News 30

Czas na typ walczący!

Niantic nie zwalnia tempa i niedługo po zakończeniu eventu z okazji Dnia Ziemi serwuje nam kolejne wydarzenie. Tym razem gwiazdami będą pokemony typu walczącego!

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Czas wypróbować siłę waszych pokemonów podczas specjalnego bitewnego eventu! Pokemony typu walczącego takie jak Machop czy Makuhita, będą pojawiać się częściej zaczynając od 1 maja o godzinie 13:00 czasu PDT (22:00 naszego czasu).

Ale czym byłaby ta celebracja bez wyzwań dotyczących gymów w waszej okolicy? Do 14 maja zyskacie podwójną ilość punktów doświadczenia za walki w gymach oraz raidach. Dodatkowo raidy będą nagradzać gwarantowanym 3000 Stardustu za uczestnictwo oraz przynajmniej jednym Rare Candy w przypadku zwycięstwa!

Różne interacje z gymami przyniosą wam dodatkowe bonusy, takie jak podwójny mnożnik do punktów odznaki, tak więc zyskacie jeszcze więcej korzyści w gymach, które odwiedzacie regularnie. Za obracanie fotodyskami w gymach otrzymacie również więcej przedmiotów niż zwykle!

Nasz „Battle Showdown” z pewnością pójdzie za ciosem, więc nie przegapcie go!

Zespół Pokemon GO

Podsumujmy:

  • Zostaną zwiększone spawny pokemonów typu walczącego;
  • Raidy i walki w gymach przyniosą nam podwójna ilość punktów doświadczenia;
  • Otrzymamy podwojone punkty do odznaki gymu za „różne” interakcje z nim (może to równie dobrze oznaczać podwójne punkty odznaki za wszystkie działania, ale Niantic nie wyraziło się jasno);
  • Za udział w raidzie otrzymamy gwarantowane 3000 Stardustu;
  • Za wygraną w raidzie otrzymamy przynajmniej 1 gwarantowane Rare Candy;
  • Z gymów będziemy otrzymywać więcej przedmiotów niż zwykle.

To pierwszy taki event skupiony wokół gymów oraz pokemonów typu walczącego. Z niecierpliwością czekamy też na informacje, czy podczas tego wydarzenia Niantic wprowadzi kolejnego pokemona w wersji shiny.

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/battleshowdown2018/

30 komentarzy

  • Reply
    Katsumori
    Maj 01, 2018 9:30 pm

    Liczę że nareszcie złapie hitmontopa.

    • Reply
      M.
      Maj 01, 2018 9:34 pm

      Mi brakuje hitmonchana mam nadzieję że uda mi się go złapać

    • Reply
      Bodziowlodek
      Maj 01, 2018 9:45 pm

      Też tylko jego brakuje mi z 2 geny 🙂

    • Reply
      foowcio
      Maj 01, 2018 10:20 pm

      Bardzo możliwe! W Nearby zaroiło się od Tyrogue ^^

    • Reply
      Emi
      Maj 01, 2018 10:35 pm

      Ja tak samo.

  • Reply
    ePrzybyła
    Maj 01, 2018 10:01 pm

    Może to oznaczać nadchodzące PvP

  • Reply
    M44
    Maj 01, 2018 10:19 pm

    Super event!!!

  • Reply
    gosc
    Maj 01, 2018 10:23 pm

    Czy Zapdos już jest z pieczątek?

    • Reply
      Adam
      Maj 01, 2018 10:33 pm

      Zapdos juz jest

    • Reply
      GnollPL
      Maj 01, 2018 10:43 pm

      Tak, od niecałej godziny.

      • Reply
        gosc
        Maj 02, 2018 10:20 am

        Dzieki, złapany 🙂

  • Reply
    Trener
    Maj 01, 2018 10:26 pm

    Jest, sprawdzałem.

  • Reply
    Corgi610
    Maj 01, 2018 10:43 pm

    Jest shiny Makuhita i Meditite 🙂

    • Reply
      Razorr97
      Maj 02, 2018 6:21 am

      To jakieś potwierdzone info?

      • Reply
        evoLucjan
        Maj 02, 2018 6:51 am

        Jak najbardziej potwierdzone info, na pokemongo.gamepress.gg jest wszystko. Mi osobiscie nowe propozycje na rajdy bardzo pasuja, jak czas bedzie postaram sie zrobic ich jak najwiecej.

      • Reply
        Manteufel
        Maj 03, 2018 2:51 am

        Jak najbardziej jest to prawda, udało mi się już złapać obydwa te poki. 🙂

  • Reply
    Facebuk
    Maj 01, 2018 11:05 pm

    Jak złapać 10 duchów skoro od tygodnia nie widziałem żadnego? (również w nocy)

    • Reply
      Rocket
      Maj 01, 2018 11:11 pm

      Ciężko ostatnio złapać duchy na dziko. Zawsze możesz spróbować ubić je w raidzie

    • Reply
      GnollPL
      Maj 01, 2018 11:46 pm

      To słabo szukasz, nawet w tej chwili na dziko widzę Shuppeta. Ewentualnie szukaj podczas pochmurnej pogody.

    • Reply
      Wiktor
      Maj 02, 2018 7:37 am

      Wyjdź z domu po 20. Duchy respia się wieczorami najbardziej.

    • Reply
      Yorickai
      Maj 02, 2018 8:42 am

      Duchy to pikuś. Od momentuj zprzed eventu z podwójnymi cuksami próbuje złapać ditto i kiszka. Także event walczący raczej mało interesujący o ile nie wypuszczą nowego shiny.

  • Reply
    Rocket
    Maj 01, 2018 11:09 pm

    Czy ktoś zna sposób w jaki sposób łatwiej złapać ditto? Poluje na mew a zadanie w special złapanie ditto dostałem po evencie kanto i naprawdę ciężko go złapać

  • Reply
    Pandagger