News 22

Latios Special Raid Week!

Po Latias przyszedł czas na Latiosa, który również otrzyma swój specjalny weekend oraz wariant shiny.

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Czy po waszych niesamowitych wysiłkach w rzucaniu wyzwań Latias, macie co trzeba, by podjąć się walki z drugim pokemonem z tej pary? Od poniedziałku 15 kwietnia do poniedziałku 22 kwietnia 2019, odbędzie się Special Raid Week, a legendarny pokemon Latios będzie dostępny w raidach! Szczegóły poniżej:

Data i czas

  • Poniedziałek 15 kwietnia od 13:00 czasu PDT do poniedziałku 22 kwietnia o 13:00 czasu PDT (w obu przypadkach 22:00 naszego czasu)

Atrakcje

  • Legendarny pokemon Latios pojawi się w raidach!
  • Jeśli wam się poszczęści możecie spotkać shiny Latiosa!

Poniżej porównanie wariantów zwykłego oraz shiny Latiosa:

22 komentarze

  • Reply
    Maciox
    Kwi 08, 2019 10:27 pm

    Shiny jest piękny !!

  • Reply
    AsamiNoEri
    Kwi 08, 2019 10:46 pm

    Oczywiście tylko stolica wchodzi w grę? Czy na wsi gdzie pies szczeka pośladkami też takie cudo się złapie?

    • Reply
      Kolopl
      Kwi 15, 2019 12:27 pm

      Na wsi też dasz radę złapać tyle że to na raidach piatkach więc musisz w parę osób zrobić chb

  • Reply
    Matex890you
    Kwi 09, 2019 6:42 am

    SUPER

  • Reply
    Machrid
    Kwi 09, 2019 7:54 am

    dobra mogliby sie juz zabierac ,za nastepna generacje i cos pododawac do gry jakies sensowne update.

    a jak narazie jest :lanie wody” i odgrzewane kotlety – jakies tam nikomu nie potrzebne eventy , czasem jakis pokemon zostanie zmieniony na raidach – i tyle wszystko po najnizszej linii oporu byle co zrobic i niech bedzie.

    widac ze zagubili sie i nie ogarniaja o co chodzi.

    lepiej nie bedzie nie ma co liczyc.

    • Reply
      Kopytko
      Kwi 09, 2019 8:35 am

      Boze gościu we pal wroty z tej strony, niedobrze mi się robi jak za każdym razem czytam te wypociny w których tylko narzekasz, dorbze ze Ty sie nie zagubiles

    • Reply
      Gregorosaur
      Kwi 09, 2019 8:48 am

      A Ty jak zwykle swoje bla bla bla.

    • Reply
      pytacz
      Kwi 09, 2019 12:57 pm

      To podchodź do tego tak jak ja. Jest nowość działam, jest odgrzewany kotlet który mam olewam. Jest odgrzewany kotlet którego nie mam – działam. Nie mam problemu z olaniem jakiegoś wydarzenia jeżeli już mam. Za to chętnie pouzupełniam braki we wpisach i czekam chociażby na powrót Mewtwo (chociaż pewnie nie będzie ekipy żeby rajd przejść).

      • Reply
        Jary
        Kwi 09, 2019 2:53 pm

        Ja tez czekam na powrót Mewtwo ale też wyczekuje jakiegoś ciekawego wydarzenia

  • Reply
    LoganHK
    Kwi 09, 2019 8:51 am

    Machrid Jak ty mnie imponujesz w tym momencie

  • Reply
    Chcv
    Kwi 09, 2019 9:30 am

    Lepiej by błędy poprawili nie można nawet ewolucji robić bo odrazu wyrzuca….a pokestopy to już chyba niedługo będzie rok jak testują ….coraz wieksza nuda :/

    • Reply
      Kolopl
      Kwi 15, 2019 12:29 pm

      Żeby zrobić ewolucję musisz przesunąć lekko w dół bo przycisk wyjścia nasuwa się na ewolucję

  • Reply
    Robert
    Kwi 09, 2019 10:02 am

    Jakie swoje.Pokemon GO leci w dół i tylko Machrid ma odwagę o tym napisać.

    • Reply
      emde
      Kwi 09, 2019 10:44 am

      Odwagę? Za przeproszeniem to jest pier#@%nie którego już nie da się czytać. Czy ktoś was zmusza do gry? Mnie przynajmniej nikt do czytania tego gówna. Przezucam się się na strony anglojęzyczne. Nara

  • Reply
    Ryuumei
    Kwi 09, 2019 11:23 am

    No fajnie, tylko jeden problem jest- Wielkanoc
    Połowa tego Rajd tygodnia nam pójdzie w las przez to, bo nawet, jak ktoś nie obchodzi, to raczej wyjeżdża, podróże, przygotowania i inne takie… meh…

    • Reply
      PlutoVALOR
      Kwi 09, 2019 10:25 pm

      Przecież to odgrzewany kotlet jak nasz spec wyżej napisał. Każdy powinien tego pokemona mieć

      • Reply
        Ryuumei
        Kwi 12, 2019 11:49 am

        Tylko chcę grzecznie zauważyć, że nie każdy grał wtedy, gdy ten był po raz pierwszy na rajdach i może go nie posiadać z Dexie 🙁

  • Reply
    Violette
    Kwi 09, 2019 11:24 am

    Ja się cieszę. Zaczęłam grać w pokemon go po dwuletniej przerwie i cieszę się, że zdobędę jakiegoś legendarnego pokemona. Myślę, że wiele osób które jeszcze tego pokemona nie mają, również się ucieszą. Mam nadzieję, że uda mi się złapać shiny.

  • Reply
    Ktoś
    Kwi 09, 2019 11:40 pm

    Ale wy się dajcie prowokować xD
    To jest piękne xD

  • Reply
    Radek