News 23

Lipcowe atrakcje w Pokemon GO

Niantic zdradza nam jakie atrakcje czekają trenerów w lipcu – m. in. pokemon za pieczątki, kolejna legenda w raidach i zapowiedź kolejnych Pokemon Spotlight Hours.

Lipiec będzie stał przede wszystkim pod znakiem GO Festu oraz prowadzących do niego wyzwań. Jednak na tym lipiec się nie kończy!

Research Breakthrough

Od środy 1 lipca o 22:00 do 1 sierpnia o 22:00 nagrodą za pieczątki będzie Larvitar – również z szansą na shiny.

Kyurem w raidach

Po Reshiramie i Zekromie przyszedł czas na Kyurema – trzecią legendę ze sławnego Tao Trio. Smoczo-lodowy pokemon pojawi się w raidach 7 lipca (22:00 polskiego czasu) i prawdopodobnie będzie z nami przez trzy kolejne tygodnie – Niantic we wpisie nie podało końcowej daty. Oczywiście w każdą środę o 18:00 odbędzie się Raid Hour z tym pokemonem.

Pokémon Spotlight Hours

W lipcu czekają nas następujące wtorkowe godziny z pokemonem i bonusem:

  • 7 lipca – Taillow i 2x candy za transfer pokemonów do profesora,
  • 14 lipca – Zubat i 2x XP za ewolucje
  • 21 lipca – Oddish i 2x Stardust za łapanie pokemonów
  • 28 lipca – Buizel i 2x XP za łapanie pokemonów

Nie zapomnijcie, że 3 lipca startuje pierwsze wyzwanie przed GO Festem, w którym udział mogą wziąć wszyscy gracze (ci bez biletów również) – szczegóły znajdziecie w naszym wpisie TUTAJ.

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/jul2020-events/

23 komentarze

  • Reply
    mat556
    Cze 30, 2020 10:14 pm

    Lepszy larvitar niż to co ostatnio 😛

    • Reply
      MILKFOXY11
      Cze 30, 2020 11:22 pm

      Zgadzam się a szczególnie na Ewo sety się przyda

  • Reply
    Piasecki88
    Cze 30, 2020 11:26 pm

    Załamka coraz głupie poki z paczek spodziewałem się powrót jakiś legendarnych poków jak Regice lub Rayquazza kiedy twórcy pójdą po rozum do głowy i dadzą coś konkretnego w paczkach? Chyba kasa
    w głowie zapłać a dostaniesz legendy w paczkach

    • Reply
      Tyski
      Lip 01, 2020 2:59 am

      Jeśli uważasz że larvitar jest beznadziejny, żałosny i nie warty naszej uwagi,to sugeruję jednak się nie wypowiadać na tematy o których nie masz pojęcia…

    • Reply
      Alojzy Bombelkowicz
      Lip 01, 2020 4:06 am

      Widać po godzinie o której pisałeś, że coś Cię przerosło. Rayquaza nie może wrócić do paczek, ponieważ nigdy w nich nie była. Larwa i tyrek ze smak downem to nadal świetne poksy. Już za rogiem czekają megaewolucje, a Ty ciągle miałczysz. Co mają wspólnego pieniądze z codziennym otwieraniem stempli? Uzmysłowić sobie powinieneś że to darmowa gra. Nikt nie każe Ci za nią płacić. Myslisz że gdy przestaniesz grać to ktoś po tobie zaplacze? Na jak odległe rubieże zabierze Cię ta pokrętna logika?

      • Reply
        Hideharu_Mijahira
        Lip 01, 2020 5:42 am

        Pewnie nie chodziło by konkretnie rayquaza wróciła do paczek, tylko ogólnie żeby niantic wróciło do legend za 7 stempli. Jest bardzo wielu graczy którzy na to czekają.
        Dla mnie akurat larva może być, bo potrzebuję candy. Napewno lepiej niż totalnie bezużyteczny trapincz

    • Reply
      Kropek
      Lip 01, 2020 11:06 am

      Piasecki88 to stary Machrid tak samo krytykuje wszędzie jak on kiedyś pod każdym wpisem

  • Reply
    RAFI1507
    Lip 01, 2020 6:43 am

    Larvitar to lepiej niż Trapinch, bo przynajmniej jego ewolucja jest przydatna, ale kiedy w końcu wrócą legendy?

  • Reply
    Delaro
    Lip 01, 2020 7:42 am

    Mi to się tylko marzy by pojawiły się spawny na pokestopach które dodałem , bo spawny na nowych stopach stoją już 4 miesiące ….

  • Reply
    Anonimowo
    Lip 01, 2020 1:22 pm

    Piasecki88, zgadzam się z tobą.Już od prawie roku nie ma żadnych legend w breakthrough, nie licząc listopada i grudnia 2019. Z każdym następnym breakthrough coraz gorsze poki… Tyrek może i nie najgorszy, ale był już community day na na niego w 2018, a w tym roku był community day na Rhyperiora, który jest od niego lepszy. Czekam na legendy w paczkach, ale obawiam się że zacznie to działać na zasadzie płacisz- dostajesz legendę, nie płacisz- dostajesz na przykład Pikachu w czapce.

  • Reply
    slash
    Lip 01, 2020 1:42 pm

    Nagroda za 7 stempli powinna być wartościowa. Trapinch Czy Larva na 1900 dustu to zwykły ochłap. Za tygodniowe starania powinna być losowa legenda, od Articuno po Zekrona. Wówczas byłaby i ciekawość, co nam przydzieli los. Larvitar mimo, że jest rzadki w dziczy, to pojawia się w eRkach, jako rajd z Tyrkiem bądź jest sztampowy w 10km jajach i wywołuje niezadowolenie niczym Feebas. Nowa legenda i Spothours ok, prócz ostatniej pozycji.

    • Reply
      Hejterhejterow
      Lip 01, 2020 3:16 pm

      Hahaha tygodniowe starania gdzie questy same się robią , dobre! Jeśli zalogowanie się do gry 7razy w tygodniu to taki wyczyn godny legendy to co powiecie o zrobieniu rajdu? Niantik powinien płacić pieniądze graczom za taki wyczyn! Serio zalogowanie się raz dziennie i zrobienie questa, który się dostaje z automatu (gdzie trzeba złapać 5poków lub dać 5malinek) to taki problem?

    • Reply
      Regon
      Lip 01, 2020 3:42 pm

      Tyle że Larvitar jest wartościowy, bo przydaje się raidach i w lidze jest dość mocny. Jak trafi się jakiegoś 100% IV to już całkiem. Najlepiej żeby legendy się ogólnie co 5 sekund respiły i najlepiej pod domem XD nawet mi was nie żal jęczydupy

  • Reply
    ^^^^^^^^
    Lip 01, 2020 10:46 pm

    Ja tam nie narzekam na tego poka z paczek. Pytanie tylko czemu za złapanie go dostałem 3 candy, no żółtkiem 6 candy? Ostatnio było standardowo 10.

    • Reply
      ach
      Lip 02, 2020 12:06 am

      tak jak piszesz bonus cukierkowy przepadł a szkoda…

      • Reply
        Fido890429
        Lip 02, 2020 8:10 am

        Też to zauważyłem. To pewnie żeby gracze masowo nie naprodukowali 100IV tyrków. Sam mam trzy larvy 100iv i jednego shiny 14/14/15. A cuksów brak :/ lipa po prostu.

  • Reply
    Gracz
    Lip 02, 2020 8:33 am

    Witam orientuje się może ktoś kiedy będzie można znów edytować lokalizację pokestopow bo mam w mamy w okolicy kilka błędnych lokalizacj a kilka chcielibyśmy edytować by zrobić miejsce na nowe…?

  • Reply
    ^^^^^^^^
    Lip 02, 2020 8:57 am

    No właśnie skoro bonus przepadł to już nic nie wyróżnia Research Breakthrough. Tego tyrka i to z taką małą ilością cukierków można zdobyć choćby z R. Ja tak zdobyłem i zrobiłem porządnego tylko dzięki rocket r.

    • Reply
      Fido890429
      Lip 02, 2020 9:53 am

      Farciarz, u mnie grunty R spawnuja się tylko z wodnymi, trawiastymi i kekekekekekekekeke xD

  • Reply
    alf
    Lip 02, 2020 10:36 am

    Ludzie biegają w chłodzie i deszczu na rajdy za legendami. A panisko chce mieć to samo bo otworzył 7 stempli nie wychodząc z domu. Niantic i tak jest zbyt dobry ze daje larwę. bo z byle stempli to i tak zbyt duzo

  • Reply
    ^^^^^^^^
    Lip 02, 2020 1:33 pm

    „Ludzie biegają w chłodzie i deszczu na rajdy za legendami.” serio? Może i ciebie. W momencie gdy piszę, już jedna legenda jest dostępna a druga wchodzi o 13:38 i żywej duszy nie zobaczysz. Jedynie jak są raid hour cotygodniowe to jest 15 osób, a mało osób u mnie nie mieszka w mieście. To raczej jest złe myślenie, bo skoro pokemon go znów jest popularne powinni to wykorzystać, a nie dawać kopa ludziom. Co do rocket r, 200 zbitych póki co, ale przeważnie tak jak wyżej wodne lub trawiaste, choć larvitar się trafił kilka razy by go ewoluować.

    • Reply
      alf
      Lip 03, 2020 1:00 pm

      To, ze nie potraficie się zgrać nie oznacza, ze inni nie potrafią. W tej chwili można zbić legendę w 4 konta, dlatego ludzie już się nie muszą umawiać w wielkich grupach. Znam graczy co mają po 3 telefony i słabsze legendy mogą bić sami

  • Reply
    A
    Lip 02, 2020 1:42 pm

    Ktoś wie do kiedy będzie dostępny bilet na go fest ?