News 36

Entei za stemple we wrześniu!

Poznaliśmy szczegóły dotyczące wrześniowych zadań typu Field Research oraz nagrody za zebranie siedmiu stempli.

W powiadomieniu z gry czytamy:

Kolejny legendarny pokemon pierwotnie odkryty w regionie Johto jest gotowy, by podpalić wrzesień wraz z nowym zestawem zadań typu Field Research! Jeśli nie złapaliście jeszcze Raikou, pracujcie nad swoim Research Breakthrough w tym tygodniu, zanim odejdzie! Poniżej możecie sprawdzić szczegóły:

Data i czas

– 1 września 2018, 13:00 czasu PDT (22:00 naszego czasu)

Zadania

– Field Research skupione wokół Pokemonów typu ognistego

 Bonusy

– Spotkaj legendarnego pokemona typu ognistego pierwotnie odkrytego w regionie Johto – Entei

https://twitter.com/PokemonGoApp/status/1032724174861742081?s=19

36 komentarzy

  • Reply
    RexHunterson
    Sie 24, 2018 1:12 pm

    Mam ogromny problem z questem na celebi. Mianowicie kilka dni temu dałem strefę do przodu, odebrałem passa, zrobiłem raid i zaliczyłem pierwszy etap. Nie zmieniając strefy czasowej złapałem pokemona jakby „jutro” i zaliczyłem pierwszego pokemona 3 dni z rzedu w drugim etapie. Cofnąłem się do „wczoraj” i połapałem kilka pokemonów. I teraz od kilku dni łapię z rzędu pokemony, a quescik się nie zalicza, POMOCY! Pisałem do niantic w tej sprawie i zero reakcji. Ponowna zmiana strefy nie pomaga.

    • Reply
      SameTuGruszki
      Sie 24, 2018 1:26 pm

      Zero reakcji… A z jakiej paki mają Ci pomóc? Zmiana strefy czasowej to exploit… Cieszę się z Twojego nieszczęścia.

    • Reply
      pok
      Sie 24, 2018 2:17 pm

      Ostatni bug naprawili z updatem, więc może i Twój naprawią z updatem. W każdym razie chciałeś szybciej i teraz stracisz ;/

    • Reply
      Karolina z Obłuża
      Sie 24, 2018 2:39 pm

      Może w queście nie wzięli pod uwagę. Odinstaluj i zainstaluj grę ponownie, może to pomoże. Jak nie,to nie wiem. Musiałabym pomyśleć.

    • Reply
      akima
      Sie 24, 2018 3:35 pm

      ja nie ogarniam, po co robić takie rzeczy, jak zmiana strefy… żeby zrobić wszystkie questy jednego dnia? a potem pół roku narzekać na brak nowego contentu? sorry, Niantic poprzez zmianę strefy nie napisze szybciej nowych treści…

      • Reply
        Agrilus
        Sie 27, 2018 1:07 pm

        Niekiedy ludzie podróżują w realu

    • Reply
      MV
      Sie 24, 2018 7:09 pm

      Chciałeś przycwaniakować i wykonać questa szybciej więc teraz Niantic pewnie nie będzie się spieszył z rozwiązaniem Twojego problemu (być może wywołanego przez nich celowo u wszystkich cwaniaków). Przynajmniej ja bym tak zrobił.

    • Reply
      jaca195
      Sie 24, 2018 7:37 pm

      Hahahahaha mam nadzieje że zablokujesz się na zawsze 😀

    • Reply
      truskafcia
      Sie 24, 2018 7:46 pm

      Jest problem pogo + jeśli drugiego poka złapie plus to trzeciego też powinno się złapać plusem Ręcznie może nie zaliczać Sprawdż czy to nie twój problem

    • Reply
      Misiek
      Sie 25, 2018 7:39 am

      Tez mialem. Ustawilem strefę na tą w której zacząłem i sie dalo.

      Inne rozwiązania

      Lap przez caly dzień

      Nie łap przez cały dzień

      Niantic robił gre w pospiechu i stref czasowych nie przemyślał co oznacza bugi na plus i na minus.

  • Reply
    124334376761
    Sie 24, 2018 1:31 pm

    Bylo nie kombinowac ze strefa czasowa. Wroc do strefy poczatkowej i oblicz kiedy mija Ci 3 dni i moze wszystko wroci do normy. Mi tak sie zrobilo z raidami zadnych nie wyswietlalo wrocilem do strefy czasowej naszej i po godzinie wszystko wrocilo do normy. Zapraszam do frendsow.

  • Reply
    1866
    Sie 24, 2018 2:00 pm

    RexHunterson
    Usuń złapanego po zmianie czasu pokemona czy też pokemony wyłącz grę na 30 minut powinno pomóc .
    Jest zasada zamieniasz czas łapiesz pokemona, usuwasz go zmieniasz czas na auto, wyłączasz grę na 30 minut i zalicza zadanie.
    Jak ci to nie pomoże to jesteś w ciemnej dupie.

  • Reply
    Fotooczko
    Sie 24, 2018 3:12 pm

    Współdzielił ktoś konto z osoba z innego regionu? Tzn. Nowe konto na którym złapałem regionalnego pokemona. Osoba z Australii dostaje login i hasło I też na tym koncie łapie. Następnie dodajemy to nowe konto sobie do znajomych i bierzemy swoje nowe pokemony… Stosował ktoś to już?

  • Reply
    pokeczub
    Sie 24, 2018 3:46 pm

    O jak dobrze że Ci się zbugowało, macie swoje zmiany stref czasowych. Raz na rok dadzą jakieś questy fajne i zamiast się tym cieszyć to robicie je jak najszybciej, a potem znów nie ma nic do roboty w grze.

  • Reply
    AithenAnjuna
    Sie 24, 2018 4:08 pm

    Po co zmieniac sterfy czasowe? Potem narzekanie ze nie dziala. Osobiscie bylem w egipcie, szkocji, czy bulgarii i gralem. Do dzisiaj wszystko mi dziala bo automatyczne strefy same sie mi zmienialy i jest nadal ok. Kombinujcie dalej to pogracie na cymbalkach. Pozdro.

  • Reply
    Tobajas
    Sie 24, 2018 4:49 pm

    Witam szukam 3 ziomkow ktorych moglbym dodac do znajomych aby wykonac questa pozdro

  • Reply
    sebek
    Sie 24, 2018 8:52 pm

    Spoczko jeszcze go nie mam 😀

  • Reply
    kajf
    Sie 24, 2018 9:58 pm

    Czy wie ktoś czemu nie daje expa za good friend?

  • Reply
    Koteczek
    Sie 25, 2018 7:57 am

    Niantic powinien zwiększyć żebyśmy mogli otwierać więcej paczek od znajomych

    • Reply
      Dysiol
      Sie 25, 2018 8:41 am

      Jestem za tym bo 20 otworzę i jeszcze raz tyle stoi nie otwartych. Mam zagłosuje która paczkę otworzyc

  • Reply
    Haniaxx
    Sie 25, 2018 8:43 am

    Mam problem z questami. Nie mogę złapać raiku bo dałam malinkę i przypadkowo wyszłam z łapania a potem jak próbowałam wejść jeszcze raz to pojawia się biały ekran i trzeba wyjść z gry. Nie wiem co mam robić.

    • Reply
      1302 5895 0525
      Sie 28, 2018 10:51 pm

      Do Haniaxx: miałam ten sam problem, nie mogłam łapać pokemonow z zadań field research. Tyle że mi ekran robił się niebieski 😉 Musiałam odinstalować i zainstalować aplikacje, teraz się dłużej trochę ładuje ale przynajmniej działa.

  • Reply
    Jamful67
    Sie 25, 2018 9:11 am

    Szukamy z żoną chętnych do walki na rajdach w Gdańsku. Chodzi o zabijanie 4 i 5. Jest nas dwójka więc nie mamy szans ich zbić. 🙁

  • Reply
    Kasia
    Sie 25, 2018 10:50 am

    Proszę pomóżcie nie dziala mi Pokemon Go bez wifi w domu smiga oki a jak wyjde z domu to dziala normalnie poki mi sie np. Nie zatnie albo cos innego ze muszę go wyłączyć i jesliwłączyć chcę go wlączyć jeszcze raz to juz go nie umiem włĄczyć przez google bo pisze mi unable authenicate.Please try again

  • Reply
    ZorkaDor
    Sie 25, 2018 12:27 pm

    Jakiś czas temu ze sklepu w PokemonGo za 200, kupiłam bluzkę czerwoną z Pikachu. Wczoraj zmieniłam na zieloną i….czerwona bluzka zniknęła !!!
    Nie ma jej na pasku do wyboru ! Jak to Możliwe ??

  • Reply
    adaś
    Sie 25, 2018 5:25 pm

    Czy kotoś wie pod jakimi pokemonami ukrywa się teraz Dito?

    • Reply
      kameT
      Sie 27, 2018 6:30 pm

      Hej, wczoraj złapałem pod sową…

  • Reply
    Hihilolczyk
    Sie 26, 2018 10:07 pm

    a ja z kolei wypierdzieliłem ostatnio wiekszość friendów, bo ciągle biorą gifty i je otwierają a nie potrafią się odwdzięczyć. Praktycznie 10% tylko dawało gifta w zamian :/

    • Reply
      hahaha
      Sie 31, 2018 12:54 pm

      to u mnie nie otwierają gifów i nie mogę im posłać przez co stoję z zadaniami bo nie mam komu posłać tych 20 😛

    • Reply
      Tituschytrus
      Paź 01, 2018 4:26 pm

      Hiholczyk ja mam tylko 2-ke znajomych, ale z chęcią dodałbym jeszcze kilka osób.
      Nie potrzebuje nawału „friendsów”. Mocne 5 jest git.

      Ja codziennie się wymieniam giftami. Ostatnio nawet 10 wywaliłem bo nie miałem miejsca w plecaku

  • Reply
    Globuson
    Sie 31, 2018 1:13 pm

    Hej, pytanie odnośnie Entei, czyli jak po 22 ukoncze field research, to dostane Entei?

    • Reply
      DZIKI
      Wrz 01, 2018 2:04 pm

      Po 22 musisz odebać ostatnią pieczątke a potem dopiero paczke

      • Reply
        Globuson
        Wrz 01, 2018 8:57 pm

        Dziękuję za odpowiedź

      • Reply
        sol
        Wrz 01, 2018 9:20 pm

        A właśnie że nie. Pieczątkę może odebrać wcześniej. Liczy się moment w który odbierze paczkę. Jeżeli zrobi to przed 22 wówczas otrzyma Raikou a jeżeli po 22 to Entei.
        Sprawdzone w 100%.

  • Reply
    BLACKSHADOW245
    Wrz 04, 2018 12:26 pm

    A ja już Enteja mam

  • Reply
    BLACKSHADOW245