News 16

Dragon Week – rekompensata za problemy techniczne

Niantic zapowiedziało rekompensatę za problemy techniczne, które spotkały niektórych graczy podczas Dragon Week.

Dragon Week był jedynym tygodniem ultra bonusu, który dawał graczom dostęp do nowego Special Research pozwalającego zdobyć m. in. Deino. Na wykonanie zadań mieliśmy czas jedynie do końca wydarzenia – jeśli ktoś nie ukończył wszystkich zadań to Research po prostu znikał.

Pewna część graczy doświadczyła jednak błędu, który sprawiał, że Special Research zniknął wcześniej niż powinien, nie dając im szansy na dokończenie zadań.

Z tego powodu od 21 sierpnia o 8:00 do 26 sierpnia o 22:00 ponownie otrzymamy dostęp do ograniczonego czasowo Special Research. Nagrody będą identyczne jak w pierwotnej wersji, ale zadania będą zmodyfikowane – głównie z tego powodu, że poza zadaniami nie otrzymamy ponownie eventowych spawnów ani innych atrakcji znanych z Dragon Week.

Dla przypomnienia poniżej znajdziecie nagrody jakie można było zdobyć w zadaniach i jakie otrzymamy w powtórce Researchu (wartości podane łącznie dla wszystkich zadań):

  • 3x Hyper Potion
  • 3x Revive
  • 1x Charged TM
  • 1x Dragon Scale
  • 11 800 XP
  • 12x Poke Ball
  • 12x Great Ball
  • 4000x Stardust
  • 5x Silver Pinap Berry
  • Dratini
  • Bagon
  • Alolan Exeggutor
  • 2x Deino

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/ultraunlock-dragonweek-make-up-event/

16 komentarzy

  • Reply
    Prywatny
    Sie 19, 2020 8:32 am

    Nie powtórka eventu tylko powtórka liścia który dostaliśmy ostatnim razem jeśli chodzi o szanse na deino w wersji shiny….

  • Reply
    R
    Sie 19, 2020 8:56 am

    A jakie rekompensaty zamierza dać Niantic za ciągłe wieszanie się gry na ukończeniu raidu (ubiciu bossa)? W przypadku kończenia raidu, gdy na gymie już raid się skończył równa się to niemożności złapania (czy choćby zobaczenia) pokemona. Czyli w praktyce utrata raidpassu.

    • Reply
      :)
      Sie 19, 2020 9:01 am

      Wystarczy napisać do supportu w grze i oddadzą 🙂

    • Reply
      PeleNuar
      Sie 19, 2020 10:11 am

      Miałem tak ostatnio na Genesecie. Poczekałem do końca czasu potem reset gry i wrócilem na gyma gdzie był raid i miałem szanse łapać. Niestety miałem pecha.

      • Reply
        taconaostro
        Sie 19, 2020 2:10 pm

        Jak raid się zawiesi po zabiciu bossa, to trzeba od razu wyłączyć i włączyć grę. Wtedy wystarczy kliknąć na gym i będziesz go mógł złapać. Jeśli biłeś używając remote passa to trzeba kliknąć w prawym rogu tam gdzie akceptujesz zaproszenia i też bedzie mozna wrócić. Działa to za każdym razem. Ostatnio jednego dnia zawiesiło mi się 5 na 6 raidów i za każdym razem wracałem.

    • Reply
      lol
      Sie 19, 2020 11:26 am

      Rekompensata już jest! Nowa aktualizacja 0.185.0, która zawiera błąd gry – “Game freezes if you click on the gym after you complete the raid”
      Czyli nie będziesz mógł wrócić do łapania poka po wygranej walce 🙂

      dodatkowo ulubiony błąd publiczności:
      “Pokemon list jumps on top when: mass transferring / normal transferring / de-selecting the last Pokemon”

    • Reply
      siema
      Sie 19, 2020 1:45 pm

      a ja mialem sytuacje gdzie wbilem do raida zdalnym raid passem (nikt mnie nie zaprosił po prostu sam chciałem zbić pokemona) zabralem mu cale zycie i nic sie nie dzialo po prostu stal i nie atakowal minal czas do zbicia go i gra stala w miejscu bylo caly czas 0 sekund potem zresetowalem gre i raid sie skonczyl

    • Reply
      Gracz
      Sie 19, 2020 2:00 pm

      Miałem to samo z deoxys i genesectem ale na genesecta zdążyłem ale nie złapałem i tak.. powinni dać nam wszystkim co to mieli rekompensatę ,jeszcze to zgłaszałem a mi dali bota i kij sprawa dalej

    • Reply
      bsddjdsds
      Sie 20, 2020 7:56 am

      Wystarczy napisać do nich i po kilku godzinach oddadzą passa.

  • Reply
    Endi
    Sie 19, 2020 1:10 pm

    Przez to że gra się zwieszala po pokonaniu legendarnego bossa wywaliło z gry bez możliwości złapania jego i to nie tylko ja narzekalem na ten problem.

  • Reply
    Andrzej
    Sie 19, 2020 2:59 pm

    Ja dziękuję za rekompensatę w go fest nie miałem nic a z tego co inni mieli. Jedynie rarry candy mialem.

  • Reply
    Hgvsj
    Sie 19, 2020 5:27 pm

    Jeśli resetujesz grę jeszcze w czasie trwania rajdu tzn jeśli jeszcze się nie kończy masz możliwość wejścia i złapania poksa

  • Reply
    Somsiad
    Sie 19, 2020 6:22 pm

    A co powiecie na to że kiedy pokonam kogoś z zespołu R nie mogę rzucać pokebollem kiedy wyjdę z balonu to on odlatuje straciłem tak shiny grimera i suicune jestem dumny z Niantic

  • Reply
    Mega 11 prd
    Sie 19, 2020 6:59 pm

    No spoko

  • Reply
    Piasecki88
    Sie 21, 2020 1:42 pm

    Ej to bez sensu ten event z dragon week powtarzać

  • Reply
    ^^^^^^^^
    Sie 21, 2020 4:20 pm

    Dla możliwości zdobycia choćby shiny deino warto się zainteresować.