News 22

Lush Jungle event – co warto wiedzieć

Choć niektórzy już w nas zwątpili a nasz facebookowy serwis wciąż z nieznanych przyczyn jest blokowany, to jednak wciąż tu jesteśmy 🙂

Data i czas: od 22 marca o 10:00 do 27 marca o 20:00

  • Debiut Fomantis i jego ewolucji – Lurantis, czyli nowych pokemonów z regionu Alola,

  • Debiut Tapu Lele w raidach piątego poziomu,

  • Eventowy Timed Research, skupiony wokół pokemonów typu trawiastego oraz eksploracji,
  • Na dziko spotkamy Metapoda, Parasa, Exeggcute, Hoothoota, Sudowoodo, Fomantis, Ferroseeda, Pinsira oraz Cottonee,
  • Debiut shiny Cottonee oraz jego ewolucji,

  • W raidach znajdziemy:
    • T1: Bellsprout, Tangela, Sewaddle, Cottonee,
    • T3: Butterfree, Vileplume, Parasect, Exeggutor,
    • T5: Tapu Lele,
    • Mega: Charizard Y,
  • W Field Research (zadania z Pokestopów) znajdziemy: Caterpie, Exeggcute, Sunkerna, Wurmple, Seedota, Cottonee, Ferroseeda, Fomantis, Parasa oraz Parasecta,
  • Od 26 marca o 10:00 do 27 marca o 20:00 (sobota i niedziela) w parkach będzie pojawiać się więcej Cottonee.

Źródło: https://pokemongolive.com/en/post/lush-jungle-event/

22 komentarze

  • Reply
    R
    Mar 18, 2022 10:11 am

    Trzymajcie się, nie wszyscy zwątpili. Jestem osobą, która też dużo publikuje w sieci za frajer, żeby ludzie mieli rozrywkę. Wiem jak to jest – za darmo człowiek się napracuje, zawsze znajdą się malkontenci, zawsze znajduje się ktoś, kto uważa, że za darmo to się bardzo dużo należy.
    I wiem jak to jest trwać w postanowieniu, że ciągnie się to dalej. Naprawdę trudno i czasem ma się ochotę w jednej chwili wszystko rzucić.
    Bardzo doceniam Waszą pracę!

    • Reply
      Ivrin
      Mar 18, 2022 5:34 pm

      Bardzo dziękuję za tak miły komentarz 🙂 Niestety nie wszyscy wiedzą, ale od początku istnienia strony nie mieliśmy żadnego wsparcia ani propozycji współpracy od Niantic, mimo prób kontaktu z naszej strony. Tym ciężej prowadzi się taki serwis, gdy minutę po ogłoszeniu nowych informacji w internecie jest już z 10 infografik (insiderzy dostają informacje od Niantic wcześniej) a ja mogę polegać tylko na tym co jest już w Internecie. Stąd czasem brakuje motywacji, że mimo kilku solidnych lat wkładu nadal nie mamy żadnego wsparcia ze strony twórców gry. Żeby było śmieszniej mamy w Polsce agencje marketingową, która współpracuje z Niantic a my nadal jesteśmy ignorowani.

      • Reply
        R
        Mar 21, 2022 8:32 am

        Znam to 🙂 W swojej działce mam niemalże to samo. Pracą swoją wspieram parę firm zarabiających na moim hobby, popularyzuję to hobby i tyle. Firmy, sklepy rozprowadzające swój towar… – nie zauważają mnie, choć jestem ich klientem i znają mnie z imienia i nazwiska.
        Ale to przynajmniej pozwala mi na niezależność, pozwala mi nie zastanawiać się nad tym co powiem czy napiszę, czy nie byłoby to wbrew chlebodawcy. I bardzo to sobie cenię 🙂
        A co do Niantic, to ja to widzę jak na niektórych obcych serwisach uważa się na to, żeby nie napisać zbytniej krytyki w kierunku Niantic. A w zasadzie w ogóle się jej nie pisze, jedynie po fakcie relacjonuje się oburzenie, które narasta wśród graczy, ale zawsze nie jest to zdanie serwisu. Krytycznego spojrzenia w trakcie wydarzenia nie ma, wszystko jest polukrowane.
        Także dziękuję, trzymajcie się. I róbcie swoje 🙂 Docenami i dziękujemy. I znowu z własnego doświadczenia napiszę tyle, że jest jeszcze duże grono, które nie komentuje, a bardzo Waszą pracę docenia. I ta świadomość bardzo twórców buduje 🙂

  • Reply
    Malutki
    Mar 18, 2022 6:30 pm

    Robicie super pracę i oby tak dalej! 🙂

    • Reply
      Ivrin
      Mar 25, 2022 10:39 pm

      Bardzo dziękuję 🙂

  • Reply
    Tigerente
    Mar 18, 2022 9:29 pm

    Dziękuję, że jesteście:)

    • Reply
      Ivrin
      Mar 25, 2022 10:39 pm

      A ja dziękuję, że Wy jesteście 🙂

  • Reply
    koltom88
    Mar 18, 2022 11:59 pm

    6222 9238 0068 zapraszam

  • Reply
    StefanB
    Mar 20, 2022 2:41 pm

    Nie dawać się i róbcie swoje.

    • Reply
      Ivrin
      Mar 25, 2022 10:39 pm

      Póki co robimy – co przyniesie przyszłość niestety trudno powiedzieć.

  • Reply
    Ach
    Mar 20, 2022 10:40 pm

    My tu jestesmy i DZIEKUJEMY (jestem z Wami od 2018) Pozdrawiam i trzymam kciuki za pozytywne rozpatrzenie sprawy

    • Reply
      Ivrin
      Mar 25, 2022 10:41 pm

      Dziękuję! Jeśli chodzi o fanpage to temat niestety wygląda słabo – ciężko powiedzieć czy to nawet nie samo Niantic lub ktoś z nimi współpracujący się o zablokowanie nas nie postarał. Nie mamy żadnych informacji o co dokładnie poszło.

  • Reply
    MG
    Mar 22, 2022 11:10 am

    Też czytamy i jesteśmy z Wami 🙂

    • Reply
      Ivrin
      Mar 25, 2022 10:41 pm

      Dzięki! Doceniam 🙂

  • Reply
    Leandring
    Mar 22, 2022 9:23 pm

    Robicie świetną robotę, w sumie już nie pamiętam nawet od ilu lat regularnie odwiedzam waszą stronę, zawsze wszystko ładnie i składnie wytłumaczone na temat każdego eventu i nowości 😉

    • Reply
      Ivrin
      Mar 25, 2022 10:41 pm

      Cieszę się i dziękuję za pozytywny komentarz 🙂

  • Reply
    Hejfung
    Mar 22, 2022 11:35 pm

    To jedyne miejsce z którego czerpię informacje o grze, bo jest konkretne, przejrzyste i wszystko w jednym miejscu. Dlatego dzięki za wielką robotę.

    • Reply
      Ivrin
      Mar 25, 2022 10:41 pm

      Bardzo mi miło, dziękuję!

  • Reply
    Szymi
    Mar 23, 2022 11:00 am

    Ta strona była moim źródłem informacji odkąd gram w pokemon go, czyli ładnych parę lat i przykro, że tak was potraktowali. Trzymam kciuki za dalszy rozwój i może w przyszłości jednak strona zostanie doceniona przez twórców gry. Powodzonka!

    • Reply
      Ivrin
      Mar 25, 2022 10:42 pm

      Dziękuję – też liczyliśmy na rozwój współpracy z twórcami, ale niestety nie zanosi się na to…

  • Reply
    Pkmn11