News 93

Event i Meltan Special Research!

Zgodnie z oczekiwaniami Niantic rozpoczęło wydarzenie, które łączy się z premierą gier Let’s Go Pikachu! oraz Let’s Go Eevee! na konsole Nintendo.

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Pokemon: Let’s Go, Pikachu! oraz Let’s Go, Eevee! są już dostępne na Nintendo Switch i nadal jest wiele do odkrycia o tajemniczym mitycznym pokemonie Meltanie! Profesor Willow potrzebuje waszej pomocy, by odnaleźć tego pokemona typu stalowego w nowym Special Research – podejmiecie wyzwanie? Możecie zacząć już teraz!

Dodatkowo, oprócz Special Research, zadania typu Field Research będą zawierać pokemony pierwotnie odkryte w regionie Kanto, które nie są często spotkane w Pokemon: Let’s Go, Pikachu! oraz Let’s Go, Eevee! i będą dostępne do 27 listopada. Rozglądajcie się też wokół siebie w tym czasie, ponieważ pokemony takie jak Kabuto i Omanyte mogą pojawiać się częściej!

Wciąż mało wam Pikachu i Eevee? Celebrujcie premierę Pokemon: Let’s Go, Pikachu! oraz Let’s Go, Eevee! pokazując swoją miłość wraz z nowymi czapkami dla avatara w kształcie Pikachu oraz Eevee, już dostępnymi w sklepie gry!

Nie zapomnijcie zaznaczyć swoich kalendarzy! Od 23 listopada o 13:00 czasu PST (22:00 naszego czasu) do 26 listopada o 13:00 czasu PST (22:00 naszego czasu) niektóre z ewolucji Eevee – Vaporeon, Jolteon, Flareon, Espeon oraz Umbreon – oraz Raichu i jego forma Alola, będą pojawiać się częściej w raidach!

Podsumujmy:

  • Pojawił się nowy Special Research, dzięki któremu można złapać Meltana,
  • Na dziko częściej pojawiają się pokemony takie jak Kabuto i Omanyte,
  • W sklepie z przedmiotami dla avatara dostępne są dwie nowe czapki,
  • Dostępne są nowe zadania z pokemonami z Kanto – do 27 listopada,
  • Od 23 do 26 listopada w raidach będą dostępne wszystkie ewolucje Eevee oraz Raichu, wraz z formą Alola.

Jednocześnie do gry został wprowadzony shiny Magnemite:

Poniżej będziemy dla was aktualizować listę nowych zadań oraz Special Research z Meltanem w roli głównej:

Nowe zadania

Zadanie Tłumaczenie Nagroda
Hatch 2 Eggs Wykluj 2 jajka Aerodactyl
Evolve 2 Anorith Ewoluuj 2 Anorithy Scyther
Make an Excellent throw Wykonaj rzut z bonusem typu Excellent Ditto (pod postacią Pidgeya)

Special Research z Meltanem

Etap 1:

  • Zakręć 5 PokeStopów lub Gymów (500 XP)
  • Złap 10 pokemonów (500 XP)
  • Transferuj 5 pokemonów (500 XP)

Nagrody: Stardust x1000, Poke Ball x10, Inkubator x1

Etap 2:

  • Zdobądź 2 cukierki z buddy (1000 XP)
  • Wykonaj 10 rzutów z bonusem Great (1000 XP)
  • Wykluj 3 jajka (1000 XP)

Nagrody: Stardust x2000, Lucky Egg x2, Fast TM x1

Etap 3:

  • Złap Ditto (1500 XP)
  • Wygraj 2 walki w gymie (1500 XP)
  • Walcz w 2 raidach (1500 XP)

Nagrody: Great Ball x10, Incense x3, Max Revive x3

Etap 4:

  • Złap 5 Pokemonów typu stalowego (2000 XP)
  • Złap 5 Pokemonów typu elektrycznego (2000 XP)
  • Zdobądź 5 cukierków z buddy (2000 XP)

Nagrody: Stardust x4000, Pinap Berry X5, Rare Candy x5

Etap 5:

  • Ewoluuj Grimera (2500 XP)
  • Złap 5 Slugm lub Gulpinów (2500 XP)
  • Wykonaj 20 rzutów z bonusem Great (2500 XP)

Nagrody: Stardust x5000, Lure Module x5, Great Ball x20

Etap 6:

  • Ewoluuj Magnemite (3000 XP)
  • Złap 5 Exeggcute (3000 XP)
  • Walcz w 10 raidach (3000 XP)

Nagrody: Silver Pinap Berry x1, Metal Coat x1, Ultra Ball x10

Etap 7:

  • Ewoluuj Drowzee (3500 XP)
  • Złap Cubone (3500 XP)
  • Ewoluuj Scythera (3500 XP)

Nagrody: Ultra Ball x10, Charged TM x1, Premium Raid Pass x3

Etap 8:

  • Złap 2 Omanyte lub Kabuto (4000 XP)
  • Złap 2 Lileepy lub Anorithy (4000 XP)
  • Złap Aerodactyla (4000 XP)

Nagrody: Stardust x8000, Star Piece x1, Meltan

Etap 9:

  • Nagroda 4500 XP
  • Nagroda 4500 XP
  • Nagroda 4500 XP

Nagrody: Stardust x9000, Super Incubator x1, Meltan Candy x5

Źródła:

https://pokemongolive.com/en/post/letsgo-celebration/

reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/9xt58g/meltan_quests_and_rewards/

93 komentarze

  • Reply
    czupaczups
    Lis 16, 2018 11:43 pm

    Ile jest zadań special research na meltana?

  • Reply
    bart
    Lis 16, 2018 11:43 pm

    Narzekanie na trudne questy w Special Research za 3,2,1..

    Miło, że tyle w pokach się dzieje , biorąc pod uwagę nudę w okresie 14.07.2016 a 30.12.2017 to teraz atrakcji nie brakuje.

  • Reply
    sacrum
    Lis 16, 2018 11:44 pm

    Ktoś tu się nie popisał kreatywnością – zadania żywcem skopiowane z mew :>

  • Reply
    Krzysztof018
    Lis 16, 2018 11:49 pm

    Dopiero wczoraj zakończyłem 3 Special Research, a tu niespodzianka 4 🙂

    • Reply
      Jaaaa
      Lis 17, 2018 10:39 am

      Ciekawe jak wczoraj późnym wieczorem dwa raidy zrobiłeś…

  • Reply
    W
    Lis 16, 2018 11:52 pm

    Pikachu i Eevee też będą równie częste jak kabuto i omanyte?

  • Reply
    Natu
    Lis 17, 2018 12:00 am

    Nic ciekawego procz nowego shiny

  • Reply
    X
    Lis 17, 2018 1:04 am

    Czemu mimo poprawnego połączenia konta z Google Fit nie aktualizuje mi w Pokemonach ani kilometrów, ani kroków i kalorii :c ma ktoś też tak, że Adventure Sync totalnie nie działa?

    • Reply
      pimpim
      Lis 17, 2018 9:19 am

      Tak. Jak dla mnie również zupełnie to nie działa.

      • Reply
        Kinga73
        Lis 17, 2018 1:01 pm

        Wyłacz oszczednosc baterii w ustawieniach gry pokemon oraz jesli masz w telefonie oszczednosc baterii włączoną to rozmwniez wylacz. Mi pomógło

    • Reply
      Ems
      Lis 17, 2018 2:11 pm

      Używam jej odkąd usługa wyszła i dopiero wczoraj będąc w pracy z wyłączonym PoGo dostałam komunikat od aplikacji, że wychodziłam jajko i zaraz się wykluje. Więc może wreszcie zaczyna to działać.

      • Reply
        X
        Lis 17, 2018 5:09 pm

        Miałam moment że naliczało mi pięknie wszystko ale bez kroków i kalorii. Potem raz sie zdarzyło ze przez 3 dni były dodane też kroki jak i kalorie. A w tym momencie totalnie nic mi nie dodaje ;-; smuci mnie to że z taką losowością to działa.

  • Reply
    Trauma
    Lis 17, 2018 3:02 am

    pierwszy zbugowany quest hatch 2 eggs i shiny aerodatcyl 😀

  • Reply
    Kataryna1983
    Lis 17, 2018 5:46 am

    Nosz do jasnej ciasnej znowu Ditto…

    • Reply
      Czop
      Lis 17, 2018 11:14 am

      Z zadania go przeciez masz

      • Reply
        pytacz
        Lis 17, 2018 12:43 pm

        jeszcze trzeba trafić na to zadanie i przede wszystkim go…. wykonać co też jakoś super proste nie jest

        • Reply
          Czop
          Lis 17, 2018 1:51 pm

          Błagam. Zawsze jakieś ale

          • Ems
            Lis 17, 2018 2:12 pm

            Rzucenie excellenta to przecież żaden problem 😛 Grunt to się przejść po pokestopach i zdobyć questa.

          • pytacz
            Lis 17, 2018 4:58 pm

            widocznie jestem słabym graczem, bo exelenta rzucam raz na kilka miesięcy, podejrzewam że szybciej znajdę ditto na dziko, po co więc slota blokować zadaniem :/

          • Czop
            Lis 18, 2018 12:10 am

            Ja też sie muszę namęczyć żeby trafić 🙂 Ale przyznacie że jest inaczej. Przynajmniej wiadomo na czym się trzeba skupić. 1. Zajdź pokestop z zadaniem. 2.poluj na poki z największym kółkiem. 3. Używaj tylko pokeboli 4.ćwicz,ćwicz i jeszcze raz rzucaj 🙂 A normalnie to nie ma żadnej zasady, tylko szczęście 🙂

          • Ems
            Lis 18, 2018 12:40 am

            Po pracy obeszłam ścisłe centrum i po kilkunastu pokestopach wreszcie wpadło zadanie z rzutem i Ditto. Co prawda zaraz potem padł mi telefon, więc jeszcze tego zadania nie wykonałam, ale pewnie najpóźniej jutro się uda 🙂 Za to zastanawia mnie jedna z osób, które mam w znajomych w PoGo, która już dziś ma Meltana. Albo od samego rana robi zadania i ma multum wszelkich możliwych poksów do ewolucji „na wszelki wypadek”, albo coś kombinuje.

        • Reply
          Miły Marabut
          Lis 17, 2018 7:35 pm

          Banalne zadanie, jak nie umiesz rzucić exelenta to poszukaj na dziko, przecież ditto jest łatwo złapać, a ty narzekasz jakby pojawiał się na poziomie unowna

  • Reply
    Rosemary
    Lis 17, 2018 8:54 am

    A kiedy dowiemy się jaki nowy poks na CD na grudzień???

  • Reply
    Fesuhus
    Lis 17, 2018 9:25 am

    Dla mnie też nie działa

  • Reply
    rudzik
    Lis 17, 2018 10:39 am

    dlaczego niedziala?… jakie masz pierwsze konto ustawione? .ja miałem na 2 telefonach to samo i nie naliczalo.wywalilem z 1 telefonu konto i dodalem jescze raz zeby pojawilo sie jako drugie .i teraz na 1 telefonie mam dobrą kolejność(nie może być to samo konto na 2 telefonach jako pierwsze). inny powód może zainstaluj google fit i wybierz w nim e mail z którego grasz na poksach. .3 usun pamiec podreczna i dodaj jeszcze raz sync.

  • Reply
    Anetos
    Lis 17, 2018 10:49 am

    U mnie kilometry liczy ale krokow nie liczy. U mojek corki wszystko dziala.

    • Reply
      kluska
      Lis 17, 2018 7:58 pm

      Może wyłącz oszczędzanie baterii

  • Reply
    Delaro
    Lis 17, 2018 11:06 am

    Pokeball plus nie działa z większością telefonów… Jak można wypuścić takie accesory. Na huawei p20 pro nie działa – chociaż na nim z ar core nawet ar+ nie działa. Na HTC u11 śmiga aż miło

    • Reply
      Bezczelny Bigos
      Lis 17, 2018 7:30 pm

      Działa poprawnie ar+ na huawei p20 pro, korzystam bez zarzutu.

      • Reply
        Delaro
        Lis 19, 2018 1:59 am

        Mi zawiesza telefon

    • Reply
      BooZ
      Lis 18, 2018 3:10 am

      Na P20 Lite AR+ działa co ciekawe.

  • Reply
    Torreandros
    Lis 17, 2018 12:38 pm

    Google fit z pokemonami nie działa na S7. Może mną ktoś na to odp?

    • Reply
      Wojci3ch
      Lis 17, 2018 3:58 pm

      działa idealnie wyłącz oszczędzanie baterii

  • Reply
    morawcik
    Lis 17, 2018 1:06 pm

    Do kiedy można robić Special Research?

    • Reply
      Wiktor
      Lis 18, 2018 9:31 am

      Dotąd aż zrobisz 🙂

      • Reply
        morawcik
        Lis 18, 2018 11:32 am

        Uff, już się bałem, że okresowe tak jak na hallowen xD

        • Reply
          Ems
          Lis 18, 2018 4:38 pm

          Jest określony czas na rozpoczęcie, ale jak już zaczniesz to będzie wisiał aż go skończysz 🙂 Tak przynajmniej było z Halloweenowym.

          • morawcik
            Lis 19, 2018 9:11 am

            To nieźle – ja Hallowinowy zrobiłem w 2 ostatnie dni i miałem serdecznie dość pokemonów…

  • Reply
    BonnieLovegood
    Lis 17, 2018 5:30 pm

    Myślałam że z tej okazji dodadzą nowe ewolucje eevee- Leafeona i Glaceona

  • Reply
    ???
    Lis 18, 2018 7:36 pm

    Czy w etapie 6 punkcie Walcz w 10 raidach (3000 XP) zalicza jak przegramy raid i zaczniemy od nowa?

  • Reply
    Pytanie
    Lis 18, 2018 7:37 pm

    Czy zadanie Walcz w 10 raidach (3000 XP) zalicza jak przegramy i zaczniemy od nowa?

    • Reply
      Ems
      Lis 23, 2018 12:06 am

      Nalicza moment dołączenia do danego rajdu, wyłącznie raz. Nie trzeba wygrać, nie trzeba nawet walczyć, można od razu wyjść a i tak zaliczy.

    • Reply
      hombrre
      Lis 24, 2018 8:48 am

      Zalicza po wrzuceniu raid passa. Czyli raz na dany raid.

  • Reply
    ach
    Lis 18, 2018 8:56 pm

    a mi się wykluwają pokemony z jajek z niepełnym hp 🙂

    • Reply
      pimpim
      Lis 18, 2018 9:31 pm

      Błąd w grze. Naprawią.

  • Reply
    ach
    Lis 18, 2018 9:26 pm

    a można dobrze się przygotować i na lucky egg zrobić za jednym zamachem misje 6/7/8/9 i zgarnąć 90,000 🙂 pozdrawiam

  • Reply
    ach
    Lis 18, 2018 9:31 pm

    + odpalona gwiazdeczka na stardust ech …powodzenia

  • Reply
    Hideharu Mijahira
    Lis 18, 2018 9:58 pm

    W sumie jak na takiego mało ciekawego poka jak Meltan, to sporo roboty z tym questem 🙂

    • Reply
      Ari
      Lis 18, 2018 10:31 pm

      Podobno na ewolucje potrzeba 400 cukierków więc to dopiero jest dużo roboty. Czytałem też na zagranicznej stronie news’a o tym że posiadacze gier „Let’s go eevee/pikachu” otrzymują tajemnicze pudło które włącza na pół godziny resp Meltan’a. Pudełko jest permanentne i można je używać co siedem dni.

    • Reply
      pimpim
      Lis 18, 2018 10:37 pm

      I dobrze. Jest zajęcie, a nie w kilka dni i znowu „ale nudno, dodaliby by coś..”

  • Reply
    Wiktor
    Lis 18, 2018 11:54 pm

    O ile się nie mylę Meltan miał być mitycznym pokemonem. A można go normalnie wstawić do gymu i wymienić. Ciekawe czy uda się trafić Lucky meltana 😀 tylko teraz trzeba 400 cukierków na ewolucje uzbierać…

  • Reply
    Misiobrd
    Lis 19, 2018 9:45 am

    Macie błąd w zadaniach – w etapie 7 trzeba złapać, a nie ewoluować Cubone’a 🙂

  • Reply
    Renia
    Lis 19, 2018 1:52 pm

    Czy ktoś wie czy można zadanie z 10 rajdami zrobić na jednym tak jak to było z Qestem na Mew? Czy trzeba zuzyc 10 passów na to zadanie…?

    • Reply
      hombrre
      Lis 24, 2018 8:51 am

      10 passów. Ale nie trzeba nawet walczyć. Zalicza po wrzuceniu passa.

  • Reply
    Pietja
    Lis 19, 2018 3:11 pm

    Czy jest może jakieś zadanie na Cubone?
    Stanąłem na 7 etapie i za nic Cubona nie mogę znaleźć.

  • Reply
    Iwan
    Lis 19, 2018 4:20 pm

    Wie ktoś coś o comunity day?
    Bo tydzień ponad po ostatnim i nadal cisza

  • Reply
    ach
    Lis 19, 2018 4:36 pm

    jest jeszcze jedna rzecz która mnie zastanawia mianowicie z gymów sypie coraz więcej prezentów zamiast mikstur czy balli … dziś na 2 kręcioły wypadło za pierwszym razem 4 prezenty za drugim 6! prezentów dla mnie – lipa

    • Reply
      Zuzek
      Lis 19, 2018 8:01 pm

      Nie masz racji. To jest błąd. Już kilka razy tak miałem. Zaczynałem z zerowym stanem prezentów, przekręciłem pokestopem i niby wypadło kilka, ale w plecaku był tylko jeden. ZAWSZE daje tylko 1 mimo że w dzienniku pokazuje ich więcej. Te reszta to tak naprawdę dodatkowe kulki, revivy itp.

    • Reply
      Pietras
      Lis 19, 2018 8:10 pm

      Jakim cudem wypadają Ci prezenty w ilości większej niż 1 ? U mnie na 2 pokestopy wypada jeden prezent zazwyczaj.

      • Reply
        Kordeks
        Lis 20, 2018 8:19 am

        Miałem tak już jakiś czas temu i to już kilka razy, więc to nie nowość. Tylko na arenach chyba tak obdarowuje. I za każdym razem była to moja złota arena.

        • Reply
          morawcik
          Lis 20, 2018 9:11 am

          Dziwne, nigdy nie miałem więcej niż 1. Do tego jest jakiś głupi limit 10 prezentów po osiągnięciu którego już więcej się nie dostaje 🙁

          • Kilerx
            Lis 23, 2018 11:59 pm

            Nigdy nie daje więcej niż 1 prezentu 🙂 W powiadomieniu jest po prostu błąd.

    • Reply
      florian
      Lis 20, 2018 12:11 pm

      Dziennik (journal) pokazuje większe ilości ale do plecaka i tak jeden Ci wpada 😉

      • Reply
        Kordeks
        Lis 22, 2018 12:06 pm

        W moim przypadku po rozdaniu 10 giftów pokręciłem dwoma arenami i wypadło mi z jednej 6 z drugiej 4 prezenty.Od razu rozdałem je kolejnym 10 przyjaciołom. Chcesz mi powiedzieć, że te kolejne 10 tylko mi się wydawało, że rozdawałem? Błąd jest/był ale niektórym naprawdę fury prezentów sypie/sypało.

    • Reply
      ach
      Lis 22, 2018 11:12 am

      nie wiem ile prezentów z tego kręcenia bym dostała (bo prezentów miałam 10 już na stanie) ale w dzienniku taka ilość była. Po ostatniej aktualizacji chyba wróciło do normy także Zuzek raczej ma rację, że to błąd. (Chociaż nie zwróciłam uwagi czy w miejsce prezentów były inne itemki)

  • Reply
    ghost
    Lis 19, 2018 6:46 pm

    Znów nie pomyśleli, że oprócz chodzenia są inne aktywności wykonywane przez graczy. Nadal bieganie nie daje rezultatu w postaci przebytych km. Google fit nie nalicza kroków jak trzeba, a co dopiero mowa o bieganiu. Dla przykładu na 5km przebiegniętych naliczyło z 200 m.

    • Reply
      bart
      Lis 19, 2018 7:30 pm

      Poza bieganiem i jazdą na rowerze/skuterze kilometry mogłoby się naliczać przy szybkiej jeździe samochodem – to też sport.
      Ewentualnie jazda pociągiem – naliczanie km premium za poruszanie się w linii prostej nieustannie 100+km/h.
      Mogliby też naliczać km tym używającym flygps – nie dość że szybko można się przemieszczać w prostej linii to jeszcze za spryt.

      • Reply
        mrelo
        Lis 19, 2018 7:56 pm

        I po co ta ironia? Skoro to jest Pokemon GO to bieganie jak najbardziej powinno być liczone, wszak więcej niż 10m/s nie pobiegniesz 🙂

        • Reply
          Ghost
          Lis 19, 2018 11:42 pm

          To zależy kto jak biega. U mnie średnio jest to prędkość między 10 a 12,5 km/h. Powinni usprawnic ten element. Tylko idiota będzie jeździł autem na 1 czy 2 biegu, zeby wyjluc jajko itp. Jednak wiadomo, ze i tacy sie znajda Panie Bart.

          • Marcin93
            Lis 20, 2018 12:34 am

            Sprawdzałem 2 dni temu, jajko 10km odpaliłem wyłączyłem Poksy i poszedłem biegać z Endomondo.
            9.4km w 45m20s, średnia prędkość 12.42 km/h, po powrocie odpaliłem pokemony i na jajku było 8,9/10km.

          • Ghost
            Lis 21, 2018 5:12 pm

            Daje swoj przykład. Endomodo włączone tel zablokowany. Po 2km patrze w googole fit 200m. Włączyłem aktywnosc w, gf na bieganie zablokowalem tel po 2km 400m no kur… dopiero przy odbblokowanym telefonie wszystko nalicza w miare sprawnie. Wiec jeden grzyb czy to google fir czy pg. Specjalnie bieglem wolnien ponizej 10km/h

  • Reply
    Ania85de
    Lis 19, 2018 10:02 pm

    Ja zupełnie z innej beczki. Zgubiłam mćj Pokemon Go Plus.I teraz nie wiem co mam zrobić. Kupić nowy Pokemon Go Plus, czy może Pkeball Plus, a może poczekać na ten nowy Poke go Plus? może mi ktoś z Was doradzić?

    • Reply
      pimpim
      Lis 20, 2018 7:27 am

      Gotcha jest dobrą alternatywą. Sama „klika”

      • Reply
        casual
        Lis 20, 2018 2:30 pm

        Pokeball Plus sam kręci pokestopy (warunkiem jest umieszczenie w nim pokemona z LetsGO). Pokemony trzeba „klikać”.

  • Reply
    Ania85de
    Lis 20, 2018 10:58 am

    Ale Gotcha jest nielegalna.

    • Reply
      ddd
      Lis 20, 2018 1:41 pm

      pitolenie, większość kupuje i użytkuje, skoro niantic nie zablokowal to tylko to kupuj

  • Reply
    Długi Olo
    Lis 20, 2018 12:45 pm

    Ludziska pomóżcie. Pada mi bateria a lubię grać. Niestety mogę naładować telefon do 100 procent ale przy 80 już wyłącza się. Poeci mi ktoś jakiegoś smart na androidzie ( mi to wystarcza ) takiego do 800 zł? Teraz mam HTC, może ktoś sobie chwali coś innego ?

    • Reply
      morawcik
      Lis 20, 2018 1:19 pm

      Do 800 zł mogę polecić np. Xiaomi Redmi Note 5

    • Reply
      bart
      Lis 20, 2018 6:34 pm

      To co @morawcik, ogólnie polecam Xiaomi z 3/4 gb ram Snapdragon + Adreno i poki idealnie śmigają i nie tylko poki.

      W Arkadii w Xiaomi jest teraz promocja na Xiaomi Redmi 5 – używam do poków jako drugi telefon i bardzo sobie chwalę. Bateria na CD trzyma ok 2,5-3 godzin.

      • Reply
        Miko
        Lis 24, 2018 6:42 pm

        Ja używam hammer energy bateria 5000mAh starcza na dłuuuuuuugie granie i daje radę

  • Reply
    soll
    Lis 20, 2018 7:04 pm

    Pytanko …w jednym z zadań jest -zawalcz w 10 rajdach- czy musze użyć do tego 10 raidpasów czy wystarczy wejść na rajda poziomu 5 i po każdej przegranej wchodzić kolejny raz i tak 10 razy?

  • Reply
    Forest1939
    Lis 20, 2018 7:51 pm

    Ktos wie (pytanie do osob ktore juz zdobyly lub maja info) gdzie zapisuje sie-o ile w ogole-Meltan? Pytam o wpis do pokedex

    • Reply
      hombrre
      Lis 24, 2018 11:45 am

      808. Ewolucja ma 809. W pd jako region jest unkonwn.

  • Reply
    Długi Olo
    Lis 20, 2018 9:26 pm

    Oki dziękuję

    • Reply
      Fido890429
      Lis 21, 2018 12:34 pm

      Ewentualnie Moto G5S/G6 Play. Na ostatnim CD wspolgracze padli po 2h a ja miałem jeszcze 45% baterii. Xiaomi nie jest złe, ale optymalizacja baterii w motoroli miażdży konkurencję.

  • Reply
    ja
    Lis 20, 2018 10:55 pm

    Czy przy zadaniu na 10 rajdów musze uzyć 10 rajdpasów czy wystarczy jeden i 10 walk?

    • Reply
      hombrre
      Lis 24, 2018 11:44 am

      10. Zalicza po wrzuceniu passa. Nie musisz nawet walczyć.

  • Reply
    Bozon
    Lis 24, 2018 1:22 pm

    ile czasu trwa specjal na meltana? znaczy do kiedy można robić?

  • Reply
    Miko
    Lis 24, 2018 6:39 pm

    I 400 cukierków na ewolucję meltana skąd to brać

    • Reply
      morawcik
      Lis 27, 2018 1:04 am

      Chyba tylko ustawienie jako buddy i ew. użycie rare candy

  • Reply
    Hideharu Mijahira
    Lis 25, 2018 1:40 pm

    Szkoda że przed zadaniem na 10 rajdów nie dali żadnych free raid passów… przez to zadanie rozciągnie się na 5 dni, skończy się event… a potem szukaj dalej cubona, omanyta i anoritha do nie wiem kiedy, bo normalnie nie respią się jak teraz.

    • Reply
      morawcik
      Lis 27, 2018 1:02 am

      Te łapanie dość szybko idzie – u mnie w okolicy pojawiło się ich więcej od momentu wystartowania zadań 😉