News 25

Kwietniowy Research Breakthrough i kolejne informacje

Sporo dzieję się nie tylko w otaczającym nas świecie, ale również w Pokemon GO – Niantic nadal aktywnie działa i dzieli się z nami kolejnymi informacjami.

Na pokemongolive.com pojawiła się aktualizacja dotycząca kwietniowego Research Breakthrough, shadow Entei oraz Pokemon Spotlight Hour/Mystery Bonus Hour:

  • Research Breakthrough: w kwietniu za zebranie siedmiu stempli otrzymamy w paczce… Alolan Exeggutora oraz bonusowy Stardust (od 1 kwietnia o 22:00 polskiego czasu).
  • Shadow Entei: Niantic przedłuża czas na ukończenie obecnego Special Research z Giovannim i złapanie shadow Entei do końca kwietnia – gracze, którzy już ukończyli marcowe zadania nie otrzymają nowych w kwietniu.
  • Pokemon Spotlight Hour i Mystery Bonus Hour: cotygodniowa godzina ze zwiększonymi spawnami oraz tajemniczym bonusem będzie odbywać się zgodnie z planem. Przypomnijmy, że pierwsze z tych wydarzeń odbywa się w każdy wtorek od 18:00 do 19:00, a drugie w każdy czwartek – w tych samych godzinach.

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/april2020/

25 komentarzy

  • Reply
    Kryniek89$
    Mar 31, 2020 5:29 pm

    Jest szansa na shiny Aloan? Czy nie na jeszcze go w grze?

    • Reply
      xxx
      Kwi 01, 2020 12:03 am

      Jest, ja w tamtym roku złapałam

  • Reply
    Zenwolfero
    Mar 31, 2020 5:46 pm

    Wygląda na to że możemy się pożegnać z legendami za pieczątki szkoda

    • Reply
      PoProstuRoju
      Mar 31, 2020 5:51 pm

      Niestety. Liczyłem, że będzie coś lepszego niż ostatnio i się przeliczyłem 😀

  • Reply
    Hideharu_Mijahira
    Mar 31, 2020 7:08 pm

    Zwariować idzie, jak uda się jakimś cudem wygrać 4 walki to ciągle wpada ten bezsensowny cobalion, nic innego. Mam go już dość. Błagam zabierzcie go. Dajcie złapać ruffleta wreszcie.

    • Reply
      Gruby
      Mar 31, 2020 8:48 pm

      Chociaż tyle. Ja przez cztery dni trzy razy się dopchałem do 4 zwycięstw i mam dwa Tepigi i Oshawotta

    • Reply
      Zenwolfero
      Kwi 01, 2020 3:08 am

      Przynajmniej masz cobaliona bo mi za cztery wygrane wpadł metagros ehhhh

    • Reply
      Kosiarcia
      Kwi 01, 2020 5:50 pm

      Przynajmniej wygrywacie te 4 walki xD

  • Reply
    Ja
    Mar 31, 2020 9:01 pm

    Mam dwa rufflety za każdym razem po wygraniu 5/5 go dostałem w wypadu 4/5 cobaliony i inne nie przydatne rzeczy

  • Reply
    daro
    Mar 31, 2020 10:27 pm

    czesc mam problem po aktualizacji pokemon go b szybko wygasa mi ekran mam samsunga j7

    • Reply
      Karwowski
      Kwi 01, 2020 9:08 am

      U mnie to samo jeszcze GPS strasznie szwankuje

  • Reply
    Narysuj
    Mar 31, 2020 10:53 pm

    Jest problem z bitwami to jest tragedia. Bije się i wszystko się zacina. Nie mam jak się obronić,walczyc to jest tragedia. Przeciwnik wyrzuca pokemony co chwilę i zmienia je kied chce. O co kaman?

    • Reply
      Ach
      Kwi 01, 2020 12:10 am

      Tez tak mam! Przeciwnik zmienia poki co chwile zdaza sie ze ma super atak jeden po drugim a ja nie moge zmieniac pokow I wykrecic chociaz great z atakow buuu

    • Reply
      Zenwolfero
      Kwi 01, 2020 2:26 pm

      To jest fakt te walki stały się niegrywalne… A najgorsze są ładowane ataki przeciwnika sadzi jeden po drugim

    • Reply
      hwjterhejterow
      Kwi 01, 2020 4:34 pm

      To pomyślcie, że ktoś jest po drugiej stronie i się cieszy, że ma taką lajtową walkę.

      Co do lagów , tak to jest jak się lubi być królikiem doświadczalnym i ma się androida 10 😉

      Ataków ładujących nie przeskoczysz, ale trzeba liczyć fast ataki taki swapert 8 fast i ma 2 HC albo scyter , polecam skorzystać z symulatora i dobrać fast atak który dobrze ładuje.

      • Reply
        Kryniek89
        Kwi 01, 2020 5:03 pm

        Prawda, trochę walk przegrywam ale samych cobalionów wpadło 15. Nie używałem Premium więc przynajmniej 4 musiałem wygrać. Nie liczę snivy itp.

    • Reply
      R
      Kwi 02, 2020 10:19 am

      A ja podam dwa rozwiązania na walki, oba kontrowersyjne 😉

      Pierwsze to w ogóle nie grać – nie stresuje się człowiek, co też jest nie do przecenienia.
      Drugie rozwiązanie to określić sobie cel. Jeśli dla kogoś jest celem osiągnięcie 10 poziomu, a nie jest wymiataczem w tych walkach, to… cóż, w wariatkowie może wolne łóżka jeszcze są. Jeśli więc celem nie jest 10 poziom, a wygrywanie 4 walk, tj. dopchanie się do pokemona, to należy obniżyć sobie ranking na tym 7 poziomie, żeby dostawać łatwiejszych przeciwników. Jak gra nie idzie, to przegrywamy równiutko wszystkie walki dotąd, dopóki nam ranking nie spadnie do gdzieś 1300 punktów (może da sie niżej?). Wtedy gra uznaje, że jesteśmy lamusami i takich samych nam podaje do walki. I właśnie wtedy możemy spokojnie rozpykać przeciwników i osiągać po 4 wygrane w serii.

      Wiem, że każdy ma własne gusta, ale mi ta liga absolutnie nie podchodzi. Rywalizacja na poziomie światowym zarezerwowana jest naprawdę dla wymiataczy, ja nie mam ambicji stawania do olimpiady i nigdy takich nie miałem. Zadowoliłyby mnie rozgrywki na bardziej lokalnym poziomie, wśród np. grupy osób grających na tych samych siłowniach (to niekoniecznie moi znajomi, ale osoby, które jestem w stanie potencjalnie poznać).
      Do tego jeszcze dochodzi lista błędów aplikacji, lagów itp. To absolutnie człowieka zniechęca do czegokolwiek.
      Na sam koniec mnie bardzo zniechęca system nagród. Interesujące są tylko pokemony, choć doceniam bardzo przyzwoite ilości stardustu z walk. Otóż jak się dopchamy do tego pokemona, to najczęście dostajemy nie to co chcemy i do tego takie g…o, że natychmiast to jest do wyrzucenia i nieważne, że to legenda.
      Stąd wobec powyższego ja stosuję pierwsze podane przeze mnie rozwiązanie z rzadka łamiąc się na rozwiązanie drugie.

  • Reply
    DemonHunter
    Kwi 01, 2020 4:48 pm

    Marudzicie że mają ataki jeden po drugim xd no jak się ma dragon claw np to tak jest bo ataki tego typu ładują się szybciej

    • Reply
      Hejterhejterow
      Kwi 02, 2020 6:53 am

      Drobne sprostowanie: jak będzie giratyna z dragon breath to ataki ładujące będą wolniejsze prawie 2X niż przy shadow claw.
      Obecnie w sezonie 1 mam 205wygranych na 355walk, osobiście jestem zadowolony bo w pvp gram amatorsko i lagi występują ale jest to 1 lub 2 na 35walk. (telefon flagowiec z 2017r android 8)

  • Reply
    PVP
    Kwi 01, 2020 10:25 pm

    I co z tego, że robią te udogodnienia jak utrudniają złapanie pokemonów, które musowo złapać żeby kontynuować grę. Zmarnowałem już premium ride passa, ponad 20 pokebali, z 20 jagód żeby złapać legendę w pvp i nic z tego a walczyć dalej też się nie da bo blokuje je pokemon, którego muszę złapać.

  • Reply
    Melekhov
    Kwi 02, 2020 12:41 pm

    Mi się udało złapać i Ruffleta, i Metagrossa, i 7 Cobalionów. A potem liga awansowała na Ultra 😀

  • Reply
    Wilax555
    Kwi 21, 2020 10:27 am

    Mam problem z zatwierdzeniem “claim reward” , nie moge złapać celebi non stop ten sam widok, brak możliwości wybrania berry czy pokeball itd.
    Czy ktoś miał podobny problem?
    Jestem po aktualizacji, reinstalacji itd nadal nie działa

  • Reply
    Rumun
    Kwi 21, 2020 10:13 pm

    Ja tam nie mam lagów i łapię tylko landorusy 🙂

  • Reply
    Kala
    Kwi 24, 2020 11:33 am

    Nie ma to jak 5 razy pod rząd dostać snivy

  • Reply
    Gregoroken
    Kwi 28, 2020 1:21 am

    Do kiedy będzie ten executor z paczki?