News 8

Deoxys i usprawnienia systemu EX Raidów!

Niantic oficjalnie ogłosiło to o czym wiedzieliśmy z “przecieków” w postaci powiadomienia – Deoxys zmierza do EX Raidów. 

Na pokemongolive.com czytamy:

To czas by przygotować się na nowe wyzwanie w postaci potężnego mitycznego pokemona pierwotnie odkrytego w regionie Hoenn! DNA Pokemon, Deoxys, pojawi się w EX Raidach. Ten psychiczny, mityczny pokemon będzie dostępny w swojej formie typu normal rozpoczynając od kolejnego rozdania zaproszeń na EX Raidy.

Jesteście nowi w temacie EX Raidów? Możecie zakwalifikować się do otrzymania EX Raid Passa wygrywając raid na odpowiednim gymie. Od teraz będziecie mieli możliwość zobaczyć, na którym gymie może pojawić się EX Raid dzięki specjalnemu oznaczeniu.  EX Raid Pass będzie zawierał datę oraz czas, w którym będziecie mogli zmierzyć się z Deoxys, tak więc zaznaczajcie swoje kalendarze i przygotujcie swoje pokemony na niezwykłą walkę!

Walka z Deoxys będzie trudnym wyzwaniem, które wymaga od trenerów szukania przewagi przy każdej możliwej okazji – a może otrzymacie taką pomoc od swoich przyjaciół! Od teraz kiedy otrzymacie EX Raid Pass, możecie zaprosić jednego przyjaciela, by walczył z wami! Pamiętajcie, że możecie wysłać zaproszenie tylko do przyjaciół na poziomie Ultra lub Best, tak więc nie zapomnijcie wspólnie walczyć, wysyłać prezenty i wymieniać pokemony, by budować swój poziom przyjaźni.

Czy macie wszystko czego wam trzeba? Powodzenia, trenerzy – Deoxys w formie normal czeka!

Reasumując:

 • Od następnej rundy EX Raidów bossem będzie Deoxys w formie normal,
 • Teraz możecie dzielić się EX Raid Passem z jednym wybranym przyjacielem na poziomie Ultra lub Best,
 • Gymy będą posiadały specjalne oznaczenia jeśli możliwe jest pojawienie się na nich EX Raidu.

Niestety, tradycyjnie Niantic pisząc nam o jednym, stworzyło przy okazji kilka innych pytań. Przede wszystkim nie wiemy… kiedy nastąpi kolejne rozdanie EX Raid Passów. Nie mamy także pewności czy producent Pokemon GO co jakiś czas będzie zmieniał formy Deoxys dostępne w EX Raidach, czy tak jak w oryginale sami będziemy mogli je zmieniać po złapaniu pokemona (co jest bardzo wątpliwe). Miejmy nadzieję, że już niedługo wszystko stanie się jasne.

8 komentarzy

 • Reply
  Pawerxon
  Wrz 19, 2018 10:55 pm

  Niantic pisał że najpierw będzie pierwsza forma.

 • Reply
  Karolina z Obłuża
  Wrz 20, 2018 2:57 am

  No w końcu zmiana. Deoxys ma numer 386 i jest to ostatni pokemon z regionu Hoenn. Maksymalne CP 2700 ileś. Potem czwarta generacja już.

  • Reply
   Abażurowy
   Wrz 20, 2018 7:37 am

   Kolega chyba zapomniał o Jirachim

  • Reply
   Ivan
   Wrz 20, 2018 10:38 am

   Nie ostatni bo smargle brakuje

  • Reply
   kdsfl
   Wrz 20, 2018 12:34 pm

   nincada,Ninjask,shedinja,kecleon,clamperl,huntail,gorebyss,jirachi.
   6 wzorów spindy, 4 formy deoxysa, bardzo dużo shiny. Tyle jeszcze brakuje.

 • Reply
  bart
  Wrz 20, 2018 9:03 am

  Świetna sprawa z tym dzieleniem się zaproszeniem! Jeśli rajduje się w grupie/parze w końcu nikt nie będzie poszkodowany i nie będzie biernego patrzenia na czyjąś walkę.

 • Reply
  JaPokeManiak
  Wrz 20, 2018 9:26 am

  Walka z Deoxys będzie trudnym wyzwaniem, które wymaga od trenerów szukania przewagi przy każdej możliwej okazji – a może otrzymacie taką pomoc od swoich przyjaciół!” – SERIO? SERIOOOO? Haha, zamiast 10 to 20 sekund będzie trzeba tyrkać ekran. Mogliby przynajmniej dodać opcję, w której można pominąć czas w lobby, bo zazwyczaj trwa on dłużej niż sama walka, przez co czasami nawet w pojedynke nie chce się rozpoczynać rajdu.

  Swoją drogą po roku pewnie dostaniemy kolejną formę Deoxysosa.

 • Reply
  1119 9937 2993
  Wrz 20, 2018 6:33 pm

  Ani jednego EX rida.:/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.