News 11

Integracja z Pokémon HOME jeszcze w tym roku

O nadchodzącej integracji Pokemon GO i Pokemon Home po raz pierwszy usłyszeliśmy… w lutym. Teraz wiemy już nieco więcej na ten temat, choć znaków zapytania wciąż jest sporo.

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Plany na integrację Pokemon GO z Pokemon Home zostały ogłoszone w lutym i wiemy, że niecierpliwie czekacie na aktualizację dotyczącą tej funkcjonalności. Z radością ogłaszamy, ze zostanie ona wprowadzona jeszcze w tym roku!

Gdy integracja Pokemon GO i Pokemon Home wejdzie w życie, odbędą się limitowane czasowo wydarzenia, które pozwolą złapać określone pokemony. Dodatkowo wysłanie pokemona do Pokemon Home pozwoli zdobyć Mystery Box, z którego w trakcie specjalnego wydarzenia będzie można zdobyć shiny Meltana!

Oczekujcie kolejnych informacji dotyczących wydarzenia i informacji na temat przesyłania pokemonów złapanych w Pokemon GO do Pokemon Home.

Jedna z notek z filmu promocyjnego integracji Home z Pokemon GO wspomina, że pokemony transferowane do Home mogą być przeniesione do Pokemon Sword i Shield tylko wtedy, gdy w grach konsolowych mamy je już w pokedexie.

W ramach przypomnienia – Pokemon Home to aplikacja na smartfony oraz Nintendo Switch, która pozwala na przechowywanie/wymiany pokemonów przesłanych z gier na 3DS (poprzez Pokemon Bank), z Pokemon Let’s GO oraz Pokemon Sword/Shield i przenoszenie ich do ostatnich dwóch wspomnianych tytułów. Do końca tego roku zyskamy możliwość przenoszenia do Pokemon Home również stworzeń z Pokemon GO, jednak w tym momencie nie wiemy jak dokładnie będzie wyglądał cały proces. Konkretna data premiery funkcjonalności nie jest oczywiście znana.

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/pokemon-home-2020/

11 komentarzy

 • Reply
  Lecek pecek
  Wrz 29, 2020 4:57 pm

  Jak można polanczyc pokemon go z pokemon home ?

 • Reply
  Lupul
  Wrz 29, 2020 4:58 pm

  Jak polanczyc pokemon go z pokemon home?

  • Reply
   SomeDude
   Paź 01, 2020 9:33 pm

   Jeszcze nie można, dopiero wprowadzą taką możliwość. Będzie chodziło najpewniej o zwykłe połączenie kont w grze i apce oraz o możliwość przesyłania między nimi poków z pewnymi ograniczeniami (wątpię żeby dało się przenosić wszystko, bo za bardzo ułatwiłoby to zdobycie wszystkich legend w Pokemon Sword i Shield oraz uzupełnienie pokedexu w Pokemon Go).

   • Reply
    BornOfDarkness
    Paź 05, 2020 8:14 am

    Już dawno mówili, że odnośnie Pokémon GO będzie można przenosić tylko w jedną stronę.

 • Reply
  0PKMNoctane
  Wrz 29, 2020 5:20 pm

  Największy pozytyw to że w końcu nie będzie trzeba mieć Nintendo, dużych ilości rare candy jak i meltqna na Buddy by mieć melmetala

 • Reply
  Slonzok
  Wrz 29, 2020 8:25 pm

  Juz za dużo kombinują…

 • Reply
  OlixxxGo
  Wrz 29, 2020 8:53 pm

  Bez sensu. Po jakiego grzyba mieszają te gry, i tak nie kupię konsoli i do niej grę, nie ma szans

  • Reply
   Dodemika
   Paź 02, 2020 2:28 pm

   No litości Ludziska czytajcie ze zrozumieniem…
   Nie trzeba kupować zadnej konsoli… ta nowa opcja pozwoli na połączenie tych dwóch apek na telefonie… reasumując w końcu dostaniemy takie same ‘przywileje’ co grający na Nintendo. No i możliwość shiny Meltana .
   A jeżeli ktoś nadal nie jest usatysfakcjonowany to przecież nikt nikogo nie zmusza do korzystania….

   • Reply
    Alfbrain
    Lis 24, 2021 10:20 pm

    Gramy razem na Osowie chyba. Może przyjaźń?

 • Reply
  Hussarya33
  Wrz 30, 2020 1:59 am

  Mam tylko nadzieję, że będzie możiwość zainstalować Home na tym samym smartfonie, na którym gram w Go i tak sobie przesyłać… To by było zbyt piękne, ale w Sword i Shield mają dać Melmetala za darmo, i to takiego zdolnego do Gigamtamaxu, więc może gracze Go też dostaną w końcu ten wpis do swojego Pokedexu.

  • Reply
   Dodemika
   Paź 02, 2020 2:46 pm

   YouTube
   Kushi pokemon go
   Koleś świetnie wszystko przedstawia i wyjaśnia . W najnowszym odcinku właśnie wspomina o tym połączeniu no i tak jak podejrzewasz, że raczej nie będzie tak pięknie…
   Pozdr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.