News 13

Lugia i Ho-Oh powracają!

Niantic uwielbia legendarne pokemony z Johto, na co wskazuje kolejny ich już powrót do raidów – tym razem tylko na weekend. 

Na pokemongolive.com czytamy:

Trenerzy,

Czy jesteście gotowi na legendarne wyzwanie? Od piątku 14 grudnia do poniedziałku 17 grudnia, odbędzie się specjalny Raid Weekend! Zarówno psychiczno-latający legendarny pokemon Lugia jak i ognisto-latający legendarny pokemon Ho-Oh będą dostępne w raidach! Szczegóły poniżej:

Data i czas

  • Piątek 14 grudnia 2018 13:00 czasu PST (22:00 polskiego czasu) do poniedziałku 17 grudnia o 13:00 czasu PST (22:00 polskiego czasu),

Atrakcje

  • Legendarne pokemony Lugia oraz Ho-Oh pojawią się w raidach!
  • Jeśli wam się poszczęści możecie spotkać shiny Lugię oraz Ho-Oha!

Obie legendy powracają do Pokemon GO po raz czwarty (nie licząc wpadki z kilkugodzinnym przywróceniem Lugii do raidów). Tym razem będą z nami przez 3 dni – sobotę, niedzielę i poniedziałek (w piątek o 22 gdy wejdą do gry u nas raidów już nie będzie).

Niestety Niantic nie wspomniało słowem o tzw. signature moves, czyli specjalnych i unikalnych atakach charakterystycznych dla tych stworzeń z gier na konsole. Będzie to jednak dobra okazja dla wszystkich, którym w poprzednich „rzutach” nie udało się zdobyć shiny.

13 komentarzy

  • Reply
    JP2
    Gru 14, 2018 1:29 am

    no i fajno

  • Reply
    Mucha2009
    Gru 14, 2018 10:07 am

    A jak zdobyć te specjalne gadżety do ewolucji pokemonó z sinnoh? Czy ktoś wie?

  • Reply
    Misiek
    Gru 14, 2018 11:34 am

    No cóż – efekt taki że już prawie nie gram.

    Dla mnie gra była najlepsza jak działało zlasu – to był taki kolekcjonerski geocaching z limitem czasowym – dla mnie super.

    Trudne rajdy też były fajne.

    Ale rajdy solowe i odgrzewane legendy to juz nie dla mnie.

    • Reply
      Dżery
      Gru 14, 2018 3:51 pm

      A mi te twoje „odgrzewane legendy” pasują. Nie będę musiał wydawać miliona dustu aby mieć ów legendy wpisane do pokedexu.
      Jak były wcześniej na raidach nie miałem możliwości ich złapać, Lugia – wyjazd za granice, Ho-Oh chodziłem po okolicznych gymach ale ludzi brak. Nie stać mnie na to by mieć z 10 telefonów z kontami w tej grze aby bić właśnie takie raidy.
      Nikt cię nie zmusza do gry możesz wrócić do swego minecrafta. 😉

    • Reply
      Machrid
      Gru 14, 2018 4:42 pm

      misiek pvp zrobili , szkoda zebys prawie nie gral.
      jeszcze tylko kilka miesiecy beda podgrzewane kotlety , tak ze nie zalamuj sie.
      albo zrob nowe konto wbijaj 40 lev znowu .xd

  • Reply
    Bogdan
    Gru 14, 2018 1:05 pm

    Tak mi przykro Misiek ! Nie chcesz to nie graj

    Ja gram ponad dwa lata i uważam ze jest coraz lepiej

  • Reply
    Krzysztof
    Gru 14, 2018 8:10 pm

    A ja uważam, że to ok posunięcie ogólnie wszystkie legendy co jakiś czas powinny wracać ze względu na to, że są nowi gracze, którzy również chcieli by je mieć a wcześniej nie mieli szans na ich złapanie. Bądźmy poważni i nie myślmy tylko o sobie czyli o graczach co są w pokemon go od początku ale również o tych co z dnia na dzień dopiero zaczynają grę i też chcą uzupełniać pokedex.

  • Reply
    Willicious
    Gru 15, 2018 2:28 pm

    pytanie. moze byc cressellia podczas lugii i ho oha??

  • Reply
    Arturius
    Gru 17, 2018 1:28 am

    Właśnie wykluł mi się Articuno za 7stępel i zauważyłem, że jeśli ma się 1000000 stardust i 100 candy to można mu odblokować dodatkowy atak…

  • Reply
    R
    Gru 18, 2018 8:52 am

    17 raidów przez 3 dni 🙂 Na 3 konta wpadło 8 Shiny, a na czwarte absolutnie nic, ale za to dostał jedno 100% IV. To było konto najmłodszego syna, który wręcz płakał, gdy kolejny raz wyskakiwał mu zwykły Ho-Oh… Cóż, gra jest okrutna i coraz łatwiejsza zarazem – po zwiększeniu współczynnika efektywności dla efektywnych ataków tłukliśmy legendy bez problemu sami, mając na 4 konta (32, 34, 36 i 40 poziom) utłuczonego bossa nawet na 100 sekund przed końcem raidu. Wiem, że to nie wyczyn, że są zawodnicy, co we dwóch potrafią to zrobić, jednakże dla mnie to duża zmiana jakościowa – jestem z synami już niezależny na raidach 🙂 Acha, najniższe konto (w chwili obecnej już poziom 33) nie ma więcej niż 3 miesiące… 😉
    To tyle w temacie „zebrania ekipy na raidy w małych miastach” – wystarczy swoja komórka, druga komórka stara (wszyscy często zmieniamy telefony) plus dostęp do dwóch komórek kogoś z rodziny i już jest „ekipa” na raidy 🙂

    • Reply
      casual
      Gru 18, 2018 10:39 am

      Trzeba mieć jednak świadomość, że granie na dwóch komórkach umiejscawia Cię wśród grupy „niezwykłych” graczy. Spontaniczna normalna 4-osobowa ekipa na raidzie to niecodzienne zjawisko 😉

  • Reply
    niki
    Gru 18, 2018 12:34 pm

    ja podobnie jak R robiłem rajdy z synem i ogółem na cztery konta (15 raidów) złapaliśmy 56 poksów, 37 Lugii i 19 Ho-Oh, ale niestety żadnen z nich nie był shiny, jedyna pociecha to złapanie jednej 100 Lugii. Mimo to zabawa była fajna i oby więcej było takich eventów.