News 24

Lucky Friends i pozy dla postaci!

Do Pokemon GO trafi nowa funkcjonalność związana z systemem przyjaciół a dodatkowo zyskaliśmy nowe pozy dla postaci.

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Mamy dla was ekscytującą aktualizację, która zmierza do Pokemon GO, by dać wam więcej sposobów na granie i personalizowanie waszej przygody!

Lucky Friends

Kiedy zostaniecie z kimś Lucky Friends, następnym razem gdy się wymienicie, oba pokemony zyskają status lucky!

Jak zostać Lucky Friends? Gdy wejdziecie z przyjacielem na poziom Best Friends, zyskacie szanse na stanie się Lucky Friends! Będziecie mieli tę szansę raz dziennie kiedy wymienicie się, otworzycie prezent od siebie, zawalczycie wspólnie w raidzie lub gymie lub rzucicie sobie wyzwanie w PvP z przyjacielem na poziomie Best Friends.

Skąd będę wiedział, że mój przyjaciel zyskał status Lucky Friend? Podobnie jak przy uzyskiwaniu kolejnych poziomów przyjaźni, tak podczas gdy zyskacie status Lucky Friends na waszym ekranie pojawi się powiadomienie. Będziecie mogli zobaczyć ten status również z poziomu listy przyjaciół.

Po wymianie wasz status powróci z Lucky Friend do Best Friend. Nie martwcie się trenerzy – wykonując te same czynności, możecie spróbować zostać Lucky Friends ponownie!

Pozy avatara

Przedstawiamy wam nowe pozy postaci, które pozwolą wam dostosować jak wasz trener przedstawia się w profilu, na liście przyjaciół, w poczekalni raidów, w gymach oraz na ekranie przed walką PvP. Gdy odblokujecie daną pozę, będzie dostępna dla waszego konta zarówno dla postaci żeńskich jak i męskich.

Pozy dla avatarów można zakupić z poziomu menu gdzie kupuje się również ubrania dla postaci, każda z poz kosztuje 500 monet.

Według Niantic szansa na zostanie Lucky Friends będzie dotyczyła tylko pierwszej interakcji z innym graczem w ciągu dnia – podobnie jak w przypadku zwiększania poziomu przyjaźni. Status będzie można zyskać tylko z przyjacielem na poziomie Best Friends – zapewni on, że nasza kolejna wymiana na 100% spowoduje, iż pokemony otrzymają status lucky. W tym momencie nie wiemy jak wysoka będzie szansa na zostanie Lucky Friends.

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/marchupdate2019/

24 komentarze

  • Reply
    PlutoVALOR
    Kwi 09, 2019 10:29 pm

    Machrid, czekamy na Twoją wypowiedź w tym temacie

    • Reply
      Gregorosaur
      Kwi 09, 2019 10:37 pm

      Chyba wszyscy chcą usłyszeć jakie to jest do kitu. Machrid nie daj się prosić.

    • Reply
      adaś
      Kwi 09, 2019 10:40 pm

      No Machrid dawaj.

  • Reply
    Lineusz
    Kwi 10, 2019 7:06 am

    Kto to jest Machrid ?

    • Reply
      Atopeshek
      Kwi 11, 2019 6:42 am

      To taki dobry duszek, poprawiający nastrój pozytywnym podejściem do świata. Pasjonat pokemonów.

  • Reply
    RzecznikPrasowyMachrid
    Kwi 10, 2019 7:45 am

    Kolejna nic nie wnosząca aktualizaja. Nie ma sensownych pokemonow do power up. Wszystkie pokemony są bez sensu w obecnym systemie gymow i walk.

    widac ze zagubili sie i nie ogarniaja o co chodzi.

    lepiej nie bedzie nie ma co liczyc.

  • Reply
    adhd2
    Kwi 10, 2019 8:17 am

    czy niantic mógł zrobić coś bardziej beznadziejnego niż pozy. Oczywiście pozy za kasę i to sporą ale gimby i tak będą się cieszyć i dlatego ta gra upada

    • Reply
      Andrzej
      Kwi 22, 2019 5:53 pm

      Nie chcesz to nie musisz kupować dzbanie , obstawiam że sam jeszcze w podstawówce jesteś skoro piszesz takie głupie komentarze

  • Reply
    Ryuumei
    Kwi 10, 2019 8:25 am

    Ale pytanie kwestii technicznej:
    Jak będę miała z przyjacielem A status LF i zrobię wymianę, to ten status po wyminie wygasa?
    Bo szczerze miałam nadzieję, że chociaż do 5 pokemonów będzie można dziennie w ten sposób przerobić na Lucky…:(

    • Reply
      mat556
      Kwi 10, 2019 1:30 pm

      Status LF wygasa po pierwszym użyciu

  • Reply
    mostek
    Kwi 10, 2019 8:48 am

    Lucky frends jak to lucky przynajmniej szansa gwarantowana na nastepnego poka, ale „pozy” to tutaj nie trzeba czekac na wypowiedz Machrida 🙂

  • Reply
    Machrid
    Kwi 10, 2019 8:59 am

    ciezko cos napisac jak to bedzie dzialalo, bez zoabczenia w grze.
    juz nie raz mialo byc super jak np walki pvp – a wyszedl gniot.
    fotki okazaly sie niewypalem…
    tak samo z tym- moze sie okazac ze bedzie to nieoplacalne lub zbugowane lub poprostu bezsensowne.
    watpie zeby zrobili cos pozadnie.
    no zobaczy sie .

    • Reply
      Ross
      Kwi 10, 2019 1:32 pm

      Nie zawodzisz <3
      Btw. ludzie, olewajcie go. Nawet nie czytajcie jego komentarzy. Ignorowanie go to najlepsze co można z nim zrobić : )

      • Reply
        adhd2
        Kwi 10, 2019 4:04 pm

        ile ci płacą za lizusostwo?

    • Reply
      MagicznyMacieG
      Kwi 10, 2019 2:30 pm

      Jak masz wiecznie narzekać i Bóg wie co jeszcze to proponuję zaprzestać grać w pgo. Ciesz sie, że w ogóle coś robią żeby w małym stopniu urozmaicić grę. Każdy ze starych wyjadaczy wie, że te eventy, bossy na rajdach to wszystko odgrzewane kotlety. Ja już na samą myśl nawet się nie denerwuję i w dupie mam narzekanie na to. Kto będzie chciał grać to będzie, a kto nie to już jego sprawa, a nie kuźwa wiecznie narzekać 😀

    • Reply
      BogusAFC12
      Kwi 10, 2019 6:41 pm

      Masz 100% szanse na lucky poka i dalej źle? Łojezu

  • Reply
    shrek
    Kwi 10, 2019 10:54 am

    Serio? Jaki gniot… Powinno być jeszcze zagwarantowane, że obie str dostaną po 100% IV… JN100%

  • Reply
    Info
    Kwi 10, 2019 11:38 am

    Jeszcze tylko season pass i mamy komplecik gry 2019

  • Reply
    frojt
    Kwi 10, 2019 8:53 pm

    Jeśli myślą, że wydam 500 coinsów na pozy rodem z bravo girl to chyba ich… 😉

  • Reply
    Radek
    Kwi 11, 2019 5:58 pm

    Zapraszam do znajomych po gifty: 1018 3510 2502

  • Reply
    Pokrzywa
    Kwi 13, 2019 5:57 pm

    Jak chcieli jakieś urozmaicenia to prędzej kilka twarzy i fryzur do wyboru, a nie pozy na wybieg dla modelek.

  • Reply
    Aneta
    Kwi 14, 2019 2:25 pm

    Czy ktoś się orientuje jak długo „wisi” dany Lucky Friend? Załóżmy, że wbiłam tą opcję ze znajomym, który mieszka 500km ode mnie i widujemy się dwa razy do roku, zniknie LF dopiero po trade, czy np. po dobie, tygodniu, miesiącu?

  • Reply
    Hideharu_mijahira
    Kwi 15, 2019 7:26 am

    500 za zmianę „pozy”. hahahaha

  • Reply
    zawiedziona
    Kwi 16, 2019 7:32 am

    Lipa. Miałam lucky i nie dość, że oba pokemony wyszły znacznie gorsze (w sumie jeszcze nie miałam wymiany gdzie pokemon wyszedłby lepszy), to żaden nie jest lucky.