News 29

Miesiąc robaków – wszystkie nowości [AKTUALIZACJE]

Rozpoczął się miesiąc robaków a wraz z nim w grze pojawiły się nowe pokemony, wariant shiny dla kolejnej rodziny ewolucyjnej oraz nowy zestaw zadań oraz raidów.

Poniżej wszystko co udało się ustalić dzięki informacjom od graczy z całego świata.

Wpis będzie na bieżąco aktualizowany gdy pojawią się nowe informacje.

Nowe zadania

Zadanie Tłumaczenie Nagroda
Evolve 2 Pidgey Ewoluuj 2 Pidgeye Caterpie
Win a Raid Wygraj raid Pineco
Send 5 Gifts to friends Wyślij 5 prezentów do przyjaciół Golbat
Make 3 Nice Curveball Throws Wykonaj 3 podkręcone rzuty z bonusem typu nice Spinda (wzór nr 7)
Earn A Candy Walking Your Buddy Zdobądź cukierek chodząc ze swoim buddy Clefable
Make 5 Great Throws in a row Wykonaj 5 rzutów z bonusem typu great z rzędu Wigglytuff
Catch 5 Bug-type Pokemon Złap 5 pokemonów typu robaczego Nincada
Catch 5 Normal-type Pokemon Złap 5 pokemonów typu normalnego Pinsir

Raidy

W raidach pozostały te same pokemony, które są z nami od wejścia Giratiny. Raidy zmienią się prawdopodobnie przy okazji kolejnego eventu lub po prostu zmiany legendarnego pokemona.

  • T1: Shuppet, Duskull, Snorunt, Shinx
  • T2: Misdreavous, Sneasel, Kirlia, Sableye, Mawile
  • T3: Machamp, Gengar, Granbull, Sharpedo
  • T4: Alolan Marowak, Togetic, Houndoom, Tyranitar, Absol
  • T5: Giratina (do 20 listopada)

Nowe shiny i nowe pokemony

Do gry dodano shiny Caterpie oraz jego rodzinę ewolucyjną. Dodano również rodzinę ewolucyjną pokemonów-robaków z 3 generacji – Nincada (zadanie z tabelki powyżej, brak informacji o dostępności na dziko), Ninjask i „efekt uboczny” ich ewolucji czyli Shedinja poprzez Research Breakthrough.

 

29 komentarzy

  • Reply
    Megaplacek
    Lis 01, 2018 11:05 pm

    Kolega zrobił zaraz po 21 i ma moltresa

    • Reply
      Ivrin
      Lis 01, 2018 11:34 pm

      Typowe Niantic, chciałoby się powiedzieć 😛 Rzeczywiście pomylili się i kilka minut po 21 w paczkach był Moltres, teraz już wszystko jest jak trzeba.

  • Reply
    Sisy218
    Lis 01, 2018 11:38 pm

    Aktywowali opcję Activ Sync 🙂

    • Reply
      Ramirez
      Lis 03, 2018 8:30 pm

      *Adventure Sync
      Ale nie dla wszystkich. U mnie działa od dziś rano a u mojej żony jeszcze nie.

  • Reply
    ponury
    Lis 01, 2018 11:49 pm

    A co z tymi co odebrali po 21 i mają Moltresa im też dadzą szanse? To trochę nie fair. Teraz znowu zbieranie zadań i może sie uda jak czegoś nie schrzanią…

    • Reply
      Ivrin
      Lis 01, 2018 11:53 pm

      Chyba nie pozostaje nic innego jak zbierać kolejne stemple – Niantic raczej nie jest znane z adekwatnych rekompensat za błędy z ich strony.

      • Reply
        Avs
        Lis 02, 2018 10:54 am

        Dokładnie, piszę do nich o błędzie przez który zadanie muszę jeszcze raz robić i oczywiście nic… Zero naprawy…

    • Reply
      marcin52
      Lis 02, 2018 12:14 am

      Dlatego zawsze warto poczekać na info, że jest już dana nagroda dostępna, a nie ledwo wybije godzina zero i już odbierać nagrodę.

      • Reply
        Rick (40)
        Lis 02, 2018 11:07 am

        Ale „ktoś” musi być tym pierwszym sprawdzającym.

        • Reply
          marcin52
          Lis 02, 2018 11:46 am

          I napewno to ty jesteś tą pierwsza osobą co sprawdza i wysyła info na cały świat, szacunek… 😉

      • Reply
        Tyskisk
        Lis 02, 2018 11:33 am

        Nie wiem ja odebrałem 21:07 i dostałem shedinje

    • Reply
      bart
      Lis 02, 2018 12:24 am

      Ta sama śpiewka od 7 miesięcy narzekających, że nie dostali nowego poka

      Trzeba było odebrać jeszcze szybciej np o 20:59, ciekawe co kieruje osobami, które się tak śpieszą, prowadzicie kanał yt i kasę za to bierzecie? Czy jest na fb grupa ścigających się kto szybciej złapie poka za znaczki?
      Ogólnie nie traktuje tego jako wielkiego wyczynu gdzie można się szczycić – złapanie gwarantowanego poka i jeszcze to schrzanić…

      ps
      o 23:05 bez problemów odebrałem nowego poka

      • Reply
        Aster
        Lis 02, 2018 3:59 am

        Zgadzam się w 100% godz. 22.40 i jest robak :).Najzabawniejsze jest to chwalenie się kto ma go szybciej co jest komiczne w przypadku gwarantowanego poka

      • Reply
        Osi
        Lis 02, 2018 9:56 am

        Dokładnie. Zgadzam się z Tobą. Paczka odebrana o 23:40 i nie było problemu.

    • Reply
      Czikorita
      Lis 02, 2018 5:53 am

      Haha, dobrze Ci tak. Ja też nie rozumiem tego, po co odbierać nagrodę 5 sekund po 21.00. Logiczne, że Niantic lubi się spóźniać dlatego trzeba mieć ograniczone zaufanie. Nauczysz się pokory dzięki grze i cierpliwości 😉

    • Reply
      Avs
      Lis 02, 2018 10:52 am

      Haha, dobrze, że poczekalem godzinę, po 22 odebrałem i żaden moltres mi się nie pojawił 🙂

  • Reply
    Czikorita
    Lis 02, 2018 6:02 am

    O co chodzi??? Ja myślałem, że po 22 to jakiś event robaczy się zacznie. A tu nic nowego, prócz Shedinji z paczki. A gdzie te Caterpie?

    • Reply
      M.
      Lis 02, 2018 9:55 am

      Chodzi o to, że najwidoczniej ktoś nie doczytał dobrze postów, które były wrzucane na tej stronie. 🙂
      Nigdzie nie było podane, że zacznie się event robaczy a tylko jedynie, że zostanie wprowadzony shiny caterpie i prawdopodobnie znajdzie się w nowych zadaniach Field Research opierających się na typie robaczym w listopadzie.

    • Reply
      R
      Lis 02, 2018 10:35 am

      Gdzieś mi się o uszy obiło, że robaki mają się sypnąć jutro razem z Gengarem. Pal sześć Caterpie – i tak spotkanie sinego graniczy z cudem (tego nowego fioletowego duszka w wersji shiny nie spotkałem na żadnym koncie mojej rodziny), większej szansy spodziewałbym się na Pinsir’a, który jakoby miałby się sypnąć wzorem Wingull’a.

    • Reply
      MisiuKolorowy
      Lis 02, 2018 11:09 am

      W żadnym artykule na tej stronie nie było podane, że będzie event robaczy a jedynie, ze misje będą typu roboczego. Caterpie jest w misjach. Nic o zwiekszonym pojawianiu się to na dziko nie było napisane. ;]

    • Reply
      Tyskisk
      Lis 02, 2018 11:35 am

      Jaki znowu event robaczy? Miał być tylko miesiąc robaczy, ale to nie oznacza zwiększonego spawnu.
      Jedyny event to na tajwanie jest.

      Czytajcie newsy z gry ze zrozumieniem

  • Reply
    Wojtek
    Lis 02, 2018 8:12 am

    Mam pytanie z innej beczki czy komuś rzeczywiście pokazuje dobry dystans? zrobiłem kilkaset metrów a nie mam prawie nic zaliczone.

  • Reply
    Rafał trener
    Lis 02, 2018 8:20 am

    Moja pani tez odebrała , i powiedziała ze to moja wina cóż za los ‍♂️

  • Reply
    OliBoh
    Lis 02, 2018 10:44 am

    Czy tylko u mnie podczas łapania Spindy pojawia się biały ekran? Czekanie nic nie daje – trzeba ponownie uruchomić grę. Claim reward nie znika, ale przy ponownej próbie temat się powtarza.

    • Reply
      Avs
      Lis 02, 2018 10:51 am

      Spróbuj odebrać a potem przyznać uprawnienia aplikacji na aparat.

  • Reply
    W
    Lis 02, 2018 12:37 pm

    Alolan Raichu zszedł już z raidów poziomu trzeciego? Bo Marowak na czwórkach jeszcze został

  • Reply
    BornOfDarkness