News 30

Galarian Mr. Mime i shiny Cubchoo w Pokemon GO!

Niantic ogłasza mini event związany z galariańskim Mr. Mime oraz jego ewolucją, a także kilka innymi “zimowymi” pokemonami.

Na pokemongolive.com pojawiła się informacja o weekendowym evencie, podczas którego będziemy mogli również wziąć udział w płatnym Special Research.

Weekendowy event pokemonów związanych z zimnem i dźwiękami (dla wszystkich)

Data i czas: od piątku 18 grudnia o 10:00 do poniedziałku 21 grudnia o 20:00

Atrakcje

  • Jynx, Swinub, Spoink, Cubchoo i inne będą pojawiać się z Incense,
  • Debiut shiny Cubchoo w grze,
  • Incense będzie bardziej efektywny w przyciąganiu pokemonów,
  • Aktywowany w trakcie eventu Incense będzie trwał trzy godziny.

Płatny Special Research

Ci którzy zakupią bilet będą mogli wziąć udział w limitowanym czasowo wydarzeniu, dzięki któremu spotkamy galariańskiego Mr. Mime wraz z wystarczająca liczbą cukierków do ewolucji w Mr. Rime.

Data i czas: od soboty 19 grudnia o 10:00 do niedzieli 20 grudnia o 20:00

Atrakcje:

  • Special Research pozwalający spotkać Mr. Mime oraz zdobyć cukierki do ewolucji,
  • Eventowym medal,
  • Spotkania z takimi pokemonami jak Alolan Vulpix, Jigglypuff, Jynx, Whismur, Chimecho oraz Snorunt,
  • Poza dla postaci inspirowana Mr. Mime,
  • Nagrody takie jak 3x Incense, 3x Rare Candy, 30x Ultra Ball, 3x Premium Battle Pass, Poffin, 2x Glacial Lure Module, 3x Super Incubator oraz 3x Star Piece,
  • Zadania Field Research pozwalające spotkać Jynx, Laprasa, Woobata oraz Cubchoo.

By otrzymać Special Research należy włączyć grę w trakcie trwania wydarzenia – mamy nielimitowany czas na jego ukończenie. Według wpisu cena to około 30 zł w przeliczeniu na naszą walutę. Można będzie go zakupić do niedzieli 20 grudnia o 18:00.

Źródło: https://pokemongolive.com/post/galarianmrmimespecialresearch/?hl=en

30 komentarzy

  • Reply
    Piasecki88
    Gru 11, 2020 10:09 pm

    Znowu płatny event?To jakiś żart!Dziękuję postóję

  • Reply
    ^^^^^^^^
    Gru 11, 2020 11:53 pm

    To samo miałem napisać. Jedno się nie kończy, a już drugie się pojawia. Zamiast graczom na rękę i dać za free w święta, niantic woli doić graczy jak tylko może.

    • Reply
      OlixxxGo
      Gru 11, 2020 11:56 pm

      Dokładnie

      • Reply
        BornOfDarkness
        Gru 14, 2020 3:52 pm

        Tak, Niantic oczywiście pracuje nad PoGO charytatywnie. A żeby opłacać serwery i licencję od Game Freak jego pracownicy jeżdżą do Niemiec zbierać ogórki, szparagi i truskawki. :V

      • Reply
        BornOfDarkness
        Gru 14, 2020 4:00 pm

        A teraz bez sarkazmu:
        Polityka płatnych opcji w PoGO jest bardzo prokonsumencka. Biorąc pod uwagę, że trzeba opłacać serwery i licencję do marki Pokémon, to każda większa aktualizacja równie dobrze mogłaby mieć formę płatnego DLC. Ale oczywiście p00laczki-cebulaczki muszą mieć “bul doopy”, “NO BO JAK ŚMIO BRAĆ PINIENDZE ZA SFOJO PRACE?! ZA DARMO MAJO ZAPIERDALAĆ I JESZCZE DOPŁACAĆ POWINNI!!”. Ja bardzo chętnie kupię ticket, tylko po to, żeby wrzucać wszędzie gdzie się da screenshoty z galar Mr.Mime’ami i obserwować jak tacy Janusze dostają sraczki w komentarzach xD

        • Reply
          Zaba1
          Gru 15, 2020 6:38 pm

          Hehe Ingress i Pokemon Go to gry stworzone by ludzie z całego świata dostarczali informacji o istniejących i nowo powstających obiektach na całym świecie.
          Ludzie z całego świata przesyłają zdjęcia, opisy oraz lokalizację tych obiektów. Dodatkowo ci sami gracze analizują propozycje przed zaakceptowaniem. Teraz nawet skanują. To ogrom informacji, na którym idzie ładnie zarobić.
          Płatny event sprawia, że Niantic ma pracowników, którzy płacą pracodawcy hehehehe

          • BornOfDarkness
            Gru 20, 2020 6:30 am

            To “hehehehe” sprawiło że Twój komentarz jeszcze bardziej ocieka januszerką i bólem dupy.

  • Reply
    OlixxxGo
    Gru 11, 2020 11:55 pm

    To jakieś przegięcie.
    Niantic w końcu zniszczy tą grę, która sam stworzył. Nieuczciwe zachowanie.
    Ja odpadam dla zasady.

  • Reply
    Piasecki88
    Gru 12, 2020 12:05 am

    Czas darmowego grania już nie ma płać pan bo będzie nowy pok w dupie niech wsadzą nasze pieniądze ciekawe co Niantic kupuje za Nasze.Wille z basenem?ludzie koniec dojenia graczy!!

  • Reply
    TheKapix
    Gru 12, 2020 12:10 am

    Ehhh te Nantic doki na święta , jakby nie mogli dać darmowego Nr.mimr to muszą doić od graczy… Nie dziękuję może kiedyś będzie event na tego garalianskiego nr.mima

  • Reply
    TheKapix
    Gru 12, 2020 12:12 am

    Ej ludzie co wy na to … Aby hejtować niantic za dojenie graczy i to na święta?! Jeśli się zgadzacie prześlijcie to znajomym itp.!podro dla tych co się zgadzają.

  • Reply
    ^^^^^^^^
    Gru 12, 2020 12:34 am

    Skoro tak ludzi doją, wniosek jeden – ludzie muszą masowo kupować te bilety. Jakby ludzie powiedzieli dość i przestali kupować dopiero MOŻE by pomogło. Najgorsza w tym jest to, że od jakiegoś czasu jest wersja shiny lub nowy pok płatny, a ludzie chapią to jak pelikany. Jak można. Nie doić graczy dalej? Oby te zagrania wyszły im uszami, a ludzie przejrzeli na oczy.

  • Reply
    ach
    Gru 12, 2020 12:38 am

    Swinub po ivencie z możliwością zmiany ataku na iventowy dobre… Przecież ten rok był jednym z lepszych zarobkowo dla Pokemon GO. Co mają powiedzieć dzieciaki dla których to jest spora kasa taki płatny ivent jeden za drugim. Krwiopijcy. Gra chyba jednak jest przeznaczona dla dorosłych zarabiających i bardziej singli -czasu też zabiera sporo.

    • Reply
      Kosiarcia
      Gru 13, 2020 12:49 am

      Znam wiele par czy rodzin grających razem, w tym ja, którą właśnie luby w to wciągnął 😛
      Tak po prawdzie, idąc tym tropem, to wszystkie gry, prócz może jakiś na wyobraźnię (typu ten patyk to pistolet, a szyszka to granat) jest dla dorosłych. Grę planszową trzeba kupić. Grę komputerową trzeba kupić. Nawet zeszyt i długopis, żeby grać w kółko i krzyżyk trzeba kupić 😛
      Chociaż z drugiej strony faktycznie mam wrażenie, że ciutkę za bardzo szaleją, ale jeśli ktoś chce, to może kupić. Należy też pamiętać, że za jakiś czas to wszystko (lub większość) będzie dostępne za darmo, więc po co się śpieszyć? Nie wydaję na takie gry ani grosza i daję radę się dobrze bawić 🙂 Płacę czasem poświęconym na rozwój i tyle 🙂

  • Reply
    Miki
    Gru 12, 2020 9:46 am

    Ja tam nic nie kupuję. Przyjąłęm prostą zasadę zbieram wszystko co da się złapać w moim miejscu zamieszkania za darmo. Regionalne, ekskluzywne shiny i medale mnie nie interesują.

  • Reply
    Gracz
    Gru 12, 2020 10:17 am

    hmmm z tego co wiem to NIE MA OBOWIĄZKU zakupu, kwestia wyboru więc o co ten płacz? chcę kupię, nie to nie…

    • Reply
      ach
      Gru 12, 2020 1:37 pm

      nie ma, nie ma. Tu nie chodzi o to że MOŻNA płacić, chodzi mi bardziej o pazerność firmy… Wiem, nie chcesz to nie graj. Wiem…

    • Reply
      Miki
      Gru 12, 2020 2:45 pm

      Płacz jest o to, że za płatność daje się coś niedostępnego bez płątności. Powinni dawać wszystkim tyle samo, ale firma jest pazerna i tyle.

      • Reply
        Gracz
        Gru 12, 2020 3:05 pm

        hmm z tego co zauważyłem to niemal wszystkie bonusy a już napewno pokemony z płatnych iwentów, zadań itp. wcześniej czy później są dostępne dla wszystkich…
        Ps. tak, kupuję…

        • Reply
          ach
          Gru 13, 2020 1:25 am

          tak jak piszesz, są dostępne ale chodzi mi o to,że gra jest niby rodzinna i dla dzieci również, a kwota iventu 56 zł dla dziecka to kolosalnie dużo. Drugi ivent za 30 zł. Załóżmy x3 osoby grające w rodzinie to nie są małe pieniądze porównując do polskich zarobków, ale żeby nie było nie smaku życzę udanych łowów + shiny.

          • ToJa
            Gru 16, 2020 2:41 am

            Dokładnie. Gram ja i moje dziecko plus drugie konto, czyli razy trzy…. Dla mnie za dużo. Płacę, owszem, za bilety na CD bo fajne są nagrody a zadania bezterminowe, czasem dokupie sto coinów….. Ale jak kogoś stać, bardzo proszę. A ja nie muszę mieć wszystkiego

  • Reply
    Nix
    Gru 13, 2020 12:04 am

    Gra co raz bardziej pay to win i tyle

  • Reply
    Orlos007
    Gru 13, 2020 7:51 pm

    Płatny jest dlatego, że to regionalny pokemon w Europie i tyle. Chcesz mieć regionalke to płać 8$ albo kup bilet na samolot, zapłać za hotel i coś kup do jedzenia. Wybór jest wasz. My mamy Mr.
    Mime, inni nie.

    • Reply
      B9K
      Gru 13, 2020 9:04 pm

      O to to. Fajnie że ktoś jeszcze myśli logiczne w tej społeczności :))

    • Reply
      Danney
      Gru 14, 2020 9:42 am

      rzeczywiście Mr Mime jest regionalny, ale np. Farfetch’t też jest regionalny, ale jego galariańską formę mamy w jajkach 7km. Nie mogli też tak zrobić?

  • Reply
    R
    Gru 14, 2020 1:01 am

    Ja tylko się dziwię, że jeszcze ktoś ma złudzenia, że da się w to aktywnie grać za darmo… Już dawno się nie da! Wprowadzenie Raid Hour i użycia raidowych przepustek w walkach w lidze pokazało jaki jest kierunek w grze. Niestety trzeba płacić…

    Ale… Płaczecie jak baby – jest rozrywka, to się płaci. Jak za kino, Netflixa czy cokolwiek innego. Tak ciężko to zrozumieć? Nawet dzieciaki od dawna już są wycwanione wyciągać kasę od rodziców na różne zakupy w grach. Czy dodatki typu rozszerzenia gry, misje itp. Może lepiej zamiast pizzę do domu zamawiać, to kupić ten bilecik i w teren, na rower czy spacer?

    Jedyne co mnie wkurza, to ciągle rosnące tempo. Właśnie skończył się trzydniowy event, czyste szaleństwo. Najpierw w piątek 24 godziny uganiania się i klikania w durnego błękitnego pokemona, dalej dwa 6-godzinne maratony na shiny. Od jutra nowe polowanie, w kolejny weekend znowu coś, no i w same święta też spokoju nie ma. Tak się kurde nie da długo wytrzymać :-/ Jest zwyczajnie tego już za dużo.

    • Reply
      JustMe
      Gru 17, 2020 10:45 pm

      Stary jak tępo eventów Ci nie odpowiada to nie graj. Ja nie kupuje żadnych płatnych ticketow. Gram tyle ile mam ochotę i ewentualnie mam czas i nie żale że event i nie odpoczałem od poprzedniem to nie gram i nie łapie

  • Reply
    zbdhm
    Gru 14, 2020 10:29 pm

    Fajnie tak krytykować. Sami zróbcie grę i darmo ją udostępniajcie. Wtedy krytykujcie. Powodzenia.

  • Reply
    danielowacz
    Gru 17, 2020 11:08 pm

    Zgadzam się że szkoda kasy ale z drugiej strony to jak by policzyć ilość coinsów które by trzeba wydać na:

    3 Incense
    30 Ultra Balls
    3 Premium Battle Passes
    1 Poffin
    2 Glacial Lure Modules
    3 Super Incubators
    3 Star Pieces
    Nowa poza

    Wychodzi 2300 – 2400 coinsów co kosztuje jakieś 96 zł kupując osobno wiec myślę że gdyby nie fakt że za prawdziwą kasę to całkiem niezły pakiet za tą cenę.

    Sam pewnie za kasę bym nie kupił ale uzbierałem za ankiety google w aplikacji Google Opinion Rewards więc chyba się skuszę.