News 20

Evolution Event – wszystkie nowości [AKTUALIZACJE]

Ruszył kolejny tygodniowy event, którego tematem przewodnim są ewolucje, w szczególności te o “specjalnych” wymogach. 

W dniu wczorajszym Niantic zapowiedziało kolejne wydarzenie i towarzyszący mu Raid Day. Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje – te oficjalne, jak i poznane już po rozpoczęciu eventu.

Data i czas

  • Od czwartku 5 grudnia 2019 o 22:00 do czwartku 12 grudnia 2019 o 22:00

Atrakcje

  • Pokemony, które ewoluują w specjalny sposób – jak Onix, Eevee, Roselia i Burmy, będą pojawiać się częściej na dziko, w raidach i Field Research.
  • W raidach pokemony o unikalnych ewolucjach takie jak Lickitung, Scyther, Togetic i Ralts.
  • Jajka 2km z pokemonami takimi jak Tyrogue, Feebas, Burmy i Happiny.
  • Field Research z nagrodą w postaci przedmiotów ewolucyjnych.
  • Shiny Burmy.

Bonusy

  • Wszystkie lury trwają godzinę
  • 2x XP za ewolucje pokemonów
  • Przedmioty ewolucyjne z raidów

Evolution Event Raid Day

Data i czas

  • Sobota 7 grudnia od 11:00 do 14:00 lokalnego czasu

Atrakcje

  • Bulbasaur, Charmander i Squirtle w raidach poziomu pierwszego.
  • Ivysaur, Charmeleon, Wartortle w raidach poziomu drugiego.
  • Venusaur, Charizard, Blastoise w raidach poziomu czwartego.
  • Pięć darmowych Raid Passów do odebrania w trakcie trzech godzin wydarzenia.

Dzięki informacjom od trenerów wiemy jakie pokemony, zadania i raid bossy kryły się pod tajemniczym opisem wydarzenia.

Zwiększone spawny: Swinub, Porygon, Sunkern, Snorunt, Ralts, Slowpoke, Gligar, Roselia, Onix, Horsea, Lairon, Aipom, Nosepass, Poliwag, Sneasel, Graveler, Dragonair, Electabuzz, Magmar, Haunter, Magnemite, Scyther, Misdreavus, Hippopotas, Gloom, Eevee

Nowe raid bossy

  • T1: Burmy (plant cloak), Burmy (sandy cloak), Burmy (trash cloak), Ralts, Feebas
  • T2: Lickitung, Yanma, Electabuzz, Tangela, Mawile
  • T3: Onix, Scyther, Porygon, Alolan Raichu
  • T4: Togetic, Alolan Marowak, Excadrill, Aggron, Tyranitar
  • T5: Terrakion

Zadania

ZadanieTłumaczenieNagroda
Catch 5 PorygonZłap 5 PorygonówUp-Grade
Catch 10 SunkernZłap 10 SunkernówSun Stone
Catch 5 OnixZłap 5 OnixówMetal Coat
Evolve an OnixEwoluuj OnixaScyther
Catch 10 HorseaZłap 10 HorseaDragon Scale
Evolve a FeebasEwoluuj Feebasa3 Rare Candy
Use an item to evolve a PokemonUżyj przedmiotu by ewoluować pokemonaClamperl
Evolve 10 PokemonEwoluuj 10 pokemonówBurmy
Win 3 times against the Team GO Rocket LeadersWygraj 3 walki przeciwko liderom Team GO RocketUnova Stone
Catch 10 Poliwag or SlowpokeZłap 10 Poliwagów lub SlowpokeKing’s Rock
Evolve 5 PokemonEwoluuj 5 pokemonów1000 Stardust
Hatch 7 EggsWykluj 7 jajekSinnoh Stone
Win 5 RaidsWygraj 5 raidówMagnetic Lure/Mossy Lure/Glacial Lure

Shiny Burmy, Wormadam, Mothim

 

 

 

 

 

 

20 komentarzy

  • Reply
    gangster
    Gru 06, 2019 1:04 am

    jestem w szoku, napisaliscie w koncu cos na czas

    • Reply
      Ivrin
      Gru 06, 2019 8:12 am

      Co ma znaczyć “w końcu”? Bo nie przypominam sobie, żeby były tu jakieś bardzo mocne obsuwy. O ile nie jest późna noc a ja cały kolejny dzień nie mam w pracy sajgonu to zawsze informacje są na czas, a jeśli chodzi o takie właśnie przypadki to no cóż, wybacz, ale niestety pisanie na stronie nie jest tym co robię na etat 🙂

      • Reply
        Poke&Ball
        Gru 06, 2019 9:33 am

        Brawo Ivrin

      • Reply
        mephilim
        Gru 06, 2019 9:49 am

        Ivrin, nie przejmuj sie takimi przytykami, zawsze sie maruda znajdzie. fakt jest jeden: prowadzisz najlepszy polskojezyczny serwis o PoGo. dziekuje

        • Reply
          Ivrin
          Gru 08, 2019 7:55 pm

          Dzięki za dobre słowo, staram się by było jak najlepiej 🙂

    • Reply
      poziomek90
      Gru 06, 2019 4:32 pm

      Gościu, sam zrób i prowadź swoją stronę Pokemon Go zamiast narzekać na coś co masz gratis. Żebyś jeszcze chociaż za to płacił, ale nie, lepiej wziąć 500+ i narzekać. Irvin, dobra robota

  • Reply
    bart
    Gru 06, 2019 4:03 pm

    Fajnie że N naprawił błędy związane z nagrodami za rajdy 5* już lecą RC w sporych ilościach (średnio 6-9) , do tego liczne kamienie ewolucji z eventu good

  • Reply
    Szyszka93
    Gru 06, 2019 5:43 pm

    “Wygraj 3 walki przeciwko liderom Team GO Rocket” Nie muszą to być trzej różni trenerzy? Zadanie zaliczy się kiedy wygram 3 razy z Cliffem?

    • Reply
      Ivrin
      Gru 08, 2019 11:16 pm

      Może być 3x ten sam

  • Reply
    Sopello
    Gru 06, 2019 8:02 pm

    Ewoluuj Feebasa 3 Rare Candy

    jaja se robią 😛 pół roku gram i nie mam do questa wyewoluowanego

    • Reply
      Ach
      Gru 07, 2019 3:42 am

      Ktos kiedys pisal, ze z jednego pokestopa mozna miec dwa zadania. 1 ivent 2 zwyczajne ale nie sprawdzalam

    • Reply
      PanKaszalot
      Gru 09, 2019 12:21 pm

      Musisz przejść 20km z feebas-em .

  • Reply
    Tedix12
    Gru 07, 2019 5:07 pm

    2x XP za ewolucje pokemonów… czy z lucky jajkiem będzie x4?

  • Reply
    Hideharu_Mijahira
    Gru 08, 2019 10:29 am

    Jakieś jaja, zrobiłem 4 raidy 3* z rzędu i ani jednej RC lub TM. Też tak macie?

  • Reply
    R
    Gru 10, 2019 9:34 am

    Co jest z Onixami? O ile przejrzałem już kilkaset Burmy i jeden shiny się trafił, o tyle kilka razy mniej Onixów i w sumie na 3 kontach wpadło 8 sztuk. Na moim podstawowym wczoraj były 3 shiny… Podobnie sypie się Gligar – tak jakby shiny rate było na poziomie wprowadzenia ich w ich weekendy???

    • Reply
      Ola
      Gru 10, 2019 11:54 am

      Na podstawowym póki co zero a na dodatkowym, który mam od 3tyg co chwilę shiny

    • Reply
      R
      Gru 10, 2019 2:29 pm

      Dzisiaj synek złapał kolejne 3 Onixy (w tym dwa pod rząd), a ja Gligara. Na TheSilphRoad cisza na ten temat.

      • Reply
        Ola
        Gru 10, 2019 4:00 pm

        Onixów trochę jest ale chyba najmniej – przynajmniej u mnie. Burmy masę ale bez shiny

    • Reply
      Juleczka