News 15

GO Fest Dortmund i shiny Nidoran

Zgodnie z przewidywaniami to Nidoran będzie pokemonem o zwiększonych spawnach podczas GO Fest Dortmund a do gry zostanie wprowadzony shiny wariant tego pokemona.

Niantic potwierdziło coś, czego wielu graczy domyślało się patrząc na grafikę promocyjną GO Fest Dortmund – podczas trwania wydarzenia na całym świecie zostaną zwiększone spawny Nidorana (męskiego) i będziemy mieli zwiększoną szansę na złapanie go w wariancie shiny.

Z okazji Pokemon GO Fest, Nidoran (męski) zacznie pojawiać się częściej od 4 lipca o 10:00 czasu CEST (strefa czasowa, w której znajduje się Polska). Jeśli wam się poszczęści, możecie spotkać shiny Nidorana!

Warto zaznaczyć, że od jutra zaczyna się również kolejne wyzwanie związane z trzema tegorocznymi GO Festami – tym razem również naszym zadaniem jest wykonanie określonej liczby Field Research (po 15 milionów zadań na każdym team + 1 milion zadań na uczestników GO Fest) a odblokować na tydzień możemy:

  • 3x XP za łapanie
  • 1-godzinny Lucky Egg
  • 3x XP za wykluwanie jajek
  • 2x XP za raidy

Jeśli każdy team oraz uczestnicy GO Fest wykonają zadanie, odblokujemy Entei Raid Day, który odbędzie się 14 lipca.

Poniżej porównanie wariantu zwykłego oraz shiny rodziny ewolucyjnej Nidorana w wersji męskiej:

15 komentarzy

  • Reply
    Maciox
    Lip 03, 2019 9:40 pm

    Hah jak dobrze że jadę na Dortmund ♥️

  • Reply
    Hevelius
    Lip 04, 2019 6:04 am

    Ciekawe jak to się będzie mieć do powtórki Slakoth day, oraz czy zostaną zagłuszone alolańskie pokemony. O 10 się przekonamy.

  • Reply
    Nona50
    Lip 04, 2019 12:09 pm

    Czy ktoś tak jak ja też ma problem z zalogowaniem się do konta przez Google? Co robić, od aktualizacji wogole mnie nie loguje

    • Reply
      Pmistrz
      Lip 06, 2019 10:16 pm

      Również miałem problem z logowaniem. Okazało się, że problemem jest nowa aktualizacja, która nie rozpoznaje znaków szczególnych (ł,ń,ć itp.) w nawie konta google. Także musiałem zmienić na koncie google imię i nawisko na takie bez polskich znaków. Dopiero wtedy (po reinstalce Pokemon Go) mogłem się zalogować.

  • Reply
    Machrid
    Lip 04, 2019 4:39 pm

    po co komu taki shiny nidoran
    jest to pokemon kompletnie bezuzyteczny.
    chyba daja byle co- bo nie maja nowych pomyslow.
    juz nawet co bardziej znani youtuberzy ,zaczynaja krecic filmiki.
    a w nich mowia ze gra robi sie bezsensu.

    • Reply
      R
      Lip 04, 2019 6:55 pm

      Przejedź się do Dortmundu na taką imprezę, to zmienisz zdanie. Szacunek dla wszystkich tych, co zjechali dosłownie z całego świata.

      Już Ci kiedyś też pisałem – pokemonów w Pokedeksie jest kilkaset, nigdy nie będzie tak, że wszystkie będą użyteczne, bo to logicznie nie trzyma się kupy – jakieś muszą być „bezużyteczne”, żebyś mógł docenić użyteczność tych wyróżnionych.

  • Reply
    Karzel
    Lip 04, 2019 5:02 pm

    Wszystko fajnie tylko daliby cokolwiek innego niż tego Enteia

  • Reply
    Jaakubowiec
    Lip 04, 2019 5:17 pm

    Kto bedzie w sobote ?;>

  • Reply
    R
    Lip 04, 2019 6:52 pm

    Byłem dzisiaj i wróciłem pół godziny temu, ale odlot! Ludzi masa, pokemonów masa. Jeden regionalny i Unowny – plecak zapchany. Do tego regionami w parku poukładane grupy pokemonów kamiennych, wodnych itp., można się naprawdę obłowić. Spawny Dratini, Larvitara i innych rarytasów do woli 🙂 No i zwiększona szansa na shiny, więc co i raz słychać jedno słowo w wielu językach: „shiny!”.
    Byłem za krótko, bo tylko 6 godzin, ale telefony nie przeżyły tego – nawet powerpack nie daje rady w upalny dzień. Jednakże była to niepowtarzalna szansa zapolowania na rzadkie shiny – Onix, Aerodaktyl, Sandshrew i wiele, wiele innych. Nidorana wcale nie tak wiele, jakby się można było spodziewać.
    Zadania na Jirachi niezbyt trudne, lecz ciut nałazić się trzeba, trochę się schodzi w czasie. Na jednym telefonie zadania nie ukończyłem (padł) i zastanawiam się, co dalej. Tam w jednym etapie było robienie zdjęć w określonym miejscu. Drugi raz do Dortmundu jechać nie będę, ciekawe co się z tym zadaniem stanie?
    Jakieś minusy? Internet miejscami za dobry nie był (sieć komórkowa) i muliło potwornie. A tak, to mogło być. Trochę atrakcji, sporo szans na poznanie ludzi, w tym i tych znanych z internetu. Do Mystic7 kolejka na kilkadziesiąt osób, bo… rozdawał autografy! Szok, ale może ja niedzisiejszy jestem – synek ogląda, to gościa kojarzę, nie sądziłem jednak, że celebryta… 🙂

    Finał u mnie? Zadowolony z wyjazdu, 8 shiny w plecaku, 2 nowe wpisy w pokedeksie, ten dodatkowo wypchany po brzegi pokami na wymianę. Sto kilkadziesiąt euro mniej, przełażone sporo kilometrów i totalne wyczerpanie po łażeniu i podróży samochodem.
    BTW – szukać ludzi, żeby wymieniać pokemony do pokedeksu (te regionalne) – nie chciało mi się, bo zbyt byłem zajęty zadaniami i uganianiem się za pokemonami.

    I jeszcze serdeczne pozdrowienia dla paru osób z Bielska i z Gdańska, z którymi się poznałem! 🙂

  • Reply
    R
    Lip 04, 2019 6:59 pm

    I jeszcze jedno – zwiększone spawny na całym świecie są nie tylko Nidorana, ale i wielu innych pokemonów obecnych w parku w Dortmundzie.
    Rozpoczęło się też chyba „zadośćuczynienie” za ostatni Community Day, ale tego leniwca jest tyle, co kot napłakał – może ze 3-4 po drodze widziałem :-/ Raczej szans na nowe shiny nie ma, chyba że rate z CD utrzymali, to tak.

    • Reply
      ach
      Lip 05, 2019 10:52 pm

      a ja na CD nie złapałam tyle leni co teraz… 3 shiny

      • Reply
        ach
        Lip 05, 2019 11:01 pm

        za to alolasy porażka jeszcze Rattata,Diglett, Geodude, Grimer się znajdą a Exeggutor, Sandshrew, Vulpix, Meowth jak na lekarstwo.Szukaj wiatru w polu 🙂

    • Reply
      R
      Lip 08, 2019 11:35 am

      Wygląda na to, że zadośćuczynienie za Slakotha było fair. Mało chodziłem, a i tak przez 3 dni 10 shiny wpadło. Niestety żadnego shiny Nidorana nie trafiłem, było ich bardzo mało.

  • Reply
    ewa.
    Lip 05, 2019 10:12 am

    Mi dziś wpadł shiny leniwiec 🙂

    • Reply
      Rafał S.