News 21

Go-tcha Evolve – udana ewolucja?

Go-tcha to sprzęt dobrze znany graczom Pokemon GO, który doczekał się już dwóch różnych wydań. Czy trzecia odsłona będzie jeszcze bardziej udana i warta zakupu?

Go-tcha zawojowała rynek oraz serca graczy Pokemon GO praktycznie od samego początku swojego istnienia. Funkcje, których pozbawiony jest oryginał wydany przez Nintendo (GO Plus), czyli m. in. automatyczne łapanie pokemonów oraz zbieranie przedmiotów, sprawiły, że wielu uważa GO-tche za lepsze urządzenie.

Na rynku były jak dotąd dostępne dwie wersje – Go-tcha (wariant podstawowy) oraz Go-tcha Ranger, czyli wariant w formie breloka-powerbanka, który jest nieco mniej wygodny w użytkowaniu, ale zapewnia o wiele dłuższy czas działania na jednym ładowaniu i możliwość podładowania innych urządzeń. Obecnie Go-tcha i Go-tcha Ranger nie są już produkowane a zastąpić je ma nowa, ulepszona wersja – Go-tcha Evolve.

Jak sama nazwa wskazuje G-tcha Evolve to ewolucja pierwszej, oryginalnej opaski. Czy zmiany zachęcą was do zakupu nowej wersji? Najważniejsze informacje poniżej:

  • Kompletnie nowy wygląd i 50% większy panel
  • Brak potrzeby posiadania ładowarki, urządzenie ma również wskaźnik poziomu baterii
  • Funkcja zegara, noś jak zwykły zegarek przez cały dzień
  • Pedometr do mierzenia kroków
  • Świetnie wyglądający pasek w kolorze czarno-szarym, czarno-niebieskim, czarno-czerwonym i czarno-zielonym
  • Pełne naładowanie już w 90 minut

Ta wersja Go-tchy nie wymaga ładowarki ani wyjmowania modułu z paska – rdzeń opaski posiada wbudowaną końcówkę USB ukrytą w pasku. Sam moduł został wyposażony w nowy panel (m. in. posiadający kolory). który rozszerzono o nowe funkcje – zegarka, mierzenia kroków, wskaźnik baterii, statystyki oraz inne, nieujawnione jeszcze możliwości.

Go-tcha Evolve zapowiada się bardzo obiecująco i na pewno znajdzie wielu zwolenników, którzy oczekiwali usprawnionej Go-tchy, a nie do końca przypadła im do gustu wersja Ranger.

Opis oraz zdjęcia są również dostępne na polskiej, oficjalnej stronie urządzenia, która będzie rozszerzana o odpowiedzi na pytania klientów, nowe informacje oraz prawdopodobnie samą instrukcję działania: http://go-tcha.pl/go-tcha_evolve.html

Urządzenie można zakupić w przedsprzedaży u naszego polskiego dystrybutora zasilacze24.pl. Przesyłka jest przewidziana najpóźniej od 4 listopada 2019.

21 komentarzy

  • Reply
    Paweł Nyczaj
    Wrz 26, 2019 9:51 pm

    Go-tcha Evolve może zastąpić lub uzupełnić zegarek, a przynajmniej opaskę sportową. Ważny jest brak potrzeby posiadania ładowarki. Ciekawe, czy pojawi się nowa wersja apki mobilnej. Obecna apka Go-tcha Update w zasadzie głównie aktualizuje firmware i nie jest rozwijana od ponad roku

  • Reply
    Karolina
    Wrz 26, 2019 11:16 pm

    Mam pytanie. Czy w Pokemon Go pokemony do złapania pojawiają się rzadziej, gdy osiąga się poziom 20?
    Bo odnoszę takie wrażenie odkąd mam 20 poziom. Nawet Incense niewiele pomaga…

    • Reply
      Rafael
      Wrz 28, 2019 12:36 pm

      Nie. Posiadany poziom nie ma znaczenia – wszyscy gracze widzą te same pokemony.

  • Reply
    ja
    Wrz 27, 2019 7:50 am

    Ciekawe ile trzyma na jednym ładowaniu

  • Reply
    Robert
    Wrz 27, 2019 9:49 am

    Fajnie wygląda. Ciekawe jak długo wytrzymuje bateria jak będę grał po 2 h na lurach

  • Reply
    kwiatek88pl
    Wrz 27, 2019 6:29 pm

    Wystko pięknie ale jaka pojemność baterii? Wszystko to samo tylko plus krokomierz i zegarek, gdzie to może bardziej rozładować XD jak by dodali, że można wybrać jakimi pokebolami można rzucać jak jest walka to sam sobie klika to coś takiego za 200zl można kupić, a jeżeli ma tylko dodane 2 funkcje i wygląd to lipton

    • Reply
      Ivrin
      Wrz 28, 2019 11:01 am

      W żadnym urządzeniu nie będzie można nigdy wybrać balla dopóki nie pozwoli na to samo Pokemon GO – to ograniczenie na poziomie gry a nie na poziomie urządzenia. Pojemność baterii nie jest jeszcze znana, zresztą „wytrzymałość” na jednym ładowaniu będzie znana po testach, sama pojemność niewiele ci powie.

  • Reply
    vauhaa
    Wrz 28, 2019 10:23 am

    czy łapie wszystkie generacje bo tego do ch….a nikt nie powiedział

    • Reply
      Ivrin
      Wrz 28, 2019 11:02 am

      A dlaczego ma nie łapać wszystkich generacji? 🙂

      • Reply
        vauhaa
        Wrz 29, 2019 7:56 pm

        bo wczesniejsza lapale dwie potem trzy jak juz bylo cztery dlatego wczesniejsze zostaly wycofane 🙂

        • Reply
          Ivrin
          Paź 12, 2019 10:34 pm

          Bzdura, każda Gotcha łapie wszystkie pokemony, nie rozpowszechniaj nieprawdziwych informacji.

  • Reply
    Radek
    Wrz 28, 2019 12:12 pm

    A ja mam pytanie czy można będzie (lub było można w gotchy ranger) ustawić łapanie WSZYSTKICH pokemonów czy tylko są dwie opcje: albo te, które już się ma złapane czy TYLKO nowe?

  • Reply
    Pablo
    Paź 01, 2019 11:05 am

    Za uboga w opcje, przecież nie odołożę Smartwatcha dla tego, wolę ranger mieć przypieta do listoniszki i nie myśleć o ładowaniu (tylko przed cd ładuje i do następnego cd
    wystaczy) a w razie czego jeszcze ratuje tel jako powerbank.

  • Reply
    Paweł Nyczaj
    Paź 02, 2019 11:52 am

    Sprzęt fajny w dużej mierze ze względu na wbudowane gniazdo ładowania. Z racji braku czujników monitorujących tętno Go-tcha Evolve nie wchodzi w grę jako jedyny smartband. To nadal urządzenie dedykowane do gry, ale funkcja zegarka faktycznie się przyda, bo nie każdy lubi smartwatcha. mam nadzieję, że bateria będzie większa, choćby z racji kolorowego ekranu, funkcji zegarka i krokomierza. To jednak oznacza większy pobór energii w porównaniu z obecną opaską Go-tcha lub jej klonem Brook

  • Reply
    Greves
    Paź 11, 2019 4:25 pm

    Siemka. Jestem już w posiadaniu Gotcha Evolve ale nie mogę znaleźć w jaki sposób nastawić zegar. Czy ktoś już może to rozgryzł??????
    Krokomierz raczej nie przydatny bo wątpię ze wciagu godziny zrobilbym 8 tysięcy kroków coś tu nie gra. Fajnie że jest Usb do ładowania ale i tak trzeba zdjąć element paska żeby je odsłonić + jest tylko taki że nie musisz targać ze sobą małej ładowarki która łatwo gdzieś zapodziać która jest w zestawie ze starym modelem. 2 ważny atut że nie wyróżnia się jakąś kolorową opaską.
    Bardzo przydatne jest pokazanie poziomu naładowania baterii.
    Wibracje są prawie nie wyczuwalne Gotchy evolve prawie nie słychać ale ja i tak w wiekszości miałem wyłączona wibracje w starym modelu
    Pozostałe opcje takie same jak w poprzednim modelu.

    • Reply
      Kamil
      Paź 13, 2019 8:48 pm

      Też jestem posiadaczem ale niestety nie mogę w żaden sposób jej połączyć. Mam huawei p20 myślę że za stary nie jest.

      • Reply
        Ikrekot
        Paź 21, 2019 8:03 am

        P20 ma podaną w specyfikacji wersje Bluetooth 4.2, a minimum musi być 5.0.

  • Reply
    santa13
    Paź 14, 2019 10:47 pm

    Witam. Na Samsungu A5 2017 nie można się połączyć. Telefon widzi GE jako urządzenie, ale przy próbie rejestracji i połączenia nie dzieje się nic. Próbowałem włączać, trzymać cały czas przycisk na gotchy i nic. Jakieś rady, czy trzeba czekać na jakąś aktualizację, itp?

    • Reply
      Ikrekot
      Paź 21, 2019 8:00 am

      A5 z 2017 ma za starą wersje Bluetooth. Musi być minimum 5.0, a wspomniany telefon ma 4.2.

  • Reply
    Fallofdark
    Paź 15, 2019 12:01 pm

    Witam też jestem posiadaczem gotchy evolve lecz nie mam możliwości jej sprawdzania gdyż nie mogę jej połączyć z telefonem ktoś miał podobny problem ?

  • Reply
    Tomek
    Paź 16, 2019 3:46 pm

    Zegar ustawi się jak ściągniesz apke(obecnie tylko iPhone w App Store). Natomiast mam inny problem – urządzenie zaktualizowało mi się do wersji 1.0.1.5 i ekran się wiesza na krokomierzu i nie kręci pockestopami. Ktoś miał podobną przypadłość?