News 47

Ho-Oh ponownie w rajdach!

shinyhooh

Z okazji Johto Festival Niantic przygotowało jeszcze jedną niespodziankę.ho

Wydarzenie dedykowane pokemonom z regionu Johto zakończy się we wtorek, 28 sierpnia o godzinie 22:00, ale Niantic na te ostatnie dni eventu postanowiło dać nam jeszcze jedną atrakcję.

Jak już pewnie część z was zauważyła do raidów wrócił legendarny Ho-Oh i zastąpił w ‚piątkach’ Regirocka. Możecie z nim walczyć do 27 sierpnia (poniedziałek) i tym razem również macie szansę zdobyć wariant shiny.

Uwaga, trenerzy! Przez limitowany czas do 27 sierpnia, legendarny pokemon Ho-Oh powraca do raidów. To może być wasza szansa na zakończenie tygodnia Johto niespodzianką, ponieważ możecie spotkać jego shiny wariant!

47 Comments

  • Reply
    adaś
    Sie 25, 2018 5:24 pm

    Czy kotoś wie pod jakimi pokemonami ukrywa się teraz Dito?

  • Reply
    124334376761
    Sie 25, 2018 5:28 pm

    Fajnie. Ostatnio nie zlapalem moze teraz sie uda. Tylko w dwie osoby ciezko, troche za mocny. Zapraszam do znajomych wysyylam i odbieram prezenty codziennie.

  • Reply
    Levy
    Sie 25, 2018 10:53 pm

    Właśnie dostałem ostrzeżenie ze jestem bootem po tym jak przełączyłem się na drugie konto. Ten niantic zaczyna naprawdę przeginać. Nie mam i nie miałem żadnego nieakceptowalnego oprogramowania. I co teraz? Blokada na fajne poki czy za tydzień całkowita blokada konta? Szłag mnie trafił.

    • Reply
      a
      Sie 26, 2018 12:12 am

      Od początku gry „teoretycznie” istniała zasada jeden gracz – jedno konto.
      Przez 2 lata Niantic przymykał na to oko, może teraz zaczęli się brać na serio za nieuczciwych graczy?

      https://support.pokemongo.nianticlabs.com/hc/en-us/articles/221993967

      „No cheating.

      Don’t do it. Play fair. Pokémon GO is meant to be played on a mobile device and get you outside to explore your world! Methods of cheating, unfortunately, are limited only by cheaters’ imaginations, but include at a minimum the following: using modified or unofficial software; playing with multiple accounts (one account per player, please); sharing accounts; using tools or techniques to alter or falsify your location; or selling/trading accounts.”

      • Reply
        adaś
        Sie 26, 2018 9:08 am

        W jaki sposób usunąć drugie konto?

        • Reply
          pimpim
          Sie 26, 2018 12:30 pm

          Nie loguj się na tym samym telefonie. Niantic robi ingressa, a tam za używanie więcej niż 1 konta na telefon [przelogowanie] dają bany. Tutaj niby też mogą, ale nie dają. W sumie to kupa znajomych gra na „kilkanaście” kont, bo się sobie nawzajem przelogowują itd. a nikt o takim ostrzexeniu nie wspominał.

  • Reply
    Sipdop
    Sie 26, 2018 1:34 pm

    20 km z Eevee na buddy, zaliczony quest odnośnie zbierania cukierków ale po ewolucji wyszedł mi Jolteon. Ewolucję robiłem o 13.Wie ktoś dlaczego nie dostałem Espeona?

    • Reply
      mrelo
      Sie 26, 2018 2:15 pm

      A przy evo był ciągle jako buddy?

    • Reply
      Gregorosaur
      Sie 26, 2018 3:09 pm

      Podczas dokonywania ewolucji musi być nadal na buddy.

    • Reply
      Tom
      Sie 26, 2018 5:11 pm

      I przy stabilnym sygnale GPS. Masz czerwony komunikat – nie ewoluuj

    • Reply
      Czikorita
      Sie 26, 2018 8:26 pm

      A po co łaziłeeś z nim 20 km? Wystarczyło 10 km 😛

      • Reply
        R
        Sie 28, 2018 8:06 am

        …bo pewnie już wcześniej miał na buddy. A zadanie nie zalicza tego, co przeszło się wcześniej.

  • Reply
    Ryuumei
    Sie 26, 2018 7:06 pm

    Hejka 🙂 Jakby ktoś z okolic Częstochowy chciał połazić na rajdy, to piszcie 🙂
    Mój numer to 6595 6484 1044, zapraszam, codziennie wysyłam gifty :*

    • Reply
      Klara
      Sie 27, 2018 1:39 pm

      Ja z checia bede mogla

      • Reply
        Ryuumei
        Sie 28, 2018 11:34 am

        Jak co w sobotę pewnie po południu pojawię się na Placu Biegańskiego, najwyżej napisze tu jeszcze o której dokładnie- może jakiś Alola Marowak akurat dropnie z jajka 😉

      • Reply
        Ryuumei
        Sie 31, 2018 2:21 pm

        Sobota 16.00 obok bałwana aka Piłsudskiego przed ratuszem 🙂
        Szukaj różowych włosów xD

    • Reply
      Ryuumei
      Sie 29, 2018 12:39 pm

      Jakbym komuś nie odpisała na zaproszenie lub nie wysłała prezentu to przepraszam- spodziewałam się kilku osób, a dostałam tyle zaproszeń, że już kilka razy wywaliło mi grę i telefon zaczął szaleć, pomijając to, że liczba ludności do wysyłania prezentów zwiększyła mi się kilkunastokrotnie i stopów nie wyrabiam zbierać ;-;
      Na rajdy w Czewce zaproszenie utrzymuję- najprawdopodobniej w sobotę ok. 16-17 na placu Biegańskiego 🙂

  • Reply
    Gruboringo
    Sie 26, 2018 9:12 pm

    Mam problem ze złapaniem celebi. Mianowicie chodzi o questa ,,złap pokemona 3 dni z rzędu” który stanął na 1/3, chociaż codziennie łapie pokemony, a siedzie na tym od 5 dni. Nie bawiłem się w zmianę strefy czasowej (bo czytałem że to może być przez to, ale nie o to chodzi). Pomoże ktoś? Nową aktualizację mogą zrobić, żeby rozwiązać ten problem?

  • Reply
    badluq
    Sie 27, 2018 8:55 am

    Wiecie moze czy to jest blad czy zrezygnowali dawac xp za 1 serce w znajomosci ?

  • Reply
    Narafal
    Sie 27, 2018 9:04 am

    Pewnie rezygnowali, wazne aby po 3 i 4 nie zrezygnowali 😉

  • Reply
    Klara
    Sie 27, 2018 1:40 pm

    Po aktualizacji nie moge sie w ogole zalogowac przez google, od razu wyskakuje mi failed to login, co robic?

  • Reply
    Lanca
    Sie 27, 2018 10:51 pm

    Przeinstaluj aplikacje. Tez tak miałem po aktualizacji.

  • Reply
    Hihilolczyk
    Sie 28, 2018 6:26 am

    Miałem bardzo dziwną opcję. robiłem evo trapincha w vibrave i zamiast przyrostu CP był nawet spadek :/ Trapinch miał 610 a vibrava po evo 594. dziwne to

    • Reply
      gibeck1988
      Sie 28, 2018 7:05 am

      Bo Vibrava ma niższe max CP, niż Trapinch i zawsze wyjdzie słabsza. Podobnie jest z Weedle i Kakuną.

      • Reply
        Hihilolczyk
        Sie 28, 2018 8:25 pm

        trochę dziwnie to zrobili, no ale ok 🙂 natomiast Flygon i tak wyszedł z tego cienki 🙂

  • Reply
    R
    Sie 28, 2018 8:13 am

    28 sierpnia i Ho-oh dalej w rajdach!

    Swoją drogą zrobiłem 9 rajdów w te 3 dni i żadnego shiny. Przepraszam, zrobiłem 27 rajdów (z kontami synów) i w tej grupie ŻADNEGO shiny…

    Także nie zostaje mi nic innego, jak dzisiaj dalej próbować! 🙂

    • Reply
      Domi69101
      Sie 28, 2018 9:15 am

      To dzięki różnicy czasowej mamy jeszcze Ho-Oh. U mnie też zero shiny.

      • Reply
        R
        Sie 28, 2018 1:30 pm

        Nie, to nie to. Nadal są. Dziś już zrobiłem 5 rajdów na trzy telefony. Cud, że jedno shiny się złapało – ale cel dalej nie osiągnięty 🙁

  • Reply
    Klara
    Sie 28, 2018 11:05 am

    Przeinstalowalam aplikacje juz dwa razy, i dalej nie mam dostepu do konta, najmocniej przepraszam ale niantic robi sobie w tym momencie chyba jakies jaja. Sprobuje jeszcze dzis zalogowac sie na innym sprzecie, jezeli sie uda to od razu polacze moje konto z facebookiem bo o dziwo error wyskakuje tylko jak cbce sie logowac przez google

  • Reply
    ADAM
    Sie 28, 2018 11:33 am

    Panowie mały problem się pojawiał, mianowicie otrzymalem bana na 7 dni. Jednak nie mam Pojęcia za co. Ktoś? Cos?

    • Reply
      Levy
      Sie 28, 2018 11:42 am

      Jak nie wiesz za co napisz niantic.

      • Reply
        ADAM
        Sie 28, 2018 4:59 pm

        Marna pomoc.

        • Reply
          Mmm
          Sie 28, 2018 5:20 pm

          Co to znaczy „marna pomoc”? Kolega napisał Ci jedyne rozwiązanie Twojego problemu a Ty piszesz że marnie Ci pomógł? Czy może odpowiedź od niantic która otrzymałeś jest marna?

          • ADAM
            Sie 29, 2018 6:24 am

            Nie szkoda ci czasu na ten ból dupy kolego? 🙂

  • Reply
    Monia
    Sie 28, 2018 11:10 pm

    Hej, czy ktoś tu z Warszawy byłby chętny na wspólne rajdy i wymianę poków? 🙂

    • Reply
      Anulkaparyzanka
      Sie 29, 2018 7:00 am

      Ja bardzo chętnie. Z moich znajomych nikt nie gra

      • Reply
        Monia