News 15

Community Day Classic – Mudkip

Niantic kontynuuje pomysł Community Day Classic i po Bulbasaurze przyszedł czas na powtórkę eventu z Mudkipem w roli głównej. 

Pierwszy Community Day Classic odbył się w styczniu i jak wtedy zaznaczało Niantic był to pewnego rodzaju test. Wygląda na to, że pomysł się przyjął i prawie trzy miesiące później wydarzenie powraca – tym razem z Mudkipem w roli głównej. Czy Community Day Classic będą się odbywać regularnie co trzy miesiące? Tego niestety Niantic nie zdradza.

Data i czas

  • 10.04 (niedziela) od 14:00 do 17:00

Atrakcje

  • Mudkip będzie częściej pojawiał się na dziko,
  • Tradycyjnie zwiększona szansa na shiny,
  • Podczas robienia zdjęć czeka nas niespodzianka,
  • Eventowy ładowany atak dla Swamperta – Hydro Cannon,
  • Promocyjna dostępna do jednorazowego zakupu paczka z Elite Charged TM, 15x Ultra Ball, 15x Pinap Berry oraz 1x Remote Raid Pass (850 monet),
  • 30x Ultra Ball do odebrania w sklepie gry,
  • W sklepie gry będzie można kupić bilet (w cenie 2,99 zł), który da wam dostęp do mini-researchu podczas Community Day – tradycyjnie będzie to zestaw zadań pozwalający zdobyć kilka dodatkowych przedmiotów oraz szansa na spotkanie Mudkipa oraz jego ewolucji.

Bonusy

  • 3x XP za łapanie pokemonów,
  • Aktywowane w trakcie wydarzenia Incense będą trwały 3h,
  • Lury aktywowane w trakcie wydarzenia będą trwały 3h.

Shiny Mudkip, Marshtomp, Swampert

Jeśli będziecie potrzebowali przypomnienia najważniejszych informacji pod ręką, to poniżej wrzucamy infografikę od Galixa w języku polskim (źródło):

Zdjęcie

Źródło: https://pokemongolive.com/pl/post/community-day-classic-mudkip-april-2022/

15 komentarzy

  • Reply
    xAncesa
    Mar 28, 2022 8:08 pm

    Jak to jest? Teraz jest Mudkip, a ma być jeszcze Stufull? Dwa community day w kwietniu? :O

    • Reply
      Ivrin
      Mar 28, 2022 10:17 pm

      Tak, dokładnie – CD Classic to osobne wydarzenie.

  • Reply
    Piasecki88
    Mar 28, 2022 11:00 pm

    Phii CD Classic mudkip klasycznym pokiem???O ile się nie mylę squirrtel i charmarder

  • Reply
    Marrtinekk
    Mar 29, 2022 9:07 am

    1741 8240 2126
    Zapraszam do znajomych 🙂

  • Reply
    koltom88
    Mar 29, 2022 9:37 am

    6222 9238 0068 zapraszam

  • Reply
    Piasecki88
    Mar 29, 2022 11:54 am

    Cd Classic jak sama nazwa wskazuje powinno obejmować klasyczne pokemony czyli generacja I i II
    Mudkip z generacji III nie pasuje do klasycznego CD.

    • Reply
      Gracz
      Mar 31, 2022 5:42 pm

      Wracając do szafy w piwnicy.
      Ew. Piaskownicy z której łapiesz Piaseczku…

  • Reply
    Kosiarcia
    Mar 29, 2022 8:05 pm

    Odnoszę wrażenie, że osoby wypowiadające się tutaj nie do końca rozumieją, o czym piszą. Klasyczny jest dzień społeczności, nie pokemon. A klasyk, to coś uznanego, a stosunkowo starego. W tym wypadku są to starsze dni społeczności, powiedzmy te starsze niż 2 lata. Możliwe, że granicą będzie wybuch pandemii, co tym bardziej podkreśli klasyczny charakter wydarzenia: będzie to pokemon wywodzący się ze starego formatu wydarzenia (3 godzinne lury, 3 godzinne wydarzenie). Także wszystko jest w jak najlepszym porządku 🙂

  • Reply
    Eryk Soku
    Kwi 10, 2022 9:09 am

    Czego można się spodziewać na tym commutiday dzisiaj

  • Reply
    Amr
    Kwi 10, 2022 10:45 pm

    Takie pytanko. Czy wam też podczas community day nie działał incense. U mnie nie przyciągał żadnych poków. Z shiny też było lipnie. Ktoś miał dziś coś podobnego?

    • Reply
      Ach
      Kwi 10, 2022 11:32 pm

      Nawet nie odpalam incence jak zmienili na stary system…w ruchu W domowych warunkach (tak musialo byc) bez zadnych dodatkow 2 shiny ale to nie byl moj pierwszy event na Mudkipa
      Ani jednego poka z kadzidla?

      • Reply
        Ach
        Kwi 10, 2022 11:40 pm

        Mi jedynie gra nie chciala odpalic dwukrotnie – czarny ekran do tego stopnia ze musialam odinstalowac dwa razy. Pozniej mape wcielo moze telefon mam zbyt obciazony.

    • Reply
      ToJa
      Kwi 14, 2022 3:45 am

      Incense działał, tylko teraz jak się nie ruszasz to się respi 1 pok co 5 minut. Też za pierwszym razem restartowałem grę i myślałem że to jakiś błąd.

  • Reply
    Eryk Soku
    Kwi 11, 2022 9:42 pm

    Super community Day ale jak się nie skończyło zadania to nie ma możliwości dokończenia zadań ma.już ukończyć zadań z tego dnia