News 22

GO Festowa rekompensata dla posiadaczy biletów

Zgodnie z zapowiedzią odbędzie się krótkie wydarzenie, które ma służyć jako rekompensata za problemy techniczne podczas GO Festu. 

W trakcie GO Festu gracze mogli doświadczyć problemów z grą, która ewidentnie miewała słabsze chwile jeśli chodzi o połączenie z serwerem np. w czasie gdy bonusem byly Rare Candy z prezentów.

Wydarzenie i jego atrakcje będą dostępne tylko dla tych, którzy posiadali bilet na GO Fest. 

Niantic zapowiedziało wydarzenie-rekompensatę a jego szczegóły zostały właśnie ujawnione:

  • Pokemony ze środowiska wodnego, ognistego i związanego z przyjaźnią pojawią się na dziko. Incense będzie przyciągać eventowe pokemony a niektóre z nich tak jak podczas GO Festu będą mogły pojawić się tylko z niego (np. Unown),
  • Gracze otrzymają darmowy box z 2x Incense i 2x Remote Raid Passem,
  • Prezenty otwarte w czasie wydarzenia będą zawierać Rare Candy,
  • Incense aktywowany w trakcie wydarzenia będzie trwał godzinę.

Data i czas

  • Niedziela 16 sierpnia od 11:00 do 14:00 lokalnego czasu:
    • Od 11:00 – środowisko ogniste,
    • Od 12:00 – środowisko wodne,
    • Od 13:00 – środowisko związane z przyjaźnią.

Dla przypomnienia następujące pokemony były związane z tymi trzema GO Festowymi środowiskami:

  • Ogniste – Charmander, Charizard, Vulpix, Ponyta, Alolan Marowak, Magmar, Flareon, Houndour, Torchic, Numel, Tepig, Darumaka, Litwick, Heatmor,
  • Wodne – Squirtle, Blastoise, Poliwag, Tentacool, Slowpoke, Magikarp, Vaporeon, Chinchou, Qwilfish, Mudkip, Carvanha, Clamperl, Oshawott, Tympole, Alomomola,
  • Przyjaźni – Pikachu, Clefairy, Jigglypuff, Chansey, Eevee, Snorlax, Togetic, Marill, Sudowoodo, Wobbuffet, Mantine, Roselia, Feebas, Chimecho, Woobat.

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/pokemongofest2020-update/

22 komentarze

  • Reply
    mat556
    Lip 30, 2020 10:44 pm

    W skrócie dostajemy powtórkę połowy go festu, ale czy będzie taka sama szansa na shiny jak na go feście?

    • Reply
      jarosław
      Lip 30, 2020 10:54 pm

      Miejmy nadzieję że tak.

    • Reply
      WooDy
      Lip 31, 2020 5:10 am

      O i to jest dobre pytanie odnośnie shiny. Też jestem ciekaw

  • Reply
    PrezesMateusz
    Lip 30, 2020 11:46 pm

    i czy będzie można otworzyć 200 giftów ?

  • Reply
    ^^^^^^^^
    Lip 31, 2020 6:17 am

    Mnie ciekawie kwestia rare candy. W go fest można było otworzyć nawet 200 paczek, czyli i sporo candy można było zdobyć. Jeżeli tu będzie można standardowo odebrać 20 prezentów tylko to niantic się naprawdę postarał z rekompensatą.

  • Reply
    ^^^^^^^^
    Lip 31, 2020 7:12 am

    30 prezentów ma być do otwarcia tylko, więc szału nie będzie. Zawsze to lepsze niż nic i będzie okazja na zdobycie candy.

  • Reply
    Seble
    Lip 31, 2020 8:03 am

    Myślicie, że będzie można pozbyć się Frustration? Drugi dzień Go Festu mnie ominął i nie dałem rady żadnego zdjąć:/

  • Reply
    R
    Lip 31, 2020 8:30 am

    Szok! Ale miły i do tego najważniejsze, że to trwa 3 godziny, a nie 10. Raz-dwa i po sprawie, niedziela będzie dalej wolna.

  • Reply
    Hydra1pl
    Lip 31, 2020 9:32 am

    Ja i grupka z którą chodziłem doświadczaliśmy problemów głównie na raid ach, przez lagi nie dało się wejść drugim składem, po zbiciu był lag, który niektórym uniemożliwił złapanie i shiny chek’a. Mam nadzieję, że trochę rayqaz się zbije.

  • Reply
    ORSEKYT34
    Lip 31, 2020 10:32 am

    No fajnie bo powtórka 3 h tym razem przesiedzę w chacie xd

  • Reply
    Pabu