News 13

Deoxys w EX Raidach?

Niantic czasem lubi nam zdradzać nowości zanim nastąpi ich oficjalne ogłoszenie – tym razem zrobiło to poprzez… powiadomienie z gry.

Od ubiegłej nocy na telefonach graczy zaczęły pojawiać się powiadomienia, iż Deoxys będzie nowym bossem EX Raidów.

Jesteście gotowi? Mityczny pokemon typu psychicznego Deoxys zmierza do EX Raidów!

Powiadomienie to jest jak najbardziej prawdziwe, potwierdziło je wielu graczy – sam otrzymałem dziś identyczne.

Temat Deoxys w EX Raidach był już poruszany wielokrotnie – jedni uważali to za najbardziej logiczne rozwiązanie, inni zaś podkreślali, że przecież jest to pokemon mityczny (mimo pewnej „utraty” tego statusu w grach Omega Ruby/Alpha Saphire). Jak jednak widzicie Niantic również uważa Deoxys za stworzenie mityczne i mimo to postanawia uczynić je bossem EX Raidów.

Osobiście uważam, że niektóre mityczne pokemony z kolejnych generacji czeka ten sam los – od 4 generacji będą się one pojawiać w ilościach wręcz masowych (już w 4 jest ich aż pięć, licząc Phione jako osobne stworzenie). Trudno sobie wyobrazić, że przy półrocznych interwałach w dodawaniu Special Research Niantic jest w stanie udostępnić nam w ten sposób wszystkie „mityki” – gdyby było jak do tej pory to zajęłoby to producentowi Pokemon GO ponad osiem lat.

Pozostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie i same EX Raidy z Deoxys, by przekonać się, jak Niantic rozwiązało sprawę czterech różnych form tego pokemona.

Źródło: https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/9h0d3j/deoxys_notification/

13 komentarzy

  • Reply
    Ddd
    Wrz 19, 2018 3:32 pm

    Najlepiej jakby były te 4 formy losowo jak shiny. Szybko wtedy nie zbrzydnie jak m2

  • Reply
    pimpim
    Wrz 19, 2018 3:37 pm

    Tylko te exPassy by jakoś częściej wpadały:)

    • Reply
      W
      Wrz 19, 2018 3:42 pm

      w najblizszej aktualizacji bedzie mozna dzielic sie ex passem z przyjacielem

      • Reply
        Pawerxon
        Wrz 19, 2018 4:08 pm

        Ta aktualizacja już jest od jakiegoś czasu

    • Reply
      GrubyMefisto
      Wrz 19, 2018 3:47 pm

      Dropaly często. Wystarczyło wiedzieć jakie gymy są exowe

      • Reply
        pimpim
        Wrz 19, 2018 6:32 pm

        Niby wiem. A mimo to slabawo.

    • Reply
      M
      Wrz 19, 2018 8:21 pm

      częściej i w normalnych godzinach, bo 13:00-13:45 lub 11:00-11:45 w poniedziałek, wtorek, środę czwartek i piątek mnie nie interesują

  • Reply
    Hihilolczyk
    Wrz 19, 2018 9:04 pm

    Czy ktoś ma podobny problem?? a mianowicie… walczę w gym, lub robię raid, i po pokonaniu bossa zamiast „spaść” to stoi dalej, nic nie robi i gra łapie dziwną zwieszkę… jedyne co mogę robić to bezcelowo atakować lub całkowicie wyłączyć apkę… troche to słabe bo powtarza się codziennie…

    • Reply
      WooDy
      Wrz 19, 2018 9:09 pm

      No ja mam coś podobnego ale w takiej wersji że mapka jest pusta, nie ma gymów, stopów i poków. Mam inne ciuchy, tych które zakupiłem nie mam nawet w opcjach, brak revivów zwykłych.

      • Reply
        Zbyhany
        Wrz 19, 2018 9:14 pm

        To jeszcze nic. Kolega wchodzi w mew2, a tam lucky Pikachu z atakiem smoczym signal Beam. 🙂 A z gymami powtarzało się tak od kilku dni o podobnej porze. Wokół stopów też teraz nie ma.

        • Reply
          Hihilolczyk
          Wrz 20, 2018 7:55 pm

          ale to w sumie lipa jest… walczę jak szalony z magikarpiem, a tu po ciężkiej bitwie nic z tego bo się gierka wiesza… słabe to…

  • Reply
    Geo
    Wrz 19, 2018 11:08 pm

    W czwartej generacji tylko pięć? Chyba trzynaście. To generacja z największą ilością mitycznych/legendarnych pokemonów.

    • Reply
      Ivrin
      Wrz 21, 2018 8:42 am

      Napisałem przecież, że chodzi wyłącznie o mityczne pokemony a ich w czwartej generacji jest pięć.