News 35

Mischief Unbound – zadania i nagrody

Mischief Unbound to drugi Special Research z Hoopą w roli głównej, który wieńczy zbliżający się do zakończenia Sezon Psot.

Poniżej etapy, zadania oraz nagrody drugiej części sezonowego Special Research – pamiętajcie, że możecie go uzyskać za darmo kończąc część pierwszą (Misunderstood Mischief) do 1 grudnia o 9:59. Dodatkowo należy przynajmniej złapać Hoopę z pierwszego Researchu, by móc ukończyć ten drugi – jedno z zadań polega na zrobieniu zdjęcia właśnie temu pokemonowi.

Wszyscy gracze będą mogli kupić dostęp do Mischief Unbound w sklepie gry za około 24 zł – również Ci, którzy otrzymają ten Special Research darmowo. Będzie go można ukończyć po prostu dwa razy, z tym że raz odpłatnie.

Informacje dotyczące pozostałych atrakcji na zakończenie sezonu (bonusy, Raid Hours, Spotlight Hours) znajdziecie tutaj.

Special Research Mischief Unbound będzie dostępny od 26 listopada o 10:00.

Etap 1

  • Take a snapshot of Hoopa (Zrób zdjęcie Hoopie) – 1000x Stardust,
  • Catch 20 Pokémon (Złap 20 pokemonów) – 1x Lucky Egg,
  • Spin 3 PokéStops or Gyms (Zakręć 3 PokeStopami lub gymami) – 3000 XP.

Nagrody za etap: 1x Incense, 1x Poffin, 3x Golden Razz Berry

Etap 2

  • Make 7 Curveball Throws in a row (Wykonaj 7 podkręconych rzutów pod rząd) – 1500x Stardust,
  • Use 20 Berries to help catch Pokémon (Użyj 20 malinek łapiąc pokemony) – 1x Star Piece,
  • Complete 10 Field Research Tasks (Ukończ 10 zadań typu Field Research) – 3000 XP.

Nagrody za etap: 1x Incense, 1x Super Incubator, 3x Silver Pinap Berry,

Etap  3

  • Earn 7 hearts with your buddy (Zdobądź 7 serc za interakcje z buddy) – 2000x Stardust
  • Catch 20 different species of Pokémon (Złap 20 różnych gatunków pokemonów) – 3x Premium Battle Pass,
  • Win 3 raids (Wygraj 3 raidy) – 4000 XP.

Nagrody za etap: 50x Hoopa Candy, 10000x Stardust, 1x Hoopa T-Shirt

Źródło: https://serebii.net/pokemongo/events/mischiefunbound.shtml

35 komentarzy

  • Reply
    Piasecki88
    Lis 26, 2021 12:14 am

    Czyli jeżeli nie zrobię 15 etapu z pierwszej części do 1 grudnia to special research zniknie? a będzie tylko za hajst ?bo utknołem na 15 etapie.

    • Reply
      ScorpioPce
      Lis 26, 2021 1:17 am

      Nie zniknie, tylko go nie dostaniesz.

      Będziesz mógł go później kupić.

      Ale masz duże szanse jednak go dostać bo 15 etap to już koniec. Rozumiem, że masz problem z Giovannim? Bo innego wytłumaczenia nie widzę.

      • Reply
        Piasecki88
        Lis 26, 2021 8:20 am

        Utknołem na leaderach z team Rocket i samym Giovannim nawet nie mam ochoty z nimi tłuc myślałem,że po 1 grudnia to automatycznie zniknie a pojawi ponownie za hajst

        • Reply
          ScorpioPce
          Lis 26, 2021 10:27 am

          Ok. Trochę inaczej to odczytałem

          Z tego co rozumiem to Ty chcesz wydać pieniądze.

          W takim razie nowy Special Research będziesz mógł kupić nie kończąc poprzedniego.

          A ten obecny Special Research nie zniknie bo SR są bezterminowe. Zatem będzie tam sobie leżał, aż nadejdzie dzień, w którym zechcesz pokonać siły ciemności.

        • Reply
          Gracz
          Lis 26, 2021 11:17 am

          Ty tak na poważnie z tymi liderami z eRki? Każdego można zrobić w max 2pokemony ,w moim przypadku jest to zawsze melmetal żeby pozbyć się osłon a drugie to cokolwiek w zależności od tego z kim walczysz.. . Więc zamiast żalić się może warto kontry pozmieniać.

        • Reply
          Cowartowiedziec
          Lis 26, 2021 11:57 am

          Spróbuj użyć: Machamp, Mewtwo, Raikou.

  • Reply
    asquelt
    Lis 26, 2021 1:10 pm

    zapraszam: 6820 6800 2000

  • Reply
    Piasecki88
    Lis 26, 2021 1:53 pm

    Nie dostałem 2 części tego special research to już moje 3 nie ukończone specjal reaserch.
    Brakuje mi Landrousa blokuje mi cały special research z sezon legends

    • Reply
      Kosiarcia
      Lis 26, 2021 9:47 pm

      Wymień się i tyle.

      • Reply
        Piasecki88
        Lis 26, 2021 10:42 pm

        Kolega twierdzi,że nie można się legendami wymienić

        • Reply
          Ach
          Lis 26, 2021 11:26 pm

          To zalezy co jest napisane w zadaniu jak zlap to nie zaliczy

          • Piasecki88
            Lis 27, 2021 12:04 am

            W zadaniach ze sezon legends trzeba było zrobić fotki Landrousa i tego drugiego po wygraniu rajdu.Tego drugiego zdobyłem w trakcie go festu jak były rajdy a ten Landrus zapadł się po ziemię a mój twierdzi,że podobno nie można się wymienić z legendami.

          • Ach
            Lis 27, 2021 12:15 am

            Legendami mozna sie wymieniac , pokemonami mistycznymi nie mozna. Ale taka wymiana kosztuje sporo pylu i nie kazdy chce sie wymieniac. IV pokemona po zwyklej wymianie.. moze okazac sie ze legenda nadaje sie tylko do wykasowania. I jeszcze jedna sprawa to ze kolega moze miec 2-3 sztuki z dobrym IV i nie chce sie wymienic. Mysle ze w grudniu bedzie na rajdach

    • Reply
      ScorpioPce
      Lis 27, 2021 7:01 pm

      Nie dostałeś bo nie ukończyłeś etapu. Ale możesz kupić w sklepie.
      Lub ukończyć do 1 grudnia.

      Tak jak pisali poprzednicy legendarnymi Pokemonami możesz się wymieniać.

      A to, że masz nieskończone 3 Special Research to nie kłopot. One nie znikają to sobie zrobisz w przyszłym roku jak Landorus wróci na rajdy.

  • Reply
    Katipo
    Lis 26, 2021 2:43 pm

    Też miałam problem ich pokonać ale pomogły poradniki w internecie, jakie pokemony, ruchy są najlepszym rozwiązaniem w pokonywaniu ich. Metodą prób i błędów udało mi się ogarnąć moją trójkę. Chociaż przyznam, że tez dbałam o to aby ewoluować pokemona, który ma z bossem duże szanse.

  • Reply
    Kate
    Lis 27, 2021 2:06 am

    Zapraszam do gry z kodem DTFFT4VWB

  • Reply
    asquelt
    Lis 27, 2021 9:15 am

    zapraszam do wbijania przyjaźni: 6820 6800 2000

  • Reply
    Szafir
    Lis 28, 2021 1:22 pm

    Kiedy będzie informacja o grudniu w pokemon go?

  • Reply
    R
    Lis 29, 2021 12:19 pm

    Może mi ktoś wyjaśnić jaki jest sens zmiany formy Hoopa? Nijak nic mnie nie może przekonać do straty takiej ilości pyłu…
    Żebym jeszcze na koncie miał dwie sztuki tego pokemona, to kolekcjonersko mógłbym sobie zrobić. Ale tak po nic?

    • Reply
      ScorpioPce
      Lis 29, 2021 4:20 pm

      Mogę jedynie wzruszyć ramionami.

      Spodziewałem się, że dla tych co ukończyli pierwszy etap będzie kolejna Hoopa w drugim etapie. A tu straszna lipa.

      Zmiana formy, chyba tylko tak dla siebie. Nawet w Pokedexie się nie wpisuje jej druga forma 😀

      No nic – czekamy co nas czeka w grudniu i w kolejnym sezonie. Mam nadzieję, że zrezygnują z tego po kawałku odkrywanego Special Research bo dla mnie było to beznadziejne.

    • Reply
      Adam
      Lis 29, 2021 8:20 pm

      Taki, że ta forma Hoopy ma wyższe statystyki i nadaje się do rajdów i PVP.

  • Reply
    Piasecki88
    Lis 29, 2021 1:45 pm

    Wiadomo już co w grudniu oprócz CD bedzie
    Przeczuwam, że w okolicach świąt Delibird będzie

  • Reply
    ach
    Lis 29, 2021 2:03 pm

    przed godziną 13 masowo pojawiał się Beldum jak na wtorkowym Spotlight Hours. Ktoś coś wie? (15 minut moje 🙂 )

    • Reply
      R
      Lis 29, 2021 2:29 pm

      Komentujesz pod artykułem, którego nie czytasz? ;-)))
      Toż masz wyżej napisane – dzisiaj czwarty dzień z rzędu, gdzie było Spotlight Hour. Jeszcze wieczorem czeka Cię Raid Hour (także 4 raz z rzędu), to Cię może znowu coś zaskoczy 😉

      • Reply
        Ach
        Lis 29, 2021 8:15 pm

        Zapracowana, skusilam przepraszam

    • Reply
      ScorpioPce
      Lis 29, 2021 4:16 pm

      Wszyscy zainteresowani grą wiedzą 🙂 Hoopa event. Przez 4 dni były Spotlight Hour i Raid Hour.

      A nawet podwójny XP za łapanie 🙂

      Ale grunt, że jesteś zadowolony/a z chociaż tych 15 minut.

  • Reply
    Siedlce91
    Lis 29, 2021 9:45 pm

    Szukam użytkownika Kajfasz666. Niechcący usunęłam Cię ze znajomych- jeśli to czytasz to zapraszam 9820 6072 4730

  • Reply
    PoProstuRoju
    Lis 29, 2021 10:42 pm

    Kod do nowego konta. Zapraszam
    4243 5657 5862

  • Reply
    asquelt
    Lis 30, 2021 1:35 pm

    zapraszam do nabijania przyjaźni: 6820 6800 2000

  • Reply
    Piasecki88
    Lis 30, 2021 2:28 pm

    Miśki co z tym Grudniem?
    Zawsze jest info w okolicach na dwa dni przed końcem miesiąca

    • Reply
      ScorpioPce
      Lis 30, 2021 3:20 pm

      Też się zastanawiam co za petardę nam szykują, że tak zwlekają.

      Na świecie już gdzieniegdzie jest grudzień a Niantic milczy.

  • Reply
    TaPatkaa
    Lis 30, 2021 4:43 pm

    Czy ten quest jest limitowany czasowo?

    • Reply
      ScorpioPce
      Lis 30, 2021 4:44 pm

      Special Researche są nielimitowane czasowo. Jak już go dostaniesz to możesz skończyć kiedy chcesz.