News 3

GO News #14

Już niedługo legendarne bestie zmienią swoje miejsce występowania a jutro trenerzy w wielu miejscach na świecie (i w Polsce) zmierzą się z Mewtwo. Co poza tym słychać w świecie Pokemon GO?

W dzisiejszym wpisie podsumujemy ważniejsze informacje z ostatnich kilku dni. Mimo że wciąż czekamy na prawdziwą bombę ze strony Niantic jak kolejny duży update czy nowa generacja, to jednak jest o czym dyskutować.

1. Data zakończenia promocji na eventowe boxy

Mamy potwierdzenie, że promocyjne paczki znikną ze sklepu wraz z zakończeniem wydarzenia z okazji równonocy. Niektórzy z graczy otrzymali powiadomienie, które wprost podaje nam tę informację. Niestety nie wiemy czy nowe inkubatory będą wyłącznie częścią boxów z okazji wydarzeń, czy też wejdą do regularnej dystrybucji.

KfMxucV

Zdobądź przecenione paczki zawierające nowe Super Incubatory z sklepu w grze, zanim znikną 3 października!

Źródło: https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/737uo3/niantic_confirms_event_gift_boxes_disappearing/

2. Ingress z pomocą dla Pokemon GO?

Gracze Ingressa zapewne już wiedzą, że Niantic (z pomocą graczy) uporało się z wszystkimi starszymi zgłoszeniami na nowe portale (odpowiedniki PokeStopów oraz gymów w Pokemon GO) i ponownie udostępniło tę funkcję. Agenci od poziomu 11 mogą wysyłać propozycję nowych portali, oczywiście w ograniczonych ilościach, ale nie ma stuprocentowej pewności, że dany portal stanie się także PokeStopem/gymem w Pokemon GO. Jeżeli zastanawiacie się czy warto rozpoczynać przygodę z Ingressem by spróbować “przepchnąć” kilka zgłoszeń, to 11 poziom w tej grze odpowiada mniej więcej temu co w Pokemonach trzeba poświęcić na wbicie 30-32 poziomu.

Źródło: https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/72f8e9/ingress_portal_pokestop_submissions_reported_open/

3. Migracja legendarnych bestii

Zamiana legendarnych bestii w każdym z regionów została zapowiedziana na 30 września, ale musimy brać pod uwagę, że dla Niantic są to przeważnie godziny popołudniowe czasu San Francisco tego dnia. Możemy więc się spodziewać, że kolejna bestia pojawi się u nas dopiero jutro – niestety wciąż nie wiemy czy będzie to Raikou czy Suicune.

4. Kolejne EX Raidy już jutro!

Już jutro około południa kolejna fala szczęśliwców zmierzy się z Mewtwo. Jeżeli jesteście w tej uprzywilejowanej grupie to nie zapomnijcie dopieścić swoich Tyranitarów z Bite/Cruch, Gyaradosów z tym samym zestawem ataków (na wypadek Mewtwo z Focus Blastem) i innych Houndoomów, Scizorów czy tradycyjnie Dragonite’ów. Następne zaproszenia zostaną rozesłane prawdopodobnie we wtorek późnym wieczorem lub nocą. Tradycyjnie nie wiemy czego się spodziewać po kolejnym “rzucie” EX Raid Passów.

5. Entei vs Krabby

Wielu graczy Pokemon GO wykazuje się kreatywnością i dość niekonwencjonalnymi sposobami na rozgrywkę. Tak było w przypadku grupy śmiałków, którzy postanowili pokonać Entei hordą sympatycznych krabów. Zobaczcie sami:

3 komentarze

 • Reply
  Expo
  Wrz 30, 2017 2:06 pm

  Od jakiego lvlva mozna bic ex raida?

 • Reply
  jacooo
  Paź 01, 2017 2:21 pm

  Czy można dostać dwa zaproszenia na EX raid? ten Mewtwo, którego złapałem dziś ma IV ameby.

 • Reply
  MACIEJ
  Mar 13, 2018 5:54 pm

  może będzie nowy event ?pls że na iwencicie będzie sie spałniło dużo Bagon ów i na radzie Deoxys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.