News 11

Global Research Challenge!

Niantic ogłosiło specjalne wyzwania jakie będą towarzyszyć wydarzeniom z serii Safari Zone oraz GO Fest, w których wezmą udział trenerzy z całego świata.

Na pokemongolive.com czytamy:

Podczas gdy trenerzy z całego świata będą brać udział w wydarzeniach na żywo podczas Pokemon GO Summer Tour 2018, z przyjemnością ogłaszamy, że wprowadzimy niesamowite możliwości dla trenerów będących wszędzie!

Spójrzcie na niektóre z ekscytujących rzeczy, które pojawiły się w naszym kalendarzu.

Globalne wyzwanie profesora Willowa

Profesor Willow potrzebuje waszej pomocy! W weekendy kiedy będą odbywać się specjalne wydarzenia na żywo, trenerzy z całego świata otrzymają zadanie by ukończyć globalne wyzwanie profesora Willowa! Wyzwanie jest proste: wykonywanie zadań Field Research!

Na potrzeby tego wyzwania globalna społeczność zostanie podzielona na cztery części: obie Ameryki; Europa, Bliski Wschód i Afryka; region Azji i Pacyfiku; oraz główna placówka badawcza. Każdy obszar będzie musiał wypełnić określoną liczbę zadań Field Research a jeśli cele zostaną wypełnione, trenerzy będą mogli cieszyć się niesamowitymi bonusami.

Będą trzy możliwości ukończenia celów dotyczących zadań Field Research przez całe lato, więc przygotujcie się do wspólnej pracy! Pod koniec każdego wydarzenia, jeśli wszystkie cele zostaną spełnione dla każdego obszaru, zostanie odblokowany jeszcze większy bonus, więc oczekujcie kolejnych informacji na temat tej ekscytującej nagrody!

Pozwólny profesorowi wyjaśnić to własnymi słowami:

Dziękuję bardzo za pomoc w zebraniu ważnych zadań typu Field Research. Wasz niesamowity wkład już przyspieszył moją pracę i mam wrażenie, że pod koniec tego wyzwania wydarzy się coś niesamowitego! Zastanawiam się co to może być…

Przygotowałem poręczną tabelę, by pomóc wam śledzić wasze postępy:

 

 

summergameplay2018_en

Tak więc powodzenia trenerzy, i mam nadzieję, że spodoba wam się moje wyzwanie! Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co odkryjecie. Czas wstać i ruszać!

-Prof. W.

Dziękujemy, profesorze! Trenerzy, nie możemy się doczekać by zobaczyć was w terenie. Przygotujcie się na badania!

Przygotujcie się na Safari Zone w Dortmundzie!

Pierwsze wydarzenie Globalnego Wyzwania profesora Willowa odbędzie się w niemieckim Dortmundzie podczas Safari Zone. Podczas tej bezpłatnej imprezy będzie można znaleźć wiele rzeczy do zrobienia, takich jak spotkanie Unowna i Corsoli w pięknym parku Westfalenpark oraz ekscytujące raidy odbywające się w całym mieście. Trenerzy na całym świecie będą mogli przyłączyć się do zabawy!

Oprócz wypełniania zadań Field Research prowadzonych przez profesora Willowa, trenerzy na całym świecie zobaczą częściej pojawiającego się pokemona typu trawiasto-trującego pierwotnie odkrytego w regionie Hoenn, Roselie! Być może będziesz miał szansę złapać shiny Roselie z błyszczącymi purpurowymi kwiatami.

Zaznaczcie więc swoje kalendarze na 30 czerwca i 1 lipca, by skorzystać z tej wspaniałej celebracji!

Świętujcie Pokemon GO Fest na całym świecie!

Pokemon GO Fest 2018 14 i 15 lipca będzie kolejnym przystankiem w naszej zabawie! Trenerzy bez biletów na to wydarzenie nie będą mogli zobaczyć pokemonów ani PokeStopów w Lincoln Parku, ale Trapinch, Feebas i inne pokemony występujące na obszarze Pokemon GO Fest będą częściej pojawiać się na całym świecie podczas tego weekendu.

Radosne pokemony, Plusle i Minun, będą również pojawiać się częściej na całym świecie, podczas gdy trenerzy będą wykonywać tematyczne zadania Field Research. Łapanie Plusle i Minuna zapewni premię do Stardustu a szczęśliwi trenerzy będą mogli złapać ich shiny wersje!

Formy z Aloli Digletta i Geodude również przyniosą wam wiele zabawy. Zaczynając od tamtego weekendu Digglet i Geodude z Aloli pojawią się na świecie po raz pierwszy w Pokemon GO. Nie przegapcie szansy by spotkać unikalne formy tych pokemonów.

Będzie tak wiele do zrobienia w weekend z Pokemon GO Fest, że nie chcecie tego przegapić!

Jeszcze więcej czeka…

Trenerzy, nadchodzi jeszcze więcej niespodzianek. Miejcie oczy otwarte na nowe informacje bliżej dat rozpoczęcia wydarzeń i bądźcie czujni, bo będziemy kontynuować ogłaszanie wydarzeń, które odbędą się później tego lata.

Zespół Pokemon GO

Podsumujmy:

 • Podczas wydarzeń Safari Zone i GO Fest otrzymamy specjalne zadania do wykonania (na grafice powyżej), za których ukończenie odblokujemy specjalne tygodniowe bonusy oraz nieznane jeszcze tajemnicze nagrody;
 • Zadania będą polegać na wykonywaniu jak największej ilości Field Research;
 • Każdy wydzielony region świata i trenerzy w parkach będą pracować na inne nagrody;
 • Podczas Safari Zone na świecie będzie pojawiało się więcej Roselii oraz wprowadzona zostanie jej shiny forma; w trakcie GO Fest na świecie częściej pojawiać będą się pokemony jakie można spotkać też w parku oraz wprowadzona zostanie shiny forma Plusle i Minuna;
 • Od weekendu gdy będzie odbywać się GO Fest w grze pojawią się formy Digletta oraz Geodude z Aloli.

Źródło: https://pokemongolive.com/post/summergameplay2018/

11 komentarzy

 • Reply
  witold
  Cze 16, 2018 8:20 am

  słabiutkie te nagrody… znowu exp i większy dust

 • Reply
  YoungUkash
  Cze 16, 2018 9:53 am

  Za długo czekania XD

 • Reply
  adaś
  Cze 16, 2018 10:06 am

  I komary kąsają !!!!

 • Reply
  Tom
  Cze 16, 2018 3:43 pm

  Europa dostała chyba najsłabszy zestaw nagród. Oby Ultra bonus okazał się regionalnym taurosem bądź heracrossem. A shiny… nah. Zobaczymy czy alolan golem bedzie miał dobre ataki, w nim cała nadzieja

  • Reply
   evoLucjan
   Cze 16, 2018 4:19 pm

   TOM w tym przypadku to wszyscy maja jakis fragment do odblokowania dla wszystkich gracz na calym swiecie.

 • Uwielbiam Roselię,a tym bardziej shiny wersję! <3

 • Reply
  Rosomak
  Cze 17, 2018 10:52 am

  Czyli z masowymi ewolucjami trzeba bedzie jeszcze poczekac…

  • Reply
   Xman
   Cze 29, 2018 1:39 pm

   Nie zdziwię się jak Niantic celowo nie będzie już dawał podwójnego xp na wszystko a na konkretne rzeczy.

 • Reply
  jacob
  Cze 17, 2018 4:54 pm

  Spoko nagrody

 • Reply
  MV
  Cze 17, 2018 6:00 pm

  I tak wiemy, że uda się wykonać wszystkie zadania. 😛

 • Reply
  Powerfly93
  Cze 26, 2018 8:38 pm

  Czy jeśli np Ameryka zrobi te 5mln zadań to czy te bonusy będą aktywowane na cały świat ??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.