News 12

Kolejna zmiana raid bossów

Ponownie zmieniła się pula raid bossów w raidach – poprzedni „rzut” prawdopodobnie był tylko błędem ze strony Niantic.

Po wydarzeniu związanym z premierą Pokemon Let’s GO na konsole Nintendo Switch, zmieniła się pula dostępnych w raidach bossów. Już na pierwszy rzut oka wyglądała ona dość nieciekawie i… dziwnie. Niantic przyzwyczaił nas, że obecne w raidach pokemony są związane albo z legendarnym stworzeniem dostępnym aktualnie albo też po prostu z jakimś wydarzeniem. Prawdopodobnie producent Pokemon GO przez pomyłkę wrzucił do raidów pokemony, które były dostępne wraz z inną legendą.

Niantic naprawiło swój błąd i obecnie lista raid bossów wygląda tak (gwiazdki przy pokemonach, które mogą być shiny):

  • T1: Duskull*, Shinx*, Shuppet*, Drifloon*, Snorunt*, Buizel
  • T2: Sableye*, Sneasel, Mawile*, Misdreavus
  • T3: Gengar, Scyther, Pinsir*, Sharpedo, Machamp, Alolan Raichu*
  • T4: Absol*, Houndoom, Alolan Marowak*, Tyranitar
  • T5: Cresselia

Raid Bosses

12 komentarzy

  • Reply
    Domoxd10
    Lis 29, 2018 12:15 pm

    Szkoda, że Gengar nie może być shiny.

  • Reply
    zemol
    Lis 29, 2018 2:48 pm

    Kamien Sinoh dalej niedost3pny za 7 pieczątek 🙁

    • Reply
      Adrian141431
      Lis 29, 2018 10:07 pm

      To u Ciebie musi byc taki, ja juz drugi odebralem

  • Reply
    endrju
    Lis 29, 2018 2:51 pm

    Na co komu Sharpedo albo Houndoom. Nie wspominając już o Sneaselu, który wykluwa się prawie z każdego jaja.

    Ci co nie zrobili Meltana będą mieli teraz niezłe zadanie, już widzę jak na każdym kroku pojawia się Aerodactyl czy Omastar czy Cubone. Te poxy powinny być żeby jakoś tego questa wykonać.

    To miał byc miesiąc robaczy a ja miałem TYLKO jedno z zadań gdzie do złapania jest Nincada a każdego dnia kręcę prawie każdym pokestopem na gdańskiej Długiej i okolicach … a shiny Caterpie to chyba legenda.

    • Reply
      bart
      Lis 29, 2018 4:37 pm

      Po co Cubone jak możesz złapać Marowaka z rajdu? Zadanie z Omastar było połączone z Kabuto – zakładając, że to poki z regularnych nestów mające wersje shiny często się pokazują.
      Aerodactyl – można nie odbierać z questu,
      Questy na Nincada – namiary były podawane na różnych stronach społecznościowych. Na 6 pokestopów dookoła domu 2 miały ten quest – widać losowość jest różna.

    • Reply
      Radek
      Lis 30, 2018 5:17 pm

      A ja sobie przekręciłem pokestopem i dostałem lets go na areodaktyla więc go zrobiłem (2 jajka wykluć) ale nie odbierałem i odbiorę jak będę przy misji tak samo ze scyterem łapałem po kilka tych samych misji na scytera i cukierki uzbierałem szybciutko na evolucje 🙂
      Czasem trzeba pomyśleć, a potem wykonać zadanie!
      Nigdy odwrotnie!

  • Reply
    Yerek
    Lis 29, 2018 3:42 pm

    Sharpedo i Houndoom mają mega ewolucję, więc warto mieć dobre okazy…

  • Reply
    kocia_mendka
    Lis 29, 2018 4:07 pm

    Aerodactyl jest swobodnie dostępny z zadania wykluj dwa jajka, warto poszukać, wykonać i nie odbierać nagrody, przyda się potem. Za excellent jest Ditto pod postacią Pidgeya więc też się przyda. Osobiście nie narzekam, chociaż nie przeczę szkoda kamienia za 7 stempli. No ale wiadomo jak to z Niantic bywa, coś polepszą a coś… Popsują.

  • Reply
    KOMANIX
    Lis 29, 2018 4:24 pm

    endrju ja złapałem shiny caterpie

  • Reply
    NIKT TAKI JAK...
    Lis 29, 2018 6:51 pm

    O co chodzi z tymi ubraniami misty

  • Reply
    Machrid
    Lis 30, 2018 10:23 am

    zrobilem 5 raidow 3 level.
    i dostalem 4 rare candylacznie.
    nie warto tracic czasu na to.

  • Reply
    BLACKSHADOW245
    Gru 07, 2018 3:38 pm

    Ja tam ma Pinsir shiny i do tego lucky 🙂