News 21

Event z Team GO Rocket!

Powrót Team GO Rocket był dopiero początkiem atrakcji – właśnie rozpoczęło się tematyczne wydarzenie związane z Zespołem R.

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Przybycie Team GO Rocket w dziwny sposób wpłynęło na siedliska pokemonów! Musimy zrozumieć dlaczego niektóre ze stworzeń pojawiają się teraz częściej. Być może mają one specjalne znaczenie tam skąd przybył Team GO Rocket?

Data i czas

  • Czwartek 25 lipca o 13:00 PDT do czwartku 1 sierpnia 2019 o 13:00 czasu PDT (w obu przypadkach 22:00 czasu polskiego)

Atrakcje

  • Nasze badania wykazują, że jeśli wam się poszczęści, możecie spotkać shiny Ekansa lub Koffinga na dziko, w raidach lub z jajek!
  • Te pokemony częściej wykluwają się z jajek: Rattata, Ekans, Zubat, Meowth, Machop, Magnemite, Grimer, Gastly, Drowzee, Cubone, Koffing, Murkrow, Sneasel, Houndour i Poochyena.
  • Raidy będą zawierać pokemony, które mają szczególne znaczenie dla Team GO Rocket.

Nasze informacje są niekompletne a badania nad tym fenomenem trwają, bądźcie przygotowani na niespodzianki!

Mamy nadzieję, że to ostatnie zawirowania jakie wprowadza Team GO Rocket…

W międzyczasie, trenerzy, kontynuujcie eksplorację świata wokół was i dajcie nam znać co odkryliście. 

Raidy

  • T1: Ekans, Zubat, Meowth, Cubone, Koffing
  • T2: Sneasel, Sandslash, Magneton, Gloom, Muk
  • T3: Alolan Raichu, Machamp, Gengar, Hypno
  • T4: Victreebel, Alolan Marowak, Houndoom, Absol
  • T5: Armored Mewtwo

EDIT: Wygląda na to, że jedną z niespodzianek było niezapowiedziane dodanie shiny dla rodzin ewolucyjnych Sneasela oraz Zubata.

Poniżej porównanie wariantu zwykłego oraz shiny rodzin ewolucyjnych Ekansa, Koffinga, Sneasela i Zubata:

 

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/teamgorocketdisruption2019/

21 komentarzy

  • Reply
    Cococo
    Lip 26, 2019 5:36 am

    Machrid z płaczem że znowu dodają jakiegoś update za 3..2..1.. XD

  • Reply
    Machrid
    Lip 26, 2019 7:42 am

    w kolko jedno i to samo.
    to juz pewne ze o nastepnej generacji mozna zapomniec.
    bedzie wciaz to samo tylko ,ze w innych kolorach.
    moze armored wersje zrobia kyogre czy cos w tym stylu
    (wedlug niantica -to by pasowalo wodny pokemon okuty metalem)
    zycze milego lapania w kolko tych samych pokemonow tylko w innych kolorach -hehe.

    • Reply
      Pac1ent
      Lip 26, 2019 7:52 am

      Jestem ciekawe czy grasz od początku gry. Kiedyś przez ponad rok łapało się same pidgeye i rattaty , a teraz co chwilę jest nowy event. Nie da się odpocząć nawet od pokemonów , bo ciągle coś się dzieje. Ale skoro ty twierdzisz że to „chujnia” bo „ciagle te same pokemony ” to poprostu nie graj. Albo chcoiaz nie udzielaj się publicznie, bo za przeproszeniem , ale pierodlisz głupoty.

      • Reply
        Machrid
        Lip 26, 2019 2:37 pm

        Nie złość się misiaczku, skąd jesteś? Możemy razem pograć w tą super grę <3

  • Reply
    Machrid
    Lip 26, 2019 8:44 am

    Ale mimo wszystko kocham tą grę, buziaczki wysyłam :*

    • Reply
      BornOfDarkness
      Lip 26, 2019 8:56 pm

      *tę grę – pozdrawiam

      • Reply
        Machrid
        Lip 26, 2019 11:57 pm

        Tę grę uwielbiam 🙂

      • Reply
        MgCh
        Lip 27, 2019 9:21 am

        Niestety od niedawna dopuścili ,,tą,, i obydwie formy są uznawane za prawidłowe.

        • Reply
          Tsk
          Lip 29, 2019 10:34 pm

          Taaa, chyba w Sosnowcu ją „dopuścili”… Weź bzdur nie pleć!

  • Reply
    Sjj
    Lip 26, 2019 8:57 am

    Noice

  • Reply
    Machrid
    Lip 26, 2019 9:27 am

    Witam wszystkich Machridów

  • Reply
    ACH
    Lip 26, 2019 9:50 am

    ale do jakiej?

    • Reply
      D7
      Lip 26, 2019 11:00 am

      Oczywiście z brygadą R w pokestopach 🙂

  • Reply
    Tyski
    Lip 26, 2019 10:10 am

    Musisz usunąć ustawione drużyny, jest bug, że jak masz drużyny już ustawione to wychwytuje Ci team Rocket jako great lige

    • Reply
      D7
      Lip 26, 2019 10:46 am

      OK,
      dzięki , spróbuje dzisiaj na mieście – wczoraj już te drużyny wywaliłem i miałem dzisiaj sprawdzić ale utwierdziłeś mnie w tym przekonaniu 🙂
      Dzieciaki się ze mnie wczoraj nabijały że na 4 zainfekowane poke stopy pokonałem tylko 1 i to jakimś cudem a oni z 31lvl pobili wszystko co się ruszało 🙂

  • Reply
    Iguana
    Lip 26, 2019 12:56 pm

    Też miałam ten błąd, na moim koncie wszystko ok, a na koncie chłopaka tylko great liga przy pokemon ach 3000+ cp. Na szczęście dzisiaj już wszystko ok.

  • Reply
    Machrid
    Lip 26, 2019 4:39 pm

    A mi się ten event bardzo podoba.

  • Reply
    Machird
    Lip 26, 2019 7:53 pm

    No, pierwszy event który mi się podoba ^^

  • Reply
    Nowt
    Lip 27, 2019 2:10 pm

    O co chodzi z tym „T1” przy opisach rajdów?

    • Reply
      Tadzik
      Sie 02, 2019 7:54 am

      Tier 1, Tier 2 etc. Poziom rajdu.

  • Reply
    Majka8
    Lip 27, 2019 7:58 pm

    Złapałam shiny Koffinga 🙂 Jeszcze shiny Zubata bym chciała 🙂