News 19

Event z regionem Johto i Mareep Incense Day

Event z regionem Johto to już ostatnie wydarzenie przed Pokemon GO Tour: Kanto.

Poniżej szczegóły wydarzenia ze strony pokemongolive.com:

Data i czas: od 26 stycznia o 10:00 do 31 stycznia o 20:00

Atrakcje

  • Chikorita, Cyndaquil, Totodile, Mareep, Hoppip, Aipom, Sunkern, Yanma, Murkrow, Gligar, Snubbull, Slugma, Miltank i inne będą pojawiać się na dziko. Do gry trafi również shiny wariant dla Miltanka,
  • Z jajek 5 km wyklujemy takie pokemony jak Pichu, Cleffa, Igglybuff, Wooper, Tyrogue, Smoochum i Larvitar,
  • Z Field Research otrzymamy Stardust oraz pokemony takie jak Chikorita, Cyndaquil, Totodile, Chinchou, Mareep, Sudowoodo i Miltank,
  • Poniższe pokemony będą pojawiać się w raidach:
    • T1: Chikorita, Cyndaquil, Totodile, Mareep, Marill i Larvitar,
    • T3: Togetic, Espeon, Umbreon, Skarmory i Miltank,
    • T5: Entei, Raikou, Suicune (daty poniżej),
  • Kolejny Collection Challenge z pokemonami do zebrania takimi jak Chikorita, Cyndaquil, Totodile, Sudowoodo, Sunkern, Murkrow, Smeargle, Miltank i Larvitar – wśród nagród 15x Poke Ball, 10x Ultra Ball i Incense,
  • Ataki z Community Day w 2018 roku dostępne po ewolucji dla:
    • Meganium – Frenzy Plant,
    • Typhlosion – Blast Burn,
    • Ampharos – Dragon Pulse,
    • Tyrantiar – Smack Down.

Daty występowania legendarnych bestii w raidach:

  • Entei – od 26 stycznia o 10:00 do 31 stycznia o 10:00,
  • Raikou – od 31 stycznia o 10:00 do 4 lutego o 10:00,
  • Suicune – od 4 lutego o 10:00 do 9 lutego o 10:00.

W osobnym wpisie zostały również podane szczegóły kolejnego eventu opartego o Incense.

Nowy shiny – Miltank

Mareep Incnese Day

Data i czas: 24 stycznia od 11:00 do 17:00

Podczas trwania eventu Incense będzie przyciągał Mareepa wraz ze zwiększoną szansą na shiny. W trakcie tego wydarzenia ewoluowany przez Was Ampharos będzie znał atak z Community Day w 2018 – Dragon Pulse. Dodatkowo w sklepie gry pojawi się paczka z 3x Incense za 1 PokeCoin.

Incense będzie też przyciągał pokemony elektryczne oraz takie, które mogą ewoluować w smoki w trakcie tematycznych godzin. W trakcie godziny “elektrycznej” złapiemy takie pokemony jak Pikachu, Magnemite, Voltorb, Chinchou, Mareep, Plusle, Minuna i Stunfisk, a podczas “smoczej” Horsea, Dratini, Mareep, Trapinch, Vibrava, Swablu i Bagon.

  • 11:00-13:00 – pokemony elektryczne,
  • 13:00-14:00 – pokemony smocze i ewoluujące w smoki,
  • 14:00-16:00 – pokemony elektryczne,
  • 16:00-17:00 – pokemony smocze i ewoluujące w smoki.

Źródła:

https://pokemongolive.com/post/johto-celebration-event-2021/?hl=en

https://pokemongolive.com/post/incenseday-electric-dragon-mareep/?hl=en

19 komentarzy

  • Reply
    Piasecki88
    Sty 20, 2021 12:04 am

    A nie mówiłem,że teraz mamy Hoenn a kilka dni później Jotho

    • Reply
      Kosiarcia
      Sty 20, 2021 12:57 am

      A to nie tak, że było to już wiadome jakiś miesiąc temu? 😛

      • Reply
        Ot_er
        Sty 20, 2021 8:48 am

        A nie było tak, że wszyscy to mowili?

  • Reply
    Sandlady
    Sty 20, 2021 8:01 am

    A togepiego nadal brak…. 🙁

  • Reply
    R
    Sty 20, 2021 9:36 am

    No nie, znowu te psy na raidach. Rzygać się chce odgrzewanymi legandami… 🙁
    Chcemy coś nowego!!!

    A Miltank bardzo ładny jako shiny.

  • Reply
    KONDZiO102
    Sty 20, 2021 11:24 pm

    W Incense evencie pokemony te będą się respiły tylko z incensa? Na dziko będzie cały czas resp eventowy z Hoenn?

    • Reply
      ach
      Sty 23, 2021 3:17 am

      spawny na dziko się nie zmieniają. Kadzidło na pewno coś przyciągnie z Hoenn tylko co?. Jeżeli liczysz na same Beldumy to się rozczarujesz… raczej mieszane co trafisz to masz. Inaczej to się ma na CD. Zawsze mam wrażenie, że przyciąga najmniej potrzebne poki (za wyjątkiem CD)
      Tylko ja mam takie wrażenie? . Zastanawiałam się właśnie czy warto.. pod kątem Beldum – mam mało cuksów.

      • Reply
        KONDZiO102
        Sty 24, 2021 2:09 am

        Liczę na Bagony i Dratini. Ale racja, pewnie głównie Mareep będzie się pojawiał, w końcu to jego święto.

        • Reply
          ach
          Sty 24, 2021 4:16 am

          aaa chodzi o niedziele? to nie zupełnie Hoenn od 13-14 i 16-17 smocze myślę,że warto odpalić. (zawsze mam dwa kadzidła nietykalne w razie przeziębienia czy może tfu..kwarantanny) i ja się też skuszę…

        • Reply
          Ach
          Sty 24, 2021 3:41 pm

          Smocza godzina 7 Dratini i Bagony

          • ach
            Sty 24, 2021 4:31 pm

            3 bagony

          • KONDZiO102
            Sty 24, 2021 6:15 pm

            U mnie dwie smocze godziny, 6 Dratini i 0 Bagonów. w Journalu sprawdziłem że w ciągu ostatnich 45min eventu miałem jednego tylko Bagona który zwiał ;/
            Ale za to złapane 16 Mareepów, z czego jeden Shiny.

  • Reply
    GraczPokemon
    Sty 22, 2021 5:47 pm

    Bardzo dobrze, że są “odgrzewane legendy” na rajdach, bo przecież nie wszyscy je mają! Nie można być samolubnym 😉

    • Reply
      Zenwolfero
      Sty 24, 2021 2:59 pm

      O tototototototo… Jak się najadłeś to usiądź i odpocznij aby inni też mogli podjeść 😀

  • Reply
    panbalonik
    Sty 23, 2021 3:42 pm

    hihi

  • Reply
    panbalonik
    Sty 23, 2021 3:46 pm

    złapałem kiedyś jak jeszcze był event z regionem HOENN shiny treecko

  • Reply
    Eleranya
    Sty 24, 2021 4:33 pm

    Jakby ktoś miał rajdzik z Kyorge, której bardzo potrzebuję to zapraszam – 2271 2973 6401

    Siedzę dziś cały dzień w poksach.

  • Reply
    ToJa
    Sty 24, 2021 10:26 pm

    Ogólnie nie źle choć bardzo mało dratini ☹️ za to łatwo złapać z ananasem. Shiny mareep cały 1 XD na dwie godziny łapania… Ale z to trochę candy do różnych poków, przyda się.

  • Reply
    ToJa
    Sty 24, 2021 10:26 pm

    A co jest na raidach między eventami? No jutro na jedno i trzygwiazdkowych?