News 1

Forum.pokemon-go.pl – konkurs, tapatalk, rekrutacja na kidmoderatorów!

Forum_pokemon_go

Trenerzy!

Na forum wprowadziliśmy kilka dodatkowych zmian 🙂 zajrzyjcie i zarejestrujcie się – Forum Pokemon Go Polska!

1. Tapatalk

Mając na uwadze wygodę korzystania z forum na urządzeniach mobilnych, uruchomiliśmy możliwość przeglądania go przez aplikację Tapatalk. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w temacie na forum – Tapatalk dla Pokemon GO.

2. Rekrutacja – Kidmoderator

Na ten moment szukamy chętnych do pomocy przy forum. Ogłosiliśmy rekrutację na stanowisko Kidmoderatorów. Wszystkie informacje oraz możliwość złożenia podań są dostępne w TYM WĄTKU!

3. Konkurs!

Dzisiaj o 19:00 organizujemy konkurs. Żeby wziąć w nim udział, musicie zarejestrować się na forum.pokemon-go.pl. Sprawdzimy waszą wiedzę na temat Pokemonów! Nie może Was zabraknąć! Do wygrania unikatowa ranga na forum 🙂 Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

4. Społeczności lokalne

Jak zawsze, zachęcamy też do udzielania się w wątkach dołączonych do społeczności lokalnych. W ten sposób znajdziecie graczy ze swojej okolicy i umówicie się na wspólne lurowanie i łapanie Pokemonów. Zapraszam do Działu – Społeczności Lokalne Pokemon Go.

5. Mapa trenerów Pokemon Go

Przypominamy też o mapie graczy. Swoje dane możecie dopisać w wątku Mapa Trenerów Pokemon Go. Wasz nick wraz z przydziałem do Teamu zostanie wrzucony na mapę – w ten sposób też możecie sprawdzić graczy ze swojej okolicy 🙂

6. Świetna robota!

Za wszystkie zmiany oraz prawidłową pracę naszego forum podziękowania należą się AyuiAsterixixowi. Oraz wszystkim moderatorom dbającym o ład i porządek 🙂

 

P.S. Pamiętajcie o rejestracji na forum! Bez tego nie będziecie widzieć wszystkich wątków.

 

Sławek

1 Comment

  • Reply
    karolcia
    Sie 14, 2016 2:22 am

    Gdzie znajdę wszystkie odcinki Pokemonów?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.