na rajdach…ale mam regigigasa. Warto było zapłacić 8 bugsów…

  • Reply
    R
    Lis 02, 2019 7:35 pm

    Ch…,d… i kamieni kupa. 22 raidy zrobione i nic. Na dziko nędzne pokemony i też żadnego shiny. Skarmory z 15 zadań i też kupa. Jednym słowem dno, nie płatny event. Nawet pod kątem przepustek,to ten bilet się nie opłacał.
    Niestety Niantic w przeciwieństwie do np. Dortmundu nie dał na nic większej szansy na stajni. Szkoda, następnym razem lepiej przemyślę zakup biletu.

    Naprawdę jestem bardzo rozczarowany i zniechęcony, parę godzin zapiera… i nic.

  • Reply
    Machrid
    Lis 02, 2019 8:27 pm

    a ja kupilem bilet z 5 kont bo bardzo wspieram tworcow

    • Reply
      DrLucana
      Lis 03, 2019 9:08 am

      Jak bedziesz tak wspieral tworcow to niedlugo wszystko bedzie platne

  • Reply
    Krystian
    Lis 02, 2019 9:48 pm

    Dobrze, że nie kupiłem bo na rajdach raz udało mi się trafić drugiego gracza. Nie było szans u mnie ogarnąć Regigów do zadań

  • Reply
    1984 art
    Lis 02, 2019 11:06 pm

    Ja na 100 zadań 4 shiny skarmory shiny aerodaktyl plus kilka innych shiny na dziko ale bez shiny regi a robiłem ok 15 rajdów ogólnie spoko event

  • Reply
    Jacek
    Lis 02, 2019 11:55 pm

    Mam pytanie na inny temat. Z 3 pierwszych generacji brakuje mi tylko kecleona. Był on dostępny w grze? Jeśli tak to w jaki sposób? I jeszcze jedno, w jakich jajkach jest dostępny mały junior mr. mime?

    • Reply
      dziabong
      Lis 03, 2019 12:10 am

      Był przez krótki czas, ale za każdy razem zmieniał się w Ditto, więc w praktyce nie ma go nikt. Mime Jr. jest w 5 km jajkach z europejskich pokestopów.

      • Reply
        Jacek
        Lis 03, 2019 12:11 pm

        Dzięki.

        • Reply
          Jacek
          Lis 03, 2019 12:51 pm

          A jeszcze jedno. Wiesz może które pokemony z 4 generacji są na dzień dzisiejszy niedostępne?

        • Reply
          Jacek
          Lis 03, 2019 12:52 pm

          A wiesz może które pokemony z 4 generacji są na dzień dzisiejszy niedostępne?

          • dziabong
            Lis 04, 2019 12:34 am

            Bez wyjeżdżania poza kraj pokedex powinien brakować o regionalne 417 Pachirisu, 441 Chatot, 445 Carnivine oraz regionalne legendarne 480 Uxie i 482 Azelf. Nie było dotąd 479 Rotom, 489 Phione, 490 Manaphy, 492 Shaymin i 493 Arceus. Pozostałe legendy były, ale na dzień dzisiejszy są niedostępne.

      • Reply
        Tyski
        Lis 07, 2019 12:18 pm

        Głupoty, nie było kecleona nawet jako ditto, w ditto zamieniał się meltan, po chikorita day respily się przez godzinę „meltany” które okazały się być dittem, ale kecleona? Nigdy

    • Reply
      Ktoś
      Lis 03, 2019 11:03 am

      Co do kecleona to co chyba nie było.

  • Reply
    Piasecki88
    Lis 04, 2019 12:20 pm

    Ponowiłam pytanie
    Jakie poki będę teraz za stemple bo eevee z kwiatkami na głowie już za nami

    • Reply
      bart
      Lis 04, 2019 1:22 pm

      Przeczytaj jakikolwiek wyżej komentarz to będziesz wiedział, że będą ptaki z 1 geny + graudon i kayogre.

  • Reply
    Juleczka
    Lis 04, 2019 12:55 pm

    Trochę kiepsko, bo od wczoraj prawie nie ma rajdów na Trio, ciągle tylko różowe i zolte jajka na raidach, a nie zdążyłam w sobote skończyć zadań.

    • Reply
      A.
      Lis 05, 2019 8:34 pm

      Nie ma i już nie będzie

  • Reply
    Edit 123
    Lis 06, 2019 10:39 am

    Szukam znajomych do wspólnej gry. Tylko nie takich, którym aktywność siada po pierwszym wysłanym przeze mnie prezencie. Zakładka „friends code”, to kompletna porażka, na jakieś już pewnie ze sto wysłanych przeze mnie zaproszeń udało mi się znaleźć może trzech graczy, którzy uczciwie wymieniają się giftami. Reszta, albo nie odebrała nawet pierwszego wysłanego i wisi tygodniami, albo tylko odbiera nie zaszczyciwszy mnie nawet raz prezentem od siebie.

  • Reply
    Antypatol73
    Lis 06, 2019 3:55 pm

    Zgadzam się z tym co napisane jakby co odpalamy jajo o 20 h czasu islandzkiego czyli pl 21 h