News 5

Legendarne ptaki na Safari Zone?

Pierwsze trzy eventy z serii Safari Zone nie przyniosły żadnych niespodzianek – oprócz Kangaskhana nie pojawiły się inne pokemony regionalne i nie było specjalnych raidów (gymy na czas eventu są wyłączone w galeriach).

Od dzisiejszego poranka trwają dwa kolejne wydarzenia: w centrum handlowym Fishetorvet w Kopenhadze oraz Centrum Cerny Most w Pradze. Wydawałoby się, że tym razem także nie ma żadnej różnicy – na obszarze całych miast pojawiają się startery, Chansey, Machop, Mareep, Larvitar czy też Unowny (napis SAFARI) i oczywiście Kangaskhany.

Wszystko byłoby identycznie jak w Barcelonie, Paryżu i Oberhausen, ale kilka godzin temu pojawiły się informacje o… raidach z legendarnymi ptakami w Pradze oraz Kopenhadze. Nie wiemy czy był to jakiś błąd ze strony Niantic czy też celowe działanie, ale takie raidy miały miejsce na pewno.

6I0unwE vUG5fHtWM3Gu3JtBC2hOZLdwnq6ADedCysnCu-JCThY

W Pradze niedaleko Centrum Cerny Most pojawiła się… Lugia, ale jak dotąd brak jakichkolwiek informacji czy screenów czy komuś rzeczywiście udało się z nią walczyć. W tym momencie brakuje także doniesień o kolejnych pojawiających się legendarnych ptakach – czyżby jednak był to tylko błąd ze strony Niantic?

Źródło:

reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/74taym/articuno_raid_spotted_in_copenhagen/

 

5 komentarzy

 • Reply
  H
  Paź 07, 2017 12:23 pm

  Lugie widział bilismy

  • Reply
   Yoda
   Paź 07, 2017 3:54 pm

   What?
   Zaiste wódka potężna jest, ale bimber większą mocą włada

 • Reply
  mariooo
  Paź 07, 2017 9:02 pm

  Articuno zbity i złapany.A Lugia zwiała na 2konta.

 • Reply
  artur
  Paź 07, 2017 10:12 pm

  lugia zlapana , dwa raidy i dwa zlapane ptaki 🙂

 • Reply
  Karygodny
  Paź 11, 2017 7:44 am

  Sam widziałem lugie i moltresa w Brzesku w województwie małopolskim. Ale sam to nic nie zdziałam. a w Bochni był Entei 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowe Pokemony na Halloween?

Spekulacje to chleb powszedni w świecie Pokemon GO - głównie ze względu na dość dziwną politykę komunikowania się z graczami...

Zamknij