News 49

Dzienna darmowa paczka i gwarantowany pokemon

Niantic kontynuuje starania o uczynienie gry bardziej przyjaznej dla trenerów – choć na pewno oczekiwalibyśmy nieco innych usprawnień.

Na pokemongolive.com pojawił się wpis dotyczący testów nowych funkcjonalności:

Trenerzy,

Z radością kontynuujemy nasze starania na zaadaptowanie Pokemon GO do indywidualnych preferencji graczy i ogłaszamy, że będziemy testować dwie nowe funkcjonalności: gwarantowane dzienne spotkanie z pokemonem oraz codzienne darmowe boxy.

Gwarantowane dzienne spotkanie z pokemonem

Profesor Willow złoży specjalną wizytę limitowanej grupie trenerów. Jeśli bierzesz udział w testach, powie ci, że obecnie pracuje nad specjalnym rodzajem Incense. Nie pojawia się on w plecaku, ale pozostanie aktywny gdy profesor ci go przekaże, przyciągając pokemona raz dziennie. Sprawdzajcie grę każdego dnia, by zobaczyć jakie stworzenie się pojawiło!

Codzienny darmowy box

Niedługo pewna liczba trenerów codziennie zobaczy darmową paczkę przedmiotów w sklepie! Jeśli jesteś częścią testów, przycisk prowadzący do sklepu pokaże powiadomienie, kiedy darmowa paczka będzie dostępna. By odebrać dzienny darmowy box wystarczy przejść do sklepu. Każdego dnia będzie zawierał inne przedmioty, tak więc sprawdzajcie grę regularnie, by przekonać się co otrzymacie!

Będziemy rozszerzać te funkcjonalności na coraz większą grupę trenerów w nadchodzących miesiącach. 

W tym momencie nie wiemy czym dokładnie kierowało się Niantic wybierając graczy do testów – dajcie znać czy nowe funkcje pojawiły się również dla was w grze.

Dzienny gwarantowany pokemon różni się dla każdego gracza – wśród nich są też rzadsze stworzenia jak Chansey, Gible, czy Audino. Tak samo wygląda sytuacja jeśli chodzi  o darmowe paczki – są zróżnicowane, ale zawierają podobny zakres przedmiotów. Dziś były to Poke Balle, Great Balle i Potiony (1 do 3 sztuk).

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/daily-encounter-daily-box/

49 komentarzy

  • Reply
    ^^^^^^^^
    Cze 18, 2020 10:37 pm

    2 PB i dwa najgorsze potiony xD szał xD

    • Reply
      ach
      Cze 18, 2020 10:55 pm

      gdyby można było samemu wysyłać 1 paczkę dziennie do znajomego ze swoich zasobów..to mój syn ucieszyłby się nawet z najgorszych potionów:) mi z pokestopów wypadają dosyć często a u syna bieda… zrobili by coś z rajdami bo wywala networki errory! stracony raid pass buu

      • Reply
        Ashi
        Cze 18, 2020 11:25 pm

        Jak stracisz raid pass z powodu network erroru, to piszesz do supportu i Ci go oddadzą, ot cała filozofia.

      • Reply
        Kasia
        Cze 19, 2020 7:30 am

        Jeśli raid pass był stracony to trzeba pisać do pomocy – mi już zwrócili dwa pasy w ten sposób.

        • Reply
          R
          Cze 19, 2020 10:26 am

          Raz pisałem i zostałem olany, więcej nie piszę, bo to strata czasu, mój czas jest więcej cenny niż te 2,99, choć na wielu kontach już dobre 20-30 raidpassów straciłem.
          A wracając do rzeczonego błędu, to rzekomo przestali już uznawać reklamację z tego powodu, bo „błąd został naprawiony”…

      • Reply
        Ach
        Cze 19, 2020 3:27 pm

        Wiem, I dzieki bardzo za porady ale niech sie ugryza w nos! Obrazilam sie ha ha

    • Reply
      Tomek
      Cze 19, 2020 9:02 am

      No ale jednak był

  • Reply
    Szogo
    Cze 18, 2020 10:43 pm

    U mnie 4 ultra balle

  • Reply
    Lubrzan
    Cze 18, 2020 11:31 pm

    Yanma, boxa brak.

  • Reply
    Wrubel
    Cze 19, 2020 12:17 am

    No i dostałem bo a z kilkoma ballami i Lillipupa od Willowa 🙂

  • Reply
    Masakra3
    Cze 19, 2020 12:21 am

    U mnie Dunsparce, a w boxie 3 pokeballe i 1 greatball. Myślę, że Niantic w wyborze trenerów kieruje się głównie tym, czego gracze używali w ostatnim czasie i gdzie się znajdowali. Ja od marca nie mam dostępu do pokestopów (muszę dojeżdżać samochodem), a żeby złapać jakiegokolwiek pokemona muszę włączać incense. Także to mogło zdecydowanie wpłynąć na ten wybór. Spośród osób z moich znajomych (tych prawdziwych, nie w grze) tylko ja dostałam możliwość testowania (oni mieszkają w miastach).

    • Reply
      Ach
      Cze 19, 2020 3:24 pm

      Jak chcesz to napisz kod moge wysylac gifty jak masz problem z balami

    • Reply
      romas0705
      Cze 19, 2020 4:40 pm

      Ja gram w miastach, dużo kręcę i łapię a też mam.

  • Reply
    Piorun 97
    Cze 19, 2020 12:22 am

    U mnie tylko pojawiają się gwarantowane pokemony.

  • Reply
    Alojzy Bombelkowicz
    Cze 19, 2020 1:18 am

    W pierwszym boksie miałem trzy pokebole i potiona. W drugim po dwa poke-greatbole. Wczoraj rattata, dzisiaj łiszmur. Podchodzę do tego bez ekscytacji.

  • Reply
    Geszek
    Cze 19, 2020 1:40 am

    Dostaję takiego Boxa

  • Reply
    DarKAngeL
    Cze 19, 2020 2:19 am

    Miałem ta wiadomość od profesora ale ani nie zauważyłem pokemona gwarantowanego ani nie mam żadnego boxa w sklepie. Ma ktoś podobnie?

    • Reply
      R
      Cze 19, 2020 10:30 am

      Pokemon gwarantowany był, tylko on nie jest niczym wyróżniony jak ten z Incense… Dopiero porównanie z innym kontem pokazuje, że jest jeden pokemon więcej. U mnie dzisiaj był Darumaka, także całkiem nieźle. Na kontach synów jakiś szrot…

      • Reply
        SomeDude
        Cze 19, 2020 9:13 pm

        Ja dostałem najbardziej epickiego stworka wszechczasów – Bidoofa. Przynajmniej dobre IV ma…
        A gdzie szukać tego boxa? Nie widzę go w sklepie ani w plecaku.

        • Reply
          Ach
          Cze 19, 2020 10:25 pm

          W sklepie prawie na samej gorze od razu poznasz jak zobaczysz

  • Reply
    Cobra
    Cze 19, 2020 6:49 am

    Nie urywa…3 pokeballe 🙁 A pokemony no cóż, nawet nie zauważyłem jakie bo obok takie same zwyczajne.
    Niemniej jednak zawsze coś, jutro mija miesiąc od założenia nowego konta a mam dopiero 36 lvl więc każdy dodatkowy exp się przyda.

    • Reply
      DrogaMleczna
      Cze 19, 2020 12:24 pm

      „dopiero 36lvl”
      Gram od roku, 25lvl. Co robię źle?

  • Reply
    Lets1go2trade
    Cze 19, 2020 6:59 am

    U mnie jest i box i pokemon raz dziennie.

  • Reply
    TacssoPoke
    Cze 19, 2020 7:17 am

    Skitty

  • Reply
    Vortex
    Cze 19, 2020 7:17 am

    Sentret, boxa nie ma. Jak takie dropy będą to ta „funkcjonalność” po prostu z czasem zniknie.

  • Reply
    Liczki12
    Cze 19, 2020 8:05 am

    Tak u mnie pojawiła się paczka i Pokemon.

  • Reply
    Piasecki88
    Cze 19, 2020 8:15 am

    Nie mam tego w sklepie chyba, że patrzę

  • Reply
    Hejterhejterow
    Cze 19, 2020 8:56 am

    Ludzie, to jest po to by nie tracić 7dnioweg strika lapania poka (gdy jesteśmy w miejscu bez respow), a nie żeby wam gible się pojawiały i 50 piłek do tego…

  • Reply
    Vadis98
    Cze 19, 2020 9:10 am

    9788 8433 7340 szukam znajomych dk gry jak ktoś chętny dodajcie

  • Reply
    Hideharu_Mijahira
    Cze 19, 2020 9:24 am

    U mnie jest boxik, darmowy więc nie ma co narzekać.
    Co do gwarantowanych poksow to tu mamy kolejny przykład logiki N. Codziennie za darmo dadzą lepsze poki niż za 7 pieczątek. Chciałbym się tylko dowiedzieć co to za logika xD

  • Reply
    dkdj
    Cze 19, 2020 10:10 am

    ja mam tylko pokemona raz dziennie paczki nie mam ale i tak koks

  • Reply
    pppDANIEL
    Cze 19, 2020 10:14 am

    7875 8615 0224 ktoś chętny do wzajemnej współpracy zapraszam, codzienne gifty

  • Reply
    To co
    Cze 19, 2020 10:18 am

    Ok ja mam dostęp do testów z pokemonen noi mi się pojawił typu robala a kułko się różni od pokemonów n dziko

  • Reply
    Fuji
    Cze 19, 2020 10:32 am

    Jest już do kupienia bilet na cd? Bo nie widzę nigdzie.

  • Reply
    ktosik:)
    Cze 19, 2020 10:55 am

    ja chyba nic nie mam.xd jakies porady o co choodzi?

  • Reply
    Piasecki88
    Cze 19, 2020 11:33 am

    Nie dostałem gwarantowanego poka a się zalogowałem

  • Reply
    Emerald
    Cze 19, 2020 12:07 pm

    Mi się pojaiwwa codziennie Pokemon ale jak na razie jest to dwa razy pod rząd Patrat.

  • Reply
    Rejan1998rok
    Cze 19, 2020 12:56 pm

    Czy da się zdobyć Lucario albo riolu bo BARDZO CHCE

  • Reply
    batshibaPabel
    Cze 19, 2020 2:35 pm

    U mnie szał, ratata 😀

  • Reply
    Zenwolfero
    Cze 19, 2020 4:09 pm

    Wpadły 3 zwykłe piłki i jeden zwykły potion tylko że tych piłek wywalam jakieś 150 dziennie jak otwieram paczki 🙂

  • Reply
    Karek
    Cze 19, 2020 4:31 pm

    Ktos wie jak dostać quest looming in the shadows? Mam ukończony pierwszy i nic nie mam dalej. W special nic, żadnego info też.

    • Reply
      Szogo
      Cze 22, 2020 9:23 am

      Musisz poczekać aż znowu uruchomią dla wszystkich bo mnieli na jakiś czas wygasić

  • Reply
    BartekSWT
    Cze 19, 2020 5:00 pm

    Ja myślę, że specjalnie są słabe pokemony i przedmioty w paczkach, żeby Ci co tego nie testują nie czuli się poszkodowani. Jak skończą testy i funkcjonalność trafi do wszystkich, to pewnie dadzą trochę lepsze rzeczy.

  • Reply
    Czytalski
    Cze 19, 2020 10:23 pm

    Ja dostałem wiadomość o pokemonie, ale nijak nie wiem czy go dostałem. Syn ma darmowego boxa i dziś miał dwa lotion i kilka zwykłych pokeball.

  • Reply
    Piasecki88
    Cze 20, 2020 8:15 am

    Ej to jakaś lipa z tym gwarantowanym pokem to jest dla wybranych bo nie rozumiem tej zasady boxy też nie mam

  • Reply
    Bonczur
    Cze 20, 2020 10:40 am

    Gdzie są te gwarantowane pokemony
    W jaki miejscu?

  • Reply
    Jasiu
    Cze 20, 2020 12:30 pm

    Witam, mam następujący problem. Od wczoraj gdy otwieram gifty i wbijam pierwszy poziom serca przyjaźni, nie nabija mi xp, czyli 3000. Jest normalnie animacja wbijania pierwszego poziomu a xp jakoś nie dostaje. Piszę właśnie, że takowy problem występuje od wczoraj, ponieważ wcześniej wszystko działało i mogłem otwierać 30 giftów na lucky eggu i xp za nie dostawałem. Próbowałem odinstalować grę i zainstalować ponownie ale dalej problem występuje.Również wyczyściłem pamięć Pokemon Go i dalej nie działa. Wie ktoś może jak ten błąd naprawić no nie ukrywam średnio się chce otwierać te 30 prezentów dziennie gdzie wiesz, że xp za nie nie dostaniesz…

  • Reply
    ElPoke
    Cze 21, 2020 1:49 pm

    Ja nie mam Pokemona.