News 23

Event z okazji premiery konsolowych gier

Już 19 listopada premiera Pokémon Brilliant Diamond oraz Pokémon Shining Pearl, czyli remake gier z czwartej generacji, które zmierzają na konsole Nintendo Switch. Z tej okazji w Pokemon GO odbędzie się event.

Data i czas: od 16 listopada o 10:00 do 21 listopada o 20:00

Bonusy

  • 1/2 dystansu dla jajek włożonych do Inkubatora,
  • 1/3 dystansu dla jajek włożonych do Super Inkubatora,

Atrakcje

  • Pokemony w przebraniach – Turtwig, Chimchar i Piplup w czapkach obu bohaterów gier z regionu Sinnoh,

Turtwig wearing Lucas’s hatChimchar wearing Lucas’s hatPiplup wearing Lucas’s hat

Turtwig wearing Dawn’s hatChimchar wearing Dawn’s hatPiplup wearing Dawn’s hat

  • Collection Challenge, za który otrzymamy 1000 XP, 3000x Stardust oraz możliwość złapania Froslass,
  • Ubrania dla avatara – kostiumy o motywie Turtwiga, Chimchara oraz Piplupa,

  • Darmowe przedmioty dla avatara, które nawiązują do głównych bohaterów gier z czwartej generacji,

  • Tematyczne naklejki w PokeStopach, prezentach i sklepie gry,
  • Nowe promocyjne paczki:
    • Event Box – 20x Poke Ball, Sinnoh Stone (darmowy/jednorazowy),
    • Great Box – 3x Super Incubator, 2x Incubator, 1x Lure Module (300 PokeCoinów),

Dodatkowo spawny, raidy oraz pokemony w jajkach zostaną podzielone na dwa bloki tematyczne

Pokémon Brilliant Diamond – od 16 listopada o 10:00 do 18 listopada o 10:00

  • Na dziko spotkamy takie pokemony jak – Seel, Murkrow, Poochyena, Aron, Turtwig (w czapce), Piplup (w czapce), Chimchar (w czapce), Bidoof, Kricketot, Buneary, Stunky, Scyther, Larvitar, Burmy (Plant), Buizel,
  • Z raidów spotkamy:
    • 1 tier – Cranidos, Drifloon, Bronzor, Gible,
    • 3 tier – Tyranitar, Lopunny, Drapion, Toxicroak, Gallade,
    • 5 tier – Cresselia,
    • Mega – Lopunny,
  • Z jajek 7 km wyklujemy takie pokemony jak Budew, Bonsly, Happiny, Mime Jr., Riolu,
  • Z zadań Field Research spotkamy takie pokemony jak Bagon, Turtwig (w czapce), Piplup (w czapce), Chimchar (w czapce), Burmy (Sandy), Burmy (Trash), Shieldon.

Pokémon Shining Pearl – od 18 listopada o 10:00 do 21 listopada o 20:00

  • Na dziko spotkamy takie pokemony jak – Pinsir, Misdreavus, Houndour, Spheal, Turtwig (w czapce), Piplup (w czapce), Chimchar (w czapce), Bidoof, Kricketot, Buneary, Glameow, Slowpoke, Bagon, Buizel, Burmy (Sandy),
  • Z raidów spotkamy:
    • 1 tier – Shieldon, Drifloon, Bronzor,
    • 3 tier – Salamence, Lopunny, Drapion, Toxicroak, Gallade,
    • 5 tier – Cresselia,
    • Mega – Lopunny,
  • Z jajek 7 km wyklujemy takie pokemony jak Budew, Bonsly, Happiny, Mime Jr., Riolu,
  • Z zadań Field Research spotkamy takie pokemony jak Bagon, Turtwig (w czapce), Piplup (w czapce), Chimchar (w czapce), Burmy (Plant), Burmy (Trash), Larvitar, Cranidos.

Źródło: https://pokemongolive.com/post/brilliant-diamond-shining-pearl-event/?hl=en

 

23 komentarze

  • Reply
    Ac
    Lis 10, 2021 9:25 pm

    0164 8077 6521 zapraszam

  • Reply
    KaliInside
    Lis 11, 2021 1:57 pm

    730522177013
    025128171162
    042226335231
    689496183098

    KaliInside
    MariBlackRose
    LikeStanLee
    gwiazdooka98

  • Reply
    kalaszkow4
    Lis 11, 2021 2:36 pm

    3088 1647 3170 zapraszam Białystok

  • Reply
    adaś
    Lis 11, 2021 3:27 pm

    Złapałem Machopa 0/0/0
    Czy go zachować i do czego może służyć

    • Reply
      Ach
      Lis 11, 2021 10:25 pm

      Nie znam uzycia pokemona z takim IV chociaz tez posiadam (beldum) mysle ze mozna zachowac jako ciekawostke nigdy nim nie walczylam a szkoda mi cuksow zeby go ewoluowac i testowac

    • Reply
      Kieubass
      Lis 16, 2021 11:26 am

      Zera, to tylko kolekcjonersko, bo ciężej dorwać zero niż setkę, ale taki słabiak w praktyce na nic się nie przyda

      • Reply
        R
        Lis 16, 2021 11:40 am

        “Słabiak” to pojęcie względne. Taki pok jest słabszy od każdego innego tego samego, wywindowanego na ten sam poziom, natomiast już od tych z lepszym IV, ale na niższym poziomie to niekoniecznie 😉 Pamiętajcie, że ta skala 0-15, to nie procenty danej cechy (atak, obrona etc.), tylko punkty dodawane do wartości bazowej! Czyli pok o parametrach 0-0-0 nie jest pokiem o zerowym ataku, czy zerowej obronie, lecz pokiem bez dodatku tych punktów 🙂 Co oznacza, że nie musi być pokiem słabym – jeśli to będzie Dragonite wyciągnięty na > 40 poziom, to i tak będzie to przydatny gagatek, choć oczywiście przegrywający z Dragonite w okolicach ~90% IV.
        Zgadzam się natomiast, że są to poki rzadsze od setek. Z dwóch powodów: niektórych poków nie da się w ogóle uzyskać z takim niskim IV (rajdy i questy, czyli np. legendy), a drugi powód to taki, że setki się sprawdza bardzo szybko i łatwo wpisując w wyszukiwarkę 4*, natomiast string 0* pokaże nam dużo więcej niż same poki 0-0-0. Ja wychwyciłem w swoim plecaku jak na razie 2-3 zera, przy czym setek mam już ponad 150 sztuk.

  • Reply
    R
    Lis 12, 2021 10:41 am

    A ja bym się odniósł do tematu pokestopów i aren. Pojawiły się nowe areny ze 2-3 tygodnie temu, a teraz Niantic ogłosiło, że to błąd. No mało mnie szlag nie trafił, bo widziałem z domu 3 areny dzięki temu, a od dzisiejszego poranka widzę jak dawniej tylko dwie! Jak wiecie to za wiele na raidy nie jest, bywa że są dni, że nie mam co na tych arenach walczyć, bo nic ciekawego się nie wykluwa.
    Najbardziej wkurza mnie w to, że miałem ciśnienie i ambicję zrobić najszybciej jak się da złotą odznakę na nowej arenie i byłem już tuż, tuż… i zniknęła :-((( Z powrotem jest pokestopem, choć srebrna odznaka z nieistniejącej już areny pozostała.

    • Reply
      pytacz
      Lis 12, 2021 9:37 pm

      A ja się zastanawiam, dlaczego jeszcze nie ma platynowych odznak na gymach, byłoby co nabijać

      • Reply
        I tak nikt tutaj nie patrzy
        Lis 12, 2021 10:44 pm

        A te odznaki coś dają?
        Czy tylko szacun na dzielni?

        • Reply
          R
          Lis 12, 2021 11:42 pm

          Wypada więcej przedmiotów po przekręceniu pokestopu. Tak poza tym jak twierdzi mój znajomy: “każdy ma inne cele w grze – jeden shinies, drugi medale, trzeci mocne pokemony czwarty pokedex, piąty same pikachu , szósty siłownie, siódmy ligę itd. I coś w tym jest – jak się ma w okolicy wszystkie gymy na złoto i znajomi też, to jak się pojawią nowy gym, to zaczyna się wyścig po złoto – dla satysfakcji 🙂

          • ScorpioPce
            Lis 13, 2021 2:02 pm

            I to jest właśnie fajne w tej grze.
            Jak ktoś chce tylko grać to znajdzie coś dla siebie.

            Ja nie lubię pvp, gbl czy zbijania gymow. Ale lubię łapać Pokemony i polować na shiny.

            I mimo że za walki ledwo mam srebrny medal to mi to nie przeszkadza

  • Reply
    Piasecki88
    Lis 16, 2021 7:58 pm

    Ejjj działa wam gra czy servery są popsute

    • Reply
      Pomp
      Lis 16, 2021 8:04 pm

      Nie działa.. coś padlo

    • Reply
      Ola2712
      Lis 16, 2021 8:05 pm

      Padło

    • Reply
      Medivh
      Lis 16, 2021 8:14 pm

      Zrestartujcie grę; ruszyło 🙂

    • Reply
      Medivh
      Lis 16, 2021 8:23 pm

      Już działa, wystarczy zrestartować grę

  • Reply
    Kosiarcia
    Lis 17, 2021 2:09 pm

    Więcej tych reklam nie dało się wcisnąć?

  • Reply
    Sylvia
    Lis 17, 2021 2:36 pm

    Zastanawia mnie na jakiej podstawie są dobierane pary w PvP. Dzisiaj mnie szlag trafił, co walka to osoba z Raichu i Hypno, które na dodatek często miały dwa ataki. Wiem że część osób używa tylko najlepszej możliwej trójki żeby jak najwięcej walk wygrac ale serio, 5×5 dostawałam osoby z tymi dwoma pokemonami. Żenujące, tak jakby chcieli mi “zrekompensować” fakt że wczoraj miałam sporo pojedynków wygranych i wygrałam 19/25 pojedynków i za dużo rewarda nabrałam dzięki temu. Dzisiaj wygrałam 7 walk reszta to wtopa.

  • Reply
    Piasecki88
    Lis 17, 2021 8:58 pm

    A te trzy z innymi czapkami bo nie respią się to gdzie znaleźć?

    • Reply
      KacperKas
      Lis 18, 2021 12:38 am

      z zadania sie je dostaje złap np
      2 turtwigi

    • Reply
      ScorpioPce
      Lis 18, 2021 12:59 am

      Od jutra zmiana.
      Białe czapki na dziko, a czerwone z zadań.

  • Reply
    Marrtinekk
    Lis 18, 2021 4:18 pm

    2512 0521 8638
    Zapraszam do fiend-ów 🙂