News 18

Lucky Pokemony już w grze!

lucky

Po małym zamieszaniu Lucky Pokemony w końcu trafiły do Pokemon GO.

Nieco ponad godzinę po wymuszeniu na wszystkich urządzeniach nowej aktualizacji Niantic wprowadziło do gry tzw. Lucky Pokemony:

Przypomnijmy:

  • Lucky Pokemony można zyskać tylko poprzez system wymian
  • Im dłużej dany pokemon przebywa w kolekcji tym większa szansa, że po wymianie stanie się lucky pokemonem (w tym momencie nie wiemy jaki jest dokładny próg na najwyższą szansę)
  • Lucky Pokemony mają o połowę zredukowaną liczbę Stardustu potrzebną do ulepszeń

Mimo spekulacji i nadziei niestety nie wygląda na to, że lucky pokemony mają znacząco zwiększoną podstawę losowanego IV – Abra na screenie powyżej ma około 56% IV.

EDIT: Wygląda na to, że w kwestii IV był to jedynie błąd i został już naprawiony – teraz minimalne IV lucky pokemona to 10/10/10

W nadchodzących dniach zapewne poznamy szczegóły systemu oraz wszystkie czynniki na niego wpływające – wtedy też na naszej stronie pojawi się poradnik zawierający wszystkie poznane detale.

18 Comments

  • Reply
    Fghjjy
    Lip 25, 2018 11:21 pm

    10 wymian. 0 lucky…

  • Reply
    Hihilolczyk
    Lip 26, 2018 7:25 am

    Szkoda że tylko przez wymianę można takiego luckiego dostać… no ale nic tam…

  • Reply
    Czarek99
    Lip 26, 2018 8:18 am

    Jakie pokemony mogę dostać z 7km jajka?

    • Reply
      Fajny Nick
      Lip 26, 2018 8:49 am

      Alolańskie. Poza Raichu, Marowakiem i Exeggutorem.

    • Reply
      MadMan
      Lip 26, 2018 8:50 am

      Takie same jak z 10km

    • Reply
      x
      Lip 26, 2018 10:57 am

      Aloańskie

  • Reply
    Anela
    Lip 26, 2018 9:16 am

    Alolańskie – golem, vulpix, rattata, sandshrew, muk

  • Reply
    melo
    Lip 26, 2018 9:24 am

    to zaraz, iv sie zmienia podczas wymiany?

  • Reply
    W
    Lip 26, 2018 12:36 pm

    Jeszcze jest alolanski diglett

  • Reply
    Zbyhany
    Lip 26, 2018 12:46 pm

    Golem czy Geodude? A skoro jest Geodude, to Diglett też?

  • Reply
    Levy
    Lip 26, 2018 2:26 pm

    Szanowni chyba coś w końcu zrobili ze spooferami. Od jakiegoś tygodnia ich nie widać, gymów nie zbijają. U was to samo?

  • Reply
    adaś
    Lip 26, 2018 3:06 pm

    Czy Natu to jest Lucky pokemon – zobaczcie swoje Natu !

    • Reply
      MV
      Lip 27, 2018 1:55 am

      Odnoszę wrażenie, że nie do końca rozumiesz o co z tymi lucky pokemonami chodzi…

      Tło ma podobne jak Abra na obrazku, ale to tylko dlatego, że oba są typu psychicznego jeśli o to Ci chodzi.

    • Reply
      Azhael
      Lip 27, 2018 12:45 pm

      Kazdy pokemon może być lucky ale nie każdy jest.

      lucky może się stać po wymianie

  • Reply
    Levy
    Lip 27, 2018 10:29 pm

    Ciekawostka. Zrobiłem dzisiaj z synem 20 wymian. Wszystkie poki moje i jego złapane dzisiaj. Mieliśmy 3 lucky !!! Jak ja dostałem lucky to on tez. Wiec teoria, że im dłużej masz poka tym wieksza szansa na lucky jest nieprawdziwa.

    • Reply
      Azhael
      Lip 28, 2018 8:20 am

      To nie jest teoria tylko fakt

    • Reply
      Azhael