News 81

Jirachi Special Research i nowa aktualizacja

We wpisie przedstawiamy wam wszystkie znane dotąd etapy Jirachi Special Research (uwaga na spoilery 😉 ), a także tajemnice nowej aktualizacji gry.

 

Jirachi Special Research

Poniżej znajdziecie etapy Special Research związanego z Jirachi – wpis zostanie zaktualizowany gdy poznamy już ostatnie etapy

Zadanie (tłumaczenie) – nagroda

Etap 1/7

  • Catch 25 Pokemon (złap 25 pokemonów) – 1000XP
  • Spin 10 PokeStops or Gyms (zakręć 10 PokeStopami lub Gymami) – Jigglypuff
  • Make 3 new friends (Dodaj 3 nowych przyjaciół) – Feebas

Nagroda za etap: 1x Mossy Lure, 1x Glacial Lure, 1x Magnetic Lure

Etap 2/7

  • Catch 3 Whismur (złap 3 Whismury) – 10x Whismur Candy
  • Evolve a Feebas (ewoluuj Feebasa) – 1500 XP
  • Gold Hoenn Badge (złota odznaka regionu Hoenn) – 1500 XP

Nagroda za etap: 2000x Stardust, 10x PokeBall, 3x Incense

Etap 3/7

  • Take a snapshot of Loudred (zrób zdjęcie Loudredowi) – Snorlax
  • Make 3 Great Throws in a row (3 rzuty z bonusem typu Great z rzędu) – 2000 XP
  • Earn 3 Candies walking with your buddy (zdobądź 3 candy ze swoim buddy) – 2000 XP

Nagroda za etap: 20x Silver Pinap Berry, 3x Star Piece, 2000x Stardust

Etap 4/7

  • Catch 50 Psychic- or Steel-type Pokemon (złap 50 pokemonów typu psychicznego lub stalowego) – 2500 XP
  • Power up Pokemona 10 times (ulepsz pokemona 10 razy) – 2500 XP
  • Send 10 Gifts to friends (wyślij 10 prezentów do przyjaciół) – 2500 XP

Nagroda za etap: 1x Charge TM, 1x Fast TM, 1x Premium Raid Pass

Etap 5/7

  • Battle a Team Leader 3 times (walcz z liderem teamu 3 razy) – Kricketune,
  • Win against another Trainer 7 times (wygraj z innym trenerem 7 razy) – 3000 XP
  • Win 5 Raids (wygraj 5 raidów) – 3000 XP

Nagroda za etap: 3x Rare Candy, 20x Ultra Ball, 3000x Stardust

Etap 6/7

  • Take 5 photos of Steel or Psychic Pokemon (zrób 5 zdjęć pokemonom typu stalowego lub psychicznego) – Chimecho
  • Make 3 excellent curveball throws (wykonaj 3 podkręcone rzuty z bonusem Excellent) – Bronzong
  • Spin a PokeStop 7 days in a row (obróć PokeStopem 7 dni z rzędu) – 4000 XP

Nagroda za etap: 10x Silver Pinap Berry, 10x Star Piece, 5000x Stardust

Etap 7/7

  • 4500 XP
  • 4500 XP
  • 4500 XP

Nagroda: Jirachi, 20x Jirachi Candy, Jirachi T-Shirt

Za wykonanie Special Research w sklepie gry odblokowuje się specjalna koszulka, która jest do odebrania za darmo:

Aktualizacja 0.153.0

Nowa wersja gry trafiła do pierwszych graczy i mimo że (póki co) zmiany są jedynie kosmetyczne, to kod aktualizacji kryje kilka ciekawych rzeczy:

  • Wśród plików gry pojawił się przedmiot zwany Unova Stone, który będzie używany do ewolucji niektórych pokemonów z piątej generacji. Nie wiemy czy zastąpi Sinnoh Stone jako nagroda z PvP czy będzie wprowadzony w inny sposób.

  • Dwa nowe przedmioty: Route Maker oraz VS Seeker. Pierwszy z nich to prawdopodobnie coś co znamy z innej gry Niantic – Ingressa, czyli przedmiot umożliwiający tworzenie widocznych dla innych graczy tras, które mogą prowadzić przez ciekawe turystyczne szlaki lub warte zwiedzenia miejsca. VS Seeker może się wiązać z mechaniką PvP i wyszukiwaniem graczy do walk na odległość.
  • Pełen pokedex dla 5 generacji.
  • Zmiany w systemie buddy (m. in. karmienie, emocje(?) i prawdopodobnie możliwości innych interakcji).
  • System rankingowy (nie wiemy jeszcze jak będzie działał i czy dotyczy wyłącznie PvP czy również statystyk etc.).

W Pokemon GO w najbliższym czasie będzie się działo naprawdę dużo – już jutro rozpoczyna się Wodny Festiwal, we wrześniu czekają nas trzy tygodnie Ultra Bonusu oraz premiera piątej generacji. Dodatkowo niedługo w grze mogą pojawić się któreś z ujawnionych w kodzie gry mechanik.

81 komentarzy

  • Reply
    SomeDude
    Sie 22, 2019 9:54 pm

    W Pokemonach w wersji LeafGreen istniał przedmiot o nazwie „VS Seeker” i pozwalał ponownie walczyć z pokonanymi już trenerami (chodzi o tych w grze, nie miało to nic wspólnego z multiplayerem). Do czego będzie służył tutaj – trudno powiedzieć.

  • Reply
    Machrid
    Sie 22, 2019 10:23 pm

    Wspaniały update, nigdy nie bawilem sie tak dobrze

  • Reply
    Wolf333f333
    Sie 22, 2019 10:36 pm

    Dostałem shiny feebasa z 1 questa

  • Reply
    Das
    Sie 23, 2019 7:24 am

    Szykuje nam się mega miesiąc. Brawo niantic

  • Reply
    dza
    Sie 23, 2019 9:04 am

    Ponieważ mój komentarz pod poprzednim postem został z niezrozumiałych dla mnie przyczyn usunięty, ponawiam pytanie: czy ktoś ma pomysł dlaczego nie mam na liście researchu z Jirachi? To nowe konto, jeszcze nie ukończone poprzednie researche- czy to ma jakieś znaczenie?

    • Reply
      In
      Sie 26, 2019 6:01 am

      Nie odpowiem Ci dlaczego bo nie mam pojęcia, ale na swoim drugim koncie które mam już 4 miesiące (24 level) też nie mam… Domyślam się że właśnie dlatego że inne questy nie są skończone.

    • Reply
      QBAVSKI
      Sie 28, 2019 4:50 pm

      Trzeba dojść do czwartego etapu zadań A Mythical Discovery (zadanie na Mew) i wtedy odblokuje ci się research na Jirachi 😉

  • Reply
    Czerstwy
    Sie 23, 2019 12:57 pm

    Czy ktoś wie dlaczego animacja wykluwania jajek nie działa? Mam biały ekran i pojawia się dopiero pokedex po kilku sekundach.

    • Reply
      Lolmol
      Sie 28, 2019 11:57 pm

      mam dokładnie to samo

      • Reply
        gangster
        Sie 29, 2019 12:54 am

        masz odpowiedz 2 komentarze wyzej dzbanie…

  • Reply
    Goldie Oldie
    Sie 23, 2019 1:12 pm

    Hej,
    czy da się ominąć jakoś zadanie z trade? Albo wykonać to na odległość? Blokuje mnie to od dawna :/
    O co chodzi z FAST i Charged TM? Kiedy opłaca się tego użyć?

    • Reply
      ach
      Sie 26, 2019 9:54 am

      TM służy do zmiany ataków traktuj jako skarb :)nie zmarnuj nie często się trafiają…
      co do wymiany idziesz na rajdy to pytaj kto pomoże w zadaniu na wymianę.

      • Reply
        Goldie Oldie
        Sie 29, 2019 9:40 am

        eh no właśnie nie chodzę na rajdy i z moich znajomych nikt nie gra 😀

  • Reply
    pOLa
    Sie 23, 2019 3:20 pm

    brakuje mi kilka pokemonów ze starych generacji – czy są one dostępne do złapania?
    Farfetch
    Kangaskhan
    mewtwo
    unown
    Smeargle
    heracross
    hitmontop

    • Reply
      ach
      Sie 26, 2019 12:03 am

      przejdź pod ten tytuł coś we wrześniu znajdziesz….
      Jirachi w Pokemon GO i szczegóły Ultra Bonusu!

      Smeargle był za zdjęcia (czy i kiedy będzie nie wiem)
      heracross to je regionalne
      hitmontop to jedna z ewolucji tyrogue

    • Reply
      pytacz
      Sie 27, 2019 7:25 pm

      Właśnie pytanie tak ogólnie całkiem dobre. W 1 i 2 genie mam spotkane wszystkie poki (może mam braki w złapaniu kilku), więc te regiony są w całości. Ale już w 3 i 4 mam puste miejsca gdzie mam numerki i tak do końca nie wiem czy po prostu nie spotkałem, czy też w ogóle nie pojawił się jeszcze w grze. Jakby ktoś miał jakiś spis, nawet samych numerków, jeszcze nieudostępnionych pokemonów, to chętnie się zapoznam.

    • Reply
      pytacz
      Sie 27, 2019 7:35 pm

      a jeszcze co do wymienionych przez Ciebie, wszystkie pojawiły się w grze
      Farfetch – będzie w jajkach 7km od 9 września
      Kangaskhan – będzie w jajkach 7km od 9 września
      mewtwo – będzie w rajdach od 16 września
      unown – będzie w jajkach 10 km od 2 września
      Smeargle – jest za zdjęcia cały czas, robiąc zdjęcie loudreda wyskoczył mi kilka dni temu
      heracross – tego nie mam i nie znalazłem żeby był teraz dostępny
      hitmontop – wg neta trzeba ewoluować tyrogua, którego najlepszą statą jest stamina

      • Reply
        Pola
        Wrz 02, 2019 10:12 am

        a o co chodzi z tym pokemonem za zdjęcia? Chyba coś przegapiłam znowu :/

  • Reply
    VR Playerek
    Sie 23, 2019 5:02 pm

    A ja nie dostalem tego questa na jirachi mam 27 lvl tak samo moja dziewczyna

    • Reply
      ach
      Sie 31, 2019 12:51 am

      ktoś wcześniej napisał….

      Trzeba dojść do czwartego etapu zadań A Mythical Discovery (zadanie na Mew) i wtedy odblokuje ci się research na Jirachi

  • Reply
    AsuraDxD
    Sie 23, 2019 5:30 pm

    Od trzech dni nie spotkałem żadnego Whismura

  • Reply
    PokeMati
    Sie 23, 2019 6:04 pm

    Dnooooo cieszą się tylko małe nalpeciaki.

  • Reply
    Eventwrzesnien
    Sie 23, 2019 9:57 pm

    Jesli dostane gifta przed eventem z regionalnymi poksami w jajkach 7 km a otworze go juz po jego rozpoczeciu (oczywiscie jeśli z gifta poleci jajo) to bede mial szanse na wyklucie regionalnego? Innymi slowy czy „zawartość” jajka jest ustalana w momencie odebrania prezentu i otrzymania jaja do ekwipunku czy w chwilii gdy prezent zostal wyslany?

    • Reply
      Levy
      Sie 25, 2019 11:08 pm

      Tylko z jajek odebranych podczas eventu

  • Reply
    needhelp
    Sie 24, 2019 10:34 am

    Hej! Czy ma ktoś pomysł czemu nie mam w ogóle tego Jirachi Special Research?

    • Reply
      Lolmol
      Sie 28, 2019 11:56 pm

      mam dokładnie to samo huwawei mate20 lite

    • Reply
      ACH
      Sie 31, 2019 12:52 am

      ktoś wcześniej napisał….

      Trzeba dojść do czwartego etapu zadań A Mythical Discovery (zadanie na Mew) i wtedy odblokuje ci się research na Jirachi

  • Reply
    Machrid
    Sie 24, 2019 2:39 pm

    tak wiec kolejny event bez sensu.
    powtorka powtorke goni.
    5 gena bezużyteczna na co to komu ?
    zmiany w systemie buddy po co to komu i tak cukierki nie potrzebne bo nie ma użytecznych pokemonów a kilometry źle się naliczają.
    jednym słowem bez sensu aktualizacja.

    • Reply
      Majka8
      Sie 26, 2019 3:55 pm

      Nie ma czegoś takiego jak bezużyteczne pokemony, niektórzy mają swoje ulubione poki które rozwijają mimo iż te nie są jakieś szczególnie silne, ale po prostu je lubią i chcą je wzmacniać. Poza tym 5 gena przyniesie nowe poki do kolekcji, a w tej grze chodzi też o „złap je wszystkie” a nie tylko o walki. Nie rozumiesz tej gry i głupio komentujesz.
      Co do kilometrów to mi się naliczają idealnie, a używam też innych aplikacji i mam porównanie.

    • Reply
      Bombelek
      Sie 30, 2019 1:48 pm

      Bez sensu i bezużyteczna jest twoja egzystencja klocu. Jak to trzeba mieć puste życie żeby pod każdym postem wiecznie pisać to samo. Skończ z sobą a zrobisz coś w końcu sensownego dla tego świata.

  • Reply
    Piasecki88
    Sie 25, 2019 1:20 pm

    Gdzie znajdę Feebasa?bo nie chcący wyrzuciłem a nie wiedziałem

  • Reply
    In
    Sie 26, 2019 6:09 am

    A ja muszę trochę ponarzekać jak Machrid 😀
    Otóż chodzi o festiwal wodny, mieszkam w pobliżu dość dużego jeziora- nad jeziorem spotykam tylko Carvanhę, Barboaha i czasem Staryu. Nie ma żadnych innych pokemonów a w pobliżu wody miały być Poliwhirl, Feebas (tego szczególnie bym chciała spotkać ze względu na zadanie) i Wailmer. Nie ma żadnego z nich.

    • Reply
      R
      Sie 26, 2019 9:38 am

      „Wodny” oznacza tylko tyle, że się respią w 90% tylko wodne pokemony. I tak jest wszędzie – jezioro nie ma tu znaczenia, tylko w „normalnym” okresie tam bedziesz miała wodne.
      Feebas nie respi się praktycznie nigdzie (jeszcze nie spotkałem podczas tego eventu), jest za to w raidzie.
      No i z wodnych te co są, to się praktycznie równo respią – te nowe shiny wcale jakoś nie przeważają, a szansa na shiny jest standardowa (1:450).

      • Reply
        Czerstwy
        Sie 26, 2019 11:48 am

        Przeczytaj dokładnie w jaki sposób miały się respic pokemony wodne. Ogólnie częściej miały się respic wodne ale w pobliżu zbiorników wodnych miał się respic między innymi feebas. A póki co go nie widać

        • Reply
          R
          Sie 27, 2019 8:19 am

          „Miał się” – i w tym jest właśnie pies pogrzebany. Nie od dzisiaj wiadomo, że Niantic te eventy robi jako skok na kasę – kupuj przepustki, kupuj miejsce w plecaku, kupuj piłki. Brakuje Feebasa lub cukierków? Rób raidy – zdobądź Feebasa, zdobądź cukierki. Oczywiście nikt koniecznie nie musi czegoś kupować – za dzienną przepustkę raid można zrobić i jechać z zadaniami dalej. Tak samo potem z zadaniem zrobienia 5 raidów – jeden dziennie i do przodu 😉

          „Miał się” – wiem o tym i tak samo różnic przy zbiornikach względem innych miejsc nie zauważyłem.

    • Reply
      ach
      Sie 26, 2019 10:13 am

      Feebas-a też nie widziałam ani jednego

  • Reply
    Ach
    Sie 26, 2019 10:45 am

    Kto wie ile razy mozna wymieniac tego samego pokemona
    – miedzy dwoma graczami
    – miedzy roznymi graczami

    • Reply
      R
      Sie 27, 2019 8:20 am

      Tylko raz. Potem już jest „wymieniony” i dalszej wymianie nie podlega.

  • Reply
    Piasecki88
    Sie 26, 2019 10:56 am

    Bez Feebasa,który powinien być w zbiornikach wodnych jestem zablokowany.

    Mam takie pytanie poki takie jak

    Tropius
    Smeargle
    Hitomtop
    Unown
    Smoochum
    Illumise
    Torkoal
    Relicanth
    Gdzie szukać?

    • Reply
      MusG
      Sie 28, 2019 11:40 pm

      Tropius – regionalny najniżej można trafić na Kanarach
      Smeargle – wyskakuje przy robieniu zdjęć
      Hitomtop – ewolucja Tyrogue gdy ma przewagę hp w statystykach – nawet teraz pokazuje się to gdy przemiana jest 100%
      Unown – będzie w jajkach 10km
      Smoochum – baby pokemon w 7 km jajkach
      Illumise – regionalny jak Tropius – na Kanarach
      Torkoal – regionalny – Indie Azja południową
      Relicanth – regionalny – Nowa Zelandia i okolice

      • Reply
        romas0705
        Sie 29, 2019 7:57 am

        Tropiusa złapiesz w Grecji. Z Krety przywiozłem 12

      • Reply
        Piasecki88
        Sie 29, 2019 10:53 am

        A te Poki?
        Kecleon
        Vespiquen
        Cherubi
        Chinngling
        Bonsly
        Chatot

        • Reply
          bart
          Sie 29, 2019 1:55 pm

          Kecleon – nie wiem co to, raczej regionalny (albo nie dostępny w grze)
          Vespiquen – raczej pospolity pok, evolucja żeńskiej fory pszczoły (przed eventem wodnym było ich sporo)
          Cherubi – leci z jajek 5 km i lurów odpowiednich
          Chinngling – zbagowany pok kiedyś leciał hurtowo z jajek 2km (osobiście na 1 koncie miałem ich z 8), teraz trudno stwierdzić
          Bonsly – niedawno się skończył event na shiny, leciały hurtowo z jajek eventowych 7km przerobionych na 2km
          Chatot – regionalny

  • Reply
    Alex
    Sie 26, 2019 11:30 am

    Uwaga, będzie narzekanie
    Gram ponad 3 lata, niestety w ciągu tego czasu z powodu że sam nie mam szans na wygranie raidu z legendarnym pokemonem (i tylko raz w ciągu 3 lat udało mi się trafić na grupę która walczyła z Latiosem) to jedyny pok legenda z raidu. Resztę legend udało mi się zdobyć za tygodniowe stemple. Jednak od dwóch miesięcy dostaję tylko Latiosy, wyjątkiem był 6 sierpnia (3 rocznica rozpoczęcia mojego grania) gdy dostałem Groudona a potem znów Latios, Latios,… Czy to dlatego że nigdy nie wydałem na grę ani złotówki dla Niantic?

    • Reply
      Pefr
      Sie 26, 2019 5:46 pm

      Coś w tym jest. U mnie też ostatnio tylko Latias/Latios. Ale nie narzekam, mi trafił się dwa razy pod rząd shiny Latias, a partnerowi tydzień później shiny Latios.

    • Reply
      R
      Sie 27, 2019 8:24 am

      Zrób drugie, albo i trzecie konto. Rok temu założyłem drugie, dojście do 40 poziomu zajęło mi 11 miesięcy (niektórzy robią to o wiele szybciej).
      I np. teraz potrafię stłuc Rayquazę w dwa konta 🙂 Gdyby jednak było mało mocy, to do dyspozycji mam jeszcze dwa konta moich synów – na większość legend to wystarczy, tylko przy mocno defensywnych muszę się z kimś dodatkowo umawiać.

      3 lata grasz w końcu!

      Wydawać kasy dla Niantic nie trzeba, można sobie radzić i bez tego. A co do złośliwości gry, to tak już jest – zawsze daje nie to co potrzeba.

  • Reply
    Ach
    Sie 26, 2019 12:29 pm

    Rozumiem, mialam podobnie… NIE WIEM czy to jest jakies rozwiazanie ale zorientowalam sie ze pieczatki odbieralam ciagle tego samego dnia I o podobnej godzinie.. zmieniam godziny odbioru stempli I jest lepiej ale glowy nie dam ze to ma wplyw… a na rajdy 5 jezdze 10 km do samego centrum jak mam czas w iventy / niedziele badz CD zawsze idzie sie pod kogos podpiac. No I nie mieszkam na jakims uboczu….

    • Reply
      Ach
      Sie 26, 2019 12:37 pm

      Zmienilam godziny jak I dzien tygodnia. Wszystkie psy byly moje, syn mowil ze jak ktos bedzie chcial psa to ma sie do mnie zglosic

  • Reply
    Majka8
    Sie 26, 2019 4:02 pm

    Ja jestem mega zadowolona, ostatnio mam wyjątkowe szczęście do shiny. W sierpniu złapałam (nie liczę CD bo wtedy wiadomo że shiny też wpadły) shiny dwa Koffingi, Cyndaquila, Natu, Wailmera i kolejnego już shiny Eevee, w ten weekend shiny Seela, Magikarpia, Spoinka i dziś shiny Psyducka drugiego już. Zawsze mi jakieś shiny wpadały, ale w ostatnim czasie to jakiś kosmos taka ilość, ale oby tak dalej 😀
    U mnie wodne respią się jak szalone, bardzo fajny event na luzie tuż przed ekscytującym wrześniem.

    • Reply
      R
      Sie 29, 2019 8:30 am

      Łatwo o shiny, bo jest dużo pokemonów z wersjami shiny… Proste doświadczenie – wyjeżdżam rowerem z 3 włączonymi kontami (moje dwa i jednego z synów). Włóczę się po okolicy z godzinę i liczę sprawdzone pokemony. W około godzinę sprawdzam około setki (zależy ile się zrespi) – 20 mniej, czy 20 więcej nie ma znaczenia (najwyżej zajmuje mi to nieco więcej czasu). W każdym bądź razie jak już sprawdzę te sto sztuk, to mnożąc to przez konta miałem 300 szans 1:450. I bywa, że nie wpada nic, ale bywa, że i trzy sztuki… 🙂
      Inna sprawa, że szanse nie są równomiernie rozłożone – na moim głównym koncie od 3 dni nie wpadło nic. Na drugim dzisiaj z rana już jeden, wczoraj jeden, a przedwczoraj cztery sztuki, z tego trzy w 10 minut… 🙂 Także identycznie sprawdzane pokemony i wynik 6:0. Może sfrustrować, prawda? Dobrze, że oba konta są moje… 😉

      • Reply
        Ivrin
        Sie 31, 2019 7:13 am

        Tak działa statystyka – jeden złapie 3 na 100, inny 0 na 1000, stąd po zbadaniu dużej próby bierze się 1/450. Co nie oznacza oczywiście, że 1 na 450 przydarzy się każdemu 😀

    • Reply
      Majka8
      Sie 31, 2019 12:35 am

      To fakt, że coraz łatwiej o shiny, dziś pod koniec wodnego eventu poszłam do parku i wpadł shiny Krabby, realne szanse na shiny motywują do bardziej intensywnej gry 🙂

  • Reply
    ZYGIDRYS
    Sie 27, 2019 9:17 pm

    5611 6158 8691 zapraszam Warmia mazury

  • Reply
    In
    Sie 27, 2019 9:40 pm

    9820 6072 4730
    Zapraszam, Mazowieckie

  • Reply
    Ach
    Sie 28, 2019 12:20 am

    Dlaczego nie ma boxa za 780 tylko są dwa po 1480

  • Reply
    TonyOginski
    Sie 28, 2019 7:36 am

    9904 2003 9667

  • Reply
    romas0705
    Sie 29, 2019 7:52 am

    Przypomnijcie mi proszę, na zawartość jajka ewentowego wpływ ma data wysłania czy otwarcia giftu?

  • Reply
    Piasecki88
    Sie 29, 2019 10:55 am

    A te pokemony?
    Chatot
    Bonsly
    Chingling
    Cherubi
    Vespiquen
    Kecleon z Hoen

    • Reply
      bart
      Sie 29, 2019 3:53 pm

      Dostałeś już odp.

      Chatot – regionalny
      Bonsly – był event na shiny, kluje się z 2km teraz 7km
      Chingling – kluje się z 10 i 7 kiedyś był event z 2km prawie pewny
      Cherubi – kluje się z 5km i respi z zielonego lura
      Vespiquen – ewolucja pospolitego pokemona= formy żeńskiej (takiej pszczółki)
      Kecleon z Hoen – jeszcze nie występuje w grze.

  • Reply
    honor2poke
    Sie 29, 2019 12:24 pm

    Do kiedy potrwa ten event? Nie oszukujmy się, ale ciężko jest znaleźć 50 pokemonów typu stalowego/psychicznego. W ciągu ost. 4 dni złapałem 200 poków i tylko 5 z nich spełniało kryteria…
    pss. nie mówiąc już o tym, że wciąż nie zrobiłem zadania na Meltana, bo od roku nie zrespił mi się aerodactyl…

    • Reply
      Ach
      Sie 29, 2019 8:48 pm

      Ivent do piatku 22ga
      Aerodaktyl byl za misje jakas I na rajdach szukaj po ivencie

    • Reply
      ACH
      Sie 29, 2019 9:18 pm

      wygraj 5 rajdów = aerodaktyl ( misja powinna być za pokemona) na rajdach go nie ma w czasie wodnego iventu.

    • Reply
      ach
      Sie 31, 2019 12:35 am

      aero wskoczył znów na rajdy / poziom 3

  • Reply
    Ach
    Sie 30, 2019 12:44 am

    To jest zadanie do konca sierpnia

    • Reply
      Pika
      Sie 30, 2019 2:29 pm

      Czy trzeba je ukonczyc do dzis?
      nie mam szansy utknelam na 50 psychicznych 😀

      • Reply
        ach
        Sie 31, 2019 12:18 am

        Znalazłam coś takiego i mam nadzieję,że tak jest

        Tak jak we wspomnianych wyzwaniach, w A Thousand-Year Slumber towarzyszysz Professorowi Willowowi w poszukiwaniach legendarnego stworzenia – pochodzącego z regionu Hoenn Jirachiego.

        Zadanie podzielono na siedem kroków, a każdy z kroków ma jeszcze trzy cele. Za osiągnięcie każdego celu otrzymasz nagrodę, ale dopiero po wykonaniu wszystkich kroków otrzymasz możliwość złapania Jirachiego.

        Nie ma tu graniczeń czasowych, więc odwiedź zakładkę Research, kiedy tylko będziesz chciał.

  • Reply
    Piasecki88
    Sie 30, 2019 1:01 pm

    Czy był pokemon Darkrai w rajdach??

    • Reply
      bart
      Sie 30, 2019 1:08 pm

      Jeszcze nie było.

  • Reply
    Piasecki88
    Sie 30, 2019 2:35 pm

    Dla mnie Unowa to trochę za wcześniej nie jeszcze nie mam wszystkich poków z 4 generacji a tu Unowa za pasem
    Gdzie Mr.Mime jr? za 7 km jako baby?

    • Reply
      ZG
      Wrz 01, 2019 8:02 am

      Mr Mime Jr jeszcze nie ma w grze.

  • Reply
    Mewtwo
    Paź 09, 2019 5:51 pm

    Witam mam problem z zadaniem na jirachiego konkretnie chodzi o zrobienie 5 zdjęć psychicznego bądź stalowego pokemona. Nie zależnie od tego czy robię podczas łapania te zdjęcia czy pokemonowi którego już mam zadanie i tak mi się nie zalicza . Próbowałem na beldumie mewtwo alakazamie no ogólnie prób było.wiele.a zadanie nie wchodzi. Czy ktoś miał ten problem i go rozwiązał ?