News 9

Cotygodniowe Legendary Hour w czerwcu!

Po testach Legendary Lunch Hour oraz Legendary Hour w godzinach popołudniowych, Niantic skłania się w stronę tej drugiej opcji.

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Dziękujemy wam za opinie dotyczące eksperymentalnych godzin z legendarnymi raidami w ciągu kilku ostatnich miesięcy. Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić, że będzie więcej Legendary Raid Hours, które odbędą się w czerwcu!

Przez godzinę każdego środowego popołudnia, raidy z obecnie występującym w raidach legendarnym pokemonem będą pojawiać się w zwiększonych ilościach. Zaznaczcie swoje kalendarze!

Data i czas

Od 18 do 19 lokalnego czasu:

  • Cresselia – 5 i 12 czerwca 2019
  • Kyogre – 19 i 26 czerwca 2019

Atrakcje

  • Zwiększona liczba raidów poziomu piątego podczas godziny wydarzenia.

Wzorem poprzednich godzin z legendarnymi raidami, od 18 do 19 w wymienionych wyżej dniach, na każdym gymie (oprócz tych, na których zaplanowany jest EX Raid) pojawi się legendarny raid. W ostatnim czasie Niantic trochę eksperymentowało z gymami, na których odbywał się akurat raid w momencie rozpoczęcia wydarzenia (przez pierwsze eventy tego typu po prostu raid z legendą rozpoczynał się później, potem  na takim gymie nie pojawiało się po zakończeniu zwykłego raidu nic), tak więc ciężko na ten moment powiedzieć jak będzie tym razem.

Pamiętajcie, że Niantic nie przewiduje z okazji tego typu wydarzeń żadnych darmowych Raid Passów – po prostu na godzinę mamy okazję zrobić tyle legendarnych raidów ile zdołamy.

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/legendaryraidhoursjune2019/

9 komentarzy

  • Reply
    asdfw
    Cze 04, 2019 4:09 pm

    beznadziejny pomysł i poki

    • Reply
      bart
      Cze 04, 2019 4:58 pm

      @asdfw jesteś najgłupszym osobnikiem na tym portalu, nie masz pojęcia o pokach a zabierasz głos.
      Kyogre – jest najlepszym możliwym pokiem typu wodnego, wymień lepszego z obecnych generacji wodnego poka pod względem DPS

      Co za głąb…

      • Reply
        Miki
        Cze 04, 2019 8:04 pm

        Jak jest ekipa to DPS jest zbędny – można walczyć czym sie chce

    • Reply
      pytacz
      Cze 11, 2019 8:34 pm

      poki których nie mam, wspaniały i znakomity pomysł może wreszcie się uda uzupełnić wpisy. Za to najnowsze wydarzenie na bestie jest dla mnie zbędne, bo je mam. Ale ucieszę się bo znajomi będą mogli nadrobić

  • Reply
    R
    Cze 04, 2019 6:08 pm

    Tak, Kyogre będzie fajnym rozwiązaniem. Tyle, że skoro już robią z tego tradycję cotygodniową i GŁĄBY KAPUŚCIANE zrozumieli, że pora popołudniowa jest lepsza, to może by i zrozumieli, żeby w tygodniu zmieniać dni, a nie ciągle w środę. Nawet ExRaidy zmieniają, żeby ludzie chwycili swoją szansę, a tu co?
    A tu nic, na mnie nie zarobią ani grosza, bo ja akurat mam w tym czasie w środy treningi. I nie to, że sobie te treningi opuszczę, bo to ja jestem trenerem. Prawdziwym, a nie nazywanym tak graczem w grze. Płakać jednak nie będę, bo zachęty nie ma, a do dzisiaj zdążyłem już dobrze ponad 20 raidów na obecną Creselię zrobić. To i tak dużo za dużo 😉

    • Reply
      Ross
      Cze 04, 2019 7:17 pm

      Skoro za dużo za dużo tych raidów na Creselię zrobiłeś i gardzisz mian „trenera pokemonowego”, to po co grasz? xD
      A może dlatego nie zmieniają dni, żeby każdy był pewien, że zawsze w środę jest godzina raidów i można się było do tego dostosować? + Zamiast jednego raid hour na jednego legendarnego pokemona zrobili po 2 dla każdego. Ale co tu oczekiwać, że taki PRAWDZIWY TRENER to doceni x)

    • Reply
      BornOfDarkness
      Cze 05, 2019 9:39 am

      Specjalnie będą się dopasowywać, bo jednemu panu „R” się nie podoba. Ja przykładowo nie będę na 2 z tych 4 „Legendary Hour” ponieważ będę miał na drugą zmianę w pracy. I nie narzekam, buRaku

  • Reply
    Shs