News 17

Listopad w Pokemon GO

Przedstawiamy oficjalną rozpiskę na miesiąc listopad, którą Niantic przekazało nam poprzez stronę pokemongolive.com.

Poniżej znajdziecie wszystkie atrakcje, jakie producent Pokemon GO zapowiedział na nadchodzący miesiąc.

Research Breakthrough

Od niedzieli 1 listopada o 22:00 do 1 grudnia o 22:00 nagrodą za stemple będzie Togetic.

Legendarne raid bossy

  • Darkrai – od piątku 23 października o 22:00 do czwartku 5 listopada o 22:00 ,
  • “Znany” nam już pokemon – od czwartku 5 listopada o 22:00 do poniedziałku 16 listopada o 22:00,
  • Terrakion, Cobalion i Virizion – od poniedziałku 16 listopada o 22:00 do wtorku 24 listopada o 22:00,
  • Nieznany jeszcze raid boss – od wtorku 24 listopada o 22:00 do poniedziałku 30 listopada o 22:00.

Tradycyjnie każdej środy od 18:00 do 19:00 odbędzie się Raid Hour z bossem/bossami legendarnymi obecnie występującymi w raidach.

Pokemon Spotligh Hours

W każdy wtorek odbędzie się godzina z konkretnym pokemonem i bonusem:

  • 3 listopada – Cubone i 2x Stardust za łapanie pokemonów,
  • 10 listopada – Jigglypuff i 2x XP za łapanie pokemonów,
  • 17 listopada – Meowth i 2x candy za łapanie pokemonów,
  • 24 listopada – Barboach i 2x candy za transferowanie pokemonów do profesora.

Inne wydarzenia i aktualizacje

Poza tradycyjnymi comiesięcznymi wydarzeniami Niantic przedstawia też kilka nowości, które niedługo zawitają do Pokemon GO:

  • Będziemy mogli sprawdzić więcej szczegółów dotyczących “pochodzenia” pokemona – z jakiego jajka się wykluł, z jakiego raidu został złapany (EX Raid, Mega Raid, zdalny raid lub zwykły), czy był nagrodą z GO Battle League, z Research Breakthrough lub jako niespodzianka podczas robienia zdjęcia. Będziemy mogli również zobaczyć czy dany pokemon był złapany podczas eventu wymagającego posiadania płatnego biletu jak np. GO Fest,
  • Nowi gracze będą otrzymywać dostępne już w grze Special Research w inny sposób – zamiast lawinowo być zasypywani wszystkimi dostępnymi seriami zadań, będą je dostawać stopniowo wraz z ukończeniem poprzednich. Nie dotyczy to oczywiście graczy, którzy już ukończyli wszystkie wcześniejsze Special Research.

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/nov2020-events/

17 komentarzy

  • Reply
    dealerszluguf
    Paź 22, 2020 11:04 pm

    Czekamy na info dotyczące problemów z adventure sync. Od ostatniej aktualizacji nie nalicza kilometrów

  • Reply
    Piasecki88
    Paź 22, 2020 11:30 pm

    Jaki pok na CD na Listopad?

  • Reply
    Alex
    Paź 23, 2020 3:09 pm

    Wie już ktoś jak zrobić ewolucję farfetchta?

    • Reply
      Hói
      Paź 23, 2020 4:39 pm

      Cytuję
      To evolve a Galarian Farfetch’d into Sirfetch’d in Pokémon Go, you first need to have the Galarian Farfetch’d as your Buddy Pokémon. Once you’ve done this, you’ll need to collect 50 Farfetch’d Candy and make 10 Excellent throws while Galarian Farfetch’d is your Buddy Pokémon.

    • Reply
      xfhsj
      Paź 23, 2020 4:42 pm

      Zrobić z nim jako buddy 10 excellent throw

    • Reply
      Ach
      Paź 23, 2020 4:47 pm

      Musi być na buddy i 10exeli i wtedy evolve Ale!!! Po drugiej ewolucji zniknęła mi funkcja buddy nie ma kółeczka z buddy łeee

      • Reply
        Front
        Paź 23, 2020 6:32 pm

        Co masz na myski 10exceli?

        • Reply
          Ach
          Paź 24, 2020 5:39 pm

          10 doskonałych rzutów. Jak klikniesz w buddy to pod pokemonem pokazuje się pasek ile rzutów masz zaliczonych.Czy komusjeszcze po drugiej ewolucji zniknął buddy?

  • Reply
    Qwerty
    Paź 23, 2020 3:22 pm

    Trzeba go wziąć na buddy i zrobić z nim 10 exelentów

  • Reply
    JackDaniels
    Paź 23, 2020 4:39 pm

    Musisz ustawić jako buddy farfetch i rzucić 10 excellent

  • Reply
    Drag
    Paź 23, 2020 6:10 pm

    Znany pokemon ale nie podano nazwy super

  • Reply
    Zenwolfero
    Paź 24, 2020 12:08 am

    Jest !!! Togetic na to czekałem heh :/ A pamiętam jak kiedyś były legendy za pieczątki i się pilnowało żeby każdego dnia jedną wbić … A teraz …

  • Reply
    MiNdY
    Paź 25, 2020 8:55 pm

    A ja nadal czekam na info co się dzieje z adventure synciem.

  • Reply
    Błąd zadania
    Paź 27, 2020 12:15 am

    Witam, Wykonałem zadanie ,które otrzymałem z pokestop,jednak kiedy chcę je odebrać wychodzi napis error i nie umiem się tego zadania pozbyć. Cały czas mi wisi jako nie odebrane.Czy ktoś miał podobnie i czy jakoś się tego pozbył,proszę pomóżcie.

    • Reply
      36Level mam nadzieje na 40
      Lis 06, 2020 9:38 am