News 11

Grudzień w Pokemon GO

Przedstawiamy oficjalną rozpiskę na miesiąc grudzień, którą Niantic przekazało nam poprzez stronę pokemongolive.com.

Poniżej znajdziecie wszystkie atrakcje, jakie producent Pokemon GO zapowiedział na nadchodzący miesiąc.

Research Breakthrough

Od niedzieli 1 grudnia o 22:00 do 1 stycznia o 22:00 nagrodą za stemple będzie Lapras lub Darumaka (z regionu Unova).

Raid bossy

  • Kyurem – od 1 grudnia o 22:00 do 1 stycznia o 22:00
  • Mega Abomasnow – od 1 grudnia o 22:00 Mega Abomasnow zastąpi Mega Blastoise

UPDATE (27.11): Z Mega Raidów od 1 grudnia o 22:00 zniknie również Charizard Y, Houdoom i Pidgeot.

Tradycyjnie każdej środy od 18:00 do 19:00 odbędzie się Raid Hour z bossem/bossami legendarnymi obecnie występującymi w raidach

Pokemon Spotligh Hours

W każdy wtorek odbędzie się godzina z konkretnym pokemonem i bonusem:

  • 1 grudnia – Seel i 2x XP za ewoluowanie pokemonów,
  • 8 grudnia – Swinub i 2x Stardust za łapanie pokemonów,
  • 15 grudnia – pokemon niespodzianka i 2x cukierki za łapanie pokemonów,
  • 22 grudnia – Snorunt i 2x cukierki za transfer pokemonów,
  • 29 grudnia – Snover i 2x XP za ewoluowanie pokemonów.

Inne wydarzenia i aktualizacje

Poza tradycyjnymi comiesięcznymi wydarzeniami Niantic przedstawia też kilka nowości, które niedługo zawitają do Pokemon GO:

  • Niedługo będziemy mogli zarządzać kolekcją swoich pokemonów w nowy sposób za pomocą tagów – czyli oznaczeń, które przypiszemy do wybranych pokemonów a potem za ich pomocą będziemy mogli filtrować pokemony z określonym tagiem,
  • Pasek wyszukiwania w kolekcji zyska nową funkcję – po jego naciśnięciu otrzymamy listę podpowiedzi.

Źródło: https://pokemongolive.com/post/dec2020-events/?hl=en

11 komentarzy

  • Reply
    Ashd
    Lis 26, 2020 3:34 am

    1 grudnia to nie niedziela

    • Reply
      Pikachu 50
      Lis 26, 2020 10:50 am

      1 grudnia jest od niedzieli do wtorku, czego nie rozumiesz? 😉
      Minister edukacji potwierdził.

  • Reply
    Ot_er
    Lis 26, 2020 9:00 am

    Ja się tylko zastanawiam co będzie z podsumowawcym cd. Mam kilka evo do zrobienia których wtedy nie mogłem ogarnąć.

    • Reply
      GorulexGamesPL
      Lis 26, 2020 12:03 pm

      Chyba jak rok temu będziemy mieli community day weekend gdzie będą wszystkie pokemony które były w tym roku.

  • Reply
    Chomik019
    Lis 26, 2020 9:16 am

    Mam pytanie: czy będzie też delibird w grudniu na mikołaja?

  • Reply
    R
    Lis 26, 2020 12:33 pm

    Toż to bida, nie rozpiska. Tyle powiedzieli, że nic nie powiedzieli. Martwi mnie ten Kyurem, jak znowu ten sam, to kicha na maksa… Lepiej już Reshi, bo to bardzo dobry pok i cukierki by się przydały. No chyba, że dadzą inną formę Kyurema, albo shiny, to bym się bardzo ucieszył!
    Szczerze mówiąc zamknięcie Lake Trio z końcem miesiąca po cichu wiązałem z legendą z 6 generacji, ale widać, że się przeliczyłem 🙁
    Nic nie ma o eventach, a te na pewno będą – w tym Delibird, o którego ktoś pytał. Pokemon-niespodzianka w któryś wtorek, to być może jakiś nowy, z 6 generacji?
    CD też z reguły zapowiadane jest w innych informacjach, więc na razie bym się nie stresował. Fakt, że do ewolucji przygotowałem stado poków, ale gdzieś tam się obawiam, że w tym roku ze względu na płatne nowe TM-ki mogą coś pokombinować.

    • Reply
      R
      Lis 26, 2020 12:37 pm

      Acha, wg Leek Duck pokemon-niespodzianka to Pikacz w czapce Adventure.

  • Reply
    Lysy
    Lis 26, 2020 1:55 pm

    Lekka przesada cały miesiąc jeden Boss .mogli zrobić po tygodniu tyle bossów nie było dawno a nowi gracze by się ucieszyli .MaciekUncharted

  • Reply
    CzarnyKon1
    Lis 29, 2020 6:29 pm

    Witam . W których dokładnie godzinach są we wtorki te Pokemon Spotligh Hours?

  • Reply
    Poland bydgosz
    Maj 20, 2021 11:39 am

    Fajnie