News 75

Eevee na Community Day!

Niantic ogłosiło właśnie pokemona na kolejne Community Day i wbrew wcześniejszym przewidywaniom nie jest to Ralts a… Eevee!

Na pokemongolive.com pojawiła się zakładka poświęcona następnemu wydarzeniu z serii Community Day:

eevee

  • Główny pokemon: Eevee
  • Bonus 1: 3x Stardust za łapanie pokemonów
  • Bonus 2: 3-godzinne lury
  • Ekskluzywny atak: nieznany

Tym razem Community Day będzie odbywało się nie przez jeden dzień a przez oba dni weekendu – zarówno 11 jak i 12 sierpnia, tradycyjnie w godzinach 11:00-14:00.

Tajemnicą pozostaje specjalny atak dla Eevee lub którejś z ewolucji tego pokemona.

EDIT: Według newsa dostępnego w grze specjalny atak będą miały złapane podczas Community Day Eevee a nie ewolucje tego pokemona:

37009931_1935173923200500_3974888397318651904_n

…wszystkie Eevee złapane podczas tego 3-godzinnego okienka będą znały specjalny atak, który zostanie ujawniony później.

Pamiętajcie, by tego weekendu jak najwięcej polować na shiny Eevee – w grze mamy już 5 ewolucji tego pokemona (Vaporeon, Flareon, Jolteon, Umbreon, Espeon) a w przyszłych generacjach pojawią się 3 kolejne (Leafeon, Glaceon, Sylveon). Patrząc na to, że ewolucje z Kanto są losowe trzeba będzie się trochę postarać by mieć je wszystkie w wersji shiny – albo po prostu wymienić.

75 komentarzy

  • Reply
    rogal
    Lip 13, 2018 7:40 pm

    kurna jednego napewno będę chciał, czyli umbreona :3

    • Reply
      M.
      Lip 13, 2018 7:57 pm

      Umbreon w wersji shiny jest śliczny, ale zależy mi także na shiny espeonie. Jest taki fajny zielony( limonkowy). 😀

  • Reply
    W
    Lip 13, 2018 8:04 pm

    A mi sie podoba shiny Vaporeon i Sylveon (taki ładny niebieski)

    • Reply
      Biedren
      Lip 16, 2018 10:30 pm

      A sylveona w jaki niby sposob? Chyba cos Ci sie pomylilo..

      • Reply
        W
        Lip 18, 2018 1:21 pm

        Napisalem ze ladnie sie prezentuje jego wersja shiny i warto miec zapasowego shiny eevee gdy zadebiutuje generacja VI

  • Reply
    Abaddonos
    Lip 13, 2018 8:08 pm

    Ewolucja w umbreon i espeona losowa? Tak jak w pozostałe? To faktycznie trzeba będzie tych shiny nalapac…

    • Reply
      bart
      Lip 13, 2018 8:19 pm

      umbreon i espeona nie jest losowa tylko trzeba o odpowiedniej porze dnia ewoluować.

      SUPER że eevee 😀

    • Reply
      Lana
      Lip 13, 2018 8:22 pm

      Niekoniecznie. Trzeba po prostu odpowiednio nazwać eevee przed ewolucją. 🙂

      • Reply
        CzlowiekPracujacy
        Lip 13, 2018 8:57 pm

        to dziala jednorazowo, a pewnie spora czesc ludzi juz to zrobila

        • Reply
          KedarZS
          Lip 13, 2018 9:58 pm

          Nie miałem pojęcia że te ewolucje są losowe, myślałem że ten myk z imieniem zawsze działa, no to trochę lipa. To w takim razie eveelucje drugiej geny jaki mają warunek poza porą dnia? Bo wychodzi że wszystkie są losowe.

          • TheKlucha
            Lip 13, 2018 10:05 pm

            Jest jeden na 100% sprawdzony sposób (sam sprawdzałem). Dajesz Eevee na buddy i przechodzisz z nim 10km (może być więcej). I jak takiego ewoluujesz (ciągle musi być jako buddy) podczas dnia to Ci wyjdzie Espeon, a jak podczas nocy to wyjdzie Umbreon

  • Reply
    WHO
    Lip 13, 2018 8:23 pm

    a ja jeszcze w ogolę nie evolowałem eevee, ale teras to już nie bede miał wyboru

    • Reply
      Czikorita
      Lip 13, 2018 9:05 pm

      w ogóle* teraz* człowieku ogarnij ortografię, a później graj w pokemony. Możecie mnie hejtować, ale poprawiać trzeba i zwracać uwagę na takie rzeczy. Dzisiejsza młodzież staje się coraz bardziej tępa.

      • Reply
        Xsizo
        Lip 13, 2018 9:28 pm

        A język służy do komunikacji a nie popisywania się ortografią czy gramatyką.

        • Reply
          MV
          Lip 14, 2018 12:39 am

          A ubranie służy do okrycia pewnych części ciała i utrzymania odpowiedniej temperatury, a nie popisywania się wyglądem więc chodź po ulicy w szelkach i majtach w różową panterkę (lato jest więc nie zmarzniesz).

          Jakieś normy należy jednak zachować.

      • Reply
        Mahmed
        Lip 14, 2018 9:17 am

        Nie tępa tylko tempa , co za lamós i ty połuczasz innyh …rzenua

        • Reply
          Mario
          Lip 15, 2018 10:08 am

          Ahmed… jeśli nie wiesz jak coś poprawnie napisać, to lepiej się nie odzywaj, bo wychodzisz na jeszcze większego idiotę. Tempo to dana szybkość i piszemy ten wyraz em, a tępy czyli np mało ostry albo potocznie głupi piszemy z literką ę.
          Nie czepiam się błędów, bo mogą się zdarzyć każdemu, ale jak kogoś błędnie „poprawiacie”, to już tepiej nic nie piszcie.

          • Ebe ebe
            Sie 11, 2018 10:55 pm

            Nie wierzę XD

  • Reply
    Kojot
    Lip 13, 2018 8:31 pm

    Słuchajcie, od dzisiejszej nocy nie działa mi GPS w grze – po uruchomieniu w ogóle nie ładuje się mapa. Nic nie grzebałem przy ustawieniach, błąd pojawił się po aktualizacji. Czy ktoś ma pomysł jak to naprawić?

    • Reply
      Corgi610
      Lip 13, 2018 8:59 pm

      Ja mam to samo – mapa się ładuje, ale postać w grze co chwilę się zatrzymuje i stoi w miejscu. Ciągle jest też „GPS signal not found”, chociaż mam ustawioną wysoką dokładność lokalizacji.

    • Reply
      Isterini
      Lip 13, 2018 10:15 pm

      Wiele osób ma problem z gps po aktualizacji, podobno są problemy też z logowaniem przez google

  • Reply
    KASD124
    Lip 13, 2018 8:48 pm

    Ładny jest shiny flaeryon

  • Reply
    TheKlucha
    Lip 13, 2018 9:20 pm

    Że ku%^& co??!! O_o taki bzdet? Z czym do ludzi. Eevee można złapać na każdym kroku…

    • Reply
      MV
      Lip 14, 2018 12:40 am

      Nie wszędzie. Ja ostatniego chyba z miesiąc temu widziałem.

  • Reply
    Corgi610
    Lip 13, 2018 9:27 pm

    Ej… Community Day w sierpniu jest rozciągnięty na DWA dni. Czwarta generacja ma DWIE nowe ewolucje Eevee (Leafeon i Glaceon)… Tak, wiem, to tylko spekulacja, ale myślę, że w tych dniach będzie można w jakiś sposób te poksy zdobyć – jednego w sobotę, drugiego w niedzielę 😉

    • Reply
      M.
      Lip 14, 2018 4:57 am

      Tyle ze eevee w leafpna ewoluuje z pomocą porośniętej skały, a w glaceona za pomocą lodowej skały. To nie jest takie proste jak by miało się wydawać do wprowadzenia

  • Reply
    W
    Lip 13, 2018 10:28 pm

    Ciekawe jaki atak bedzie mial Eevee?

  • Reply
    marcinekk24
    Lip 13, 2018 11:19 pm

    No i super. To jest mój ulubiony pokemon oraz jego wszystkie ewolucje. Strasznie się cieszę, że będzie z nim Community Day

  • Reply
    KedarZS
    Lip 13, 2018 11:33 pm

    A przeczytaliście info od Niantic, które jest w grze? Tam jest napisane, że przez te dwa dni będą się na dziko pojawiać ewolucje Evee, może od razu będą shiny jak się trafią gdzieś w dziczy.

    • Reply
      Gruboringo
      Lip 13, 2018 11:58 pm

      Czytaj ze zrozumieniem, jest tam napisane że na CD od 11 do 14 przez te dwa dni będą się pojawiać eevee w zwiększonych ilościach. I zawsze shiny nie będą. Oj gościu, albo źle ci idzie w angielskim, albo nie czytasz że zrozumieniem xD

      • Reply
        KedarZS
        Lip 14, 2018 6:47 am

        Już chciałem podnosić dym, ale przeczytałem ten news dla pewności jeszcze raz. Myślałem że tam jest „evolution of pokemon”, a tam nie ma tego spójnika. Nie wiedziałem że w angielskim oni na Evee piszą że jest to „evolution pokemon”.

  • Reply
    badluq
    Lip 14, 2018 12:28 am

    7448 6845 5369

  • Reply
    DawidPolakL
    Lip 14, 2018 7:28 am

    Po dratini i larvie twórcy gry nie są w stanie wymyślić czegoś ciekawszego. Na starcie CD dali wszystko to teraz dają ochłapy. Trochę pomylili kolejność. Moim zdaniem zbytnim rozdawnictwem zabijają grę. Rozumiem że w okresie wakacyjnym chcieli przyciągnąć nowych graczy aby zarobić jeszcze trochę kasy ale ci nowi szybko się nudzą. A mnie starego nudzi zbyt prosta gra zwłaszcza pozbawiona jakiejkolwiek rywalizacji.

    • Reply
      Wooper
      Lip 14, 2018 11:24 am

      Masz rację. Przecież ja się tyle nachodziłem z Mareepem i Larvitarem, że głowa mała. Z Dratinim niecałe 80 km więc nie najgorzej. Wprowadzili bardzo dużo ułatwień od rare candy poprzez questy czy CD. Wiesz, patrząc na nowego gracza to jest potrzebne bo nigdy nie uzbierałby pierwszej i drugiej geny. Sam dawno nie widziałem niektórych okazów. Dajmy na to taki Miltank wykluł mi się raz w życiu i nigdy nie widziałem na dziko, a gram w miarę sporo. Także są dwie strony medalu, może powinniśmy się cieszyć z tego, że mieliśmy trudniej xD Jeśli chodzi o PVP to aż się prosi żeby to w końcu weszło. Prowadzenie rywalizacji to byłoby takie zwieńczenie. Bo Niantic mimo wszystko się stara i robi dużo, ale niekoniecznie od dobrej strony.

      • Reply
        DawidPolakL
        Lip 14, 2018 10:20 pm

        Efekt taki że wbiłem 31 level w smokach bo jest tam coś czego jeszcze nie mam. Do tego są rankingi. Fakt że w moim mieście gram tylko ja, kolega i bot champion. Zawsze będę mówił że smoki to tania podróbka pogo ale jednak ostatnio złapałem się na tym że wstając rano najpierw odpalam smoki a po go dopiero w którejś kolejności.

    • Reply
      CzlowiekPracujacy
      Lip 17, 2018 1:53 pm

      A ja nadal nie mam dratini. Traf chcial ze pracowalem jak bylo wspaniale 3 godzinne okienko. Jak zyc panie premierze?

  • Reply
    RexHunterson
    Lip 14, 2018 8:09 am

    Tak, kody do Google Play jeszcze działają – GD3C7V3E chwytać i robić pierwsza transakcję!

  • Reply
    Karolina z Obłuża
    Lip 14, 2018 9:06 am

    12 sierpnia. Akurat w moje urodziny. Świetnie to wymyślili. 12 sierpnia to zawsze wypada weekend. No naprawdę. Tylko czemu eevee?

  • Reply
    Dysiol
    Lip 14, 2018 9:21 am

    Legia wróciła

  • Reply
    28 level
    Lip 14, 2018 11:02 am

    Czm Eevee? Ja tam wolę np. Charmandera bo u mnie to jeszcze nigdy sie nie pojawil na tropie a mocno chce charizarda 🙁

  • Reply
    Anetos
    Lip 14, 2018 6:25 pm

    Czy dzis jest jakis event dotyczacy Minun i Pluslie?

    • Reply
      M.
      Lip 14, 2018 10:30 pm

      To Fest

      • Reply
        M.
        Lip 14, 2018 10:31 pm

        Miało być Go Fest 🙂

  • Reply
    TonyOginski
    Lip 14, 2018 8:15 pm

    9904 2003 9667. 🙂

  • Reply
    Laura
    Lip 15, 2018 1:16 am

    Zapraszam do kręgu przyjaźni: 863078188973 (8630 7818 8973).

  • Reply
    Insane
    Lip 15, 2018 9:37 am

    800881259534

  • Reply
    czomik
    Lip 15, 2018 10:26 am

    Specjalny atak na Eevee trochę mija się z celem – na co graczom lepszy atak na podstawowej formie? Fajną sprawą były specjalne ataki dla każdej z form ale pojawiłby się problem z mechaniką ewolucji w Umbreona – jak ewoluować między 11 a 14 ale jednocześnie w nocy? (pomijam kwestię przejścia 10km na buddy bo to jest trudne ale wykonalne)

    • Reply
      W
      Lip 17, 2018 10:46 pm

      Specjalne ataki w sytuacji gdy w grze brakuje 3 ewolucji eevee to troche bezsensu..lepiej jest jak jest

    • Reply
      Corgi610
      Lip 19, 2018 9:40 am

      Nie do końca mija się to z celem. Specjalnym atakiem dla Eevee może być np Hidden Power, który ma różne typy – a w zależności od typu ataku możesz dostać konkretną ewolucję. I to by było ciekawe rozwiązanie, byłoby od razu wiadomo, w co ewoluuje każda konkretna sztuka.

  • Reply
    Wojtek
    Lip 16, 2018 9:42 pm

    Nagrody miałybyc niby od 16 do 23 więc pewnie po 22 godzinie o ile Helga nie wyłączyła listwy od komputerów niantic.

  • Reply
    Levy
    Lip 16, 2018 11:29 pm

    Cukierki razy 2 juz są

  • Reply
    Lanca
    Lip 17, 2018 12:23 am

    Szkoda, že nie za transfer. Niepotrzebnie zbierałem 🙂

  • Reply
    Czikorita
    Lip 17, 2018 6:13 pm

    Mam pytanie. Jeśli z danego pokestopa wypada konkretne zadanie to czy nagroda jest cały czas ta sama? Bo wypadło mi exellent throw i 2x ultra ball. I odczekałem jeszcze i wypadło znowu to samo. Ale już nie miałem czasu sprawdzać dalej, i zastanawiam się czy jak przyjdę wieczorem to może jest szansa na pokemona (nie wiem czy Absol jeszcze aktualny)

    • Reply
      sempaje
      Lip 18, 2018 7:48 am

      ..podobnież z pokestop’a raz na dzień wypada jedno( i to samo) zadanie więc jeśli je wywalisz( z jakichś powodów)-możesz po nie wrócić..

      • Reply
        Czikorita
        Lip 18, 2018 11:20 am

        Nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Wiem, że jest jedno zadanie na 24h, ale czy nagroda też jest ta sama czy zmienna.

        • Reply
          mostek
          Lip 18, 2018 1:46 pm

          zadanie i nagroda zawsze jest takie samo, wykreciłes excelenta z nagrodą dwóch kulek to do 24 co bys nie robił to bedziesz miec takie samo zadanie z TAKĄ SAMĄ nagrodą

  • Reply
    ArmyFLoveRs
    Lip 17, 2018 9:59 pm

    Witaj, nagroda do polnocy danego dnia jest taka sama z tego pokestopa. Jeżeli raz wykonasz zadania, drugi raz już z niego w ciągu doby zadania nie dostaniesz. Itemy owszem, moga być ake zadanie tylko raz dla gracza na dobę

  • Reply
    MiSy
    Lip 18, 2018 10:47 am

    5008 8280 4626

  • Reply
    Max
    Lip 18, 2018 12:46 pm

    Czy wiecie może do kiedy będzie Snorlax z zadań
    Ewentualnie co po nim będzie?

    • Reply
      Gruboringo
      Lip 18, 2018 8:48 pm

      Chyba do końca lipca, ale co po nim, to nie wiem (niektórzy spodziewają się suicune, tego elektrycznego (zapomniałem jak się nazywa xD) i entei)

  • Reply
    Anela
    Lip 18, 2018 1:23 pm

    Do kiedy podwójne cuksy i zmniejszony dystans jajek?

  • Reply
    Max
    Lip 18, 2018 2:11 pm

    Wiecie może do kiedy jest Snorlax z zadań?

    • Reply
      Max
      Lip 18, 2018 2:13 pm

      Sorki za podwójny post ale coś się u mnie porąbało.

    • Reply
      Gruboringo
      Lip 18, 2018 8:48 pm

      Chyba do końca lipca, ale co po nim, to nie wiem (niektórzy spodziewają się suicune, tego elektrycznego (zapomniałem jak się nazywa xD) i entei)

  • Reply
    PokeTrener
    Lip 18, 2018 6:15 pm

    Kod: 1762 0567 5096 Wysyłać prezenty. Odwdzięczę się tym samym.

  • Reply
    W
    Lip 19, 2018 10:34 am

    Relacji z Go Fest ani widu ani slychu

    • Reply
      Ivrin