News 6

Koniec problemów dla graczy z kontami PTC!

Niantic postanowiło w końcu przychylić się do prośby graczy z kontami PTC oraz tymczasowymi adresami mailowymi, którzy będą mogli połączyć swoją postać z np. Facebookiem.

Na pokemongolive.com czytamy:

Dobre wieści, trenerzy! Wkrótce udostępnimy wsparcie dla łączenia kont z Facebookiem. Oprócz prostszego procesu logowania, połączenie Pokemon GO do waszego konta na Facebooku da wam więcej opcji do logowania się i pomoże zachować postępy na różnych urządzeniach.

Dzięki tej zmianie będzie mógł również połączyć swój profil trenera z kontami Facebook oraz Google i używać dowolnego z tych źródeł, by zyskać dostęp do Pokemon GO. Na przykład osoba, która aktualnie loguje się poprzez Pokemon Trainer Club, może powiązać swój profil trenera zarówno z kontami Google jak i Facebook a następnie w przyszłości może użyć konta, które preferuje. Aby połączyć swój profil trenera z kontem Google lub Facebook, należy wejść w menu ustawień i wybrać platformę, z którą chcesz się połączyć.

Łącznie kont jest szczególnie przydatne dla osób, które zarejestrowały się w Pokemon GO za pomocą konta Google, do jakiego mogą nie mieć dostępu w przyszłości, na przykład powiązanego z roboczym lub uniwersyteckim adresem e-mail. Łącząc swoje konto na Facebooku, mogą oni nadal czynić postępy w swoich pokedexach a nawet połączyć nowe konto Google z profilem trenera.

Uwaga: ta funkcja będzie dostępna tylko dla trenerów w wieku 13 lat i starszych.

Po szczegóły nowej funkcjonalności, odwiedź centrum pomocy Pokemon GO (https://support.pokemongo.nianticlabs.com/hc/en-us/articles/360000633307). Mamy nadzieję, że cieszy was ten nowy sposób wejścia do świata Pokemon GO!

Zespół Pokemon GO

Nie wiemy jeszcze kiedy funkcja łączenia kont wejdzie do gry, ale nie ulega wątpliwości, że to fantastyczna wiadomość dla wszystkich, którzy w przeszłości zmagali się z problemami z zalogowaniem do gry poprzez PTC np. podczas eventów.

Podgląd zrzutu z ustawień gry możecie obejrzeć na poniższym screenie (naciśnięcie na oznaczenie “not linked” pozwoli wam na podpięcie nowych kont Google/Facebook i w ten sam sposób możecie również odłączyć dane konto od swojego profilu):

DYXlaGjXUAAd8LY.jpg large

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/accountlinking/

6 komentarzy

 • Reply
  Masza i niedzwiedz
  Mar 16, 2018 10:47 am

  W koncu…

 • Reply
  xDeOx
  Mar 16, 2018 6:14 pm

  A jak się ma konto Google to coś można więcej, czy nie, bo nie ogarniam tego dziwnego tekstu

 • Reply
  ja
  Mar 19, 2018 5:15 pm

  Z PTC nie da sie podpiac pod gogle, można jedynie zrobić że bedzie można sie logować przez FB. Miało być fajnie a nic nie warta ta zmiana.

  • Reply
   Ktoś
   Mar 22, 2018 3:07 pm

   Ja mam PTC i bez problemu podpiąłem pod google.

 • Reply
  Nikt
  Lis 08, 2020 6:14 pm

  To wszystko jest to jedna wielka głupota!!! Nie moge i tak nic zrobić!!!

 • Reply
  Nikt
  Lis 08, 2020 6:15 pm

  To wszystko jest to jedna wielka głupota!!! Nie moge i tak nic zrobić!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Lugia powraca!

Zgodnie z przewidywaniami Niantic rozpoczyna "przywracanie" legend z poprzednich generacji do raidów. Na pierwszy ogień pójdzie Lugia. Na pokemongolive.com czytamy:...

Zamknij